Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 95-96/150 [i] 10:20 Zabudnuté manželky [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 6/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 9-10/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 10/22 [i] 15:15 Túžba tela 75-76/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 21:50 Striptíz [i] 00:05 Hrozba z temnoty II. 16-17/22 [i] 01:35 V plnom nasadení VI. 2/8 [i] 02:25 V sexuálnom opojení [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Vládca zverokruhu II. 10/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:40 Mesačný svit I. 9/23 [i] 07:25 Do You sing English? 15 [i] 07:35 Aladin 10 [i] 07:55 Veľké letné dobrodružstvá 2/3 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta II. 1/7 [i] 09:30 História futbalu: Nádherná hra 1/13 [i] 10:30 Agent Cody Banks [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:10 Providence IV. 16/22 [i] 14:00 Gil Mayo 4/8 [i] 14:55 Lovkyne 5/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:15 Nedotknutá manželka 55/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 56/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 15/16 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Šesť dní 1/3 [i] 23:25 Záhady SK [i] 00:00 Eskalátor [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:20 Gil Mayo 4/8 [i] 02:15 Família [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 04:00 História futbalu: Nádherná hra 2/13 [i] 04:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 7/7 [i] 09:00 Abeceda Harvepína 4 [i] 09:10 Pltník Paľko a vodník Venček 6/7 [i] 09:35 Krajina Haliganda 3/4 [i] 10:15 Bežec na dlhé trate [i] 11:10 Národnostný magazín [i] 11:40 Tri želania 2/6 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Pomníky 8/10 [i] 13:10 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:35 Trezor [i] 14:00 Diagnóza 105 [i] 14:20 Barbora Rösselová 2/3 [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 16:05 Prapodstata čínskej kultúry 5/6 [i] 16:35 Megastavby I. 11/11 [i] 17:30 Ktosi je za dverami [i] 18:35 Podmorský svet Chorvátska II. 14/6 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Nebeské geto [i] 21:00 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Útrapy z rozumu [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Megastavby I. 11/11 [i] 00:50 Test magazín [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY 05:20 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 33 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Na pretekárskej dráhe [i] 11:00 Tru Calling 3 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Perry Mason sa vracia [i] 15:40 Julie Lescautová V. 9 [i] 17:40 Panelák 55,56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 11,12 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:10 Pepper Dennisová [i] 01:50 Zakázaná rozkoš [i] 03:20 Nezvestní II. [i] 04:00 Savannah [i] 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 22/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Nemaluj si čerta na zeď [i] 09:50 Hříšní lidé města brněnského 1/4 [i] 11:00 Muzikanti, hrejte [i] 11:20 Řekni mi, co jíš 6/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 14/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 18/18 [i] 15:05 Let 29 8/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 9/22 [i] 15:50 Martin Snílek 12/26 [i] 16:05 Jack Holborn 12/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 23/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 16:55 Zpívánky [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Nespoutaný živel [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Tři ženy za letního večera 1/4 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Musilok [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:05 Svět zvířat [i] 01:25 Chalupa je hra [i] 01:50 McLeodovy dcery V 14/32 [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Na plovárně s Vladimírem Komárkem [i] 03:25 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 03:40 Dobrá rada nad zlato [i] 04:00 Neznámí hrdinové [i] 04:30 Kultura v regionech Brno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanské umění na Moravě [i] 05:20 Kinobox [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:35 Dvanáct měsíčků [i] 14:00 Medvědi nic nevědí 6/6 [i] 14:25 Toulky krajem [i] 14:40 Martin Snílek 11/26 [i] 14:50 Jack Holborn 11/12 [i] 15:20 Příběh vypravěče [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Planeta Věda [i] 17:05 Alchymie bytí [i] 17:30 Stromy [i] 18:00 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Antonín Dvořák: V přírodě [i] 19:20 C. Salzedo: Tango a Rumba [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 9/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Transamerika [i] 22:10 Film o filmu Bathory [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Naqoyqatsi [i] 01:05 Válečné epizody z archivů [i] 02:30 Československo ve zvláštních službách 12/19 [i] 03:30 Antonín Dvořák: Stabat mater [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 90 [i] 09:30 Láska z dětství [i] 11:15 Julie Lescaut III 2 [i] 13:05 Léa Parker 6 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 18 [i] 15:05 Ztraceni II 22 [i] 16:05 Kobra 11 IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 3 [i] 17:45 Redakce III 2 [i] 18:40 Dr. House II 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 14 [i] 20:55 Odložené případy V 14 [i] 21:50 Policajti z předměstí 11, 12 [i] 22:40 Plastická chirurgie s.r.o. III 1 [i] 00:00 Panika [i] 01:45 Novashopping 02:15 Lucie na bílo [i] 03:35 Láska nad lásky 67, 68 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 11 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 11 [i] 08:00 Will & Grace I 20 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 8 [i] 08:50 Přátelé IV 12 [i] 09:15 Knight Rider II 19 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 20 [i] 11:05 Medicopter 117 I 4 [i] 12:00 Diagnóza vražda VI 15 [i] 12:55 Chůva k pohledání I 21 [i] 13:25 Hunter IV 17 [i] 14:25 Odpadlík V 4 [i] 15:20 Will & Grace I 21 [i] 15:45 Drzá Jordan V 1 [i] 16:40 Komisař Rex III 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince I 12 [i] 23:15 Agentura Jasno 11 [i] 00:10 Případ pro dva V 26 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika II 13 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Olympiáda [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Olympiáda - fotbal [i] 13:00 Olympiáda - fotbal [i] 13:45 Olympiáda - fotbal [i] 15:45 Olympiáda - fotbal [i] 17:00 Olympiáda [i] 17:45 Olympiáda - fotbal [i] 19:00 Olympiáda - fotbal [i] 20:15 Olympiáda [i] 21:15 Wednesday Selection [i] 21:35 Polo [i] 22:10 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Válečná kořist [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 27 [i] 11:00 Recept na vraždu [i] 13:00 Dotek anděla III 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 27 [i] 15:00 Válečná kořist [i] 17:00 Dotek anděla III 9 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Médium II 13/22 [i] 21:00 Tichý svědek IX 3/8 [i] 22:00 Tichý svědek IX 4/8 [i] 23:00 Médium II 13/22 [i] 00:00 Tichý svědek IX 3/8 [i] 01:00 Tichý svědek IX 4/8 [i] 02:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 4/12 [i] 06:00 Procházka světem 3/8 [i] 06:55 Zářivé hory 3/4 [i] 07:55 Limity měst 1/13 [i] 08:15 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 09:25 To je chic! 1/19 [i] 09:55 To je chic! 2/19 [i] 10:20 Hrdinní ochránci přírody: Hans Klingel [i] 11:25 Novomanželské krize 1/13 [i] 11:55 Novomanželské krize 2/13 [i] 12:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 [i] 13:00 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 14:45 Procházka světem 3/8 [i] 15:45 To je chic! 1/19 [i] 16:15 To je chic! 2/19 [i] 16:45 Novomanželské krize 1/13 [i] 17:10 Novomanželské krize 2/13 [i] 17:40 Svobodné duše širých moří [i] 18:15 Zářivé hory 3/4 [i] 19:15 Hrdinní ochránci přírody: Hans Klingel [i] 20:20 Čisté duše 1/3 [i] 21:30 Co nám prospívá 23/37 [i] 22:25 Design a designéři 5/13 [i] 22:40 Váleční oři 3/4 [i] 23:45 Historie domu č. 57 3/6 [i] 00:50 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 01:50 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 02:55 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 03:55 Evropská velkoměsta 3/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pánem svého koutku [i] 07:35 8 statečných [i] 09:35 Znovu od začátku [i] 11:00 Blízká setkání třetího druhu [i] 13:15 Transylvania [i] 14:55 Pekař [i] 16:20 Gang v útoku [i] 18:25 Dvanáct do tuctu 2 [i] 20:00 Ghost Rider [i] 21:50 Satan přichází [i] 23:40 Deset položek a méně [i] 01:00 Ghost Rider [i] 02:50 Satan přichází [i] 04:35 Deset položek a méně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rodinný chaos [i] 11:30 Congorama [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 13:40 Dům u jezera [i] 15:15 Legendy zeleného trávníku [i] 16:45 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 17:35 Ohnivé vozy [i] 19:35 Konečná verze [i] 21:10 Lucky Louie : Vypadni 8 [i] 21:35 Lucky Louie : Pití 9 [i] 22:00 Ničemové [i] 23:45 V bdělém stavu [i] 01:05 Konečná verze [i] 02:40 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.