Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 93-94/150 [i] 10:10 Únos letu 847 [i] 12:00 V siedmom nebi XI. 5/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 7-8/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 14:30 Veronika Marsová I. 9/22 [i] 15:15 Túžba tela 73-74/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ikona: Brána smrti 1/2 [i] 21:45 Ikona: Brána smrti 2/2 [i] 23:20 E-Ring: Pentagón - krídlo E 10-11/22 [i] 01:00 V plnom nasadení VI. 1/8 [i] 01:50 Hlava rodiny 2-3/15 [i] 02:30 Kobra-Motocops I. 11/16 [i] 03:20 Cestoviny [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Vládca zverokruhu II. 9/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 8/23 [i] 07:20 Do You sing English? 14 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 16/26 [i] 07:55 Veľké letné dobrodružstvá 1/3 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 13/13 [i] 09:35 Extrémne... 6/6 [i] 10:30 Danielle Steelová: Ocko [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 15/22 [i] 13:55 Gil Mayo 3/8 [i] 14:50 Lovkyne 4/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 53/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 54/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 2/6 [i] 22:40 Parker Kane [i] 00:15 Osudom skúšaní [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Gil Mayo 3/8 [i] 02:25 Nie si sama [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 04:00 História futbalu: Nádherná hra 1/13 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 6/7 [i] 09:00 Abeceda Harvepína 3 [i] 09:10 Pltník Paľko a vodník Venček 5/7 [i] 09:40 Krajina Haliganda 2/4 [i] 10:20 Ukradnuté olympijské zlato [i] 11:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:40 Tri želania 1/6 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Cesty nádeje [i] 13:15 Piesne domova [i] 13:45 Trezor [i] 14:10 Repete z repete [i] 14:40 Barbora Rösselová 1/3 [i] 15:50 Národnostný magazín [i] 16:20 Prapodstata čínskej kultúry 4/6 [i] 16:55 Svet záhad [i] 17:45 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Pomníky 8/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bežec na dlhé trate [i] 20:55 (Ne)celebrity [i] 21:05 Diagnóza 105 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Svet záhad [i] 00:55 Test magazín [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:20 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 32 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Prepadnutie na mori [i] 11:00 Tru Calling 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 15:40 Julie Lescautová V. 8 [i] 17:40 Panelák 53,54 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 20 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Švédska trojka [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Pepper Dennisová [i] 02:00 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:35 Nezvestní II. [i] 04:15 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 21/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:05 Hra na zelenou [i] 09:30 Člověk z půdy [i] 11:10 Jožka Černý s přáteli [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 13/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 17/18 [i] 15:05 Let 29 7/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 8/22 [i] 15:50 Martin Snílek 11/26 [i] 16:05 Jack Holborn 11/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 22/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:35 Folkomotivy speciál [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Reportéři ČT [i] 00:55 Na cestě po Mostecku [i] 01:25 Štíty království českého 5/10 [i] 01:50 Ta naše povaha česká [i] 02:20 McLeodovy dcery V 13/32 [i] 03:00 Malíř Vladimír Svobodník [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Návštěva u paní Tussaudové [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Krása [i] 13:15 Teď vedou babička s dědou [i] 13:25 Hodina zpěvu [i] 14:10 Knížka do batůžku [i] 14:15 O Šedivákovi [i] 14:55 Mýty a fakta historie: Čingischán [i] 15:50 Síla umění: Rembrandt 2/8 [i] 16:40 Střípky času [i] 17:00 Zpět k pramenům [i] 17:20 Josef Hlávka [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 J. K. Vaňhal: Koncert F dur pro varhany a komorní orchestr. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 8/22 [i] 20:00 Legenda o "1900" [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Roger a já [i] 00:40 Taxi na temnou stranu [i] 01:40 Metastázy [i] 02:40 Habsburkové 4/4 [i] 03:30 Světozor [i] 04:00 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo šéfredaktora [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 89 [i] 09:30 Změna je život [i] 11:10 Julie Lescaut III 1 [i] 13:05 Léa Parker 5 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 17 [i] 15:00 Ztraceni II 21 [i] 16:00 Kobra 11 III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 2 [i] 17:45 Redakce III 1 [i] 18:40 Dr. House II 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Z pekla štěstí [i] 22:25 Hádův faktor 1/2 [i] 00:10 Slepá justice 1 [i] 00:55 Da Vinciho případy VII 6 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Áčko [i] 02:55 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 65, 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 10 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 10 [i] 08:00 Will & Grace I 19 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 7 [i] 08:50 Přátelé IV 11 [i] 09:15 Knight Rider II 18 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 19 [i] 11:05 Medicopter 117 I 3 [i] 12:05 Diagnóza vražda VI 14 [i] 13:00 Chůva k pohledání I 20 [i] 13:25 Hunter IV 16 [i] 14:25 Odpadlík V 3 [i] 15:20 Will & Grace I 20 [i] 15:45 Drzá Jordan IV 21 [i] 16:40 Komisař Rex III 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 91 [i] 21:10 Ráj snů [i] 22:50 Specialisté na vraždy VI 7 [i] 23:50 Případ pro dva V 25 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Klinika II 12 [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Svět 2008 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Gymnastika [i] 12:30 Atletika [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Atletika [i] 17:00 Olympiáda [i] 17:45 Atletika [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Olympiáda [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Tenkrát a dnes [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Dotek anděla III 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 15:00 Tenkrát a dnes [i] 17:00 Dotek anděla III 8 [i] 18:00 Život v buši II 8/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 2/6 [i] 20:00 Médium II 12/22 [i] 21:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 22:00 Tichý svědek IX 2/8 [i] 23:00 Médium II 12/22 [i] 00:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 01:00 Tichý svědek IX 2/8 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 2/12 [i] 06:00 Procházka světem 2/8 [i] 06:55 Design a designéři 3/13 [i] 07:10 Zářivé hory 2/4 [i] 08:05 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 09:15 Diamanty [i] 10:20 Hrdinní ochránci přírody: Birute Galdikas [i] 11:25 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 11:55 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 12:25 Pes - přítel člověka 45/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 46/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 14:45 Procházka světem 2/8 [i] 15:40 Diamanty [i] 16:45 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 17:15 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 17:45 Islandské gejzíry [i] 18:20 Zářivé hory 2/4 [i] 19:15 Hrdinní ochránci přírody: Birute Galdikas [i] 20:20 Časovaná bomba jménem chřipka [i] 21:15 Design a designéři 4/13 [i] 21:30 Co nám prospívá 22/37 [i] 22:25 Limity měst 1/13 [i] 22:40 Váleční oři 2/4 [i] 23:45 Historie domu č. 57 2/6 [i] 00:50 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 3/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 4/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 3/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 32 [i] 06:00 Evropské filmové ceny 2007 [i] 07:30 Paličatý všeuměl [i] 09:15 Můj bratranec Vinny [i] 11:10 Úpis [i] 12:50 Pánem svého koutku [i] 14:25 8 statečných [i] 16:20 Znovu od začátku [i] 17:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 20:00 Divoký Stomp [i] 21:55 Babel [i] 00:15 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 01:45 Divoký Stomp [i] 03:35 Babel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Má první svatba [i] 11:35 Tajná přání [i] 13:20 Godzilla [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Congorama [i] 18:50 Dům u jezera [i] 20:30 Bezstarostně [i] 22:00 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 23:30 Lucky Louie : Květiny pro Kim 6 [i] 00:00 Lucky Louie : Trest 7 [i] 00:30 Bezstarostně [i] 02:00 Před kamerou 32 [i] 02:30 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.