Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Mortal Kombat: Počiatok cesty [i] 06:50 Múmia: Hľadanie stratených zvitkov [i] 08:00 Chrisa nemá nikto rád I. 21-22/22 [i] 08:45 Deti z ostrova pokladov: Bitka o ostrov pokladov [i] 10:40 Priatelia VIII. 14-15/24 [i] 11:35 Slnko, baby, Florida! [i] 13:10 Indián [i] 15:35 Podvodníci [i] 17:55 Škaredá Betty II. [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Akcia nemluvňa [i] 22:40 Hannibal: Zrodenie zla [i] 01:05 Traja králi [i] 03:10 Komici na šnúre [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 8/20 [i] 06:00 Pocoyo I. 13/52 [i] 06:05 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 13/26 [i] 06:30 Aladin 7 [i] 06:55 Gumkáči 39/52 [i] 07:20 Škaredé káčatko a ja 5/26 [i] 07:45 Hannah Montana 15/26 [i] 08:10 Si v obraze? [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Letná láska 5/26 [i] 09:30 Letná láska 6/26 [i] 09:55 Večne nespokojní II. 18/28 [i] 10:45 Skutočný Da Vinciho kód 2/2 [i] 11:35 Grid [i] 12:00 Luxusné hotely sveta 1/15 [i] 12:30 James Bond špeciál: To najlepšie z Bondoviek [i] 13:45 Barbarosa [i] 15:15 Horké sladkosti [i] 16:50 Jane Doeová: Putá, ktoré spájajú [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:15 Chvíľa rozhodnutia [i] 22:45 Ťažký zločin [i] 00:35 Ranč [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Záhady SK [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Zmiešané manželstvá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 09:00 Tá tajovská voda mútna 3/3 [i] 10:15 Miguel na mieste [i] 11:10 Televíkend [i] 11:40 Halali [i] 12:05 Línie,tvary,farby. 11/12 [i] 12:35 GEN.sk [i] 12:50 Kvarteto [i] 13:20 Tanker Prestige 2 [i] 14:15 Slnečný cirkus-Varekai [i] 15:50 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 17:05 Farmárska revue [i] 17:20 Smer Peking [i] 17:50 Fenomén Queen [i] 18:50 To sme my, opice 4/14 [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 5000 rokov čínskej civilizácie 9/12 [i] 21:00 Parkúr [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:00 BJD 2006 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Tanker Prestige 2 [i] 02:10 Grid [i] 02:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 Maigret 24 [i] 08:30 Spider-Man [i] 08:55 Preteky Nascar II. [i] 09:20 Malí rytieri II. [i] 09:45 Cyborg 009 [i] 10:15 Big Ben 1/6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Ako sa stavia sen [i] 13:20 Kapitán Jack [i] 15:20 Priznanie [i] 17:15 Hollywoodske manželky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Smrtiaci anjeli [i] 22:35 Letné kino: Odplata [i] 00:25 Očarenie zmyslov [i] 02:00 Hazardné hry [i] 03:20 Nezvestní II. [i] 04:00 Modelky [i] 04:45 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 06:00 Mumínci 17/26 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 47/78 [i] 06:50 Seržant Proužek 19/26 [i] 07:00 Včelka Mája [i] 07:25 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 07:50 Doma chutná nejlépe [i] 08:05 Zachraňte Willyho 2 [i] 09:40 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Malý televizní kabaret [i] 10:35 Oscar [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 21/23 [i] 13:20 Království divočiny: Legendy světa zvířat 1/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Svět zvířat [i] 14:35 Okouzlení VIII 37/54 [i] 15:30 Film o filmu Bathory [i] 15:50 Impromptu [i] 17:35 Ze života zvířat [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Přízraky mezi námi 12/14 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nikdo neměl diabetes [i] 21:30 Pevnost Alamo [i] 23:45 Nenechte si ujít [i] 23:50 Zprávy 23:55 Branky, body, vteřiny 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Lidská skvrna [i] 01:50 13. komnata Jany Šulcové [i] 02:20 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:15 Folkomotivy speciál 03:50 Bolkoviny [i] 04:30 Malíř František Janula [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osudové okamžiky [i] 05:15 Střípky času [i] 05:30 Zpět k pramenům [i] 05:50 Profily [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Temná duše šimpanzů [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Národopisný den v Jižních Čechách [i] 11:40 Jak se žije v palírnách podle [i] 11:55 Simpsonovi XV 1/22 [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:15 Moje noc s GRAMMY [i] 14:40 Kinobox [i] 15:15 Letecké katastrofy: Když nefungují přístroje [i] 16:10 Kamera na cestách: Totemová zvířata 3/3 [i] 17:05 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Karlově mostě s prof. [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební salónky [i] 19:30 F. Chopin: Preludium c moll, op.28, č.20 [i] 19:35 Simpsonovi XV 1/22 [i] 20:00 Mistr a Markétka [i] 22:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2008 [i] 22:15 Václav Boštík [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Vltava [i] 01:45 Crescendo [i] 02:45 Na plný pecky [i] 03:20 ČT Live - Iva Bittová [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:15 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 50 [i] 06:15 Rudi a Trudi 13, 14 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 39 [i] 07:10 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Kalifornské léto II 11 [i] 08:55 Vteřiny před katastrofou II 4 [i] 10:00 Návrat do Modré laguny [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Děvče za výkladem [i] 14:10 Únos v ráji [i] 15:55 Kdopak to mluví 3 [i] 17:50 Vinnetou 2: Rudý gentleman [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zpátky na zem [i] 21:50 Výplata [i] 00:10 Dva muži a batole [i] 02:15 Novashopping 03:05 Láska nad lásky 50, 51 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 3 [i] 06:35 Taz-mania III 18 [i] 07:00 Štěně jménem Scooby Doo IV 3 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince I 25 [i] 08:05 Přátelé IV 1 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 182 [i] 10:05 M*A*S*H 183 [i] 10:35 Helicops II 2 [i] 11:40 Amerika hledá topmodelku III 8 [i] 12:40 Ošklivka Katka 15 [i] 13:50 Polda a Bandita II [i] 16:00 Bitva v Ardenách [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Guru [i] 22:10 Křižovatka smrti [i] 00:15 Smrt v patách [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Duch z pohádky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Atletika [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Motorismus [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Atletika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 10:00 Život v deltě [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 14:00 Obyčejná žena [i] 16:00 Rodinné záležitosti [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 20:00 McBride: Jako buldok [i] 22:00 H2O 2/2 [i] 00:00 Madam Mayflower [i] 02:00 Zápas o mou dceru [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 6/10 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 07:00 Města ve výškách 7/10 07:35 Města ve výškách 8/10 08:10 Beckham 09:10 Příbehy ukryté v obrazech 5/8 09:40 Příbehy ukryté v obrazech 6/8 10:10 Mistrovské loupeže 3/14 11:20 Mistrovské loupeže 4/14 12:30 Toulky kolem chalupy 2/2 13:35 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 14:40 Chůvy divočiny 7/18 15:10 Chůvy divočiny 8/18 15:45 Tajemství divočiny 18/26 16:20 Tajemství divočiny 19/26 16:55 Na úvěr 16/26 17:25 Na úvěr 17/26 17:55 Limity měst 6/13 18:15 Sousedé ve válce 30/32 18:45 Sousedé ve válce 31/32 19:15 Tuningmánie 5/14 19:50 Tuningmánie 6/14 20:25 Proč je to tak? 23/27 21:30 Time Team - Dobové vykopávky 1/8 22:40 Extrémní podmínky 13/15 23:10 Extrémní podmínky 14/15 23:45 Alex 00:45 Stezky v divočině 9/16 01:15 Stezky v divočině 10/16 01:45 Stezky v divočině 11/16 02:15 Stezky v divočině 12/16 02:45 Ostrovy snů 3/4 03:50 Voda, voda, čistá voda 04:25 Islandské gejzíry 04:55 Sousedé ve válce 30/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Říkej mi strýčku [i] 07:30 Árijský pár [i] 09:25 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 09:50 Lovecká sezóna [i] 11:15 Bláznivá olympiáda [i] 12:45 Seznam [i] 14:15 Pitva mimozemšťana [i] 15:50 Před kamerou 30 [i] 16:20 Les Boys IV. [i] 18:25 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:05 Nezvratný osud 3 [i] 23:35 Shortbus [i] 01:15 Leda ve snu [i] 02:45 Torrente 3 - Ochránce [i] 04:20 Pikantní salsa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 8 statečných [i] 10:00 Honba za lesním mužem [i] 11:30 Příběhy hvězd: Sadie Frostová [i] 11:55 Bezva prachy [i] 13:25 Oko delfína [i] 15:05 Příběhy hvězd: Catherine Zeta Jonesová [i] 15:30 Producenti [i] 17:40 8 statečných [i] 19:35 Šifra mistra Leonarda [i] 22:00 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 23:35 Hoffa [i] 01:50 Jediná dlouhá noc [i] 03:20 LA blues [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.