Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 99-100/150 [i] 10:05 Macher, magor a 15 melónov [i] 12:00 V siedmom nebi XI. 8/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 13-14/24 [i] 13:40 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 14:30 Veronika Marsová I. 12/22 [i] 15:20 Túžba tela 79-80/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Nekecaj a pádluj! [i] 22:00 Mission: Impossible [i] 00:05 Zabijak [i] 02:00 Impulz [i] 03:45 PROMINENTI [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 11/23 [i] 07:25 Do You sing English? 17 [i] 07:30 Gumkáči 42/52 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta II. 3/7 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 3/13 [i] 10:30 Prerušená uspávanka [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence IV. 18/22 [i] 13:55 Gil Mayo 6/8 [i] 14:50 Lovkyne 7/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 59/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 60/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Mesto šialencov [i] 23:20 Niečo za niečo [i] 00:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Gil Mayo 6/8 [i] 02:30 Família [i] 02:55 Varení pečení [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:20 Osudom skúšaní [i] 04:45 Radosť zo života [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Bol raz jeden tato 2/14 [i] 09:05 Abeceda Harvepína 6 [i] 09:15 Krasava [i] 09:50 Ushuaia - expedície do prírody [i] 10:45 Ekologický magazín [i] 11:10 Tri želania 4/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Veľké záhady [i] 12:50 Naša Európa [i] 13:20 Polícia [i] 13:40 LOH 2008 Peking [i] 13:45 LOH 2008 Peking [i] 13:50 LOH 2008 Peking [i] 14:00 LOH 2008 Peking [i] 17:35 LOH 2008 Peking [i] 17:40 LOH 2008 Peking [i] 18:00 Queen v Budapešti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 LOH 2008 Peking [i] 23:30 LOH 2008 Peking [i] 23:55 Eurokino [i] 01:25 Československý filmový týždenník [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Polícia [i] 02:25 Správy STV [i] 03:30 LOH 2008 Peking [i] 03:50 Slovenskí olympionici [i] 03:55 LOH 2008 Peking [i] 04:25 LOH 2008 Peking [i] 04:50 Slovenskí olympionici [i] 04:55 LOH 2008 Peking [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY 05:20 Pobrežná hliadka V. [i] 06:00 Maigret 35 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Muž z Laramie [i] 11:00 Tru Calling 5 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca [i] 15:40 Julie Lescautová V. 11 [i] 17:40 Panelák 59,60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Nevinná vrahyňa [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zlodej detí [i] 23:55 Sexuálne pokušenie [i] 01:35 Kuchynské dôvernosti [i] 01:55 Dve podoby lásky [i] 03:25 Nezvestní II. [i] 04:10 Savannah [i] 04:55 Pobrežná hliadka V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Princezny světa [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 24/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 První sekunda 2/3 [i] 09:30 Úsměvné legendy o hradech a zámcích [i] 09:50 Boty [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 6/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 16/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 10/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 15:25 Zbojníci 11/13 [i] 15:50 Svět Elmo 13/56 [i] 16:05 Ferda II 26/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 8/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 7/13 [i] 21:00 13. komnata Oty Zaremby [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 3/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Pobuda [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Líně [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Zahrada je hra [i] 02:10 McLeodovy dcery V 16/32 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 O poklad Anežky České [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:35 Jazzová party Viklického a Barty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Zahrada je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 Ta naše povaha česká [i] 13:00 OH Peking 2008 [i] 17:30 Přidej se [i] 17:45 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Stockholm [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Blues z ateliéru [i] 19:20 J. S. Bach: Preludium z Partity č. 3 E dur pro sólové housle [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 10/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Evoluce výchovy [i] 21:00 OH Peking 2008 [i] 21:01 Slavnostní zahájení Her XXIX. olympiády [i] 00:30 Brazílie - Belgie 02:10 Otevírání bran na východ [i] 03:00 OH Peking 2008 [i] 03:01 Badminton 04:20 Střelba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 92 [i] 09:30 Čistá pravda [i] 11:10 Julie Lescaut III 4 [i] 13:00 Léa Parker 8 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 20 [i] 15:05 Ztraceni II 24 [i] 16:00 Kobra 11 IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 5 [i] 17:45 Redakce III 4 [i] 18:40 Dr. House II 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man [i] 22:25 Plnou parou vzad! [i] 00:15 Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon [i] 01:50 Da Vinciho případy VII 7 [i] 02:35 Novashopping 03:40 Láska nad lásky 71, 72 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 13 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 13 [i] 08:00 Will & Grace I 22 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 10 [i] 08:50 Přátelé IV 14 [i] 09:15 Knight Rider II 21 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 22 [i] 11:05 Medicopter 117 I 6 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 17 [i] 12:55 Chůva k pohledání II 1 [i] 13:25 Hunter IV 19 [i] 14:20 Odpadlík V 6 [i] 15:15 Will & Grace II 1 [i] 15:40 Drzá Jordan V 3 [i] 16:35 Komisař Rex III 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Angelika a sultán [i] 21:55 Smrtonosná zbraň [i] 00:10 Vize zločinu 7 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Klinika III 2 [i] 03:35 Horečka II 12 [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Olympiáda - fotbal [i] 12:30 Olympiáda [i] 14:00 Olympiáda [i] 17:30 Olympiáda [i] 17:45 Olympiáda [i] 19:15 Olympiáda [i] 22:30 Olympiáda [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Olympiáda [i] 04:00 Vzpírání [i] 04:30 Střelba [i] 04:45 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Vražda mezi přáteli [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Dotek anděla III 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Dotek anděla III 11 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 22:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 00:00 Madam Mayflower [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Věčný design 2/2 [i] 06:00 Procházka světem 5/8 [i] 07:00 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 07:40 San Lazaro [i] 08:05 V cizí kuchyni 3/26 [i] 08:35 V cizí kuchyni 4/26 [i] 09:05 Design a designéři 1/13 [i] 09:25 To je chic! 5/19 [i] 09:55 To je chic! 6/19 [i] 10:25 Oliheň [i] 11:30 Designéři 21/28 [i] 12:00 Designéři 22/28 [i] 12:30 V cizí kuchyni 3/26 [i] 13:00 V cizí kuchyni 4/26 [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 3/25 [i] 14:00 Vzhůru do středozemí 4/25 [i] 14:30 Ekologické časované bomby [i] 15:05 Procházka světem 5/8 [i] 16:00 To je chic! 5/19 [i] 16:30 To je chic! 6/19 [i] 17:00 Designéři 21/28 [i] 17:30 Designéři 22/28 [i] 18:00 Ekologické časované bomby [i] 18:35 Island - ostrov zrozený z ohně [i] 19:10 Oliheň [i] 20:20 Čisté duše 3/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 25/37 [i] 22:25 Design a designéři 1/13 [i] 22:40 Ptáci ve válce [i] 23:45 Historie domu č. 57 5/6 [i] 00:50 Dennodenně Einstein [i] 01:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 02:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 02:50 Putování Maďarskem 9/10 [i] 03:20 Putování Maďarskem 10/10 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 04:50 Putování Maďarskem 9/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Imagine: John Lennon [i] 07:40 Co způsobil Winn-Dixie [i] 09:25 V 2007 concert [i] 10:25 Vánoce bez Santy [i] 11:50 Rebelka [i] 13:30 Účastníci kongresu [i] 15:10 Obchod století [i] 16:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 18:00 Růžový panter [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 20:00 Bestiář [i] 21:55 Tři malá prasátka [i] 00:00 Hollywoodland [i] 02:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 04:05 Noční hlídka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Aristokraté [i] 11:25 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 12:55 Stormbreaker [i] 14:30 Před kamerou 32 [i] 15:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 16:40 Let's Dance [i] 18:20 Úsměv [i] 20:05 Tudorovci 3 [i] 21:00 Tudorovci 4 [i] 22:00 Na sklonku života [i] 23:10 Švédská trojka [i] 00:40 Fidibus [i] 02:20 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.