Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 29-30/40 [i] 06:50 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 08:00 H2O: Stačí pridať vodu 1-2/26 [i] 08:55 Deti z ostrova pokladov 2: Obluda z ostrova pokladov [i] 10:25 Priatelia VIII. 16/24 [i] 10:50 Trójska vojna [i] 12:20 Pokušenie [i] 14:35 Prázdniny v Európe [i] 16:20 Zamilovaný princ [i] 17:55 Škaredá Betty II. 17/18 [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Ona je on! [i] 22:05 Izba 1408 [i] 00:00 Magnum Force [i] 02:10 Kontrolný faktor [i] 03:35 Vnútorný vesmír [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 9/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 15/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 15/26 [i] 06:45 Aladin 9 [i] 07:10 Gumkáči 41/52 [i] 07:35 Škaredé káčatko a ja 7/26 [i] 08:00 Hannah Montana 16/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:15 Letná láska 7/26 [i] 09:45 Letná láska 8/26 [i] 10:10 Večne nespokojní II. 19/28 [i] 11:00 Nigel Marven a lovci hadieho jedu [i] 11:50 Motormagazín [i] 12:20 Luxusné hotely sveta 2/15 [i] 12:50 James Bond špeciál: Po prúde rieky [i] 13:20 Komančovia [i] 14:50 Osudové pláže [i] 16:55 Jane Doeová : Oči [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:15 Zlatý puk [i] 22:50 Bláznivý [i] 00:35 Pasca [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:55 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 09:00 Kamene [i] 10:20 Následky vojen [i] 11:15 Slováci na Ukrajine [i] 12:00 Televíkend [i] 12:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 12:55 Rozprávanie stromov [i] 13:10 Cookie.sk [i] 13:25 Línie,tvary,farby. 12/12 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 GEN.sk [i] 15:20 Vyhodení z práce [i] 16:15 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 17:30 Farmárska revue [i] 17:45 Olympijský magazín [i] 18:10 Prapodstata čínskej kultúry 1/6 [i] 18:50 To sme my, opice 5/14 [i] 19:13 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 10/12 [i] 21:00 Anjeli strážni [i] 21:35 Kino na Dvojke [i] 23:15 BJD 2006 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Motormagazín [i] 01:05 Vyhodení z práce [i] 02:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:35 Maigret 30 [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Preteky Nascar II. [i] 09:15 Malí rytieri II. [i] 09:45 Cyborg 009 [i] 10:10 Big Ben 2 [i] 12:00 55 dní v Pekingu [i] 15:20 Max - Dobrodružstvá superšpióna [i] 17:15 Vražda na Rio Grande [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Temné komando: Pomsta za každú cenu [i] 22:00 Letné kino: Jill Rips [i] 00:00 Bozk vraha [i] 01:45 Hra s ohňom [i] 03:10 Nezvestní II. [i] 03:55 Savannah [i] 04:40 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 06:00 Po stopách [i] 06:15 Mumínci 18/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 48/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 20/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 17/26 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe [i] 08:15 Zachraňte Willyho 3 [i] 09:40 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Princezny světa [i] 10:40 Hibernatus [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 22/23 [i] 13:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 2/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Svět zvířat [i] 14:45 Okouzlení VIII 38/54 [i] 15:40 Rita se vzdělává [i] 17:30 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Přízraky mezi námi 13/14 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nepodepsaný knoflík [i] 21:35 Nenechte si ujít [i] 21:40 Zprávy 21:45 Branky, body, vteřiny 21:48 Losování Šťastných deset a Šance milion 21:55 Tenkrát na Západě [i] 00:40 Choking Hazard [i] 02:00 Film o filmu: Choking Hazard [i] 02:15 13. komnata Marie Retkové [i] 02:40 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Zpět k pramenům [i] 05:40 Profily [i] 05:55 Olympijská pohlednice 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Objevená Čína [i] 10:15 Folklorika [i] 10:35 Náš venkov [i] 10:55 Za vesnickými muzikanty [i] 11:25 Písnička česká [i] 12:25 Simpsonovi XV 6/22 [i] 12:45 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:35 David Bowie [i] 15:05 Letecké katastrofy: Když je nebe příliš těsné [i] 16:05 Kamera na cestách: Kočovníci moří 1/5 [i] 17:05 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Karlově mostě s prof. [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Tibet v Nepálu: Svatba 19:00 Z dílny České filharmonie [i] 19:25 T. Susato: Danserye [i] 19:35 Simpsonovi XV 6/22 [i] 20:00 Khamoro 2008 [i] 21:25 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 21:30 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu [i] 22:00 Den pro devatery varhany [i] 22:55 Noc s Andělem [i] 00:25 Buzarem do problému [i] 01:10 Crescendo [i] 02:05 Orchestr Gustava Broma [i] 03:00 Na plný pecky [i] 03:35 ČT Live - Ondřej Havelka & Melody Makers [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Rudi a Trudi 17, 18 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 41 [i] 06:45 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Batman vítězí 1 [i] 08:10 Kalifornské léto II 12 [i] 09:05 Vteřiny před katastrofou II 5 [i] 10:05 Lassie [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Paklíč [i] 14:00 Princ Valiant: Boj o Excalibur [i] 15:50 Tommy Boy [i] 17:45 Mezi supy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rande s celebritou [i] 21:55 Tělo na tělo [i] 23:40 Novocaine [i] 01:15 Novashopping 01:50 Český bodygard [i] 03:05 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Láska nad lásky 61, 62 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 5 [i] 06:35 Taz-mania III 20 [i] 07:00 Scoobyho hvězdná olympiáda 7 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 2 [i] 08:00 Fresh Prince II 3 [i] 08:25 Will & Grace I 18 [i] 08:50 Přátelé IV 8 [i] 09:15 Autosalon [i] 10:05 Prima hřiště [i] 10:25 M*A*S*H 184 [i] 10:50 M*A*S*H 185 [i] 11:20 Helicops II 3 [i] 12:20 Amerika hledá topmodelku III 9 [i] 13:15 Ošklivka Katka 17 [i] 14:20 Polda a Bandita 3 [i] 15:55 Volání svobody [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Pearl Harbor [i] 23:35 Křižovatka smrti 2 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Komisařka Diana Carrová 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Atletika [i] 15:00 Volejbal [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:30 Atletika [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 ezdectví [i] 20:15 Tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pan Muzika [i] 08:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 10:00 Náš dům [i] 12:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 14:00 Lidé moře [i] 16:00 Kouzlo obyčejného života [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 20:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 22:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Pan Muzika [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 8/10 [i] 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 [i] 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 8/14 [i] 07:00 Města ve výškách 9/10 [i] 07:35 Města ve výškách 10/10 [i] 08:10 Ze života testovacích figurín [i] 09:15 Příbehy ukryté v obrazech 7/8 [i] 09:45 Příbehy ukryté v obrazech 8/8 [i] 10:20 Mistrovské loupeže 5/14 [i] 11:25 Mistrovské loupeže 6/14 [i] 12:30 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 13:05 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 13:35 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4 [i] 14:40 Chůvy divočiny 9/20 [i] 15:10 Chůvy divočiny 10/20 [i] 15:45 Tajemství divočiny 20/26 [i] 16:15 Tajemství divočiny 21/26 [i] 16:50 Na úvěr 18/26 [i] 17:20 Na úvěr 19/26 [i] 17:50 Sousedé ve válce 32/32 [i] 18:20 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 19:00 Limity měst 9/13 [i] 19:20 Tuningmánie 7/14 [i] 19:55 Tuningmánie 8/14 [i] 20:30 Proč je to tak? 24/27 [i] 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 22:40 Extrémní podmínky 15/15 [i] 23:10 Hromada dolarů [i] 23:45 Planeta Země - rok 2100 [i] 00:50 Stezky v divočině 13/16 [i] 01:20 Stezky v divočině 14/16 [i] 01:50 Stezky v divočině 15/16 [i] 02:20 Stezky v divočině 16/16 [i] 02:45 Ostrovy snů 4/4 [i] 03:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 04:50 Sousedé ve válce 32/32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Firewall [i] 07:40 Roboti [i] 09:10 V jednom kole [i] 10:45 Vánoce bez Santy [i] 12:10 Tajnosti [i] 13:45 Vražda je tak snadná [i] 15:10 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:55 Obchod století [i] 18:15 Firewall [i] 20:00 Casino Royale [i] 22:20 Noční hlídka [i] 00:10 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 02:20 Nula od Nuly pojde [i] 03:45 Bohémové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hranice možností [i] 10:00 Congorama [i] 11:45 Král telenovely [i] 13:20 Plácek 2 [i] 14:55 Před kamerou 31 [i] 15:25 Tančím, abych žil [i] 17:20 Legendy zeleného trávníku [i] 18:50 Stormbreaker [i] 20:20 Univerzální uklízečka [i] 22:00 Fidibus [i] 23:40 Zachraňte Jimmyho [i] 01:05 Ničemové [i] 02:50 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.