Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 99-100/150 [i] 10:05 Macher, magor a 15 melónov [i] 12:00 V siedmom nebi XI. 8/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 13-14/24 [i] 13:40 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 14:30 Veronika Marsová I. 12/22 [i] 15:20 Túžba tela 79-80/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Nekecaj a pádluj! [i] 22:00 Mission: Impossible [i] 00:05 Zabijak [i] 02:00 Impulz [i] 03:45 PROMINENTI [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 11/23 [i] 07:25 Do You sing English? 17 [i] 07:30 Gumkáči 42/52 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta II. 3/7 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 3/13 [i] 10:30 Prerušená uspávanka [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence IV. 18/22 [i] 13:55 Gil Mayo 6/8 [i] 14:50 Lovkyne 7/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 59/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 60/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Mesto šialencov [i] 23:20 Niečo za niečo [i] 00:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Gil Mayo 6/8 [i] 02:30 Família [i] 02:55 Varení pečení [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:20 Osudom skúšaní [i] 04:45 Radosť zo života [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Bol raz jeden tato 2/14 [i] 09:05 Abeceda Harvepína 6 [i] 09:15 Krasava [i] 09:50 Ushuaia - expedície do prírody [i] 10:45 Ekologický magazín [i] 11:10 Tri želania 4/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Veľké záhady [i] 12:50 Naša Európa [i] 13:20 Polícia [i] 13:40 LOH 2008 Peking [i] 13:45 LOH 2008 Peking [i] 13:50 LOH 2008 Peking [i] 14:00 LOH 2008 Peking [i] 17:35 LOH 2008 Peking [i] 17:40 LOH 2008 Peking [i] 18:00 Queen v Budapešti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 23:30 LOH 2008 Peking [i] 23:55 Eurokino [i] 01:25 Československý filmový týždenník [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Polícia [i] 02:25 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:50 Slovenskí olympionici [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:25 LOH 2008 Peking [i] 04:50 Slovenskí olympionici [i] 04:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY 05:20 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 35 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Muž z Laramie [i] 11:00 Tru Calling 5 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca [i] 15:40 Julie Lescautová V. 11 [i] 17:40 Panelák 59,60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Nevinná vrahyňa [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zlodej detí [i] 23:55 Sexuálne pokušenie [i] 01:35 Kuchynské dôvernosti [i] 01:55 Dve podoby lásky [i] 03:25 Nezvestní II. [i] 04:10 Savannah [i] 04:55 Pobrežná hliadka V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Princezny světa [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 24/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 První sekunda 2/3 [i] 09:30 Úsměvné legendy o hradech a zámcích [i] 09:50 Boty [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 6/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 16/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 10/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 15:25 Zbojníci 11/13 [i] 15:50 Svět Elmo 13/56 [i] 16:05 Ferda II 26/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 8/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 7/13 [i] 21:00 13. komnata Oty Zaremby [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 3/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Pobuda [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Líně [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Zahrada je hra [i] 02:10 McLeodovy dcery V 16/32 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 O poklad Anežky České [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:35 Jazzová party Viklického a Barty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Zahrada je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 Ta naše povaha česká [i] 13:00 OH Peking 2008 [i] 17:30 Přidej se [i] 17:45 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Stockholm [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Blues z ateliéru [i] 19:20 J. S. Bach: Preludium z Partity č. 3 E dur pro sólové housle [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 10/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Evoluce výchovy [i] 21:00 OH Peking 2008 [i] 21:01 Slavnostní zahájení Her XXIX. olympiády [i] 00:30 Brazílie - Belgie 02:10 Otevírání bran na východ [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Badminton 04:20 Střelba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 92 [i] 09:30 Čistá pravda [i] 11:10 Julie Lescaut III 4 [i] 13:00 Léa Parker 8 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 20 [i] 15:05 Ztraceni II 24 [i] 16:00 Kobra 11 IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 5 [i] 17:45 Redakce III 4 [i] 18:40 Dr. House II 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man [i] 22:25 Plnou parou vzad! [i] 00:15 Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon [i] 01:50 Da Vinciho případy VII 7 [i] 02:35 Novashopping 03:40 Láska nad lásky 71, 72 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 13 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 13 [i] 08:00 Will & Grace I 22 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 10 [i] 08:50 Přátelé IV 14 [i] 09:15 Knight Rider II 21 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 22 [i] 11:05 Medicopter 117 I 6 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 17 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 1 [i] 13:25 Hunter IV 19 [i] 14:20 Odpadlík V 6 [i] 15:15 Will & Grace II 1 [i] 15:40 Drzá Jordan V 3 [i] 16:35 Komisař Rex III 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Angelika a sultán [i] 21:55 Smrtonosná zbraň [i] 00:10 Vize zločinu 7 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Klinika III 2 [i] 03:35 Horečka II 12 [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Olympiáda - fotbal [i] 12:30 Olympiáda [i] 14:00 Olympiáda [i] 17:30 Olympiáda [i] 17:45 Olympiáda [i] 19:15 Olympiáda [i] 22:30 Olympiáda [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Olympiáda [i] 04:00 Vzpírání [i] 04:30 Střelba [i] 04:45 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Vražda mezi přáteli [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Dotek anděla III 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Dotek anděla III 11 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 22:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 00:00 Madam Mayflower [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Věčný design 2/2 [i] 06:00 Procházka světem 5/8 [i] 07:00 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 07:40 San Lazaro [i] 08:05 V cizí kuchyni 3/26 [i] 08:35 V cizí kuchyni 4/26 [i] 09:05 Design a designéři 1/13 [i] 09:25 To je chic! 5/19 [i] 09:55 To je chic! 6/19 [i] 10:25 Oliheň [i] 11:30 Designéři 21/28 [i] 12:00 Designéři 22/28 [i] 12:30 V cizí kuchyni 3/26 [i] 13:00 V cizí kuchyni 4/26 [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 3/25 [i] 14:00 Vzhůru do středozemí 4/25 [i] 14:30 Ekologické časované bomby [i] 15:05 Procházka světem 5/8 [i] 16:00 To je chic! 5/19 [i] 16:30 To je chic! 6/19 [i] 17:00 Designéři 21/28 [i] 17:30 Designéři 22/28 [i] 18:00 Ekologické časované bomby [i] 18:35 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 19:10 Oliheň [i] 20:20 Čisté duše 3/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 25/37 [i] 22:25 Design a designéři 1/13 [i] 22:40 Ptáci ve válce [i] 23:45 Historie domu č. 57 5/6 [i] 00:50 Dennodenně Einstein [i] 01:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 02:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 02:50 Putování Maďarskem 9/10 [i] 03:20 Putování Maďarskem 10/10 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 04:50 Putování Maďarskem 9/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Imagine: John Lennon [i] 07:40 Co způsobil Winn-Dixie [i] 09:25 V 2007 concert [i] 10:25 Vánoce bez Santy [i] 11:50 Rebelka [i] 13:30 Účastníci kongresu [i] 15:10 Obchod století [i] 16:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 18:00 Růžový panter [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 20:00 Bestiář [i] 21:55 Tři malá prasátka [i] 00:00 Hollywoodland [i] 02:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 04:05 Noční hlídka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Aristokraté [i] 11:25 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 12:55 Stormbreaker [i] 14:30 Před kamerou 32 [i] 15:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 16:40 Let's Dance [i] 18:20 Úsměv [i] 20:05 Tudorovci 3 [i] 21:00 Tudorovci 4 [i] 22:00 Na sklonku života [i] 23:10 Švédská trojka [i] 00:40 Fidibus [i] 02:20 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.