Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 29-30/40 [i] 06:50 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 08:00 H2O: Stačí pridať vodu 1-2/26 [i] 08:55 Deti z ostrova pokladov 2: Obluda z ostrova pokladov [i] 10:25 Priatelia VIII. 16/24 [i] 10:50 Trójska vojna [i] 12:20 Pokušenie [i] 14:35 Prázdniny v Európe [i] 16:20 Zamilovaný princ [i] 17:55 Škaredá Betty II. 17/18 [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Ona je on! [i] 22:05 Izba 1408 [i] 00:00 Magnum Force [i] 02:10 Kontrolný faktor [i] 03:35 Vnútorný vesmír [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 9/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 15/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 15/26 [i] 06:45 Aladin 9 [i] 07:10 Gumkáči 41/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 7/26 [i] 08:00 Hannah Montana 16/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:15 Letná láska 7/26 [i] 09:45 Letná láska 8/26 [i] 10:10 Večne nespokojní II. 19/28 [i] 11:00 Nigel Marven a lovci hadieho jedu [i] 11:50 Motormagazín [i] 12:20 Luxusné hotely sveta 2/15 [i] 12:50 James Bond špeciál: Po prúde rieky [i] 13:20 Komančovia [i] 14:50 Osudové pláže [i] 16:55 Jane Doeová : Oči [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:15 Zlatý puk [i] 22:50 Bláznivý [i] 00:35 Pasca [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:55 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 09:00 Kamene [i] 10:20 Následky vojen [i] 11:15 Slováci na Ukrajine [i] 12:00 Televíkend [i] 12:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 12:55 Rozprávanie stromov [i] 13:10 Cookie.sk [i] 13:25 Línie,tvary,farby. 12/12 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 GEN.sk [i] 15:20 Vyhodení z práce [i] 16:15 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 17:30 Farmárska revue [i] 17:45 Olympijský magazín [i] 18:10 Prapodstata čínskej kultúry 1/6 [i] 18:50 To sme my, opice 5/14 [i] 19:13 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 10/12 [i] 21:00 Anjeli strážni [i] 21:35 Kino na Dvojke [i] 23:15 BJD 2006 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Motormagazín [i] 01:05 Vyhodení z práce [i] 02:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:35 Maigret 30 [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Preteky Nascar II. [i] 09:15 Malí rytieri II. [i] 09:45 Cyborg 009 [i] 10:10 Big Ben 2 [i] 12:00 55 dní v Pekingu [i] 15:20 Max - Dobrodružstvá superšpióna [i] 17:15 Vražda na Rio Grande [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Temné komando: Pomsta za každú cenu [i] 22:00 Letné kino: Jill Rips [i] 00:00 Bozk vraha [i] 01:45 Hra s ohňom [i] 03:10 Nezvestní II. [i] 03:55 Savannah [i] 04:40 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 06:00 Po stopách [i] 06:15 Mumínci 18/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 48/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 20/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 17/26 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe [i] 08:15 Zachraňte Willyho 3 [i] 09:40 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Princezny světa [i] 10:40 Hibernatus [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 22/23 [i] 13:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 2/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Svět zvířat [i] 14:45 Okouzlení VIII 38/54 [i] 15:40 Rita se vzdělává [i] 17:30 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Přízraky mezi námi 13/14 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nepodepsaný knoflík [i] 21:35 Nenechte si ujít [i] 21:40 Zprávy 21:45 Branky, body, vteřiny 21:48 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 Tenkrát na Západě [i] 00:40 Choking Hazard [i] 02:00 Film o filmu: Choking Hazard [i] 02:15 13. komnata Marie Retkové [i] 02:40 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Zpět k pramenům [i] 05:40 Profily [i] 05:55 Olympijská pohlednice 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Objevená Čína [i] 10:15 Folklorika [i] 10:35 Náš venkov [i] 10:55 Za vesnickými muzikanty [i] 11:25 Písnička česká [i] 12:25 Simpsonovi XV 6/22 [i] 12:45 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:35 David Bowie [i] 15:05 Letecké katastrofy: Když je nebe příliš těsné [i] 16:05 Kamera na cestách: Kočovníci moří 1/5 [i] 17:05 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Karlově mostě s prof. [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Tibet v Nepálu: Svatba 19:00 Z dílny České filharmonie [i] 19:25 T. Susato: Danserye [i] 19:35 Simpsonovi XV 6/22 [i] 20:00 Khamoro 2008 [i] 21:25 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 21:30 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu [i] 22:00 Den pro devatery varhany [i] 22:55 Noc s Andělem [i] 00:25 Buzarem do problému [i] 01:10 Crescendo [i] 02:05 Orchestr Gustava Broma [i] 03:00 Na plný pecky [i] 03:35 ČT Live - Ondřej Havelka & Melody Makers [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Rudi a Trudi 17, 18 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 41 [i] 06:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Batman vítězí 1 [i] 08:10 Kalifornské léto II 12 [i] 09:05 Vteřiny před katastrofou II 5 [i] 10:05 Lassie [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Paklíč [i] 14:00 Princ Valiant: Boj o Excalibur [i] 15:50 Tommy Boy [i] 17:45 Mezi supy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rande s celebritou [i] 21:55 Tělo na tělo [i] 23:40 Novocaine [i] 01:15 Novashopping 01:50 Český bodygard [i] 03:05 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Láska nad lásky 61, 62 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 5 [i] 06:35 Taz-mania III 20 [i] 07:00 Scoobyho hvězdná olympiáda 7 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 2 [i] 08:00 Fresh Prince II 3 [i] 08:25 Will & Grace I 18 [i] 08:50 Přátelé IV 8 [i] 09:15 Autosalon [i] 10:05 Prima hřiště [i] 10:25 M*A*S*H 184 [i] 10:50 M*A*S*H 185 [i] 11:20 Helicops II 3 [i] 12:20 Amerika hledá topmodelku III 9 [i] 13:15 Ošklivka Katka 17 [i] 14:20 Polda a Bandita 3 [i] 15:55 Volání svobody [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Pearl Harbor [i] 23:35 Křižovatka smrti 2 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Komisařka Diana Carrová 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Atletika [i] 15:00 Volejbal [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:30 Atletika [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 ezdectví [i] 20:15 Tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pan Muzika [i] 08:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 10:00 Náš dům [i] 12:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 14:00 Lidé moře [i] 16:00 Kouzlo obyčejného života [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 20:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 22:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Pan Muzika [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 [i] 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 8/14 [i] 07:00 Města ve výškách 9/10 [i] 07:35 Města ve výškách 10/10 [i] 08:10 Ze života testovacích figurín [i] 09:15 Příbehy ukryté v obrazech 7/8 [i] 09:45 Příbehy ukryté v obrazech 8/8 [i] 10:20 Mistrovské loupeže 5/14 [i] 11:25 Mistrovské loupeže 6/14 [i] 12:30 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 13:05 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 13:35 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4 [i] 14:40 Chůvy divočiny 9/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 10/20 [i] 15:45 Tajemství divočiny 20/26 [i] 16:15 Tajemství divočiny 21/26 [i] 16:50 Na úvěr 18/26 [i] 17:20 Na úvěr 19/26 [i] 17:50 Sousedé ve válce 32/32 [i] 18:20 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 19:00 Limity měst 9/13 [i] 19:20 Tuningmánie 7/14 [i] 19:55 Tuningmánie 8/14 [i] 20:30 Proč je to tak? 24/27 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 22:40 Extrémní podmínky 15/15 [i] 23:10 Hromada dolarů [i] 23:45 Planeta Země - rok 2100 [i] 00:50 Stezky v divočině 13/16 [i] 01:20 Stezky v divočině 14/16 [i] 01:50 Stezky v divočině 15/16 [i] 02:20 Stezky v divočině 16/16 [i] 02:45 Ostrovy snů 4/4 [i] 03:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 04:50 Sousedé ve válce 32/32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Firewall [i] 07:40 Roboti [i] 09:10 V jednom kole [i] 10:45 Vánoce bez Santy [i] 12:10 Tajnosti [i] 13:45 Vražda je tak snadná [i] 15:10 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:55 Obchod století [i] 18:15 Firewall [i] 20:00 Casino Royale [i] 22:20 Noční hlídka [i] 00:10 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 02:20 Nula od Nuly pojde [i] 03:45 Bohémové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hranice možností [i] 10:00 Congorama [i] 11:45 Král telenovely [i] 13:20 Plácek 2 [i] 14:55 Před kamerou 31 [i] 15:25 Tančím, abych žil [i] 17:20 Legendy zeleného trávníku [i] 18:50 Stormbreaker [i] 20:20 Univerzální uklízečka [i] 22:00 Fidibus [i] 23:40 Zachraňte Jimmyho [i] 01:05 Ničemové [i] 02:50 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.