Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 89-90/150 [i] 10:30 Zemetrasenie v New Yorku 2/2 [i] 12:00 V siedmom nebi XI. 3/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 3-4/24 [i] 13:40 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 14:30 Veronika Marsová I. 7/22 [i] 15:15 Túžba tela 69-70/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Silver Hawk: Maska spravodlivosti [i] 21:55 Zlato, krv a piesok [i] 23:50 Brutálny Joe [i] 01:20 Pomstitelia [i] 02:45 Zlato, krv a piesok [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Vládca zverokruhu II. 7/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 6/23 [i] 07:25 Do You sing English? č.12 [i] 07:30 Gumkáči 40/52 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 12/13 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 11/13 [i] 09:30 Extrémne... 4/6 [i] 10:25 S vyznamenaním [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence IV. 13/22 [i] 13:55 Gil Mayo 1/8 [i] 14:55 Lovkyne 2 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 49/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 50/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:28 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:35 Miluj susedku svoju [i] 23:05 Modrý démon [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Gil Mayo 1/8 [i] 02:30 Família [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:05 Osudom skúšaní [i] 04:30 Radosť zo života [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 4/7 [i] 09:05 Abeceda Harvepína 1 [i] 09:15 Pltník Paľko a vodník Venček 3/7 [i] 09:40 Stretnutie pod starou píniou 3/3 [i] 10:25 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:15 Separé [i] 11:45 Úžasné dobrodružstvo 25/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:40 Folklórne slávnosti v Heľpe [i] 14:10 Trezor [i] 14:35 Repete z repete [i] 15:00 Na vysokej skale [i] 16:10 Magazín o lietaní [i] 16:40 Veľký múr okolo Pekingu [i] 17:15 Ktosi je za dverami [i] 18:10 Televíkend [i] 18:40 Línie,tvary,farby. 12/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Následky vojen [i] 20:55 Polícia [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Československý filmový týždenník [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Freddie Mercury - nedopovedaný príbeh [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Televíkend [i] 01:45 Polícia [i] 01:55 Správy STV [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY 06:00 Maigret 29 [i] 07:50 Dallas 134,135 [i] 09:50 Starý 30 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 18 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad mŕtveho guvernéra [i] 15:40 Julie Lescautová V. 6 [i] 17:40 Panelák 49,50 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Medové týždne smrti [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Vražda na Rio Grande [i] 00:00 Zmyselné hriechy [i] 01:30 Kuchynské dôvernosti [i] 01:50 Dobrák Dan [i] 03:25 Nezvestní II. [i] 04:00 Savannah [i] 04:50 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 20/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 První sekunda 1/3 [i] 09:30 Úsměvné legendy o hradech a zámcích [i] 09:50 Dědicové starých řemesel [i] 10:05 Co tomu říkáte, pane Werich? 5/9 [i] 10:25 Písničky na srpen [i] 11:00 Album [i] 11:40 Tančíme stoletími [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 11/32 [i] 14:40 Simpsonovi XV 5/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 17/26 [i] 15:25 Zbojníci 10/13 [i] 15:50 Svět Elmo 12/56 [i] 16:05 Ferda II 25/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 6/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 6/13 [i] 21:00 13. komnata Marie Retkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 2/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Sexuální praktiky pozemšťanů [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Divnopis - Patokryje [i] 00:25 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:00 McLeodovy dcery V 11/32 [i] 02:45 Film o filmu: Americký gangster [i] 02:55 Regiony ČT24 03:25 O poklad Anežky České [i] 04:05 Šum svistu [i] 04:30 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Martin Snílek 10/26 [i] 13:25 Jack Holborn 10/12 [i] 13:50 Výpravy [i] 14:10 Přátelé Zeleného údolí 5/12 [i] 14:40 Sportovci světa: Heike [i] 15:35 Alchymie bytí [i] 16:00 Obrázky z Evropy [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum krajky [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Dublin [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 F. Liszt: Les Préludes [i] 19:20 B. Martinů: Kolombína tančí [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 5/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Objevená Čína [i] 21:45 Hřmění divadla Sklep [i] 22:15 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Jan Budař - "klipový král" [i] 00:20 Historky od krbu [i] 00:45 Živě v Montreux: Carlos Santana a přátelé [i] 01:45 Lidé, mám vás rád! [i] 02:45 Jak se žije baletkám na začátku a konci kariéry [i] 03:00 Bílá místa [i] 03:15 Evropa dnes [i] 03:45 Muzeum krajky [i] 03:55 Mexické dobrodružství Maxmiliána 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 87 [i] 09:30 Vraždy v muzeu 2/2 [i] 11:20 Julie Lescaut II 12 [i] 13:10 Léa Parker 3 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 15 [i] 15:05 Ztraceni II 19 [i] 16:00 Kobra 11 III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 12 [i] 18:40 Dr. House II 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Loupež po italsku [i] 22:15 Ztracené [i] 00:40 Anatomie 2 [i] 02:30 Da Vinciho případy VII 4 [i] 03:15 Novashopping 04:15 Láska nad lásky 60 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 8 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 6 [i] 08:00 Malcolm v nesnázích I 4 [i] 08:30 Přátelé IV 7 [i] 08:55 Knight Rider II 16 [i] 09:50 Sedmé nebe VI 17 [i] 10:40 Medicopter 117 I [i] 12:20 Diagnóza vražda VI 12 [i] 13:10 Chůva k pohledání I 18 [i] 13:40 Hunter IV 14 [i] 14:35 Odpadlík V 1 [i] 15:25 Will & Grace I 18 [i] 15:50 Drzá Jordan IV 19 [i] 16:40 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nezkrotná Angelika [i] 21:45 Šestý smysl [i] 23:55 Vize zločinu 6 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Klinika II 10 [i] 03:15 Horečka II 11 [i] 04:00 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Watts [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Atletika [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Divoká srdce [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 11:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 13:00 Dotek anděla III 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 15:00 Divoká srdce [i] 17:00 Dotek anděla III 6 [i] 18:00 Okruh přátel [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 22:00 Zločiny z vášně [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Okruh přátel [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Papua-Nová Guinea [i] 06:40 San Lazaro [i] 07:05 Národní park Addo Elephant [i] 08:10 Kupa dětí [i] 09:15 Žhavé záběry 7/10 [i] 09:45 Žhavé záběry 8/10 [i] 10:20 Život mezi zeleninou 2/2 [i] 11:25 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 11:55 Prostá linie - Keith Haring [i] 12:30 Kupa dětí [i] 13:35 Tanec amerických indiánů [i] 14:40 Papua-Nová Guinea [i] 15:20 San Lazaro [i] 15:45 Žhavé záběry 7/10 [i] 16:15 Žhavé záběry 8/10 [i] 16:45 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 17:15 Prostá linie - Keith Haring [i] 17:50 Limity měst 5/13 [i] 18:10 Národní park Addo Elephant [i] 19:15 Život v kalných vodách 2/2 [i] 20:20 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 21:15 Design a designéři 1/13 [i] 21:30 Co nám prospívá 20/37 [i] 22:25 Limity měst 5/13 [i] 22:40 Whittle - průkopník tryskového motoru [i] 23:45 Britské muzeum 9/10 [i] 00:15 Britské muzeum 10/10 [i] 00:50 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 01:45 Ekologické časované bomby [i] 02:20 San Lazaro [i] 02:40 Putování Maďarskem 7/10 [i] 03:15 Putování Maďarskem 8/10 [i] 03:50 Ekologické časované bomby [i] 04:25 San Lazaro [i] 04:50 Putování Maďarskem 7/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 8 statečných [i] 07:55 Berete si za manžela.... [i] 09:25 Nový svět [i] 11:35 Tygrova brigáda [i] 13:40 Trenérka [i] 15:25 Gang v útoku [i] 17:30 8 statečných [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 20:00 Všichni královi muži [i] 22:05 Satan přichází [i] 23:55 Chlapi z karavanů [i] 01:25 Drsný časy [i] 03:20 Destrukce systému [i] 04:55 V 2007 concert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Transakce století [i] 11:40 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 13:10 V tom domě straší! [i] 14:40 Bloudící duše [i] 16:30 Polibte nevěstu [i] 18:10 Hranice možností [i] 20:05 Tudorovci 1 [i] 21:00 Tudorovci 2 [i] 22:00 Po sexu [i] 23:15 Ruka zabiják [i] 00:45 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 01:35 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Neapol zdolal Iuventus a priblížil sa na jediný bod
Na archívnej snímke Marek Hamšík.

Šieste finále Tipsport ligy malo nechutnú dohru, lietali aj päste a zasahovala polícia
Nechutnú dohru mal šiesty zápas finále play-off hokejovej Tipsport ligy 2017/2018 medzi Banskou Bystricou a Trenčínom, v ktorom hosťujúca Dukla zvíťazila 3:2 a vyrovnala stav série na 3:3.

NBA: Washington, Milwaukee a Cleveland vyrovnali série
LeBron James, na snímke vľavo.

NHL: Pittsburgh a Nashville postúpili do 2. kola play off
Pittsburgh spečatil postup v šiestom dueli na ľade Flyers, kde vyhral divokým skóre 8:5.

Aktuálne správy

Pred 25 rokmi navštívil prvý prezident SR Michal Kováč Spojené štáty
Michal Kováč, archívna snímka.

Na stavbu D4 údajne vozia kontaminovanú pôdu, preveruje to inšpekcia
Na snímke výstavba úseku diaľnice D4 Jarovce - Ivanka sever, ktorý bude súčasťou bratislavského obchvatu, v Dunajskej Lužnej 17. apríla 2018.

Pracovný týždeň sa začne letnými teplotami aj búrkami
Na Slovensku bude v pondelok oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty vystúpia na 22 až 27 stupňov Celzia.

V Tatrách je koncentrované prevažne malé lavínové nebezpečenstvo
Ilustračné foto Foto: TASR/Pavol ĎurčoLiptovský Hrádok 23. apríla (TASR) - V najvyšších polohách tatranských pohorí je koncentrované prevažne malé lavínové nebezpečenstvo. Vo Veľkej a Malej Fatre vzhľadom k nesúvislej ...

Prezident Andrej Kiska odcestoval na oficiálnu návštevu Slovinska
Na snímke prezident SR Andrej Kiska.

A. Danko odletel do Estónska na konferenciu predsedov parlamentov EÚ
Na snímke predseda NR SR Andrej Danko.

Svetoznámy slovenský operný spevák Sergej Kopčák jubiluje
Svetoznámy operný spevák Sergej Kopčák bude mať v pondelok 23. apríla 70 rokov.

Temperamentná Ljuba Hermanová zažiarila v titule Ples v hoteli Savoy
Svoju popularitu si česká muzikálová, operetná speváčka, herečka a šansoniérka Ljuba Hermanová zachovala u najširšieho publika takmer 60 rokov. K jej ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.