Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 91-92/150 [i] 10:00 Joe verzus sopka [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 4/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 5-6/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 8/22 [i] 15:15 Túžba tela 71-72/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Klaun [i] 22:05 OOOPS! [i] 22:45 Hrdinovia 11-12/23 [i] 00:35 Sleepwalkers [i] 02:10 Bláznivý Jimov život III. 29/29 [i] 02:30 Hlava rodiny 1/15 [i] 02:50 Kobra-Motocops I. 10/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Vládca zverokruhu II. 8/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 7/23 [i] 07:20 Do You sing English? 13 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 15/26 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 13/13 [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta I. 12/13 [i] 09:30 Extrémne... 5/6 [i] 10:25 Strašidlo z Cantervillu [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence IV. 14/22 [i] 13:55 Gil Mayo 2/8 [i] 14:50 Lovkyne 3/28 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 51/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 52/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Ocko [i] 21:50 Bratia a sestry I. 19/23 [i] 22:35 Klinika Grace 32/36 [i] 23:20 24 III.séria 23/24 [i] 00:00 GEN.sk [i] 00:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Gil Mayo 2/8 [i] 02:05 Família [i] 02:35 Varení pečení [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:05 Extrémne... 6/6 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Ako zajac prekabátil lenivého horára 5/7 [i] 08:30 Abeceda Harvepína 2 [i] 08:40 Pltník Paľko a vodník Venček 4/7 [i] 09:15 Krajina Haliganda 1/4 [i] 09:55 Megastavby II. [i] 10:45 Motormagazín [i] 11:10 Úžasné dobrodružstvo 26/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Luxusné hotely sveta 13/15 [i] 12:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Tri želania [i] 14:40 Hontianska paráda [i] 15:10 Louis Pasteur 3/3 [i] 16:40 Test magazín [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:20 Prapodstata čínskej kultúry 3/6 [i] 17:50 Promülle [i] 18:40 Prírodná brigáda 4/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ukradnuté olympijské zlato [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Motormagazín [i] 00:40 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Test magazín [i] 01:15 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY 05:40 NOVINY PLUS 06:00 Maigret 31 [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY 08:50 Tajná vojna [i] 11:00 Tru Calling 1/26 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad prelietavého Rómea [i] 15:40 Julie Lescautová V. 7 [i] 17:40 Panelák 51,52 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 20 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Baracuda 6 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Pepper Dennisová [i] 02:10 Skúste to cez psíkov [i] 03:30 Nezvestní II. [i] 04:15 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Tančíme stoletími 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 49/78 [i] 09:00 Naše jedenáctka [i] 10:30 Veselé příhody z natáčení [i] 10:55 Směr rovník 5/6 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 12/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 16/18 [i] 15:05 Let 29 6/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 7/22 [i] 15:50 Medvědi nic nevědí 6/6 [i] 16:15 Toulky krajem [i] 16:25 Bořek stavitel [i] 16:35 S Hurvínkem za lékařem 21/26 [i] 16:45 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 8/20 [i] 21:00 Na cestě po Mostecku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:05 Borsalino a spol. [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:20 Neznámí hrdinové [i] 00:50 Výtvarnické konfese [i] 01:15 Sex ve městě II 2/18 [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:10 McLeodovy dcery V 12/32 [i] 02:55 Film o filmu Bathory [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz Ostrava [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:20 Divnopis - Líně [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Kostičky [i] 13:20 Zachraňte Willyho 3 [i] 14:45 Letecké katastrofy: Když je nebe příliš těsné [i] 15:35 Peking 2008 - Otevírání bran na Východ [i] 16:30 Bohemians Praha - SK Sigma [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 7/22 [i] 20:00 Habsburkové 4/4 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 9/15 [i] 22:10 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Notes [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 My dva [i] 01:50 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 02:05 Po hladině: Pohyb [i] 02:25 Československo ve zvláštních službách 11/19 [i] 03:25 Československý filmový týdeník 688/2379 [i] 03:35 Synkopa imunity [i] 03:55 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Sólo pro... Ty Syčáci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 88 [i] 09:30 Láska musí počkat [i] 11:20 Julie Lescaut II 13 [i] 13:05 Léa Parker 4 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 16 [i] 15:05 Ztraceni II 20 [i] 16:00 Kobra 11 III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa V 1 [i] 17:45 Redakce II 13 [i] 18:40 Dr. House II 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 4 [i] 21:05 Vražedná čísla 11 [i] 21:55 Jackie Brownová [i] 00:45 Po právu 5, 6 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 9 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 9 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích I 5 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích I 6 [i] 09:00 Přátelé IV 10 [i] 09:25 Knight Rider II 17 [i] 10:20 Sedmé nebe VI 18 [i] 11:15 Medicopter 117 I 2 [i] 12:10 Diagnóza vražda VI 13 [i] 13:05 Chůva k pohledání I 19 [i] 13:35 Hunter IV 15 [i] 14:30 Odpadlík V 2 [i] 15:25 Will & Grace I 19 [i] 15:50 Drzá Jordan IV 20 [i] 16:40 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Zoufalé manželky III 21 [i] 22:05 Myšlenky zločince I 11 [i] 23:05 Specialisté na vraždy VI 6 [i] 00:05 Případ pro dva V 24 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Klinika II 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Atletika [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Volejbal [i] 14:30 Volejbal [i] 15:30 Gymnastika [i] 17:00 Olympiáda [i] 17:15 Atletika [i] 19:45 Olympiáda [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Olympiáda [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 25 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Dotek anděla III 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 25 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Dotek anděla III 7 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Médium II 11/22 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 7/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 8/8 [i] 23:00 Médium II 11/22 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 7/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 8/8 [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 2/13 [i] 06:00 Procházka světem 1/8 [i] 07:00 Zářivé hory 1/4 [i] 08:00 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 09:15 Žhavé záběry 9/10 [i] 09:45 Žhavé záběry 10/10 [i] 10:15 Žabí království [i] 10:50 Malí mniši [i] 11:25 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 11:55 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 12:25 Pes - přítel člověka 43/58 [i] 13:00 Pes - přítel člověka 44/58 [i] 13:35 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 14:45 Procházka světem 1/8 [i] 15:45 Žhavé záběry 9/10 [i] 16:15 Žhavé záběry 10/10 [i] 16:45 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 17:15 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 17:45 Design a designéři 2/13 [i] 18:05 Zářivé hory 1/4 [i] 19:10 Žabí království [i] 19:45 Malí mniši [i] 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 9/14 [i] 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 10/14 [i] 21:30 Co nám prospívá 21/37 [i] 22:25 Design a designéři 3/13 [i] 22:40 Váleční oři 1/4 [i] 23:45 Historie domu č. 57 1/6 [i] 00:50 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 01:45 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 02:50 Jeden jako druhý 1/12 [i] 03:20 Jeden jako druhý 2/12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 04:55 Jeden jako druhý 1/12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superman se vrací [i] 08:30 Poslední den na obzoru [i] 10:00 Hra na svádění [i] 11:25 Fantastická čtyřka [i] 13:10 Evropské filmové ceny 2007 [i] 14:40 Paličatý všeuměl [i] 16:25 Můj bratranec Vinny [i] 18:20 Úpis [i] 20:00 Portrét šílenství [i] 21:20 Fanaticky zamilován [i] 23:05 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 00:40 Smrtící zóna [i] 02:20 Portrét šílenství [i] 03:40 Fanaticky zamilován [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lekce řízení [i] 11:40 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 13:10 Růžový panter [i] 14:40 Má první svatba [i] 16:10 Tajná přání [i] 17:55 Godzilla [i] 20:10 Capote [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 00:50 Capote [i] 02:40 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.