TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 93-94/150 [i] 10:10 Únos letu 847 [i] 12:00 V siedmom nebi XI. 5/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 7-8/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 14:30 Veronika Marsová I. 9/22 [i] 15:15 Túžba tela 73-74/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ikona: Brána smrti 1/2 [i] 21:45 Ikona: Brána smrti 2/2 [i] 23:20 E-Ring: Pentagón - krídlo E 10-11/22 [i] 01:00 V plnom nasadení VI. 1/8 [i] 01:50 Hlava rodiny 2-3/15 [i] 02:30 Kobra-Motocops I. 11/16 [i] 03:20 Cestoviny [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Vládca zverokruhu II. 9/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 8/23 [i] 07:20 Do You sing English? 14 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 16/26 [i] 07:55 Veľké letné dobrodružstvá 1/3 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 13/13 [i] 09:35 Extrémne... 6/6 [i] 10:30 Danielle Steelová: Ocko [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 15/22 [i] 13:55 Gil Mayo 3/8 [i] 14:50 Lovkyne 4/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 53/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 54/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 2/6 [i] 22:40 Parker Kane [i] 00:15 Osudom skúšaní [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Gil Mayo 3/8 [i] 02:25 Nie si sama [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 04:00 História futbalu: Nádherná hra 1/13 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 6/7 [i] 09:00 Abeceda Harvepína 3 [i] 09:10 Pltník Paľko a vodník Venček 5/7 [i] 09:40 Krajina Haliganda 2/4 [i] 10:20 Ukradnuté olympijské zlato [i] 11:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:40 Tri želania 1/6 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Cesty nádeje [i] 13:15 Piesne domova [i] 13:45 Trezor [i] 14:10 Repete z repete [i] 14:40 Barbora Rösselová 1/3 [i] 15:50 Národnostný magazín [i] 16:20 Prapodstata čínskej kultúry 4/6 [i] 16:55 Svet záhad [i] 17:45 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Pomníky 8/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bežec na dlhé trate [i] 20:55 (Ne)celebrity [i] 21:05 Diagnóza 105 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Svet záhad [i] 00:55 Test magazín [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:20 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 32 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Prepadnutie na mori [i] 11:00 Tru Calling 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 15:40 Julie Lescautová V. 8 [i] 17:40 Panelák 53,54 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 20 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Švédska trojka [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Pepper Dennisová [i] 02:00 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:35 Nezvestní II. [i] 04:15 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 21/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:05 Hra na zelenou [i] 09:30 Člověk z půdy [i] 11:10 Jožka Černý s přáteli [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 13/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 17/18 [i] 15:05 Let 29 7/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 8/22 [i] 15:50 Martin Snílek 11/26 [i] 16:05 Jack Holborn 11/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 22/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:35 Folkomotivy speciál [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Reportéři ČT [i] 00:55 Na cestě po Mostecku [i] 01:25 Štíty království českého 5/10 [i] 01:50 Ta naše povaha česká [i] 02:20 McLeodovy dcery V 13/32 [i] 03:00 Malíř Vladimír Svobodník [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Návštěva u paní Tussaudové [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Krása [i] 13:15 Teď vedou babička s dědou [i] 13:25 Hodina zpěvu [i] 14:10 Knížka do batůžku [i] 14:15 O Šedivákovi [i] 14:55 Mýty a fakta historie: Čingischán [i] 15:50 Síla umění: Rembrandt 2/8 [i] 16:40 Střípky času [i] 17:00 Zpět k pramenům [i] 17:20 Josef Hlávka [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 J. K. Vaňhal: Koncert F dur pro varhany a komorní orchestr. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 8/22 [i] 20:00 Legenda o "1900" [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Roger a já [i] 00:40 Taxi na temnou stranu [i] 01:40 Metastázy [i] 02:40 Habsburkové 4/4 [i] 03:30 Světozor [i] 04:00 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo šéfredaktora [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 89 [i] 09:30 Změna je život [i] 11:10 Julie Lescaut III 1 [i] 13:05 Léa Parker 5 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 17 [i] 15:00 Ztraceni II 21 [i] 16:00 Kobra 11 III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 2 [i] 17:45 Redakce III 1 [i] 18:40 Dr. House II 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Z pekla štěstí [i] 22:25 Hádův faktor 1/2 [i] 00:10 Slepá justice 1 [i] 00:55 Da Vinciho případy VII 6 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Áčko [i] 02:55 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 65, 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 10 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 10 [i] 08:00 Will & Grace I 19 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 7 [i] 08:50 Přátelé IV 11 [i] 09:15 Knight Rider II 18 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 19 [i] 11:05 Medicopter 117 I 3 [i] 12:05 Diagnóza vražda VI 14 [i] 13:00 Chůva k pohledání I 20 [i] 13:25 Hunter IV 16 [i] 14:25 Odpadlík V 3 [i] 15:20 Will & Grace I 20 [i] 15:45 Drzá Jordan IV 21 [i] 16:40 Komisař Rex III 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 91 [i] 21:10 Ráj snů [i] 22:50 Specialisté na vraždy VI 7 [i] 23:50 Případ pro dva V 25 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Klinika II 12 [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Svět 2008 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Gymnastika [i] 12:30 Atletika [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Atletika [i] 17:00 Olympiáda [i] 17:45 Atletika [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Olympiáda [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Tenkrát a dnes [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Dotek anděla III 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 15:00 Tenkrát a dnes [i] 17:00 Dotek anděla III 8 [i] 18:00 Život v buši II 8/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 2/6 [i] 20:00 Médium II 12/22 [i] 21:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 22:00 Tichý svědek IX 2/8 [i] 23:00 Médium II 12/22 [i] 00:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 01:00 Tichý svědek IX 2/8 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 2/12 [i] 06:00 Procházka světem 2/8 [i] 06:55 Design a designéři 3/13 [i] 07:10 Zářivé hory 2/4 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 09:15 Diamanty [i] 10:20 Hrdinní ochránci přírody: Birute Galdikas [i] 11:25 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 11:55 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 12:25 Pes - přítel člověka 45/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 46/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 14:45 Procházka světem 2/8 [i] 15:40 Diamanty [i] 16:45 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 17:15 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 17:45 Islandské gejzíry [i] 18:20 Zářivé hory 2/4 [i] 19:15 Hrdinní ochránci přírody: Birute Galdikas [i] 20:20 Časovaná bomba jménem chřipka [i] 21:15 Design a designéři 4/13 [i] 21:30 Co nám prospívá 22/37 [i] 22:25 Limity měst 1/13 [i] 22:40 Váleční oři 2/4 [i] 23:45 Historie domu č. 57 2/6 [i] 00:50 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 3/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 4/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 3/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 32 [i] 06:00 Evropské filmové ceny 2007 [i] 07:30 Paličatý všeuměl [i] 09:15 Můj bratranec Vinny [i] 11:10 Úpis [i] 12:50 Pánem svého koutku [i] 14:25 8 statečných [i] 16:20 Znovu od začátku [i] 17:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 20:00 Divoký Stomp [i] 21:55 Babel [i] 00:15 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 01:45 Divoký Stomp [i] 03:35 Babel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Má první svatba [i] 11:35 Tajná přání [i] 13:20 Godzilla [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Congorama [i] 18:50 Dům u jezera [i] 20:30 Bezstarostně [i] 22:00 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 23:30 Lucky Louie : Květiny pro Kim 6 [i] 00:00 Lucky Louie : Trest 7 [i] 00:30 Bezstarostně [i] 02:00 Před kamerou 32 [i] 02:30 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Slovák Sabbatini prešiel cutom na The Open Championship
Na snímke topánky slovenského golfistu Roryho Sabbatiniho so slovenskou vlajkou počas druhého kola na turnaji British Open (The Open) 19. júla 2019 v Portrushi.

NHL: New York Rangers sa dohodli s Troubom na novej zmluve
Hráč Ryan Nugent-Hopkins (vľavo) a hráč Jacob Trouba v zápase NHL.

Kerberová po neúspechu vo Wimbledone ukončila spoluprácu s trénerom
Nemecká tenistka Angelique Kerberová.

Futbalista De Rossi smeruje na záver kariéry do Bocy Juniors
Futbalista AS Rím Daniele De Rossi

Aktuálne správy

Na Daniela to bude radosť, keď vietor v horúčave poovieva
Ilustračná snímka.

V sobotu bude slnečno, netreba zabúdať aj na prehánky
Ilustračná snímka.

Pochod Hrdí na rodinu chystá pre deti prekvapenie, účastníci by mali prísť v červených tričkách
Ôsmym pochodom Hrdí na rodinu chce Aliancia za rodinu verejne vyjadriť, že rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti, inde sa to lepšie nedá. Vzťah ...

CHCE TO TRPEZLIVOSŤ: Bratislavu čakajú viaceré dopravné obmedzenia
Na archívnej snímke pohľad na Bratislavský hrad.

Štúdio RTVS v B. Bystrici v sobotu otvára svoje brány pre verejnosť
Ilustračná snímka

Počas víkendu bude horúco, odborníci apelujú na dostatočný pitný režim
Slov