Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Kliatby z temnôt II. 2/13 [i] 05:45 DNES 06:10 Flintstonovci: Hollyrockská uspávanka [i] 07:55 H2O: Stačí pridať vodu 3/26 [i] 08:25 Deti z ostrova pokladov 3: Záhada ostrova pokladov [i] 10:00 Priatelia VIII. 17-18/24 [i] 10:55 Blázniví únoscovia [i] 12:30 Lambada [i] 14:25 Dieťa Medúzy 1/2 [i] 16:10 Dieťa Medúzy 2/2 [i] 17:55 Škaredá Betty II. 18/18 [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Blesk [i] 22:15 Mníchov [i] 01:20 Násilník [i] 03:00 Krutý a podivný [i] 04:35 Cestoviny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Svet v obrazoch [i] 05:30 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 10/20 [i] 06:25 Pocoyo I. 17/52 [i] 06:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 17/26 [i] 06:55 Aladin 11 [i] 07:20 Gumkáči 43/52 [i] 07:40 Škaredé káčatko a ja 9/26 [i] 08:05 Hannah Montana I. 17/26 [i] 08:30 Si v obraze? [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:25 Letná láska 9/26 [i] 09:50 Letná láska 10/26 [i] 10:20 Večne nespokojní II. 20/28 [i] 11:05 Snehová vločka [i] 12:00 Grid [i] 12:25 Luxusné hotely sveta 3/15 [i] 13:00 James Bond špeciál: ...a to slovo bolo Bond [i] 13:25 Suboj v El Diablo [i] 15:10 Čejenský bojovník [i] 16:50 V.I.Warshawská [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:35 Posadnutosť [i] 23:05 Nevinné klamstvá [i] 00:35 Zákon šerifa [i] 02:10 Takí sme boli [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 04:00 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 LOH 2008 Peking [i] 05:20 LOH 2008 Peking [i] 05:40 LOH 2008 Peking [i] 06:00 Slovenskí olympionici [i] 06:05 LOH 2008 Peking [i] 06:45 LOH 2008 Peking [i] 07:00 LOH 2008 Peking [i] 07:45 LOH 2008 Peking [i] 08:00 LOH 2008 Peking [i] 08:15 LOH 2008 Peking [i] 09:00 LOH 2008 Peking [i] 09:25 LOH 2008 Peking [i] 09:40 LOH 2008 Peking [i] 10:30 LOH 2008 Peking [i] 11:15 LOH 2008 Peking [i] 11:20 LOH 2008 Peking [i] 12:00 LOH 2008 Peking [i] 12:45 LOH 2008 Peking [i] 13:25 Slovenskí olympionici [i] 13:30 LOH 2008 Peking [i] 15:05 LOH 2008 Peking [i] 15:10 LOH 2008 Peking [i] 15:20 LOH 2008 Peking [i] 15:30 LOH 2008 Peking [i] 16:15 LOH 2008 Peking [i] 16:55 LOH 2008 Peking [i] 17:00 LOH 2008 Peking [i] 18:00 LOH 2008 Peking [i] 19:00 LOH 2008 Peking [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 20:55 5 Olympijských kruhov [i] 21:00 LOH 2008 Peking [i] 21:30 LOH 2008 Peking [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:35 BJD 2006 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Grid [i] 01:40 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:30 Slovenskí olympionici [i] 04:35 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY 06:25 Maigret 36 [i] 08:20 Spider-Man [i] 08:45 Preteky Nascar II. [i] 09:10 Malí rytieri II. [i] 09:35 Argai [i] 10:00 Big Ben 3 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:25 Ako sa stavia sen [i] 13:15 Matka, dcéra a milenci [i] 14:50 Zázraky existujú [i] 17:15 Nevinná vrahyňa [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Temné komando 2: Smrtiaca hora [i] 22:00 Letné kino: Na plný plyn [i] 00:15 Temná vášeň [i] 02:00 Učiteľka sexu [i] 03:35 Nezvestní II. [i] 04:15 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 06:00 Československý filmový týdeník 689/2379 [i] 06:15 Mumínci 19/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 49/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 21/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe [i] 08:15 Lenny, zázračný pes [i] 09:40 Případy detektiva Packala [i] 10:10 Piti piti pa [i] 11:30 Film o filmu Bathory [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 23/23 [i] 13:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 3/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Svět zvířat [i] 14:40 Okouzlení VIII 39/54 [i] 15:35 Bestie v srdci [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 14/14 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Den, kdy nevyšlo slunce [i] 21:25 Nenechte si ujít [i] 21:30 Zprávy 21:35 Branky, body, vteřiny 21:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:45 Shane [i] 23:40 Miluj mě, prosím [i] 01:30 13. komnata Oty Zaremby [i] 02:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 02:50 Folkomotivy speciál 03:30 Bolkoviny [i] 04:10 Jaromír Honzák Quintet [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklistika 06:00 Judo [i] 07:50 Veslování 08:50 Veslování 09:00 Střelba 10:00 Sportovní gymnastika 11:30 Veslování 12:10 Judo 12:30 Plavání [i] 14:00 Česko - USA 16:00 Jachting 16:20 Šerm 16:40 Itálie - Rusko 18:00 OH Peking 2008 [i] 18:01 Velký přehled [i] 18:45 Rozhovor s hvězdou 19:00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu 20:00 Den 1 - záznam vrcholných okamžiků her 21:00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. [i] 22:00 Česko - USA 23:30 Den 1 - záznam vrcholných okamžiků her 03:00 Velký přehled [i] 04:00 OH Peking 2008 [i] 04:01 Plavání
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Rudi a Trudi 21, 22 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 43 [i] 06:50 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Batman vítězí 3 [i] 08:10 Kalifornské léto II 13 [i] 09:05 Vteřiny před katastrofou II 6 [i] 10:10 Malý Indián ve městě [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Příklady táhnou [i] 14:00 Dítě medúzy 1/2 [i] 15:50 Kosmetička a zvíře [i] 17:50 Old Surehand [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rytíři nebes [i] 22:40 Propad do temnot [i] 00:20 Plán B [i] 02:05 Novashopping 02:35 S potápěči kolem světa [i] 03:20 Láska nad lásky 73, 74 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 7 [i] 06:35 Taz-mania III 22 [i] 07:00 Scoobyho hvězdná olympiáda 14 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 5 [i] 08:05 Přátelé IV 15 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Prima hřiště [i] 09:50 M*A*S*H 186 [i] 10:20 M*A*S*H 187 [i] 10:50 Helicops II 4 [i] 11:50 Amerika hledá topmodelku III 10 [i] 12:50 Ošklivka Katka 19 [i] 13:55 Souboj s oceánem [i] 15:55 Velké závody [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Statečné srdce [i] 23:35 Kšeft za všechny prachy [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Komisařka Diana Carrová 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Olympijské zprávy [i] 06:00 Gymnastika [i] 08:00 Olympijské zprávy [i] 08:15 Cyklistika [i] 09:00 Olympijské zprávy [i] 09:15 Cyklistika [i] 11:15 Veslování [i] 12:30 Plavání [i] 15:30 Gymnastika [i] 16:00 Volejbal [i] 17:00 Olympijské zprávy [i] 17:15 Volejbal [i] 18:00 Vzpírání [i] 18:45 Plavání [i] 19:30 Olympiáda [i] 20:30 Olympijské zprávy [i] 20:45 Plavání [i] 22:15 Gymnastika [i] 23:00 Olympiáda [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Gymnastika [i] 02:45 Plavání [i] 04:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Kouzelný výtah [i] 16:00 Vražda k snídani [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 20:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 22:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 00:00 Expert na vraždu [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 10/10 [i] 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 9/14 [i] 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 10/14 [i] 07:00 Čisté duše 1/3 [i] 08:05 Čisté duše 2/3 [i] 09:10 Limity měst 2/13 [i] 09:25 Země krásná neznámá 1/8 [i] 10:20 Země krásná neznámá 2/8 [i] 11:25 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 12:30 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 13:00 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 13:35 Jimmova farma - Farmářské historky 1/6 [i] 14:05 Jimmova farma - Farmářské historky 2/6 [i] 14:40 Chůvy divočiny 11/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 12/20 [i] 15:45 Tajemství divočiny 22/26 [i] 16:15 Tajemství divočiny 23/26 [i] 16:50 Na úvěr 20/26 [i] 17:20 Na úvěr 21/26 [i] 17:50 Maminka stávkuje 1/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 2/25 [i] 19:05 Tuningmánie 9/14 [i] 19:40 Tuningmánie 10/14 [i] 20:15 Limity měst 2/13 [i] 20:35 Proč je to tak? 25/27 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 22:35 Britské impérium v barvě 1/3 [i] 23:40 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i] 00:35 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 01:40 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 03:45 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 04:45 Maminka stávkuje 1/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divočáci [i] 07:40 Stačí jen málo [i] 09:05 Fanaticky zamilován [i] 10:50 X-Men [i] 12:30 Nový svět [i] 14:45 Jen trošku štěstí [i] 16:25 Divoký Stomp [i] 18:20 Divočáci [i] 20:00 Roming [i] 21:50 Strážce [i] 23:35 Rocky Balboa [i] 01:15 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 02:50 Na lince je vrah [i] 04:15 Smrtící zóna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 09:30 Let's Dance [i] 11:10 Konečná verze [i] 12:45 Má první svatba [i] 14:15 Godzilla [i] 16:30 Bloudící duše [i] 18:20 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 19:45 Záchranáři [i] 22:00 Tajná přání [i] 23:45 Velký maturitní mejdan [i] 01:15 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 02:50 Transakce století [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.