TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Mortal Kombat: Počiatok cesty [i] 06:50 Múmia: Hľadanie stratených zvitkov [i] 08:00 Chrisa nemá nikto rád I. 21-22/22 [i] 08:45 Deti z ostrova pokladov: Bitka o ostrov pokladov [i] 10:40 Priatelia VIII. 14-15/24 [i] 11:35 Slnko, baby, Florida! [i] 13:10 Indián [i] 15:35 Podvodníci [i] 17:55 Škaredá Betty II. [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Akcia nemluvňa [i] 22:40 Hannibal: Zrodenie zla [i] 01:05 Traja králi [i] 03:10 Komici na šnúre [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 8/20 [i] 06:00 Pocoyo I. 13/52 [i] 06:05 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 13/26 [i] 06:30 Aladin 7 [i] 06:55 Gumkáči 39/52 [i] 07:20 Škaredé káčatko a ja 5/26 [i] 07:45 Hannah Montana 15/26 [i] 08:10 Si v obraze? [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Letná láska 5/26 [i] 09:30 Letná láska 6/26 [i] 09:55 Večne nespokojní II. 18/28 [i] 10:45 Skutočný Da Vinciho kód 2/2 [i] 11:35 Grid [i] 12:00 Luxusné hotely sveta 1/15 [i] 12:30 James Bond špeciál: To najlepšie z Bondoviek [i] 13:45 Barbarosa [i] 15:15 Horké sladkosti [i] 16:50 Jane Doeová: Putá, ktoré spájajú [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:15 Chvíľa rozhodnutia [i] 22:45 Ťažký zločin [i] 00:35 Ranč [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 09:00 Tá tajovská voda mútna 3/3 [i] 10:15 Miguel na mieste [i] 11:10 Televíkend [i] 11:40 Halali [i] 12:05 Línie,tvary,farby. 11/12 [i] 12:35 GEN.sk [i] 12:50 Kvarteto [i] 13:20 Tanker Prestige 2 [i] 14:15 Slnečný cirkus-Varekai [i] 15:50 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 17:05 Farmárska revue [i] 17:20 Smer Peking [i] 17:50 Fenomén Queen [i] 18:50 To sme my, opice 4/14 [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 5000 rokov čínskej civilizácie 9/12 [i] 21:00 Parkúr [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:00 BJD 2006 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Tanker Prestige 2 [i] 02:10 Grid [i] 02:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 Maigret 24 [i] 08:30 Spider-Man [i] 08:55 Preteky Nascar II. [i] 09:20 Malí rytieri II. [i] 09:45 Cyborg 009 [i] 10:15 Big Ben 1/6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Ako sa stavia sen [i] 13:20 Kapitán Jack [i] 15:20 Priznanie [i] 17:15 Hollywoodske manželky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Smrtiaci anjeli [i] 22:35 Letné kino: Odplata [i] 00:25 Očarenie zmyslov [i] 02:00 Hazardné hry [i] 03:20 Nezvestní II. [i] 04:00 Modelky [i] 04:45 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 06:00 Mumínci 17/26 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 47/78 [i] 06:50 Seržant Proužek 19/26 [i] 07:00 Včelka Mája [i] 07:25 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 07:50 Doma chutná nejlépe [i] 08:05 Zachraňte Willyho 2 [i] 09:40 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Malý televizní kabaret [i] 10:35 Oscar [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 21/23 [i] 13:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 1/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Svět zvířat [i] 14:35 Okouzlení VIII 37/54 [i] 15:30 Film o filmu Bathory [i] 15:50 Impromptu [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Přízraky mezi námi 12/14 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nikdo neměl diabetes [i] 21:30 Pevnost Alamo [i] 23:45 Nenechte si ujít [i] 23:50 Zprávy 23:55 Branky, body, vteřiny 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Lidská skvrna [i] 01:50 13. komnata Jany Šulcové [i] 02:20 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:15 Folkomotivy speciál 03:50 Bolkoviny [i] 04:30 Malíř František Janula [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osudové okamžiky [i] 05:15 Střípky času [i] 05:30 Zpět k pramenům [i] 05:50 Profily [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Temná duše šimpanzů [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Národopisný den v Jižních Čechách [i] 11:40 Jak se žije v palírnách podle [i] 11:55 Simpsonovi XV 1/22 [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:15 Moje noc s GRAMMY [i] 14:40 Kinobox [i] 15:15 Letecké katastrofy: Když nefungují přístroje [i] 16:10 Kamera na cestách: Totemová zvířata 3/3 [i] 17:05 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Karlově mostě s prof. [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební salónky [i] 19:30 F. Chopin: Preludium c moll, op.28, č.20 [i] 19:35 Simpsonovi XV 1/22 [i] 20:00 Mistr a Markétka [i] 22:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:15 Václav Boštík [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Vltava [i] 01:45 Crescendo [i] 02:45 Na plný pecky [i] 03:20 ČT Live - Iva Bittová [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:15 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 50 [i] 06:15 Rudi a Trudi 13, 14 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 39 [i] 07:10 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Kalifornské léto II 11 [i] 08:55 Vteřiny před katastrofou II 4 [i] 10:00 Návrat do Modré laguny [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Děvče za výkladem [i] 14:10 Únos v ráji [i] 15:55 Kdopak to mluví 3 [i] 17:50 Vinnetou 2: Rudý gentleman [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zpátky na zem [i] 21:50 Výplata [i] 00:10 Dva muži a batole [i] 02:15 Novashopping 03:05 Láska nad lásky 50, 51 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 3 [i] 06:35 Taz-mania III 18 [i] 07:00 Štěně jménem Scooby Doo IV 3 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince I 25 [i] 08:05 Přátelé IV 1 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 182 [i] 10:05 M*A*S*H 183 [i] 10:35 Helicops II 2 [i] 11:40 Amerika hledá topmodelku III 8 [i] 12:40 Ošklivka Katka 15 [i] 13:50 Polda a Bandita II [i] 16:00 Bitva v Ardenách [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Guru [i] 22:10 Křižovatka smrti [i] 00:15 Smrt v patách [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Duch z pohádky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Atletika [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Motorismus [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Atletika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 10:00 Život v deltě [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 14:00 Obyčejná žena [i] 16:00 Rodinné záležitosti [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 20:00 McBride: Jako buldok [i] 22:00 H2O 2/2 [i] 00:00 Madam Mayflower [i] 02:00 Zápas o mou dceru [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 6/10 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 07:00 Města ve výškách 7/10 07:35 Města ve výškách 8/10 08:10 Beckham 09:10 Příbehy ukryté v obrazech 5/8 09:40 Příbehy ukryté v obrazech 6/8 10:10 Mistrovské loupeže 3/14 11:20 Mistrovské loupeže 4/14 12:30 Toulky kolem chalupy 2/2 13:35 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 14:40 Chůvy divočiny 7/18 15:10 Chůvy divočiny 8/18 15:45 Tajemství divočiny 18/26 16:20 Tajemství divočiny 19/26 16:55 Na úvěr 16/26 17:25 Na úvěr 17/26 17:55 Limity měst 6/13 18:15 Sousedé ve válce 30/32 18:45 Sousedé ve válce 31/32 19:15 Tuningmánie 5/14 19:50 Tuningmánie 6/14 20:25 Proč je to tak? 23/27 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 1/8 22:40 Extrémní podmínky 13/15 23:10 Extrémní podmínky 14/15 23:45 Alex 00:45 Stezky v divočině 9/16 01:15 Stezky v divočině 10/16 01:45 Stezky v divočině 11/16 02:15 Stezky v divočině 12/16 02:45 Ostrovy snů 3/4 03:50 Voda, voda, čistá voda 04:25 Islandské gejzíry 04:55 Sousedé ve válce 30/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Říkej mi strýčku [i] 07:30 Árijský pár [i] 09:25 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 09:50 Lovecká sezóna [i] 11:15 Bláznivá olympiáda [i] 12:45 Seznam [i] 14:15 Pitva mimozemšťana [i] 15:50 Před kamerou 30 [i] 16:20 Les Boys IV. [i] 18:25 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:05 Nezvratný osud 3 [i] 23:35 Shortbus [i] 01:15 Leda ve snu [i] 02:45 Torrente 3 - Ochránce [i] 04:20 Pikantní salsa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 8 statečných [i] 10:00 Honba za lesním mužem [i] 11:30 Příběhy hvězd: Sadie Frostová [i] 11:55 Bezva prachy [i] 13:25 Oko delfína [i] 15:05 Příběhy hvězd: Catherine Zeta Jonesová [i] 15:30 Producenti [i] 17:40 8 statečných [i] 19:35 Šifra mistra Leonarda [i] 22:00 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 23:35 Hoffa [i] 01:50 Jediná dlouhá noc [i] 03:20 LA blues [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Video+foto: Kanada na MS v hokeji 2019 zlato nezískala, finále vyhralo Fínsko (aktualizované)
Hokejisti Fínska v nedeľňajšom finálovom zápase na svetovom šampionáte zdolali ...

Najužitočnejším hráčom MS v hokeji 2019 je Mark Stone, v All-Stars výbere až dvaja Češi
Najužitočnejším hráčom hokejových 83. majstrovstiev sveta na Slovensku sa stal kanadský útočník Mark Stone. Dostal sa aj do All-Star výberu turnaja. V útoku mu spoločnosť robia ...

Jurčo dosiahol dve asistencie, Charlotte do finále Calderovho pohára
Tomáš Jurčo, archívna snímka.

Fíni získali tretí titul, Sallinen: Zázrak na ľade
Na snímke brankár Matt Murray (Kanada) a Jere Sallinen (Fínsko) vo finálovom zápase Kanada - Fínsko na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Bratislave 26. mája 2019.

Aktuálne správy

M. Lexmann: Nechcem povedať, že som čakateľka na brexit
Na snímke kandidátka na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Miriam Lexmann (KDH) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

V. Bilčík: Oficiálne výsledky sú príjemným prekvapením a záväzkom
Na snímke kandidát na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Vladimír Bilčík (Koalícia PS/SPOLU) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

R. Bozalka: Priebeh volieb bol pokojný, polícia eviduje 23 podaní
Na snímke viceprezident Policajného zboru MV SR - Prezídium Policajného zboru Róbert Bozalka počas tlačovej konferenecie Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán k vyhláseniu oficiálnych výsledkov volieb do ...

SMK ďakuje voličom, okolnosti kampane a volieb chce analyzovať
Strana maďarskej komunity (SMK) ďakuje voličom za vyjadrenú podporu vo voľbách do Európskeho parlamentu (EP). Situáciu považuje za čoraz vážnejšiu, na ...

Eurovoľby 2019 (online): Na Slovensku vyhrala koalícia Progresívne Slovensko – Spolu, zverejnili aj mená europoslancov
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na ...

Pondelková Iveta oblaky z neba nevymetá
Dnes bude polooblačno až oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 18 až 23 stupňov Celzia.

Spisovateľka a scenáristka Alta Vášová jubiluje
Na snímke spisovateľka Alta Vášová si prebrala štátne vyznamenanie Rad Ľudovíta Štúra II. triedy.

Pred 95 rokmi sa narodil herec Ladislav Chudík
Screenshot z filmu Kapitán Dabač, na snímke Ladislav Chudík.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.