TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Kliatby z temnôt II. 7/13 [i] 05:50 DNES 06:15 Flintstonovci: Svadba v Bedrocku [i] 07:50 H2O: Stačí pridať vodu 4-5/26 [i] 08:45 Deň otvorených dverí 2008 [i] 09:05 McCinseyho ostrov [i] 10:50 Deň otvorených dverí 2008 11:10 Priatelia VIII. 19/24 [i] 11:30 Deň otvorených dverí 2008 11:50 Priatelia VIII. 20/24 [i] 12:15 DOD 2008 - Všetko najlepšie od Markízy 13:15 Superstar [i] 14:45 Deň otvorených dverí 2008 15:05 Prázdniny v Amerike [i] 17:00 Lov na lásku [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Tristan a Izolda [i] 22:40 Zóna úniku [i] 00:35 Hurikán Smith [i] 02:05 Dokonalý svet [i] 04:25 Miroslav Donutil opäť v Lucerne [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Svet v obrazoch [i] 05:30 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 11/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 19/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 19/26 [i] 06:45 Aladin 13 [i] 07:10 Gumkáči 45/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 11/26 [i] 08:00 Hannah Montana I. 18/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Letná láska 11/26 [i] 09:45 Letná láska 12/26 [i] 10:15 Večne nespokojní II. 21/28 [i] 11:00 Búrlivé Havajské ostrovy [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:25 Luxusné hotely sveta 4/15 [i] 12:55 Zbrane pre San Sebastian [i] 14:50 Made in America [i] 16:40 Bol raz jeden zločin [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:35 Niekto nás sledoval [i] 23:05 Poistka [i] 00:45 Časovaná bomba [i] 02:15 Takí sme boli [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:05 Záhady SK [i] 04:30 Zmenáreň [i] 04:55 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 LOH 2008 Peking [i] 05:55 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 07:50 LOH 2008 Peking [i] 07:55 LOH 2008 Peking [i] 08:10 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 09:35 LOH 2008 Peking [i] 11:40 LOH 2008 Peking [i] 12:30 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 13:10 LOH 2008 Peking [i] 13:25 LOH 2008 Peking [i] 16:30 LOH 2008 Peking [i] 16:55 LOH 2008 Peking [i] 17:05 Basketbal muži [i] 17:55 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:35 Staroveké objavy II. 3/3 [i] 00:30 BJD 2006 [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Motormagazín [i] 02:20 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:10 LOH 2008 Peking [i] 04:20 LOH 2008 Peking [i] 04:25 LOH 2008 Peking [i] 04:35 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY 06:20 Maigret 42 [i] 08:00 Video Show [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Pinocchio [i] 09:15 Malí rytieri II. [i] 09:45 Argai [i] 10:15 Big Ben 4 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Ako sa stavia sen [i] 13:20 Veľké starosti [i] 15:10 Veľké rodinné tajomstvá [i] 17:10 V mene mojej dcéry [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Vlak smrti [i] 22:20 Letné kino: Vychádzajúce slnko [i] 00:55 Zelenáč [i] 02:45 Láska s ručením obmedzeným [i] 04:20 Unesený [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy mezi oceány [i] 05:55 Pop a sluha [i] 06:00 Hurá na myši 06:05 Mumínci 20/26 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 50/78 [i] 06:55 Seržant Proužek 22/26 [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 07:55 Doma chutná nejlépe [i] 08:10 Taková nenormální rodinka [i] 09:30 Případy detektiva Packala [i] 10:00 Pošetilost mocných [i] 11:40 Film o filmu Máj [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Král lenochů [i] 14:00 Dobrá rada nad zlato [i] 14:25 Svět zvířat [i] 14:50 Okouzlení VIII 40/54 [i] 15:45 Příbuzní [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Kde padají hvězdy 1/7 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zastřený hlas [i] 21:35 Nenechte si ujít [i] 21:40 Zprávy 21:45 Branky, body, vteřiny 21:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 V pravé poledne [i] 23:25 Dvojí obvinění [i] 01:10 13. komnata Martiny Navrátilové [i] 01:35 Pošta pro tebe - Návraty [i] 02:30 Toulavá kamera [i] 02:55 Zatopené osudy 1/13 [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:50 Sváteční slovo teologa a tiskového mluvčího Martina Horálka [i] 03:55 Etiketa [i] 04:05 Sólo pro... Szidi Tobias [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Atletika [i] 06:00 Střelba [i] 06:40 Atletika [i] 07:00 Badminton [i] 09:00 Střelba [i] 09:30 Veslování [i] 11:40 Cyklistika [i] 13:30 Zápas - volný styl [i] 13:45 Atletika [i] 16:40 Jachting [i] 17:00 Vzpírání [i] 17:20 Šerm [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 8 [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Den 8 [i] 00:30 Velký přehled [i] 01:30 OH Peking 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Rudi a Trudi 24, 25 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 45 [i] 06:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:40 Batman vítězí 5 [i] 08:05 Báječní lidé 1 [i] 09:00 Vteřiny před katastrofou II 7 [i] 10:05 Táta jak má být [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Parohy [i] 13:45 Dítě medúzy 2/2 [i] 15:35 Hrdina proti své vůli [i] 17:55 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Žít po svém [i] 22:10 Generálova dcera [i] 00:25 Agenti nula nula [i] 02:00 Novashopping 02:30 Český bodygard [i] 03:25 Láska nad lásky 83, 84 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 9 [i] 06:35 Taz-mania III 24 [i] 07:00 Scoobyho hvězdná olympiáda 21 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 7 [i] 08:00 Přátelé IV 22 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:20 Prima hřiště 3 [i] 09:40 M*A*S*H 188 [i] 10:10 Helicops II 5 [i] 11:15 Amerika hledá topmodelku III 11 [i] 12:15 Ošklivka Katka 21 [i] 13:30 Herbie jede rallye [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Everton FC - Blackburn Rovers [i] 18:10 Můžu u vás přespat? [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Sopka [i] 22:10 Spiknutí [i] 00:55 Noční dobrodružství [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Komisařka Diana Carrová 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Atletika [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Atletika [i] 08:15 Olympijské zpravodajství [i] 08:30 Plavání [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Veslování [i] 11:45 Cyklistika [i] 13:30 Atletika [i] 16:45 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Vzpírání [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 21:30 Atletika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Atletika [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 08:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 10:00 Lidé moře [i] 12:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 14:00 Christyin návrat [i] 16:00 Tenkrát a dnes [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 20:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 22:00 Obchod s bílým masem 1/2 [i] 00:00 Falešná záminka [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tajemný vodní svět [i] 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 11/14 [i] 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 12/14 [i] 07:00 Nová metoda léčby 1/2 [i] 08:10 Nová metoda léčby 2/2 [i] 09:20 Země krásná neznámá 3/8 [i] 10:25 Země krásná neznámá 4/8 [i] 11:25 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada [i] 12:30 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 13:00 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 13:35 Jimmova farma - Farmářské historky 3/6 [i] 14:05 Jimmova farma - Farmářské historky 4/6 [i] 14:40 Chůvy divočiny 13/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 14/20 [i] 15:45 Tajemství divočiny 24/26 [i] 16:15 Tajemství divočiny 25/26 [i] 16:50 Na úvěr 22/26 [i] 17:20 Na úvěr 23/26 [i] 17:50 Maminka stávkuje 3/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 4/25 [i] 19:05 Tuningmánie 11/14 [i] 19:45 Tuningmánie 12/14 [i] 20:20 Design a designéři 4/13 [i] 20:35 Proč je to tak? 26/27 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 22:40 Britské impérium v barvě 2/3 [i] 23:40 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 00:35 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 01:35 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 3/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Všichni královi muži [i] 08:05 Pánem svého koutku [i] 09:40 Dvanáct do tuctu 2 [i] 11:10 Růžový panter [i] 12:40 Poslední sbohem [i] 14:20 Pekař [i] 15:45 Bohémové [i] 17:55 Všichni královi muži [i] 20:00 Babel [i] 22:20 Oktoberfest [i] 00:10 Satan přichází [i] 01:55 Tři malá prasátka [i] 04:00 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 04:25 U ledu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rodinný chaos [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 10:00 Plácek 2 [i] 11:40 Úsměv [i] 13:25 Před kamerou 33 [i] 13:55 Lekce řízení [i] 15:30 Ellis na cestě ke štěstí [i] 17:10 V nebi [i] 18:50 Královna koření [i] 20:25 Hranice života [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 Švédská trojka [i] 02:00 Hranice možností [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Alžírsko rozhodlo v závere o postupe do finále cez Nigériu
Ilustračná snímka.

Slovenské hádzanárky v poslednom dueli A-skupiny zdolali Slovinsko
Slovenské hádzanárky do 19 rokov vyhrali vo svojom záverečnom vystúpení v základnej A-skupine na ME tejto vekovej kategórie v Györi nad Slovinskom 26:24.

Wimbledon: Su-Wei Hsieh a Strýcová vyhrali ženskú štvorhru
Na archívnej snímke česká tenistka Barbora Strýcová.

WNBA: Basketbalistky LA Sparks vyhrali v Atlante
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V pondelok môžete odložiť dáždnik, konečne vykukne slnko
V pondelok nás podľa predpovedí meteorológov čaká slnečný deň. Teploty 21 až 26 stupňov Celzia.

Čaputovú privíta v Prezidentskom paláci vo Varšave prezident Duda
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

Hrad Stará Ľubovňa ožije rozprávkou O štyroch princeznách
Na archívnej snímke veža na Hrade Ľubovňa.

Partizánska brigáda Gottwald niesla meno komunistického predáka
Ilustračná snímka.

V Hlohovci horela čistiareň odpadových vôd
Ilustračná snímka.

Zmeniť myslenie ľudí trvá štyri roky, ekonomický diplomat nazval post veľvyslanca „malým premiérom“
Zmeniť myslenie ľudí, odstrániť kompetenčné spory, zamerať sa viac na sektorové príležitosti, poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu zastupiteľským úradom či združovať firmy do konzorcií sú ...

Hlásateľka Slobodnej Európy Agneša Kalinová sa narodila pred 95 rokmi
Na snímke novinárka a prekladateľka Agneša Kalinová.

Film Kto je ďalší? odhaľuje taktiky sexuálneho vydierania na internete
Falošný profil na sociálnej sieti láka od dievčat nahé fotografie. Aj o tom je nový slovenský film Kto je ďalší? Ako námet filmu slúžila reálna instagramová stránka, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.