TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 107-108/150 [i] 10:10 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 11:50 V siedmom nebi XI. 12/22 [i] 12:40 Dva a pol chlapa III. 21-22/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 16/22 [i] 15:15 Túžba tela 87-88/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Letný dom [i] 21:45 Tajomná rieka [i] 00:20 Invázia 13-14/22 [i] 02:00 V plnom nasadení VI. 6/8 [i] 02:45 Odhalená nahota [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 15/23 [i] 07:15 Sládkova abeceda [i] 07:25 Gumkáči 43/52 [i] 07:50 Leto s Katkou 2/7 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta II. 7/7 [i] 09:25 História futbalu: Nádherná hra 7/13 [i] 10:25 Barbara Bradford Taylorová-Sila vôle 1/2 [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 22/22 [i] 13:55 Mafiánka 2/8 [i] 14:50 Lovkyne 11/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 2/13 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 3/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Hit storočia [i] 21:55 Radosť zo života [i] 22:30 Osudný odkaz [i] 00:10 Zmiešané manželstvá [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:40 Mafiánka 2/8 [i] 02:30 Nie si sama [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:55 História futbalu: Nádherná hra 8/13 [i] 04:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 LOH 2008 Peking [i] 06:30 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:10 LOH 2008 Peking [i] 09:00 LOH 2008 Peking [i] 09:10 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:45 LOH 2008 Peking [i] 10:15 LOH 2008 Peking [i] 10:45 LOH 2008 Peking [i] 11:45 LOH 2008 Peking [i] 12:20 LOH 2008 Peking [i] 13:00 LOH 2008 Peking [i] 13:35 LOH 2008 Peking [i] 14:00 LOH 2008 Peking [i] 15:50 LOH 2008 Peking [i] 16:15 LOH 2008 Peking [i] 16:20 LOH 2008 Peking [i] 16:30 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Na Zlatom jazere [i] 23:50 Staroveké objavy II. 1/3 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:30 LOH 2008 Peking [i] 04:40 LOH 2008 Peking [i] 04:50 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 40 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Návrat do Warbow [i] 11:10 Tru Calling 9 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Priznanie [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 4 [i] 17:40 Panelák 67, 68 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 16 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Špeciálne komando II. 9 [i] 23:55 Jericho 20 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:40 Kniha príbehov [i] 03:00 Nezvestní II. [i] 03:45 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ozvěny Tichomoří [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 Moudronos 1/22 [i] 09:00 Cizí holka [i] 10:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka 7/13 [i] 11:10 Navštívenka [i] 11:35 Poslední hudci [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Vancouver - ostrov a město [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:50 McLeodovy dcery V 20/32 [i] 14:35 Praštěná holka II 5/22 [i] 15:00 Let 29 13/30 [i] 15:20 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 2/5 [i] 15:50 Výpravy [i] 16:05 Přátelé Zeleného údolí 9/12 [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 Moudronos 2/22 [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 7/7 [i] 20:55 Avignonské proroctví 6/8 [i] 21:50 Šumná města [i] 22:15 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Československý filmový týdeník 690/2379 [i] 23:45 Na stopě [i] 00:10 Ze života zvířat [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Taxík [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Kluci v akci [i] 02:10 McLeodovy dcery V 20/32 [i] 02:55 AZ-kvíz [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Reportéři ČT [i] 04:25 Auto Moto Styl [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Sportovní gymnastika 07:30 Zápas řecko-římský [i] 08:00 Střelba [i] 08:30 Plavání [i] 09:00 Vodní slalom [i] 12:00 Zápas řecko-římský [i] 13:20 Střelba [i] 14:00 Šerm [i] 14:30 Judo [i] 15:00 Lukostřelba [i] 16:00 Jachting [i] 16:20 Sportovní gymnastika 17:00 Vodní slalom [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 6 - záznam vrcholných [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Den 6 [i] 02:00 Velký přehled [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Česko - Nový Zéland [i] 04:40 Atletika [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 96 [i] 09:30 3 nindžové v zábavním parku [i] 11:20 Julie Lescaut III 8 [i] 13:10 Léa Parker 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 2 [i] 15:05 Ztraceni III 3 [i] 16:00 Kobra 11 IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 9 [i] 17:45 Redakce III 8 [i] 18:40 Dr. House II 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zítřek nikdy neumírá [i] 22:25 Základní instinkt [i] 00:50 Slepá justice 4 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Ptákoviny [i] 03:35 Láska nad lásky 81, 82 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 17 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 19 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích I 14 [i] 08:30 Přátelé IV 20 [i] 08:55 Knight Rider III 1 [i] 09:55 Sedmé nebe VII 4 [i] 10:50 Medicopter 117 II 1 [i] 11:50 Diagnóza vražda VI 21 [i] 12:45 Chůva k pohledání II 5 [i] 13:15 Hunter V 1 [i] 14:15 Odpadlík V 10 [i] 15:10 Will & Grace II 5 [i] 15:40 Drzá Jordan V 7 [i] 16:35 Komisař Rex III 8 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 94 [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 21:50 Sběratelé kostí I 4 [i] 22:50 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 7 [i] 23:45 Případ pro dva V [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Klinika III 6 [i] 03:25 Caruso show [i] 04:20 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Olympijské zpravodajství [i] 06:15 Gymnastika [i] 07:30 Olympijské zpravodajství [i] 07:45 Plavání [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Veslování [i] 10:45 Kanoistika [i] 11:45 Plavání [i] 12:30 Plavání [i] 14:45 Házená [i] 16:15 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Basketbal [i] 18:00 Gymnastika [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 21:45 Gymnastika [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Plavání [i] 01:15 Veslování [i] 02:00 Gymnastika [i] 03:00 Atletika [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Rodinné záležitosti [i] 10:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 11:00 Náš dům [i] 13:00 Dotek anděla III 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 15:00 Rodinné záležitosti [i] 17:00 Dotek anděla III 15 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Médium II 18/22 [i] 21:00 Hledání 5 [i] 22:00 Hledání 6 [i] 23:00 Médium II 18/22 [i] 00:00 Hledání 5 [i] 01:00 Hledání 6 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Proměny klimatu 2/2 [i] 06:00 Procházky po zeměkouli 1/13 [i] 06:25 Procházky po zeměkouli 2/13 [i] 06:55 Design a designéři 3/13 [i] 07:15 Muž divočiny 4/19 [i] 08:15 V cizí kuchyni 5/26 [i] 08:45 V cizí kuchyni 6/26 [i] 09:15 To je chic! 9/19 [i] 09:45 To je chic! 10/19 [i] 10:15 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 10:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 11:25 Novomanželské krize 7/13 [i] 11:55 Novomanželské krize 8/13 [i] 12:25 V cizí kuchyni 5/26 [i] 12:55 V cizí kuchyni 6/26 [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 5/25 [i] 14:05 Vzhůru do středozemí 6/25 [i] 14:40 Procházky po zeměkouli 1/13 [i] 15:05 Procházky po zeměkouli 2/13 [i] 15:30 To je chic! 9/19 [i] 16:00 To je chic! 10/19 [i] 16:30 Novomanželské krize 7/13 [i] 17:00 Novomanželské krize 8/13 [i] 17:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:10 Muž divočiny 4/19 [i] 19:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 20:20 V jednom domě s agorafobií 1/2 [i] 21:15 Limity měst 4/13 [i] 21:30 Co nám prospívá 29/37 [i] 22:40 Tajné složky studené války 1/2 [i] 23:45 Nejtěžší práce historie 3/6 [i] 00:50 Tajemství posloupnosti 7/16 [i] 01:20 Tajemství posloupnosti 8/16 [i] 01:50 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 02:20 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 02:50 Nové Eldorado [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:50 Nové Eldorado [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Paličatý všeuměl [i] 07:45 Před kamerou 33 [i] 08:15 Znovu od začátku [i] 09:40 Hádej kdo? [i] 11:25 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 12:55 Divoký Stomp [i] 14:50 Transylvania [i] 16:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 18:15 Fantastická čtyřka [i] 20:00 Někdo jiný [i] 21:15 Děsnej doják [i] 22:35 Na stojáka 25 [i] 23:05 Bestiář [i] 01:00 Někdo jiný [i] 02:15 Děsnej doják [i] 03:35 Bestiář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztraceni navěky [i] 11:55 Záchranáři [i] 14:10 Konečná verze [i] 15:45 V tom domě straší! [i] 17:15 Congorama [i] 19:00 Škola svádění [i] 20:45 Po sexu [i] 22:00 Capote [i] 23:50 Comeback [i] 01:15 Po sexu [i] 02:30 Capote [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Video+foto: Kanada na MS v hokeji 2019 zlato nezískala, finále vyhralo Fínsko (aktualizované)
Hokejisti Fínska v nedeľňajšom finálovom zápase na svetovom šampionáte zdolali ...

Najužitočnejším hráčom MS v hokeji 2019 je Mark Stone, v All-Stars výbere až dvaja Češi
Najužitočnejším hráčom hokejových 83. majstrovstiev sveta na Slovensku sa stal kanadský útočník Mark Stone. Dostal sa aj do All-Star výberu turnaja. V útoku mu spoločnosť robia ...

Jurčo dosiahol dve asistencie, Charlotte do finále Calderovho pohára
Tomáš Jurčo, archívna snímka.

Fíni získali tretí titul, Sallinen: Zázrak na ľade
Na snímke brankár Matt Murray (Kanada) a Jere Sallinen (Fínsko) vo finálovom zápase Kanada - Fínsko na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Bratislave 26. mája 2019.

Aktuálne správy

M. Lexmann: Nechcem povedať, že som čakateľka na brexit
Na snímke kandidátka na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Miriam Lexmann (KDH) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

V. Bilčík: Oficiálne výsledky sú príjemným prekvapením a záväzkom
Na snímke kandidát na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Vladimír Bilčík (Koalícia PS/SPOLU) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

R. Bozalka: Priebeh volieb bol pokojný, polícia eviduje 23 podaní
Na snímke viceprezident Policajného zboru MV SR - Prezídium Policajného zboru Róbert Bozalka počas tlačovej konferenecie Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán k vyhláseniu oficiálnych výsledkov volieb do ...

SMK ďakuje voličom, okolnosti kampane a volieb chce analyzovať
Strana maďarskej komunity (SMK) ďakuje voličom za vyjadrenú podporu vo voľbách do Európskeho parlamentu (EP). Situáciu považuje za čoraz vážnejšiu, na ...

Eurovoľby 2019 (online): Na Slovensku vyhrala koalícia Progresívne Slovensko – Spolu, zverejnili aj mená europoslancov
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na ...

Pondelková Iveta oblaky z neba nevymetá
Dnes bude polooblačno až oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 18 až 23 stupňov Celzia.

Spisovateľka a scenáristka Alta Vášová jubiluje
Na snímke spisovateľka Alta Vášová si prebrala štátne vyznamenanie Rad Ľudovíta Štúra II. triedy.

Pred 95 rokmi sa narodil herec Ladislav Chudík
Screenshot z filmu Kapitán Dabač, na snímke Ladislav Chudík.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.