Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 85-86/150 [i] 10:10 Moje modré nebo [i] 11:50 V siedmom nebi XI. 1/22 [i] 12:40 Život s Bonnie II. 21-22/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 23/23 [i] 14:20 Veronika Marsová I. 5/22 [i] 15:15 Túžba tela 65-66/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rosamunde Pilcherová: Cesty lásky [i] 21:50 Bumerang [i] 00:00 Hrozba z temnoty II. 14-15/22 [i] 01:35 Handler 15/16 [i] 02:20 Allyson sa pozerá [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Vládca zverokruhu II. 5/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 4/23 [i] 07:25 Do You sing English? č.10 [i] 07:35 Aladin 8 [i] 08:00 Kúzelné mestečko 10/13 [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta I. 9/13 [i] 09:40 Extrémne... 2/6 [i] 10:35 Tuleň Sammy [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence IV. 11/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 25/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 26/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 45/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 46/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:28 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 14/16 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Dvojitý zásah [i] 23:45 Záhady SK [i] 00:25 Eskalátor [i] 00:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Rodina doktora Kleista 25/26 [i] 02:25 Família [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:15 Extrémne... 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 2/7 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Pltník Paľko a vodník Venček 1/7 [i] 09:50 Stretnutie pod starou píniou 1/3 [i] 10:30 Kým prídeme na svet ... [i] 11:20 Cesty nádeje [i] 11:50 Národnostný magazín [i] 12:15 Úžasné dobrodružstvo 23/26 [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:40 Pomníky 7/10 [i] 14:05 Klenotnica [i] 14:35 Diagnóza 104 [i] 14:55 Louis Pasteur 1/3 [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:55 Megastavby I. 9/11 [i] 17:50 Ktosi je za dverami [i] 18:35 Podmorský svet Chorvátska II. 1/6 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ľudia na hranici [i] 20:55 Zrkadlenie v čase 5/8 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Vyčistime si Slovensko [i] 22:10 Fuente ovejuna [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Megastavby I. 9/11 [i] 00:45 Test magazín [i] 00:50 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 27 [i] 07:50 Dallas 130,131 [i] 09:50 Starý 28 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 16 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad žiarlivej vtipkárky [i] 15:40 Julie Lescautová V. 4 [i] 17:40 Panelák 45,46 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 9,10 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:40 Pepper Dennisová [i] 02:00 Vražda v lepšej spoločnosti [i] 03:35 Nezvestní II. [i] 04:20 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 18/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 9/9 [i] 09:50 U strážnických Gajdů [i] 10:20 Pojď, dáme sbohem žízni [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 5/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Co je to doma? [i] 13:55 McLeodovy dcery V 9/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 14/18 [i] 15:05 Let 29 4/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 4/22 [i] 15:50 Martin Snílek 10/26 [i] 16:05 Jack Holborn 10/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 19/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Příběh vypravěče [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Prokletí králové 5/5 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:05 Musilok [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:10 Svět zvířat [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 01:55 McLeodovy dcery V 9/32 [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Jak se žije u lopaty podle Věry [i] 03:20 Neznámí hrdinové [i] 03:45 Kultura v regionech [i] 04:10 Živé sny [i] 04:30 Světlana zpívá Marlene [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tajemství faraonů [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:35 Medvědi nic nevědí 5/6 [i] 14:00 Toulky krajem [i] 14:10 Martin Snílek 9/26 [i] 14:25 Jack Holborn 9/12 [i] 14:55 Život za lásku [i] 15:50 Kinobox [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Planeta Věda [i] 17:05 Alchymie bytí [i] 17:30 Stromy [i] 18:00 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 R. Schumann: Láska a život ženy - výběr [i] 19:20 A. Dvořák: Humoreska Ges dur [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 4/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pozdrav z bodu nula [i] 22:00 Film o filmu Bathory [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Krajina srdce [i] 01:05 Hlasujte pro mne! [i] 02:00 Československo ve zvláštních službách 10/19 [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:15 Karpatská elegie [i] 03:30 ...a z učedníků jsou mistři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 85 [i] 09:30 Vraždy v muzeu 1/2 [i] 11:15 Julie Lescaut II 10 [i] 13:05 Léa Parker 1 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 13 [i] 15:05 Ztraceni II 17 [i] 16:00 Kobra 11 III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 10 [i] 18:40 Dr. House II 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 13 [i] 20:55 Odložené případy V 13 [i] 21:50 Policajti z předměstí 9, 10 [i] 22:35 4400 II 13 [i] 23:30 Žraloci útočí [i] 01:05 Novashopping 01:35 Lucie na bílo [i] 02:30 Áčko [i] 03:30 Láska nad lásky 56, 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 6 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 4 [i] 08:00 Will & Grace I 15 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 2 [i] 08:50 Přátelé IV 5 [i] 09:15 Knight Rider II 14 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 15 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda VI 10 [i] 13:00 Chůva k pohledání I 16 [i] 13:25 Hunter IV 12 [i] 14:25 Odpadlík IV 21 [i] 15:20 Will & Grace I 16 [i] 15:45 Drzá Jordan IV 17 [i] 16:40 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince I 10 [i] 23:15 Agentura Jasno 10 [i] 00:10 Hercule Poirot [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Klinika II 8 [i] 03:35 TOP STAR magazín [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Atletika [i] 12:00 Biliárd [i] 14:00 Motorismus [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Atletika [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 00:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 11:00 Za úsvitu [i] 13:00 Dotek anděla III 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 15:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 17:00 Dotek anděla III 4 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Médium II 9/22 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 3/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 4/8 [i] 23:00 Médium II 9/22 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 3/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 4/8 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 11/12 07:10 Nechme to na bobrech 08:15 Surrealistický labužník 35/36 08:45 Surrealistický labužník 36/36 09:15 Žhavé záběry 3/10 09:45 Žhavé záběry 4/10 10:20 Pod antarktickým ledem 11:30 Vítejte na svatební hostině 22/26 12:00 Vítejte na svatební hostině 23/26 12:30 Surrealistický labužník 35/36 13:00 Surrealistický labužník 36/36 13:30 Ostrovy snů 4/4 14:40 Evropská velkoměsta 11/12 15:55 Žhavé záběry 3/10 16:25 Žhavé záběry 4/10 17:00 Vítejte na svatební hostině 22/26 17:30 Vítejte na svatební hostině 23/26 18:00 Nechme to na bobrech 19:10 Pod antarktickým ledem 20:20 Ze života testovacích figurín 21:30 Co nám prospívá 18/37 22:40 Co slova neřeknou - váleční fotografové 23:45 Britské muzeum 5/10 00:15 Britské muzeum 6/10 00:50 Ze soudních spisů 29/32 01:15 Ze soudních spisů 30/32 01:40 Toulky Maďarskem 11/13 02:10 Toulky Maďarskem 12/13 02:45 Evropská velkoměsta 11/12 03:45 Toulky Maďarskem 11/13 04:15 Toulky Maďarskem 12/13 04:50 Evropská velkoměsta 11/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divná sešlost [i] 07:45 Hluboko pod kůží [i] 09:15 Vzepřít se obrům [i] 11:05 Ohnivé vozy [i] 13:05 Les Boys IV. [i] 15:05 Před kamerou 31 [i] 15:35 Seznam [i] 17:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 18:35 Kurýr 2 [i] 20:00 Rocky Balboa [i] 21:40 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 23:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:00 Leda ve snu [i] 02:30 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 02:45 Rocky Balboa [i] 04:25 Komparz - speciální vydání 2007 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Manažeři [i] 11:40 Příběhy hvězd: Jennifer Anistonová [i] 12:05 Zbožňuju prachy! [i] 13:30 Déja Vu [i] 15:35 Honba za lesním mužem [i] 17:00 V 2007 concert [i] 18:00 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 19:20 Poslední sbohem [i] 21:00 Lucky Louie : Květiny pro Kim 6 [i] 21:30 Lucky Louie : Trest 7 [i] 22:00 Mlha [i] 23:35 Ve stínu pravdy [i] 01:25 Poslední sbohem [i] 03:05 Mlha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Chára strelil jubilejný 200. gól, Boston a Winnipeg postúpili
Zdeno Chára z Boston Bruins oslavuje gól v zápase NHL proti Floride, 23. marca 2019.

Kužmová skončila v 3. kole turnaja WTA v Miami
Slovenská tenistka Viktória Kužmová.

Serena Williamsová nepokračuje v Miami, má zranené koleno
Serena Williams, archívna snímka.

Tipsport liga: Zvolen sa v play off postaví Nitre po štvrtýkrát
Na snímke zľava Samuel Buček (Nitra) a brankár Tomáš Tomek (Zvolen) v zápase 32. kola hokejovej Tipsport Ligy HK Nitra - HKM Zvolen 19. decembra 2018 v Nitre.

Aktuálne správy

V nedeľu sa teploty priblížia k dvadsiatke
Mačka čuchá kvet počas slnečného jarného dňa v záhrade v nemeckom meste Gelsenkirchen 22. marca 2019.

SaS navrhuje, aby vláda informovala o skutočnom vplyve zákonov
Zasadnutie vlády Slovenskej republiky, archívna snímka.

Vyšla nová kniha o Nitre, obsahuje aj novoobjavené dokumenty
Svoju novú knihu o Nitre predstavil v týchto dňoch spisovateľ a bádateľ Štefan Košovan. Autor publikácie Nitra, druhé Coventry, ktorá je o bombardovaní mesta sovietskym letectvom ...

Pri zostupe z vrcholu Borišova zahynul 36-ročný turista
Ilustračná snímka

Príplatky k dôchodku politických väzňov by sa mohli zvýšiť
Príplatky k dôchodku politických väzňov a ich blízkych by sa mohli zvýšiť. Vyplýva to z návrhu novely zákona o príplatku k dôchodku politickým väzňom, ktorý na ...

Hasiči zasahovali v Prešovskom kraji pri dvoch požiaroch i úniku plynu
Ilustračná snímka

Beatnik Lawrence Ferlinghetti sa dožíva 100 rokov
Lawrence Ferlinghetti na fotografii z roku 2012.

Recenzia: Inscenácia Štvorec prerazí mýty a vráti všetko na začiatok
Po trauenmarši na javisku SND v Projekte 1918, a napriek nemu, Múza SND neopustila, a verím tomu, že ani žiadna duša zosnulého umelca, ktorej láska javisko prvej činohernej scény svojho času obohacovala svojou prítomnosťou, neodišla z neho so sklamaním. A zostáva minimálne pamiatka na ňu v každom divákovi.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.