Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 81-82/150 [i] 10:10 Zviera [i] 11:55 V siedmom nebi X. 21/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 17-18/22 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 21/23 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 3/22 [i] 15:15 Túžba tela 61-62/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Marabunta: Vraždiace mravce [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Hrdinovia 9-10/23 [i] 00:25 Scary Movie 3 [i] 01:55 Bláznivý Jimov život III. 25-26/29 [i] 02:18 Bláznivý Jimov život III. 26/29 [i] 02:40 Kobra-Motocops I. 8/16 [i] 03:35 Reflex [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Vládca zverokruhu II. 3/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:40 Mesačný svit I. 2/23 [i] 07:30 Do You sing English č. 8 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 13/26 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 8/13 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 7/13 [i] 09:35 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:40 Kruh nekonečného svetla [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 9/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 23/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 24/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 41/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 42/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:28 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 21:45 Bratia a sestry 18/23 [i] 22:30 Klinika Grace 31/36 [i] 23:15 24 III.séria 22/24 [i] 00:00 GEN.sk [i] 00:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:10 Rodina doktora Kleista 23/26 [i] 02:00 Família [i] 02:30 Varení pečení [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:20 Extrémne... 1/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Strigôňove prázdniny 7/14 [i] 08:35 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 08:45 Janko Hraško 8/9 [i] 09:10 Rozum nadovšetko 2/3 [i] 09:50 Môj architekt Louis Kahn [i] 11:45 Grid [i] 12:15 Úžasné dobrodružstvo 21/26 [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:35 Luxusné hotely sveta 12/15 [i] 14:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:25 Trezor [i] 14:45 Repete z repete [i] 15:10 Útek zo zlatej krajiny 6/7 [i] 16:20 Test magazín [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:55 Záhada trpasličích slonov [i] 17:45 Promülle [i] 18:40 Prírodná brigáda 3/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Geneticky modifikovaní atléti [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Záhada trpasličích slonov [i] 00:40 Grid [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Test magazín [i] 01:40 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 25 [i] 07:50 Dallas 126,127 [i] 09:50 Starý 26 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 14 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora [i] 15:40 Julie Lescautová V. 2 [i] 17:40 Panelák 41,42 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 19 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 5 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Pepper Dennisová [i] 02:00 Donna Leonová: Dôkazy, že zlo existuje 11/12 [i] 03:30 Nezvestní II. [i] 04:15 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:35 Proč bychom se nebavili [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 48/78 [i] 09:00 Muži v offsidu [i] 10:35 Živé sny [i] 10:55 Směr rovník 4/6 [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 7/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 12/18 [i] 15:05 Let 29 2/30 [i] 15:25 Simpsonovi XV 2/22 [i] 15:50 Polibek medvěda [i] 16:00 Medvědi nic nevědí 5/6 [i] 16:25 Toulky krajem [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 17/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 7/20 [i] 21:00 Na cestě po Chodsku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Povídka o policajtovi [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Martin Středa [i] 01:00 Výtvarnické konfese [i] 01:25 Sex ve městě II 1/18 [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 McLeodovy dcery V 7/32 [i] 03:00 Film o filmu: Bourneovo ultimátum [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:30 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz Brno [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:20 Divnopis - Patokryje [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:05 Kostičky [i] 13:20 Zachraňte Willyho 2 [i] 14:55 Svět na kolejích [i] 15:15 Letecké katastrofy: Když nefungují přístroje [i] 16:05 Jak se žije baletkám na začátku a konci kariéry [i] 16:25 Přijel k nám Old Shatterhand [i] 16:35 Bahna 2008 [i] 17:05 Bílý žár [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 C. Franck: Sonáta A dur pro violoncello a klavír [i] 19:20 J. Suk: Idylky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XV 2/22 [i] 20:00 Habsburkové 3/4 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 8/15 [i] 22:05 Synkopa imunity [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Fokus ČT24 [i] 00:15 Lidé deště [i] 01:55 Jak se žije u lopaty podle Věry [i] 02:10 Exit 316: Smrt [i] 02:25 Československo ve zvláštních službách 9/19 [i] 03:25 Československý filmový týdeník 687/2379 [i] 03:35 Synkopa imunity [i] 03:55 Přírodní krásy Japonska: Léto v Hačimantai 04:10 Tibet v Nepálu: Sklizeň 04:15 Recitál Pepy Nose [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 83 [i] 09:30 Zloduch Albert [i] 11:20 Julie Lescaut II 8 [i] 13:15 Lékařské záhady 19 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 11 [i] 15:05 Ztraceni II 15 [i] 16:00 Kobra 11 III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 8 [i] 18:40 Dr. House 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 3 [i] 21:05 Vražedná čísla 10 [i] 21:55 Policajt z Beverly Hills 3 [i] 00:00 Po právu 3, 4 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 4 [i] 07:30 Scoobyho hvězdná olympiáda 2 [i] 08:00 Will & Grace I 13 [i] 08:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 22 [i] 08:50 Přátelé IV 3 [i] 09:15 Knight Rider II 12 [i] 10:10 Sedmé nebe VI 13 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda VI 8 [i] 13:00 Chůva k pohledání I 14 [i] 13:25 Hunter IV 10 [i] 14:25 Odpadlík IV 19 [i] 15:20 Will & Grace I 14 [i] 15:45 Drzá Jordan IV 15 [i] 16:40 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Zoufalé manželky III 20 [i] 22:10 Myšlenky zločince I 9 [i] 23:05 Specialisté na vraždy VI 3 [i] 00:05 Hercule Poirot [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Klinika II 6 [i] 03:30 Nikdo není dokonalý [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Olympiáda [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Atletika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 11:00 Christyin návrat [i] 13:00 Dotek anděla III 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Dotek anděla III 2 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 Médium II 7/22 [i] 21:00 Tichý svědek VII 7 [i] 22:00 Tichý svědek VII 8 [i] 23:00 Médium II 7/22 [i] 00:00 Tichý svědek VII 7 [i] 01:00 Tichý svědek VII 8 [i] 02:00 Vražda mezi přáteli [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 9/12 07:10 Výprava do nitra kamene 08:15 Surrealistický labužník 31/36 08:45 Surrealistický labužník 32/36 09:15 Špína, kam se podíváš 13/14 09:45 Špína, kam se podíváš 14/14 10:15 Invaze obřích medúz 11:25 Vítejte na svatební hostině 18/26 11:55 Vítejte na svatební hostině 19/26 12:25 Surrealistický labužník 31/36 12:55 Surrealistický labužník 32/36 13:25 Stezky v divočině 13/16 14:00 Stezky v divočině 14/16 14:35 Evropská velkoměsta 9/12 15:45 Špína, kam se podíváš 13/14 16:15 Špína, kam se podíváš 14/14 16:45 Limity měst 8/13 17:05 Vítejte na svatební hostině 18/26 17:35 Vítejte na svatební hostině 19/26 18:05 Výprava do nitra kamene 19:10 Invaze obřích medúz 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 8/14 21:30 Co nám prospívá 16/37 22:40 Utajované války Ruska 5/6 23:45 Britské muzeum 1/10 00:15 Britské muzeum 2/10 00:45 Ze soudních spisů 25/32 01:10 Ze soudních spisů 26/32 01:35 Toulky Maďarskem 7/13 02:05 Toulky Maďarskem 8/13 02:40 Evropská velkoměsta 9/12 03:50 Toulky Maďarskem 7/13 04:20 Toulky Maďarskem 8/13 04:50 Evropská velkoměsta 9/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 06:00 Nepřemožitelný [i] 07:40 Agent v sukni 2 [i] 09:15 Základ rodiny [i] 10:55 Finty Dicka a Jane [i] 12:25 Rihanna [i] 13:25 Plácek 2 [i] 15:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 16:30 Báječný den [i] 18:15 Strážce [i] 20:00 Miss Potter [i] 21:30 Mstitel [i] 23:00 Nejlepší obchodníci [i] 00:40 Miss Potter [i] 02:10 Mstitel [i] 03:40 Před kamerou 31 [i] 04:10 Nejlepší obchodníci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mravenčí polepšovna [i] 11:25 Deník [i] 12:55 Hádej kdo? [i] 14:40 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 16:05 DOA: Na život a na smrt [i] 17:30 Duo [i] 19:15 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 20:30 Král videoher [i] 22:00 8MM 2 [i] 23:45 Řím II : Žádný Bůh nezastaví hladového člověka 9 [i] 00:45 Řím II : Pokud jde o tvého otce… 10 [i] 01:50 Borci [i] 03:20 Král videoher [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.