Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 101-102/150 [i] 10:00 Psia hviezda [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 9/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 15-16/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 13/22 [i] 15:15 Túžba tela 81-82/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 MAYDAY: Stav núdze [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Hrdinovia 13-14/23 [i] 00:20 Červená planéta [i] 02:15 Hlava rodiny 4-5/15 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 12/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Kliatby z temnôt II. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Ľudia na jednotku [i] 06:20 Mesačný svit I. 12/23 [i] 07:05 Sládkova abeceda [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 17/26 [i] 07:40 Poškolák [i] 08:20 Nemocnica na okraji mesta II. 4/7 [i] 09:20 História futbalu: Nádherná hra 4/13 [i] 10:20 Mocný Joe Young [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 19/22 [i] 13:55 Gil Mayo 7/8 [i] 14:55 Lovkyne 8/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 61/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 62/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 22:35 Bratia a sestry I. 20/23 [i] 23:20 24 III.séria 24/24 [i] 00:05 GEN.sk [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Gil Mayo 7/8 [i] 02:10 Família [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy STV [i] 03:10 Udalosti ČT [i] 03:45 História futbalu: Nádherná hra 5/13 [i] 04:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 LOH 2008 Peking [i] 05:55 LOH 2008 Peking [i] 06:30 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:30 LOH 2008 Peking [i] 08:55 LOH 2008 Peking [i] 09:15 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:45 LOH 2008 Peking [i] 10:45 LOH 2008 Peking [i] 10:50 LOH 2008 Peking [i] 11:40 LOH 2008 Peking [i] 12:40 LOH 2008 Peking [i] 13:10 LOH 2008 Peking [i] 14:10 LOH 2008 Peking [i] 14:40 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 18:05 LOH 2008 Peking [i] 18:10 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:25 Staroveké objavy I. 1/3 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Grid [i] 01:20 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:50 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 37 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Bandita zo Zhobe [i] 11:10 Tru Calling 6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 15:40 Julie Lescautová V. 12 [i] 17:40 Panelák 61, 62 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 21 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 7 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Volajú ma Earl [i] 01:45 Donna Leonová: Konečná Benátky [i] 03:15 Nezvestní II. [i] 04:00 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Čétéčko [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 50/78 [i] 09:00 Ohlédni se v hněvu [i] 10:35 Veselé příhody z natáčení [i] 10:55 Směr rovník 6/6 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Po stopách amazonských [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 17/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 2/22 [i] 15:05 Let 29 10/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 11/22 [i] 15:50 Zelený ptáček [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 25/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 9/20 [i] 21:00 Na cestě po Českém středohoří [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Dva muži ve městě [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:15 Neznámí hrdinové [i] 00:45 Sex ve městě II 3/18 [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:35 McLeodovy dcery V 17/32 [i] 02:20 AZ-kvíz [i] 02:40 Simpsonovi XV 11/22 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Česko - Mali [i] 07:00 Plavání [i] 07:20 Střelba [i] 07:40 Judo [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Vodní slalom [i] 12:35 Judo [i] 13:30 Plavání 14:10 Střelba [i] 15:00 Lukostřelba [i] 15:30 Šerm [i] 16:00 Jachting [i] 16:30 Česko - Mali [i] 18:00 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou [i] 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 19:15 FK Jablonec 97 - FC Baník Ostrava [i] 22:05 OH Peking 2008 [i] 22:06 Velký přehled [i] 23:00 Den 3 [i] 03:05 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Plavání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 93 [i] 09:30 Romantická komedie 101 [i] 11:10 Julie Lescaut III 5 [i] 13:10 Léa Parker 9 [i] 14:15 Gilmorova děvčata II 21 [i] 15:05 Ztraceni: Příběh o přežití [i] 16:00 Kobra 11 IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 6 [i] 17:45 Redakce III 5 [i] 18:40 Dr. House II 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 5 [i] 21:05 Vražedná čísla 12 [i] 21:55 Mnichov [i] 00:55 Po právu 7,8 [i] 02:20 Novashopping 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 14 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 16 [i] 08:00 Will & Grace II 1 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 11 [i] 08:50 Přátelé IV 17 [i] 09:15 Knight Rider II 22 [i] 10:10 Sedmé nebe VII 1 [i] 11:05 Medicopter 117 I 7 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 18 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 2 [i] 13:25 Hunter IV 20 [i] 14:25 Odpadlík V 7 [i] 15:20 Will & Grace II 2 [i] 15:45 Drzá Jordan V 4 [i] 16:40 Komisař Rex III 5 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Zoufalé manželky III 22 [i] 22:10 Myšlenky zločince I 13 [i] 23:05 Invaze 10 [i] 23:55 Případ pro dva V [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Klinika III 3 [i] 03:35 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Olympijské zpravodajství [i] 06:15 Skoky do vody [i] 07:00 Olympijské zpravodajství [i] 07:15 Plavání [i] 08:15 Olympijské zpravodajství [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:30 Vzpírání [i] 11:15 Veslování [i] 12:00 Plavání [i] 12:30 Plavání [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Volejbal [i] 17:00 Olympijské zpravodajství [i] 17:15 Volejbal [i] 18:00 Plavání [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:30 Olympijský magazín [i] 20:30 Olympijské zpravodajství [i] 20:45 Plavání [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:00 Olympijský magazín [i] 00:00 Plavání [i] 01:15 Veslování [i] 01:45 Skoky do vody [i] 03:00 Plavání [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Obyčejná žena [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 11:00 Hotel pro rukojmí [i] 13:00 Dotek anděla III 12 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 15:00 Obyčejná žena [i] 17:00 Dotek anděla III 12 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Médium II 15/22 [i] 21:00 Tichý svědek IX 7/8 [i] 22:00 Tichý svědek IX 8/8 [i] 23:00 Médium II 15/22 [i] 00:00 Tichý svědek IX 7/8 [i] 01:00 Tichý svědek IX 8/8 [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Toulky Maďarskem 4/13 [i] 06:00 Procházka světem 6/8 [i] 07:00 Muž divočiny 1/19 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 09:15 Sobotní kuchyně 15/26 [i] 09:45 Sobotní kuchyně 16/26 [i] 10:15 Nejkrásnější místa pod hladinou 1/10 [i] 10:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 2/10 [i] 11:25 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 11:55 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 12:25 Pes - přítel člověka 47/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 48/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 14:45 Procházka světem 6/8 [i] 15:45 Sobotní kuchyně 15/26 [i] 16:15 Sobotní kuchyně 16/26 [i] 16:45 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 17:15 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 17:45 Design a designéři 2/13 [i] 18:05 Muž divočiny 1/19 [i] 19:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 1/10 [i] 19:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 2/10 [i] 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 11/14 [i] 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 12/14 [i] 21:30 Co nám prospívá 26/37 [i] 22:40 Válka v severní Evropě 1/2 [i] 23:45 Historie domu č. 57 6/6 [i] 00:50 Tajemství posloupnosti 1/16 [i] 01:20 Tajemství posloupnosti 2/16 [i] 01:50 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 5/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 6/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 04:50 Jeden jako druhý 5/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 33 [i] 06:00 Góóól! II [i] 07:50 Tygrova brigáda [i] 09:55 Děsnej doják [i] 11:15 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 11:40 Tajnosti [i] 13:15 Blízká setkání třetího druhu [i] 15:25 Všichni královi muži [i] 17:30 Superman se vrací [i] 20:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 21:25 Babel [i] 23:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 01:50 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:10 Babel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tančím, abych žil [i] 11:55 V tom domě straší! [i] 13:25 Rodinný chaos [i] 14:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 15:45 Ellis na cestě ke štěstí [i] 17:25 Legendy zeleného trávníku [i] 18:55 Polibte nevěstu [i] 20:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 22:00 Scény z partnerského života [i] 23:30 Na sklonku života [i] 00:40 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 02:10 Scény z partnerského života [i] 03:40 Na sklonku života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánik s asistenciou pri výhre Arizony, Chicago zvládlo prestrelku
Richard Pánik, archívna snímka.

NBA: Clippers ukončili päťzápasovú šnúru prehier
Na snímke Patrick Beverley z Los Angeles Clippers.

Hráči FC Barcelona zvíťazili v zápase 20. kola La Ligy nad Leganes
Ilustračná snímka.

J. Trump vyhral snookrový turnaj turnaj Masters
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V utorok tuhá zima neudrie, no treba rátať s hmlou
Ilustračná snímka.

EKONOMIKA V ROKU 2018: Jaguar vyrába v SR, Kažimír bude guvernérom NBS
Ilustračná snímka.

V pondelok bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty -3 až 2 stupne Celzia.

Na horskom priechode Zbojská je na ceste zľadovatený sneh
Na archívnej snímke horský priechod Zbojská

Ústavnoprávny výbor parlamentu verejne vypočuje 40 kandidátov na post ústavných sudcov
Verejné vypočutie rovných 40 kandidátov na post ústavných sudcov odštartuje v stredu 23. januára pred Ústavnoprávnym výborom Národnej rady SR. Na ňom sa môže zúčastniť aj prezident ...

SHMÚ upozorňuje na smogovú situáciu v týchto mestách
V okolí Martina, Vrútok, Žiliny a Ružomberka meteorológovia zaznamenali zvýšenú koncentráciu prachových častíc PM10. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ...

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny
Pravdepodobne najstarší rehoľník a kňaz na Slovensku, Akvinas Juraj Gabura, sa 17. januára dožil 104. rokov. Gabura, ktorý je považovaný za otca ...

Satirický film o Leningradskej blokáde vyvoláva polemiku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.