Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 105-106/150 [i] 10:15 Vetroplach na zaľúbenie [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 11/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 19-20/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 15/22 [i] 15:15 Túžba tela 85-86/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 21:50 Dokonalá búrka [i] 00:15 Hrozba z temnoty II. 18-19/22 [i] 01:45 V plnom nasadení VI. 5/8 [i] 02:30 Sledujem ťa! [i] 04:15 Kliatby z temnôt II. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 14/23 [i] 07:20 Sládkova abeceda [i] 07:30 Aladin 12 [i] 07:55 Leto s Katkou 1/7 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta II. 6/7 [i] 09:35 História futbalu: Nádherná hra 6/13 [i] 10:35 Moja divoká Talianska svadba [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence IV. 21/22 [i] 13:55 Mafiánka 1/8 [i] 14:55 Lovkyne 10/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 65/65 [i] 17:00 Labyrint lásky-Zámok Hohenstein 1/13 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 16/16 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Šesť dní 2/3 [i] 23:30 Záhady SK [i] 00:00 Eskalátor [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Mafiánka 1/8 [i] 02:10 Família [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy STV [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:55 História futbalu: Nádherná hra 7/13 [i] 04:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 09:00 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 12:25 LOH 2008 Peking [i] 13:35 LOH 2008 Peking [i] 14:20 LOH 2008 Peking [i] 15:40 LOH 2008 Peking [i] 16:20 LOH 2008 Peking [i] 16:25 LOH 2008 Peking [i] 16:30 LOH 2008 Peking [i] 17:05 LOH 2008 Peking [i] 17:10 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 LOH 2008 Peking [i] 21:00 5 Olympijských kruhov [i] 21:05 LOH 2008 Peking [i] 21:35 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Pravda o atentáte na Olympiáde v Mníchove [i] 22:50 Staroveké objavy I. 3/3 [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:45 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:25 LOH 2008 Peking [i] 04:35 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 39 [i] 07:50 NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Pištoľníci z Lareda [i] 11:10 Tru Calling 8 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Miesto činu: Šeherezáda [i] 15:40 Julie Lescautová VI. 3 [i] 17:40 Panelák 65, 66 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 15 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 23 [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:40 Zradné lásky [i] 03:10 Nezvestní II. [i] 03:55 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 26/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 09:50 Hříšní lidé města brněnského 2/4 [i] 11:00 Muzikanti, hrejte [i] 11:20 Řekni mi, co jíš 7/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ozvěny Tichomoří [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 19/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 4/22 [i] 15:05 Let 29 12/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 13/22 [i] 15:50 Martin Snílek 14/26 [i] 16:00 Aneta 2/6 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 Moudronos 1/22 [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Dobře namíchaný Jiří Adamíra [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Tři ženy za letního večera 2/4 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Musilok [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Svět zvířat [i] 00:50 Chalupa je hra [i] 01:15 McLeodovy dcery V 19/32 [i] 02:00 Dobrá rada nad zlato [i] 02:20 Na cestě po Českém středohoří [i] 02:50 Štíty království českého 6/10 [i] 03:15 AZ-kvíz [i] 03:40 Simpsonovi XV 13/22 [i] 04:00 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech Brno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Španělsko - Česko [i] 07:00 Cyklistika [i] 07:30 Sportovní gymnastika 09:00 Vodní slalom [i] 09:30 Veslování [i] 12:20 Rychlý přehled - zpravodajský [i] 12:30 Plavání [i] 14:10 Judo [i] 14:40 Střelba [i] 15:00 Šerm [i] 15:30 Zápas řecko-římský [i] 15:50 Skoky do vody [i] 16:00 Cyklistika [i] 16:30 Španělsko - Česko [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 5 - záznam vrcholných [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Den 5 [i] 03:00 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Plavání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 95 [i] 09:30 Zapomeň na minulost [i] 11:15 Julie Lescaut III 7 [i] 13:10 Léa Parker 11 [i] 14:10 Gilmorova děvčata III 1 [i] 15:05 Ztraceni III 2 [i] 16:00 Kobra 11 IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 8 [i] 17:45 Redakce III 7 [i] 18:40 Dr. House II 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 15 [i] 21:00 Odložené případy V 15 [i] 21:50 Policajti z předměstí 13, 14 [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 2 [i] 23:35 Pirani útočí [i] 01:05 Novashopping 01:35 Lucie na bílo [i] 02:30 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 79, 80 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 16 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 18 [i] 08:00 Will & Grace II 3 [i] 08:20 Malcolm v nesnázích I 13 [i] 08:45 Přátelé IV 19 [i] 09:10 Knight Rider II 24 [i] 10:05 Sedmé nebe VII 3 [i] 10:55 Medicopter 117 I 9 [i] 11:50 Diagnóza vražda VI 20 [i] 12:50 Chůva k pohledání II 4 [i] 13:20 Hunter IV 22 [i] 14:20 Odpadlík V 9 [i] 15:20 Will & Grace II 4 [i] 15:45 Drzá Jordan V 6 [i] 16:40 Komisař Rex III 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince I 14 [i] 23:20 Agentura Jasno 12 [i] 00:10 Případ pro dva V [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika III 5 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Gymnastika [i] 06:15 Cyklistika [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Plavání [i] 08:15 Olympijské zpravodajství [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Veslování [i] 11:30 Plavání [i] 12:30 Plavání [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:00 Volejbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Volejbal [i] 18:00 Skoky do vody [i] 18:45 Gymnastika [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Gymnastika [i] 01:45 Skoky do vody [i] 03:00 Plavání [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 11:00 Recept na vraždu [i] 13:00 Dotek anděla III 14 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Dotek anděla III 14 [i] 18:00 Loučení se svobodou [i] 20:00 Médium II 17/22 [i] 21:00 Hledání 3 [i] 22:00 Hledání 4 [i] 23:00 Médium II 17/22 [i] 00:00 Hledání 3 [i] 01:00 Hledání 4 [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 8/12 [i] 06:00 Procházka světem 8/8 [i] 07:00 Muž divočiny 3/19 [i] 08:00 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 09:15 To je chic! 7/19 [i] 09:45 To je chic! 8/19 [i] 10:15 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 10:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 11:25 Novomanželské krize 5/13 [i] 11:55 Novomanželské krize 6/13 [i] 12:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 3/8 [i] 13:00 Všude plýtváme, doma nejvíc 4/8 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 14:45 Procházka světem 8/8 [i] 15:40 To je chic! 7/19 [i] 16:10 To je chic! 8/19 [i] 16:40 Novomanželské krize 5/13 [i] 17:10 Novomanželské krize 6/13 [i] 17:40 Malí mniši [i] 18:15 Muž divočiny 3/19 [i] 19:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 20:20 Nová metoda léčby 2/2 [i] 21:30 Co nám prospívá 28/37 [i] 22:25 Design a designéři 3/13 [i] 22:40 Sovětsko-finská zimní válka [i] 23:45 Nejtěžší práce historie 2/6 [i] 00:45 Tajemství posloupnosti 5/16 [i] 01:15 Tajemství posloupnosti 6/16 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 02:50 Proměny klimatu 1/2 [i] 03:20 Proměny klimatu 2/2 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 04:55 Proměny klimatu 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 07:20 Pomoc, děti se vracejí! [i] 08:55 Bohémové [i] 11:10 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 11:35 Můj bratranec Vinny [i] 13:35 Paličatý všeuměl [i] 15:20 Znovu od začátku [i] 16:45 Hádej kdo? [i] 18:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 20:00 Skrytá identita [i] 22:30 Rocky Balboa [i] 00:10 Destrukce systému [i] 01:50 Skrytá identita [i] 04:20 Rocky Balboa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Transakce století [i] 11:35 Před kamerou 33 [i] 12:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 13:35 Let's Dance [i] 15:15 Ztraceni navěky [i] 17:05 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 17:35 Záchranáři [i] 19:50 Aristokraté [i] 21:10 Lucky Louie : Zpověď 10 [i] 21:35 Lucky Louie : Louie sekl s prací 11 [i] 22:00 Velký maturitní mejdan [i] 23:30 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 01:10 Aristokraté [i] 02:30 Velký maturitní mejdan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.