Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 103-104/150 [i] 10:10 Správne známosti [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 10/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 17-18/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 14/22 [i] 15:15 Túžba tela 83-84/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Pompeje: Apokalypsa 1/2 [i] 21:50 Pompeje: Apokalypsa 2/2 [i] 23:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E 12-13/22 [i] 01:20 V plnom nasadení VI. 4/8 [i] 02:10 Hlava rodiny 6-7/15 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 13/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:20 Mesačný svit I. 13/23 [i] 07:10 Sládkova abeceda [i] 07:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 18/26 [i] 07:45 Tri šťastné čerešne [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta II. 5/7 [i] 09:35 História futbalu: Nádherná hra 5/13 [i] 10:35 Senzačný únos [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 20/22 [i] 13:55 Gil Mayo 8/8 [i] 14:55 Lovkyne 9/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 63/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 64/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 3/6 [i] 22:35 Tajný úsmev 1/2 [i] 23:45 Tajný úsmev 2/2 [i] 00:55 Osudom skúšaní [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:20 Gil Mayo 8/8 [i] 03:10 Nie si sama [i] 03:40 Správy STV [i] 04:00 História futbalu: Nádherná hra 6/13 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:30 LOH 2008 Peking [i] 08:55 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 09:45 LOH 2008 Peking [i] 10:25 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 12:10 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 13:45 LOH 2008 Peking [i] 14:45 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 17:05 LOH 2008 Peking [i] 18:05 LOH 2008 Peking [i] 18:10 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:45 Staroveké objavy I. 2/3 [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 38 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Zem Apačov [i] 11:00 Tru Calling 7 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Miesto činu: Kvet zla [i] 15:40 Julie Lescautová V. 13/13 [i] 17:40 Panelák 63, 64 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 14 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 22 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Road Trip [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Volajú ma Earl [i] 01:45 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:15 Nezvestní II. [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Po stopách amazonských [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 25/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 Hvězdy nad Syslím údolím 1/3 [i] 10:25 Jen nám dejte šanci [i] 11:00 Šaty až na zem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 18/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 3/22 [i] 15:05 Let 29 11/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 12/22 [i] 15:50 Martin Snílek 13/26 [i] 16:00 Aneta 1/6 [i] 16:25 Bořek stavitel [i] 16:35 S Hurvínkem za lékařem 26/26 [i] 16:45 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Ztracená dovolená [i] 23:10 Sólo pro... Szidi Tobias [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Výtvarnické konfese [i] 01:05 Ta naše povaha česká [i] 01:35 McLeodovy dcery V 18/32 [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:40 Simpsonovi XV 12/22 [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Kalendárium [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Střelba [i] 06:30 USA - Itálie [i] 08:00 Sportovní gymnastika 09:00 Vodní slalom [i] 12:00 Střelba [i] 12:45 Plavání [i] 14:45 Jezdectví [i] 15:45 Judo [i] 16:00 Skoky do vody [i] 16:15 Šerm [i] 16:30 Jachting [i] 16:40 Jezdectví [i] 17:50 Zápas řecko-římský [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 4 [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Den 4 [i] 03:00 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Plavání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 94 [i] 09:30 Pes fotbalista [i] 11:10 Julie Lescaut III 6 [i] 13:05 Léa Parker 10 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 22 [i] 15:05 Ztraceni III 1 [i] 16:00 Kobra 11 IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 7 [i] 17:45 Redakce III 6 [i] 18:40 Dr. House II 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Z pekla štěstí 2 [i] 22:15 Hádův faktor 2/2 [i] 00:00 Slepá justice 3 [i] 00:50 Da Vinciho případy VII 10 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko [i] 03:10 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 77, 78 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 15 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 17 [i] 08:00 Will & Grace II 2 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 12 [i] 08:50 Přátelé IV 18 [i] 09:15 Knight Rider II 23 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 2 [i] 11:05 Medicopter 117 I 8 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 19 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 3 [i] 13:20 Hunter IV 21 [i] 14:20 Odpadlík V 8 [i] 15:15 Will & Grace II 3 [i] 15:40 Drzá Jordan V 5 [i] 16:35 Komisař Rex III 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 93 [i] 21:10 Padající hvězda [i] 23:10 Sběratelé kostí I 3 [i] 00:05 Případ pro dva V [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika III 4 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i] 04:35 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Gymnastika [i] 06:45 Olympijské zpravodajství [i] 07:00 Plavání [i] 08:15 Olympijské zpravodajství [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:45 Plavání [i] 12:30 Plavání [i] 14:45 Házená [i] 16:15 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:01 Basketbal [i] 18:00 Skoky do vody [i] 18:30 Gymnastika [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Jezdectví [i] 01:15 Gymnastika [i] 03:00 Plavání [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Podivné dítě [i] 10:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 11:00 Zmizelý [i] 13:00 Dotek anděla III 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 15:00 Podivné dítě [i] 17:00 Dotek anděla III 13 [i] 18:00 Život v buši II 9/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 3/6 [i] 20:00 Médium II 16/22 [i] 21:00 Hledání 1 [i] 22:00 Hledání 2 [i] 23:00 Médium II 16/22 [i] 00:00 Hledání 1 [i] 01:00 Hledání 2 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jeden jako druhý 6/12 [i] 06:00 Procházka světem 7/8 [i] 07:00 Muž divočiny 2/19 [i] 08:00 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 17/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 18/26 [i] 10:20 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 10:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 11:30 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 12:00 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 12:30 Pes - přítel člověka 49/58 [i] 13:05 Pes - přítel člověka 50/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 14:50 Procházka světem 7/8 [i] 15:45 Sobotní kuchyně 17/26 [i] 16:15 Sobotní kuchyně 18/26 [i] 16:50 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 17:20 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 17:50 Limity měst 3/13 [i] 18:10 Muž divočiny 2/19 [i] 19:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 20:20 Nová metoda léčby 1/2 [i] 21:30 Co nám prospívá 27/37 [i] 22:40 Válka v severní Evropě 2/2 [i] 23:45 Nejtěžší práce historie 1/6 [i] 00:50 Tajemství posloupnosti 3/16 [i] 01:20 Tajemství posloupnosti 4/16 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 7/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 8/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 7/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 06:00 Blízká setkání třetího druhu [i] 08:15 Všichni královi muži [i] 10:20 Superman se vrací [i] 12:50 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 14:10 Pomoc, děti se vracejí! [i] 15:50 Bohémové [i] 18:00 Můj bratranec Vinny [i] 20:00 Na stojáka 44 [i] 20:30 Sybil [i] 22:00 Ghost Rider [i] 23:45 Mafiánské hity [i] 01:15 Sybil [i] 02:40 Ghost Rider [i] 04:30 Mafiánské hity [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 10:50 Ellis na cestě ke štěstí [i] 12:25 Legendy zeleného trávníku [i] 13:55 Polibte nevěstu [i] 15:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 15:55 Transakce století [i] 17:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 18:55 Let's Dance [i] 20:35 Kurýr 2 [i] 22:00 Ruka zabiják [i] 23:30 Lucky Louie : Vypadni 8 [i] 23:55 Lucky Louie : Pití 9 [i] 00:20 Fidibus [i] 02:00 Kurýr 2 [i] 03:25 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.