Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 Rebeca 87-88/150 [i] 10:30 Zemetrasenie v New Yorku 1/2 [i] 11:55 V siedmom nebi XI. 2/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 1-2/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 14:20 Veronika Marsová I. 6/22 [i] 15:15 Túžba tela 67-68/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Dokonalé dieťa [i] 21:50 Skúška života [i] 00:25 Invázia 9-10/22 [i] 02:00 Handler 16/16 [i] 02:45 Život s gigolom [i] 04:15 Vládca zverokruhu II. 6/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 06:05 Ľudia na jednotku [i] 06:45 Mesačný svit I. 5/23 [i] 07:30 Do You sing English? č.11 [i] 07:40 Gumkáči 39/52 [i] 08:05 Kúzelné mestečko 11/13 [i] 08:40 Nemocnica na okraji mesta I. 10/13 [i] 09:40 Extrémne... 3/6 [i] 10:35 Lovkyne [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 12/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 26/26 [i] 14:50 Lovkyne 1 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 47/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 48/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:28 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Hit storočia [i] 22:00 Sonar [i] 22:55 Skutočný príbeh: Vražda v spánku [i] 00:30 Zmiešané manželstvá [i] 00:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:50 Rodina doktora Kleista 26/26 [i] 02:40 Nie si sama [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:10 Extrémne... 4/6 [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 3/7 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Pltník Paľko a vodník Venček 2/7 [i] 09:40 Stretnutie pod starou píniou 2/3 [i] 10:20 Ľudia na hranici [i] 11:10 Maďarský magazín [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 24/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Podmorský svet Chorvátska II. 1/6 [i] 13:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Trezor [i] 14:10 Repete z repete [i] 14:35 Louis Pasteur 2/3 [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:35 Megastavby I. 10/11 [i] 17:30 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Eurokino [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Megastavby I. 10/11 [i] 01:35 Test magazín [i] 01:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 02:10 Správy STV [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:40 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Pobrežná hliadka IV. [i] 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 28 [i] 07:50 Dallas 132,133 [i] 09:50 Starý 29 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 17 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 15:40 Julie Lescautová V. 5 [i] 17:40 Panelák (47, 48) [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 11 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 19 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Špeciálne komando II. 7 [i] 23:55 Jericho 18 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:15 Pepper Dennisová [i] 02:00 Duchovia [i] 03:25 Nezvestní II. [i] 04:00 Savannah [i] 04:50 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 19/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Motovidla [i] 09:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka 5/13 [i] 10:55 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:40 The Magic Violin [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 10/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 15/18 [i] 15:00 Let 29 5/30 [i] 15:25 Obrázky z Evropy [i] 15:50 Výpravy [i] 16:10 Přátelé Zeleného údolí 5/12 [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 20/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 5/7 [i] 20:55 Avignonské proroctví 4/8 [i] 21:45 Šumná města [i] 22:10 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Ze života zvířat [i] 23:50 Musilok [i] 00:20 Taxík [i] 00:50 Pod pokličkou [i] 01:15 Kluci v akci [i] 01:35 McLeodovy dcery V 10/32 [i] 02:20 Hledání ztraceného času 4 [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 03:30 Reportéři ČT [i] 04:05 Folklorní magazín [i] 04:30 Podruhé na K2 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Stromy [i] 05:55 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Přidej se [i] 13:05 Nedej se [i] 13:25 Přátelé Zeleného údolí 4/12 [i] 13:55 A nebojíš se, princezničko? [i] 14:55 Po stopách [i] 15:10 Bahna 2008 [i] 15:35 Paralympijský magazín [i] 16:00 Království divočiny: Legendy světa zvířat 2/13 [i] 16:30 Spusťte tu revoluci beze mne [i] 18:00 Ztracená duše národa 6/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 L. Janáček: Smyčcový kvartet č. 1 [i] 19:20 J. Ježek: Bugatti - step. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 Lidé, mám vás rád! [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 688/2379 [i] 23:25 Go [i] 01:05 Q [i] 01:30 Moravský podzim 2003 [i] 03:20 Mexické dobrodružství Maxmiliána 1/2 [i] 04:20 Zpívání na farmě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 86 [i] 09:30 Veselé prasátko Gordy [i] 11:15 Julie Lescaut II 11 [i] 13:05 Léa Parker 2 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 14 [i] 15:05 Ztraceni II 18 [i] 16:00 Kobra 11 III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 11 [i] 18:40 Dr. House II 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Noční let [i] 21:45 Kriminálka New York II 24 [i] 22:35 Kdo s koho [i] 00:50 Novashopping 01:25 Ptákoviny [i] 02:10 Áčko [i] 03:05 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Láska nad lásky 58, 59 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 7 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 5 [i] 08:00 Will & Grace I 16 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 3 [i] 08:50 Přátelé IV 6 [i] 09:20 Knight Rider II 15 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 16 [i] 11:10 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda VI 11 [i] 13:00 Chůva k pohledání I 17 [i] 13:25 Hunter IV 13 [i] 14:25 Odpadlík IV 22 [i] 15:20 Will & Grace I 17 [i] 15:45 Drzá Jordan IV 18 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 90 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 5 [i] 22:55 Specialisté na vraždy VI 5 [i] 23:55 Případ pro dva V 23 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Klinika II 9 [i] 03:30 Caruso show [i] 04:25 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Atletika [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 20:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 23 [i] 11:00 McBride: Jako buldok [i] 13:00 Dotek anděla III 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 23 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Dotek anděla III 5 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium II 10/22 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 5/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 6/8 [i] 23:00 Médium II 10/22 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 5/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 6/8 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 12/12 07:10 Malá panda 08:15 Mladí, sexy a... s vařečkou 09:15 Žhavé záběry 5/10 09:45 Žhavé záběry 6/10 10:15 Limity měst 6/13 10:30 Život mezi zeleninou 1/2 11:30 Vítejte na svatební hostině 24/26 12:00 Vítejte na svatební hostině 25/26 12:30 Mladí, sexy a... s vařečkou 13:30 Vládce pohoří Tumucumaque 14:35 Evropská velkoměsta 12/12 15:45 Limity měst 6/13 16:00 Žhavé záběry 5/10 16:30 Žhavé záběry 6/10 17:00 Vítejte na svatební hostině 24/26 17:30 Vítejte na svatební hostině 25/26 18:00 Malá panda 19:10 Život v kalných vodách 1/2 20:20 Předchůdci Kolumbovi 1/2 21:30 Co nám prospívá 19/37 22:25 Limity měst 6/13 22:40 Válka v barvě - Den kapitulace 23:45 Britské muzeum 7/10 00:15 Britské muzeum 8/10 00:50 Ze soudních spisů 31/32 01:20 Ze soudních spisů 32/32 01:45 Toulky Maďarskem 13/13 02:15 Islandské gejzíry 02:45 Evropská velkoměsta 12/12 03:50 Toulky Maďarskem 13/13 04:20 Islandské gejzíry 04:45 Evropská velkoměsta 12/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Les Boys IV. [i] 08:05 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 08:30 Seznam [i] 10:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:35 Kurýr 2 [i] 13:00 Znovu od začátku [i] 14:25 Hranice možností [i] 16:20 Tančím, abych žil [i] 18:15 Jen trošku štěstí [i] 20:00 Na stojáka 24 [i] 20:30 Černý srpen [i] 22:25 Přízraky Abu Ghraib [i] 23:45 Portrét šílenství [i] 01:05 Torrente 3 - Ochránce [i] 02:40 Černý srpen [i] 04:35 Portrét šílenství [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Honba za lesním mužem [i] 11:30 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 12:50 Před kamerou 31 [i] 13:20 Překonat sám tisíce mil [i] 15:10 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 16:50 Zeptej se nejdřív dětí [i] 18:25 Auta [i] 20:20 Všichni moji muži [i] 22:00 Šifra mistra Leonarda [i] 00:25 Jedno s druhým [i] 01:45 Všichni moji muži [i] 03:25 Šifra mistra Leonarda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.