TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 109-110/150 [i] 10:05 Cena za česť [i] 11:50 V siedmom nebi XI. 13/22 [i] 12:40 Dva a pol chlapa III. 23-24/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 17/22 [i] 15:15 Túžba tela 89-90/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Starsky a Hutch [i] 22:00 Vražedné dýky [i] 23:50 Náhla smrť [i] 01:50 Ten pravý Cancun [i] 03:35 Cestou necestou s Miroslavom Donutilom [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Mesačný svit I. 16/23 [i] 07:15 Sládkova abeceda [i] 07:25 Gumkáči 44/52 [i] 07:50 Leto s Katkou 3/7 [i] 08:20 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 1/13 [i] 09:20 História futbalu: Nádherná hra 8/13 [i] 10:15 Barbara Bradford Taylorová-Sila vôle 2/2 [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence V. 1/12 [i] 13:55 Mafiánka 3/8 [i] 14:50 Lovkyne 12/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 4/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 5/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Sviatočné slovo [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:25 Skutočný príbeh: Vodný hrob [i] 22:55 Prameň [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Mafiánka 3/8 [i] 02:10 Família [i] 02:40 Lord Norton a sluha James [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:05 Osudom skúšaní [i] 04:35 Radosť zo života [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 LOH 2008 Peking [i] 05:25 LOH 2008 Peking [i] 06:20 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 10:30 LOH 2008 Peking [i] 12:30 LOH 2008 Peking [i] 13:00 LOH 2008 Peking [i] 13:45 LOH 2008 Peking [i] 14:20 LOH 2008 Peking [i] 14:30 LOH 2008 Peking [i] 14:55 LOH 2008 Peking [i] 15:45 LOH 2008 Peking [i] 17:20 LOH 2008 Peking [i] 17:30 LOH 2008 Peking [i] 18:25 LOH 2008 Peking [i] 18:30 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Eurokino [i] 23:45 Staroveké objavy II. 2/3 [i] 00:35 Balet za život [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 02:55 LOH 2008 Peking [i] 03:20 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:10 LOH 2008 Peking [i] 04:35 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 41 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Pastor a bandita [i] 11:10 Tru Calling 10 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spravodlivosť pre nevinných [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 5 [i] 17:40 Panelák 69, 70 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Prístav nádeje [i] 22:30 Veľký televízny príbeh: Lži mojej matky [i] 00:25 Telesné tresty [i] 01:55 Kuchynské dôvernosti [i] 02:20 Cirkusový svet [i] 04:30 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Vancouver - ostrov a město [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos 2/22 [i] 09:00 První sekunda 3/3 [i] 09:30 Úsměvné legendy o hradech a zámcích [i] 09:50 Probuzení národa [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 7/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy mezi oceány [i] 13:30 Čas pro rodinu [i] 13:55 McLeodovy dcery V 21/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 14/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 15:25 Zbojníci 12/13 [i] 15:50 Svět Elmo 14/56 [i] 16:05 Babar 1/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 10/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 8/13 [i] 21:00 13. komnata Martiny Navrátilové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 4/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Světlo v temnotě [i] 00:55 Divnopis - Šepetely [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:45 Zahrada je hra [i] 02:10 McLeodovy dcery V 21/32 [i] 02:55 AZ-kvíz [i] 03:15 Simpsonovi XV 14/22 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 O poklad Anežky České [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sportovní gymnastika 07:00 Plavání [i] 08:00 Střelba [i] 08:30 Česko - Nový Zéland [i] 10:00 Lukostřelba [i] 11:50 Cyklistika [i] 12:00 Stolní tenis [i] 12:40 Cyklistika [i] 13:00 Judo [i] 13:30 Atletika [i] 16:10 Jachting [i] 16:30 Atletika [i] 17:20 Šerm [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 7 [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Česko - Nový Zéland [i] 23:30 Den 7 [i] 02:00 Velký přehled [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Atletika [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 97 [i] 09:30 Vražedný příslib [i] 11:15 Julie Lescaut III 9 [i] 13:05 Léa Parker 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 3 [i] 15:05 Ztraceni III 4 [i] 16:00 Kobra 11 IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 10 [i] 17:45 Redakce III 9 [i] 18:40 Dr. House II 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jsem agent [i] 22:00 Hlas smrti [i] 23:55 Noc filmových nadějí IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 18 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 20 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích I 15 [i] 08:30 Přátelé IV 21 [i] 08:55 Knight Rider III 2 [i] 09:55 Sedmé nebe VII 5 [i] 10:55 Medicopter 117 II 2 [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 22 [i] 12:50 Chůva k pohledání II 6 [i] 13:20 Hunter V 2 [i] 14:15 Odpadlík V 11 [i] 15:10 Will & Grace II 6 [i] 15:40 Drzá Jordan V 8 [i] 16:35 Komisař Rex III 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 John Q [i] 22:30 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Klinika III 7 [i] 03:20 Horečka II 13 [i] 04:10 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Olympijské zpravodajství [i] 05:45 Gymnastika [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Atletika [i] 08:15 Plavání [i] 08:45 Olympijské zpravodajství [i] 09:00 Skoky do vody [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:15 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 17:15 Olympijské zpravodajství [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:30 Gymnastika [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 21:45 Atletika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Láska paní Lambertové [i] 08:00 Divoká srdce [i] 10:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 11:00 Rozhřešení [i] 13:00 Dotek anděla III 16 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 15:00 Divoká srdce [i] 17:00 Dotek anděla III 16 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 22:00 Vloupání [i] 00:00 Zakázaná tajemství [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Láska paní Lambertové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Procházky po zeměkouli 3/13 [i] 06:25 Procházky po zeměkouli 4/13 [i] 06:50 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 07:25 Muž divočiny 5/19 [i] 08:25 V cizí kuchyni 7/26 [i] 08:55 V cizí kuchyni 8/26 [i] 09:25 To je chic! 11/19 [i] 09:55 To je chic! 12/19 [i] 10:25 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 11:00 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 11:35 Designéři 23/28 [i] 12:05 Designéři 24/28 [i] 12:35 V cizí kuchyni 7/26 [i] 13:05 V cizí kuchyni 8/26 [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 7/25 [i] 14:05 Vzhůru do středozemí 8/25 [i] 14:40 Procházky po zeměkouli 3/13 [i] 15:05 Procházky po zeměkouli 4/13 [i] 15:30 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 16:05 To je chic! 11/19 [i] 16:35 To je chic! 12/19 [i] 17:05 Designéři 23/28 [i] 17:30 Designéři 24/28 [i] 18:00 Limity měst 4/13 [i] 18:15 Muž divočiny 5/19 [i] 19:15 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 20:20 V jednom domě s agorafobií 2/2 [i] 21:30 Co nám prospívá 30/37 [i] 22:35 Tajné složky studené války 2/2 [i] 23:40 Nejtěžší práce historie 4/6 [i] 00:35 Tajemství posloupnosti 9/16 [i] 01:05 Tajemství posloupnosti 10/16 [i] 01:35 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 02:10 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 02:45 Bekyně [i] 03:15 Tajemný vodní svět [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:55 Bekyně [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 25 [i] 06:00 Divoký Stomp [i] 07:50 Transylvania [i] 09:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 11:15 Před kamerou 33 [i] 11:45 Fantastická čtyřka [i] 13:30 V jednom kole [i] 15:05 Stačí jen málo [i] 16:30 Vražda je tak snadná [i] 18:00 Poslední den na obzoru [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 20:00 Přehlížený [i] 21:40 Nula od Nuly pojde [i] 23:05 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:15 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:40 Z úst do úst [i] 04:20 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Konečná verze [i] 11:40 V tom domě straší! [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 13:40 Škola svádění [i] 15:25 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 16:40 Před kamerou 33 [i] 17:10 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 18:40 Rodinný chaos [i] 20:10 Tudorovci 5 [i] 21:05 Tudorovci 6 [i] 22:00 Dům u jezera [i] 23:40 Ničemové [i] 01:25 Ruka zabiják [i] 02:55 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lajovič sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu
Srbský tenista Dušan Lajovič

Zomrel trojnásobný grandslamový deblový šampión McNamara
Peter McNamara, archívna snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila na 100 m znak 41. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Žreb 3. predkola Európskej ligy určí súperov pre Slovan Bratislava a ďalšie dva slovenské tímy
Tri slovenské futbalové kluby spoznajú v pondelok potenciálnych súperov v treťom predkole Európskej ligy (EL) 2019/20. Žreb sa uskutoční tradične v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom ...

Aktuálne správy

Na Magdalénu slnko pobozká krajinu slovenskú, krajinu milú
Ilustračná snímka.

Cséfalvayová zvažuje všetky možné alternatívy svojej budúcnosti v politike, ale má jasné zásady
Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) v súčasnosti zvažuje všetky možné alternatívy svojej politickej budúcnosti. Uviedla to pre agentúru SITA s tým, že sa zamýšľa nad otázkou, ...

Prešovský kraj v prvom štvrťroku navštívilo takmer 230.000 turistov
Ilustračná snímka.

Počet sobášov v Prešovskom kraji klesol, ženísi aj nevesty vstupujú do manželstva čoraz starší
Počet sobášov a rozvodov v Prešovskom kraji v minulom roku klesol. Na sto sobášov pripadlo v kraji 20 rozvodov, čo je najmenej v rámci všetkých krajov Slovenskej republiky. Vek sobášiacich sa ...

Skrátené rokovanie by sa malo podľa odborníkov využívať len výnimočne
...

Vynálezca chce opäť šokovať svet, na netradičnom vynáleze sa pokúsi preletieť Lamanšský prieliv
BRATISLAVA 22. júla (SITA) - Francúzsky vynálezca a dobrodruh Franky Zapata, ktorý minulý týždeň šokoval celý svet, keď počas vojenskej prehliadky na parížskom bulvári Champs-Elysées lietal veľkou ...

Princ George oslavuje šieste narodeniny
Britský princ George, archívna snímka.

Video: Galérii vo Florencii vrátili maľbu, ktorú ukradol nacistický vojak pre svoju manželku
Nemecko vrátilo galérii v talianskej Florencii obraz holandského zátišia, ktorý ukradol ustupujúci nacistický vojak ako darček pre svoju manželku. Na odhalení majstrovského diela Váza s kvetmi ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.