Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 109-110/150 [i] 10:05 Cena za česť [i] 11:50 V siedmom nebi XI. 13/22 [i] 12:40 Dva a pol chlapa III. 23-24/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 17/22 [i] 15:15 Túžba tela 89-90/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Starsky a Hutch [i] 22:00 Vražedné dýky [i] 23:50 Náhla smrť [i] 01:50 Ten pravý Cancun [i] 03:35 Cestou necestou s Miroslavom Donutilom [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Mesačný svit I. 16/23 [i] 07:15 Sládkova abeceda [i] 07:25 Gumkáči 44/52 [i] 07:50 Leto s Katkou 3/7 [i] 08:20 Nemocnica na okraji mesta III.-Po dvadsiatich rokoch 1/13 [i] 09:20 História futbalu: Nádherná hra 8/13 [i] 10:15 Barbara Bradford Taylorová-Sila vôle 2/2 [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence V. 1/12 [i] 13:55 Mafiánka 3/8 [i] 14:50 Lovkyne 12/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 4/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 5/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Sviatočné slovo [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:25 Skutočný príbeh: Vodný hrob [i] 22:55 Prameň [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Mafiánka 3/8 [i] 02:10 Família [i] 02:40 Lord Norton a sluha James [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:05 Osudom skúšaní [i] 04:35 Radosť zo života [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 LOH 2008 Peking [i] 05:25 LOH 2008 Peking [i] 06:20 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 10:30 LOH 2008 Peking [i] 12:30 LOH 2008 Peking [i] 13:00 LOH 2008 Peking [i] 13:45 LOH 2008 Peking [i] 14:20 LOH 2008 Peking [i] 14:30 LOH 2008 Peking [i] 14:55 LOH 2008 Peking [i] 15:45 LOH 2008 Peking [i] 17:20 LOH 2008 Peking [i] 17:30 LOH 2008 Peking [i] 18:25 LOH 2008 Peking [i] 18:30 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Eurokino [i] 23:45 Staroveké objavy II. 2/3 [i] 00:35 Balet za život [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 02:55 LOH 2008 Peking [i] 03:20 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:10 LOH 2008 Peking [i] 04:35 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 41 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Pastor a bandita [i] 11:10 Tru Calling 10 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Spravodlivosť pre nevinných [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 5 [i] 17:40 Panelák 69, 70 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Prístav nádeje [i] 22:30 Veľký televízny príbeh: Lži mojej matky [i] 00:25 Telesné tresty [i] 01:55 Kuchynské dôvernosti [i] 02:20 Cirkusový svet [i] 04:30 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Vancouver - ostrov a město [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos 2/22 [i] 09:00 První sekunda 3/3 [i] 09:30 Úsměvné legendy o hradech a zámcích [i] 09:50 Probuzení národa [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 7/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy mezi oceány [i] 13:30 Čas pro rodinu [i] 13:55 McLeodovy dcery V 21/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 14/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 15:25 Zbojníci 12/13 [i] 15:50 Svět Elmo 14/56 [i] 16:05 Babar 1/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 10/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 8/13 [i] 21:00 13. komnata Martiny Navrátilové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 4/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Světlo v temnotě [i] 00:55 Divnopis - Šepetely [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:45 Zahrada je hra [i] 02:10 McLeodovy dcery V 21/32 [i] 02:55 AZ-kvíz [i] 03:15 Simpsonovi XV 14/22 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 O poklad Anežky České [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sportovní gymnastika 07:00 Plavání [i] 08:00 Střelba [i] 08:30 Česko - Nový Zéland [i] 10:00 Lukostřelba [i] 11:50 Cyklistika [i] 12:00 Stolní tenis [i] 12:40 Cyklistika [i] 13:00 Judo [i] 13:30 Atletika [i] 16:10 Jachting [i] 16:30 Atletika [i] 17:20 Šerm [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 7 [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Česko - Nový Zéland [i] 23:30 Den 7 [i] 02:00 Velký přehled [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Atletika [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 97 [i] 09:30 Vražedný příslib [i] 11:15 Julie Lescaut III 9 [i] 13:05 Léa Parker 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 3 [i] 15:05 Ztraceni III 4 [i] 16:00 Kobra 11 IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 10 [i] 17:45 Redakce III 9 [i] 18:40 Dr. House II 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jsem agent [i] 22:00 Hlas smrti [i] 23:55 Noc filmových nadějí IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 18 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 20 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích I 15 [i] 08:30 Přátelé IV 21 [i] 08:55 Knight Rider III 2 [i] 09:55 Sedmé nebe VII 5 [i] 10:55 Medicopter 117 II 2 [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 22 [i] 12:50 Chůva k pohledání II 6 [i] 13:20 Hunter V 2 [i] 14:15 Odpadlík V 11 [i] 15:10 Will & Grace II 6 [i] 15:40 Drzá Jordan V 8 [i] 16:35 Komisař Rex III 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 John Q [i] 22:30 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Klinika III 7 [i] 03:20 Horečka II 13 [i] 04:10 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Olympijské zpravodajství [i] 05:45 Gymnastika [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Atletika [i] 08:15 Plavání [i] 08:45 Olympijské zpravodajství [i] 09:00 Skoky do vody [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:15 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 17:15 Olympijské zpravodajství [i] 17:30 Vzpírání [i] 18:30 Gymnastika [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 21:45 Atletika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Láska paní Lambertové [i] 08:00 Divoká srdce [i] 10:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 11:00 Rozhřešení [i] 13:00 Dotek anděla III 16 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 15:00 Divoká srdce [i] 17:00 Dotek anděla III 16 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 22:00 Vloupání [i] 00:00 Zakázaná tajemství [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Láska paní Lambertové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Procházky po zeměkouli 3/13 [i] 06:25 Procházky po zeměkouli 4/13 [i] 06:50 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 07:25 Muž divočiny 5/19 [i] 08:25 V cizí kuchyni 7/26 [i] 08:55 V cizí kuchyni 8/26 [i] 09:25 To je chic! 11/19 [i] 09:55 To je chic! 12/19 [i] 10:25 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 11:00 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 11:35 Designéři 23/28 [i] 12:05 Designéři 24/28 [i] 12:35 V cizí kuchyni 7/26 [i] 13:05 V cizí kuchyni 8/26 [i] 13:35 Vzhůru do středozemí 7/25 [i] 14:05 Vzhůru do středozemí 8/25 [i] 14:40 Procházky po zeměkouli 3/13 [i] 15:05 Procházky po zeměkouli 4/13 [i] 15:30 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 16:05 To je chic! 11/19 [i] 16:35 To je chic! 12/19 [i] 17:05 Designéři 23/28 [i] 17:30 Designéři 24/28 [i] 18:00 Limity měst 4/13 [i] 18:15 Muž divočiny 5/19 [i] 19:15 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 20:20 V jednom domě s agorafobií 2/2 [i] 21:30 Co nám prospívá 30/37 [i] 22:35 Tajné složky studené války 2/2 [i] 23:40 Nejtěžší práce historie 4/6 [i] 00:35 Tajemství posloupnosti 9/16 [i] 01:05 Tajemství posloupnosti 10/16 [i] 01:35 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 02:10 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 02:45 Bekyně [i] 03:15 Tajemný vodní svět [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:55 Bekyně [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 25 [i] 06:00 Divoký Stomp [i] 07:50 Transylvania [i] 09:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 11:15 Před kamerou 33 [i] 11:45 Fantastická čtyřka [i] 13:30 V jednom kole [i] 15:05 Stačí jen málo [i] 16:30 Vražda je tak snadná [i] 18:00 Poslední den na obzoru [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 20:00 Přehlížený [i] 21:40 Nula od Nuly pojde [i] 23:05 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:15 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:40 Z úst do úst [i] 04:20 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Konečná verze [i] 11:40 V tom domě straší! [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 13:40 Škola svádění [i] 15:25 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 16:40 Před kamerou 33 [i] 17:10 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 18:40 Rodinný chaos [i] 20:10 Tudorovci 5 [i] 21:05 Tudorovci 6 [i] 22:00 Dům u jezera [i] 23:40 Ničemové [i] 01:25 Ruka zabiják [i] 02:55 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.