Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 103-104/150 [i] 10:10 Správne známosti [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 10/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 17-18/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 14/22 [i] 15:15 Túžba tela 83-84/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Pompeje: Apokalypsa 1/2 [i] 21:50 Pompeje: Apokalypsa 2/2 [i] 23:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E 12-13/22 [i] 01:20 V plnom nasadení VI. 4/8 [i] 02:10 Hlava rodiny 6-7/15 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 13/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Ľudia na jednotku [i] 06:20 Mesačný svit I. 13/23 [i] 07:10 Sládkova abeceda [i] 07:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 18/26 [i] 07:45 Tri šťastné čerešne [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta II. 5/7 [i] 09:35 História futbalu: Nádherná hra 5/13 [i] 10:35 Senzačný únos [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 20/22 [i] 13:55 Gil Mayo 8/8 [i] 14:55 Lovkyne 9/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 63/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 64/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 3/6 [i] 22:35 Tajný úsmev 1/2 [i] 23:45 Tajný úsmev 2/2 [i] 00:55 Osudom skúšaní [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:20 Gil Mayo 8/8 [i] 03:10 Nie si sama [i] 03:40 Správy STV [i] 04:00 História futbalu: Nádherná hra 6/13 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:30 LOH 2008 Peking [i] 08:55 LOH 2008 Peking [i] 09:30 LOH 2008 Peking [i] 09:45 LOH 2008 Peking [i] 10:25 LOH 2008 Peking [i] 10:40 LOH 2008 Peking [i] 12:10 LOH 2008 Peking [i] 12:55 LOH 2008 Peking [i] 13:45 LOH 2008 Peking [i] 14:45 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 17:05 LOH 2008 Peking [i] 18:05 LOH 2008 Peking [i] 18:10 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:45 Staroveké objavy I. 2/3 [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 38 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Zem Apačov [i] 11:00 Tru Calling 7 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Miesto činu: Kvet zla [i] 15:40 Julie Lescautová V. 13/13 [i] 17:40 Panelák 63, 64 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 14 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 22 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Road Trip [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Volajú ma Earl [i] 01:45 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:15 Nezvestní II. [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Po stopách amazonských [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 25/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 Hvězdy nad Syslím údolím 1/3 [i] 10:25 Jen nám dejte šanci [i] 11:00 Šaty až na zem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 18/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 3/22 [i] 15:05 Let 29 11/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 12/22 [i] 15:50 Martin Snílek 13/26 [i] 16:00 Aneta 1/6 [i] 16:25 Bořek stavitel [i] 16:35 S Hurvínkem za lékařem 26/26 [i] 16:45 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Ztracená dovolená [i] 23:10 Sólo pro... Szidi Tobias [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Výtvarnické konfese [i] 01:05 Ta naše povaha česká [i] 01:35 McLeodovy dcery V 18/32 [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:40 Simpsonovi XV 12/22 [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Kalendárium [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Střelba [i] 06:30 USA - Itálie [i] 08:00 Sportovní gymnastika 09:00 Vodní slalom [i] 12:00 Střelba [i] 12:45 Plavání [i] 14:45 Jezdectví [i] 15:45 Judo [i] 16:00 Skoky do vody [i] 16:15 Šerm [i] 16:30 Jachting [i] 16:40 Jezdectví [i] 17:50 Zápas řecko-římský [i] 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring [i] 20:00 Den 4 [i] 21:00 Velký přehled [i] 22:00 Den 4 [i] 03:00 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Plavání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 94 [i] 09:30 Pes fotbalista [i] 11:10 Julie Lescaut III 6 [i] 13:05 Léa Parker 10 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 22 [i] 15:05 Ztraceni III 1 [i] 16:00 Kobra 11 IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 7 [i] 17:45 Redakce III 6 [i] 18:40 Dr. House II 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Z pekla štěstí 2 [i] 22:15 Hádův faktor 2/2 [i] 00:00 Slepá justice 3 [i] 00:50 Da Vinciho případy VII 10 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko [i] 03:10 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 77, 78 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 15 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 17 [i] 08:00 Will & Grace II 2 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 12 [i] 08:50 Přátelé IV 18 [i] 09:15 Knight Rider II 23 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 2 [i] 11:05 Medicopter 117 I 8 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 19 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 3 [i] 13:20 Hunter IV 21 [i] 14:20 Odpadlík V 8 [i] 15:15 Will & Grace II 3 [i] 15:40 Drzá Jordan V 5 [i] 16:35 Komisař Rex III 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 93 [i] 21:10 Padající hvězda [i] 23:10 Sběratelé kostí I 3 [i] 00:05 Případ pro dva V [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika III 4 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i] 04:35 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Gymnastika [i] 06:45 Olympijské zpravodajství [i] 07:00 Plavání [i] 08:15 Olympijské zpravodajství [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:15 Olympijské zpravodajství [i] 09:30 Kanoistika [i] 11:45 Plavání [i] 12:30 Plavání [i] 14:45 Házená [i] 16:15 Basketbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:01 Basketbal [i] 18:00 Skoky do vody [i] 18:30 Gymnastika [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 22:00 Vzpírání [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Jezdectví [i] 01:15 Gymnastika [i] 03:00 Plavání [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Podivné dítě [i] 10:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 11:00 Zmizelý [i] 13:00 Dotek anděla III 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 15:00 Podivné dítě [i] 17:00 Dotek anděla III 13 [i] 18:00 Život v buši II 9/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 3/6 [i] 20:00 Médium II 16/22 [i] 21:00 Hledání 1 [i] 22:00 Hledání 2 [i] 23:00 Médium II 16/22 [i] 00:00 Hledání 1 [i] 01:00 Hledání 2 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jeden jako druhý 6/12 [i] 06:00 Procházka světem 7/8 [i] 07:00 Muž divočiny 2/19 [i] 08:00 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 17/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 18/26 [i] 10:20 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 10:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 11:30 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 12:00 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 12:30 Pes - přítel člověka 49/58 [i] 13:05 Pes - přítel člověka 50/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 14:50 Procházka světem 7/8 [i] 15:45 Sobotní kuchyně 17/26 [i] 16:15 Sobotní kuchyně 18/26 [i] 16:50 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 17:20 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 17:50 Limity měst 3/13 [i] 18:10 Muž divočiny 2/19 [i] 19:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 20:20 Nová metoda léčby 1/2 [i] 21:30 Co nám prospívá 27/37 [i] 22:40 Válka v severní Evropě 2/2 [i] 23:45 Nejtěžší práce historie 1/6 [i] 00:50 Tajemství posloupnosti 3/16 [i] 01:20 Tajemství posloupnosti 4/16 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 7/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 8/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 7/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 06:00 Blízká setkání třetího druhu [i] 08:15 Všichni královi muži [i] 10:20 Superman se vrací [i] 12:50 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 14:10 Pomoc, děti se vracejí! [i] 15:50 Bohémové [i] 18:00 Můj bratranec Vinny [i] 20:00 Na stojáka 44 [i] 20:30 Sybil [i] 22:00 Ghost Rider [i] 23:45 Mafiánské hity [i] 01:15 Sybil [i] 02:40 Ghost Rider [i] 04:30 Mafiánské hity [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 10:50 Ellis na cestě ke štěstí [i] 12:25 Legendy zeleného trávníku [i] 13:55 Polibte nevěstu [i] 15:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 15:55 Transakce století [i] 17:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 18:55 Let's Dance [i] 20:35 Kurýr 2 [i] 22:00 Ruka zabiják [i] 23:30 Lucky Louie : Vypadni 8 [i] 23:55 Lucky Louie : Pití 9 [i] 00:20 Fidibus [i] 02:00 Kurýr 2 [i] 03:25 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.