Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 97-98/150 [i] 10:10 Neviditeľný na úteku [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 7/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 11-12/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 11/22 [i] 15:15 Túžba tela 77-78/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Pearl Harbor [i] 23:35 Invázia 11-12/22 [i] 01:15 V plnom nasadení VI. 3/8 [i] 02:05 Pobehlica z Beverly Hills [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Kliatby z temnôt II. 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 10/23 [i] 07:25 Do You sing English? 16 [i] 07:30 Gumkáči 41/52 [i] 07:55 Veľké letné dobrodružstvá 3/3 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta II. 2/7 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 2/13 [i] 10:30 Agent Cody Banks 2 [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Nie si sama [i] 13:10 Providence IV. 17/22 [i] 14:00 Gil Mayo 5/8 [i] 14:55 Lovkyne 6 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 57/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 58/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Hit storočia [i] 22:00 Radosť zo života [i] 22:30 Niečo sa zmenilo [i] 00:05 Zmiešané manželstvá [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Gil Mayo 5/8 [i] 02:30 Nie si sama [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:05 História futbalu: Nádherná hra 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Slovensko DNES [i] 08:05 Udalosti ČT [i] 08:45 Bol raz jeden tato 1/14 [i] 08:50 Abeceda Harvepína 5 [i] 09:00 Pltník Paľko a vodník Venček 7/7 [i] 09:30 Krajina Haliganda 4/4 [i] 10:05 Vražedný ľad [i] 10:50 Magazín o lietaní [i] 11:20 Maďarský magazín [i] 11:45 Tri želania 3/6 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Podmorský svet Chorvátska II. 14/6 [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:40 Piesne domova [i] 14:05 Trezor [i] 14:35 Repete z repete [i] 15:00 Barbora Rösselová 3/3 [i] 16:05 Halali [i] 16:35 Prapodstata čínskej kultúry 6/6 [i] 17:10 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Africká kráľovná [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Prapodstata čínskej kultúry 6/6 [i] 00:45 Halali [i] 01:10 Test magazín [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 34 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Jubal [i] 11:00 Tru Calling 4 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad mníšky [i] 15:40 Julie Lescautová V. 10 [i] 17:40 Panelák 57,58 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 13 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 21 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Špeciálne komando II. 8 [i] 23:55 Jericho 19 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:15 Volajú ma Earl [i] 01:40 Druhé meno patrí prekliatym [i] 03:15 Nezvestní II. [i] 03:55 Savannah [i] 04:40 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 23/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Daleko od stromu [i] 10:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka 6/13 [i] 11:15 Nejlepší z Moravy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:35 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 15/32 [i] 14:40 Praštěná holka II 1/22 [i] 15:05 Let 29 9/30 [i] 15:25 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 1/5 [i] 15:55 Výpravy [i] 16:10 Přátelé Zeleného údolí 7/12 [i] 16:40 Bořek stavitel [i] 16:50 S Hurvínkem za lékařem 24/26 [i] 17:00 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 6/7 [i] 20:55 Avignonské proroctví 5/8 [i] 21:50 Šumná města [i] 22:15 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Ze života zvířat [i] 00:00 Musilok [i] 00:25 Taxík [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:20 Kluci v akci [i] 01:45 McLeodovy dcery V 15/32 [i] 02:30 Hledání ztraceného času [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 03:40 Reportéři ČT [i] 04:15 Folklorika [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Stromy [i] 05:55 Divnopis - Líně [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí 6/12 [i] 13:50 Taneček přes dvě pekla [i] 14:50 Po stopách [i] 15:05 V záři pěti kruhů [i] 15:25 Apoštol infověku [i] 15:50 Království divočiny: Legendy světa zvířat 3/13 [i] 16:20 Nebezpečný cestující [i] 18:00 Ztracená duše národa 7/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Vědomí souvislostí [i] 19:20 Chvilka hudby [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 Sladké století [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Afghánistán 2008 - Kábul [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 689/2379 [i] 23:25 Kam tě den zavede [i] 01:05 Klíč [i] 01:30 Q [i] 01:55 Khamoro 2008 [i] 03:20 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu [i] 03:50 Notes [i] 04:30 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 91 [i] 09:30 Eddie a Tru [i] 11:05 Julie Lescaut III 3 [i] 13:05 Léa Parker 7 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 19 [i] 15:05 Ztraceni II 23 [i] 16:00 Kobra 11 IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 4 [i] 17:45 Redakce III 3 [i] 18:40 Dr. House II 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tuxedo [i] 22:00 Jasné nebezpečí [i] 00:35 Slepá justice 2 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Ptákoviny [i] 02:40 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 69, 70 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 12 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 12 [i] 08:00 Will & Grace I 21 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 9 [i] 08:50 Přátelé IV 13 [i] 09:15 Knight Rider II 20 [i] 10:10 Sedmé nebe VI 21 [i] 11:05 Medicopter 117 I 5 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 16 [i] 12:55 Chůva k pohledání I 22 [i] 13:20 Hunter IV 18 [i] 14:20 Odpadlík V 5 [i] 15:15 Will & Grace I 22 [i] 15:40 Drzá Jordan V 2 [i] 16:35 Komisař Rex III 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 92 [i] 21:05 Jak se staví sen [i] 21:50 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 6 [i] 22:45 Specialisté na vraždy VI 8 [i] 23:40 Případ pro dva V 27 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:25 Klinika III 1 [i] 03:15 Caruso show [i] 04:10 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda - fotbal [i] 11:00 Olympiáda - fotbal [i] 13:00 Olympiáda - fotbal [i] 13:45 Olympiáda - fotbal [i] 15:45 Olympiáda - fotbal [i] 17:00 Olympiáda [i] 17:45 Olympiáda - fotbal [i] 19:00 Olympiáda [i] 20:45 Olympiáda - fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 11:00 Vzestup [i] 13:00 Dotek anděla III 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Dotek anděla III 10 [i] 18:00 Rozvodoví advokáti [i] 20:00 Médium II 14/22 [i] 21:00 Tichý svědek IX 5/8 [i] 22:00 Tichý svědek IX 6/8 [i] 23:00 Médium II 14/22 [i] 00:00 Tichý svědek IX 5/8 [i] 01:00 Tichý svědek IX 6/8 [i] 02:00 Rozvodoví advokáti [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 06:00 Procházka světem 4/8 [i] 06:55 Islandské gejzíry [i] 07:30 Zářivé hory 4/4 [i] 08:30 V cizí kuchyni 1/26 [i] 09:00 V cizí kuchyni 2/26 [i] 09:30 To je chic! 3/19 [i] 10:00 To je chic! 4/19 [i] 10:25 Hrdinní ochránci přírody: John Wamsley [i] 11:30 Novomanželské krize 3/13 [i] 12:00 Novomanželské krize 4/13 [i] 12:30 V cizí kuchyni 1/26 [i] 13:00 V cizí kuchyni 2/26 [i] 13:30 Vzhůru do středozemí 1/25 [i] 14:00 Vzhůru do středozemí 2/25 [i] 14:30 Islandské gejzíry [i] 15:05 Procházka světem 4/8 [i] 16:00 To je chic! 3/19 [i] 16:30 To je chic! 4/19 [i] 17:00 Novomanželské krize 3/13 [i] 17:30 Novomanželské krize 4/13 [i] 18:00 Design a designéři 5/13 [i] 18:15 Zářivé hory 4/4 [i] 19:15 Hrdinní ochránci přírody: John Wamsley [i] 20:20 Čisté duše 2/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 24/37 [i] 22:40 Váleční oři 4/4 [i] 23:45 Historie domu č. 57 4/6 [i] 00:50 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 01:45 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 02:15 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 02:45 Věčný design 1/2 [i] 03:20 Věčný design 2/2 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 04:50 Věčný design 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Transylvania [i] 07:45 Pekař [i] 09:10 Gang v útoku [i] 11:15 Dvanáct do tuctu 2 [i] 12:50 Imagine: John Lennon [i] 14:35 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:20 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 16:50 Vánoce bez Santy [i] 18:15 Rebelka [i] 20:00 Na stojáka 44 [i] 20:30 Mafiánské hity [i] 22:00 Na sklonku života [i] 23:10 U ledu [i] 00:40 Před kamerou 32 [i] 01:10 Shottas - Jamajský gang [i] 02:45 Na stojáka 44 [i] 03:15 Mafiánské hity [i] 04:45 Na sklonku života [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Legendy zeleného trávníku [i] 11:30 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:20 Ohnivé vozy [i] 14:20 Aristokraté [i] 15:40 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 17:10 Stormbreaker [i] 18:45 Ztraceni navěky [i] 20:35 Kurýr 2 [i] 22:00 Zachraňte Jimmyho [i] 23:25 Láska na černo [i] 00:45 Kurýr 2 [i] 02:10 Zachraňte Jimmyho [i] 03:35 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.