Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 Rebeca 83-84/150 [i] 10:25 Prázdninový lekár na Capri [i] 12:00 V siedmom nebi X. 22/22 [i] 12:50 Život s Bonnie II. 19-20/22 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 22/23 [i] 14:30 Veronika Marsová I. 4/22 [i] 15:20 Túžba tela 63-64/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Skaza lode Pamír [i] 22:35 Nezvratný osud 2 [i] 00:25 E-Ring: Pentagón - krídlo E 9/22 [i] 01:15 Handler 14/16 [i] 02:05 Bláznivý Jimov život III. 27-28/29 [i] 02:45 Kobra-Motocops I. 9/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Vládca zverokruhu II. 4/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:45 Mesačný svit I. 3/23 [i] 07:35 Do You sing English? č.9 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 14/26 [i] 08:05 Kúzelné mestečko 9/13 [i] 08:40 Nemocnica na okraji mesta I. 8/13 [i] 09:40 Extrémne... 1/6 [i] 10:35 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 10/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 24/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 25/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 43/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 44/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:28 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Clara Shellerová 1/6 [i] 22:30 Sólo pre klarinet [i] 00:10 Osudom skúšaní [i] 00:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Rodina doktora Kleista 24/26 [i] 02:25 Nie si sama [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:20 Extrémne... 2/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Ako zajac prekabátil lenivého horára 1/7 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 9/9 [i] 09:35 Rozum nadovšetko 3/3 [i] 10:15 Geneticky modifikovaní atléti [i] 11:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:35 Úžasné dobrodružstvo 22/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Zo Šale do Močenka [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:50 Piesne domova [i] 14:15 Trezor [i] 14:45 Repete z repete [i] 15:10 Útek zo zlatej krajiny 7/7 [i] 16:15 Test magazín [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:55 Svet záhad [i] 17:50 Promülle [i] 18:40 Pomníky 7/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Kým prídeme na svet ... [i] 20:50 Rozprávanie stromov [i] 21:05 Diagnóza 104 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Svet záhad [i] 01:00 Test magazín [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Pobrežná hliadka IV. [i] 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 26 [i] 07:50 Dallas 128,129 [i] 09:50 Starý 27 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 15 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad vražedného bozku [i] 15:40 Julie Lescautová V. 3 [i] 17:40 Panelák 43,44 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 10 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 18 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Klub hrôzy [i] 01:15 KRIMI NOVINY 01:40 Pepper Dennisová [i] 02:25 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:55 Nezvestní II. [i] 04:40 Savannah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 17/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 Šance jako hrom [i] 11:05 Dům plný písniček [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 8/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 13/18 [i] 15:05 Let 29 3/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 3/22 [i] 15:50 Martin Snílek 9/26 [i] 16:05 Jack Holborn 9/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 18/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:20 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Reportéři ČT [i] 00:45 Na cestě po Chodsku [i] 01:10 Štíty království českého 4/10 [i] 01:40 Ta naše povaha česká [i] 02:05 McLeodovy dcery V 8/32 [i] 02:50 Dobrá rada nad zlato [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Moderní architektura - sportovní areály 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Jak s Kubou šili všichni čerti [i] 13:25 Teď vedou babička s dědou [i] 13:35 Hodina zpěvu [i] 14:20 Knížka do batůžku [i] 14:25 O nebojácné Bětce [i] 15:05 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 6/6 [i] 16:00 Tahače 2008 - Albacete a Nogaro [i] 16:10 Síla umění: Caravaggio 1/8 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Zpět k pramenům [i] 17:45 Profily [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 George Gershwin: Američan v Paříži [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 3/22 [i] 20:00 Červencová slavnost [i] 21:50 Kinobox [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Hlasujte pro mne! [i] 00:05 Kosovo - nehojící se rána na těle Evropy [i] 00:15 Uloupené Kosovo [i] 01:10 Kosovo - černá díra Evropy [i] 02:05 Kosovo - nehojící se rána na těle Evropy [i] 02:50 Habsburkové 3/4 [i] 03:45 Sváteční slovo velvyslance a diplomata Pavla Jajtnera [i] 03:50 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 84 [i] 09:30 Těžké váhy [i] 11:20 Julie Lescaut II 9 [i] 13:15 Lékařské záhady 20 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 12 [i] 15:05 Ztraceni II 16 [i] 16:00 Kobra 11 III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 9 [i] 18:40 Dr. House 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jezerní královna [i] 21:55 Kriminálka Miami IV 25 [i] 22:50 Legenda o opilém Mistrovi [i] 00:45 Da Vinciho případy VII 3 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Áčko [i] 03:05 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Láska nad lásky 54, 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 5 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 3 [i] 08:00 Will & Grace I 14 [i] 08:25 Malcolm v nesnázích I 1 [i] 08:50 Přátelé IV 4 [i] 09:15 Knight Rider II 13 [i] 10:15 Sedmé nebe VI 14 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda VI 9 [i] 13:00 Chůva k pohledání I 15 [i] 13:25 Hunter IV 11 [i] 14:25 Odpadlík IV 20 [i] 15:15 Will & Grace I 15 [i] 15:45 Drzá Jordan IV 16 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 89 [i] 21:10 Šťastná náhoda [i] 23:05 Specialisté na vraždy VI 4 [i] 00:05 Hercule Poirot [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Klinika II 7 [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i] 04:30 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Atletika [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Biliárd [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Atletika [i] 22:00 Box [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Dotek anděla III 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Dotek anděla III 3 [i] 18:00 Život v buši II 7/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 1/6 [i] 20:00 Médium II 8/22 [i] 21:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 22:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 23:00 Médium II 8/22 [i] 00:00 Tichý svědek VIII 1/8 [i] 01:00 Tichý svědek VIII 2/8 [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 10/12 07:10 Skrytý ráj hmyzu 08:15 Surrealistický labužník 33/36 08:45 Surrealistický labužník 34/36 09:15 Žhavé záběry 1/10 09:45 Žhavé záběry 2/10 10:15 Tučňák popleta 11:25 Vítejte na svatební hostině 20/26 11:55 Vítejte na svatební hostině 21/26 12:25 Surrealistický labužník 33/36 12:55 Surrealistický labužník 34/36 13:25 Stezky v divočině 15/16 14:00 Stezky v divočině 16/16 14:30 Evropská velkoměsta 10/12 15:45 Limity měst 8/13 16:05 Žhavé záběry 1/10 16:35 Žhavé záběry 2/10 17:05 Vítejte na svatební hostině 20/26 17:35 Vítejte na svatební hostině 21/26 18:05 Skrytý ráj hmyzu 19:10 Tučňák popleta 20:20 Města ve výškách 9/10 20:55 Města ve výškách 10/10 21:30 Co nám prospívá 17/37 22:40 Utajované války Ruska 6/6 23:45 Britské muzeum 3/10 00:15 Britské muzeum 4/10 00:50 Ze soudních spisů 27/32 01:20 Ze soudních spisů 28/32 01:50 Toulky Maďarskem 9/13 02:20 Toulky Maďarskem 10/13 02:50 Evropská velkoměsta 10/12 03:50 Toulky Maďarskem 9/13 04:20 Toulky Maďarskem 10/13 04:50 Evropská velkoměsta 10/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Plácek 2 [i] 07:40 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 09:15 Báječný den [i] 11:05 Strážce [i] 12:50 Divná sešlost [i] 14:40 Hluboko pod kůží [i] 16:10 Vzepřít se obrům [i] 18:00 Ohnivé vozy [i] 20:00 Obchod století [i] 21:20 Deset položek a méně [i] 22:40 Parfém: Příběh vraha [i] 01:05 Její případ [i] 03:10 Obchod století [i] 04:30 Deset položek a méně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 DOA: Na život a na smrt [i] 11:25 Duo [i] 13:15 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 14:30 Manažeři [i] 16:10 Příběhy hvězd: George Michael [i] 16:35 Zbožňuju prachy! [i] 18:00 Déja Vu [i] 20:05 Drsný časy [i] 22:00 Ambiciózní [i] 23:30 Lucky Louie : Dlouhý víkend 4 [i] 23:50 Lucky Louie : Kontrola 5 [i] 00:15 Comeback [i] 01:40 Příběhy hvězd: Madonna [i] 02:05 Drsný časy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: New York Islanders porazil Arizonu v nedeľňajšom zápase
Richard Pánik, archívna snímka.

Euro 2020: Holandsko doma podľahlo Nemecku, Rakúsko prehralo v Izraeli
Na snímke uprostred Róbert Mak (Slovensko) medzi hráčmi Walesu počas stretnutia E-skupiny kvalifikácie ME 2020 Wales - Slovensko 24. marca 2019 v Cardiffe.

NBA: Houston zdolal New Orleans
Basketbalista James Harden so spoluhráčom Kennethom Fariedom z tímu Houston Rockets.

Plíšková postúpila do osemfinále turnaja WTA v Miami
Karolína Plišková, archívna snímka.

Aktuálne správy

M. ŽITNÝ: Brutálny gang Pápayovcov si mohol dovoliť prakticky všetko
Ilustračná snímka

Na Mariána možno zaprší, pekný pondelok nech vám nič nenaruší
Ilustračná snímka

V okresoch Lučenec, R. Sobota a Revúca pribudlo 136 bytov v roku 2018
Ilustračná snímka.

Tkáčovú potešil priestor venovaný problémom digitalizácie vzdelávania
Na snímke Zuzana Tkáčová, učiteľka informatiky na Gymnáziu sv. Edity Steinovej v Košiciach, ktorá sa stala prvou víťazkou v súťaži Učiteľ Slovenska 2. októbra 2018 v Bratislave.

Sme rodina navrhuje znížiť kvórum pre referendum z 50 na 30 percent
Na snímke horný rad poslanci zľava Milan Krajniak, Boris Kollár, dolný rad zľava Peter Pčolinský (všetci traja Sme rodina).

Používatelia elektronických schránok súdne poplatky vyplatia aj kartou
Ilustračná snímka.

Sviečková manifestácia sa stala Dňom zápasu za ľudské práva
Ilustračná snímka

Prehľad noviniek na slovenskom knižnom trhu
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.