Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 79-80/150 [i] 10:05 Päť dní do polnoci 2/2 [i] 11:50 V siedmom nebi X. 20/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 15-16/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 20/23 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 2/22 [i] 15:15 Túžba tela 59-60/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Klokan Jack [i] 21:45 Zachráňte vojaka Ryana [i] 01:05 Zákon mlčania [i] 02:50 Súkromný Sex klub [i] 04:45 Vládca zverokruhu 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 1/23 [i] 07:25 Do You sing English? č.7 [i] 07:30 Gumkáči 38/52 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 7/13 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 6/13 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Barbara Bradford Taylorová - Chráň si svoj sen 3/4 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Chráň si svoj sen 4/4 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 8/22 [i] 14:00 Rodina doktora Kleista 22/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 23/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 39/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 40/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Skutočný príbeh: Cudzinec vedľa mňa [i] 22:55 Dvojitý trojuholník [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 22/26 [i] 02:05 Família [i] 02:35 Správy STV [i] 03:00 Góly body sekundy [i] 03:05 Udalosti ČT [i] 03:40 Osudom skúšaní [i] 04:10 Radosť zo života [i] 04:35 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 6/14 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 7/9 [i] 09:40 Rozum nadovšetko 1/3 [i] 10:20 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:10 Separé [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 20/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Veľké záhady [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Vitajte na muzike [i] 14:15 Trezor [i] 14:40 Repete z repete [i] 15:05 Na vysokej skale [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Kvarteto [i] 16:45 Vlastnými slovami [i] 17:15 Promülle [i] 18:05 Televíkend [i] 18:40 Línie,tvary,farby. 11/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Miguel na mieste [i] 20:55 Polícia [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Československý filmový týždenník [i] 22:10 Eurokino [i] 23:35 Fenomén Queen [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Test magazín [i] 01:15 Televíkend [i] 01:45 Polícia [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:20 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 23 [i] 07:50 Dallas 124,125 [i] 09:50 Starý 25 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 13 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad večnej mladosti [i] 15:40 Julie Lescautová V. 1/13 [i] 17:40 Panelák 39,40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Hollywoodske manželky [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny z úsilia [i] 23:55 Zvrátená posadnutosť [i] 01:30 Kuchynské dôvernosti [i] 01:50 Návrat do života [i] 03:20 Nezvestní II. [i] 04:00 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 16/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Královna bludiček [i] 09:55 GEN [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 4/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Proč bychom se nebavili [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 6/32 [i] 14:40 Simpsonovi XIV 22/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 15:25 Zbojníci 9/13 [i] 15:50 Svět Elmo 11/56 [i] 16:05 Ferda II 24/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 4/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 5/13 [i] 21:00 13. komnata Jany Šulcové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 1/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Hannibal [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Divnopis - Řetová [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery V 6/32 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 O poklad Anežky České [i] 03:50 Moderní architektura - sportovní areály [i] 04:05 Jistě, pane premiére 16/16 [i] 04:35 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Stop [i] 13:20 Martin Snílek 8/26 [i] 13:35 Jack Holborn 8/12 [i] 14:00 Výpravy [i] 14:20 Přátelé Zeleného údolí 3/12 [i] 14:50 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:40 Alchymie bytí [i] 16:05 Svět zázraků: Zrození legendy [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Mlynářské muzeum [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Rotterdam [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 22/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Temná duše šimpanzů [i] 20:50 Jistě, pane premiére 16/16 [i] 21:20 Ladí neladí [i] 22:15 Film o filmu: Dreamgirls [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Neklidný malíř a sochař Jaroslav [i] 00:55 Historky od krbu [i] 01:15 Charlie Haden [i] 02:15 Hitler, Stalin a já [i] 03:15 Myšlení vody [i] 03:45 Bílá místa [i] 04:00 Evropa dnes [i] 04:25 Mlynářské muzeum [i] 04:35 Muzikanti, hrejte [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 82 [i] 09:30 Jiný den [i] 11:20 Julie Lescaut II 7 [i] 13:10 Lékařské záhady 18 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 10 [i] 15:05 Ztraceni II 14 [i] 16:00 Kobra 11 III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 7 [i] 18:40 Dr. House 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Copak je to za vojáka [i] 21:50 Johanka z Arku [i] 00:50 Anatomie [i] 02:40 Da Vinciho případy VII 1 [i] 03:25 Novashopping 04:10 Láska nad lásky 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 3 [i] 07:30 Štěně jménem Scooby Doo IV 2 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 21 [i] 08:30 Přátelé III 25 [i] 08:55 Knight Rider II 11 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 12 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 7 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 13 [i] 13:20 Hunter IV 9 [i] 14:20 Odpadlík IV 18 [i] 15:15 Will & Grace I 13 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 14 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Angelika a král [i] 22:20 Ruka na kolébce [i] 00:35 Vize zločinu 5 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Klinika II 5 [i] 04:00 Horečka II 10 [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Atletika [i] 21:30 Olympiáda [i] 21:45 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 11:00 Záchranná služba [i] 13:00 Dotek anděla III 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Dotek anděla III 1 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 22:00 Ďáblova čísla [i] 00:00 Zlá předtucha [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 2/2 07:00 Tajemný přízrak Gangy 08:05 Surrealistický labužník 29/36 08:35 Surrealistický labužník 30/36 09:05 Špína, kam se podíváš 11/14 09:35 Špína, kam se podíváš 12/14 10:05 Limity měst 7/13 10:25 Mrchožrouti 2/2 11:30 Vítejte na svatební hostině 15/26 12:00 Vítejte na svatební hostině 16/26 12:30 Surrealistický labužník 29/36 13:00 Surrealistický labužník 30/36 13:30 Jeden jako druhý 11/12 14:05 Jeden jako druhý 12/12 14:40 Expedice Bhútán 2/2 15:45 Limity měst 7/13 16:00 Špína, kam se podíváš 11/14 16:30 Špína, kam se podíváš 12/14 17:00 Vítejte na svatební hostině 15/26 17:30 Vítejte na svatební hostině 16/26 18:00 Tajemný přízrak Gangy 19:10 Mrchožrouti 2/2 20:20 Beckham 21:30 Co nám prospívá 15/37 22:40 Kamikadze v barvě 2/2 23:45 Duch železniční trati 00:50 Ze soudních spisů 23/32 01:20 Ze soudních spisů 24/32 01:50 Jeden jako druhý 11/12 02:20 Jeden jako druhý 12/12 02:50 Putování Maďarskem 5/10 03:20 Putování Maďarskem 6/10 03:50 Jeden jako druhý 11/12 04:20 Jeden jako druhý 12/12 04:50 Putování Maďarskem 5/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 30 [i] 06:00 Let's Dance [i] 07:40 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 08:05 Srdce v roztoužení [i] 09:40 V tom domě straší! [i] 11:10 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 11:25 Báječný den [i] 13:10 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 15:25 Divočáci [i] 17:05 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 20:00 Jen trošku štěstí [i] 21:40 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 23:40 Portrét šílenství [i] 01:00 Ničemové [i] 02:45 Stopy [i] 04:15 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 04:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Velká rodinná sešlost [i] 11:25 Elsa a Fred [i] 13:15 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:40 Zbožňuju prachy! [i] 16:10 Příběhy hvězd: David a Victoria [i] 16:35 Fanaticky zamilován [i] 18:20 Manažeři [i] 20:00 Řím II : Žádný Bůh nezastaví hladového člověka 9 [i] 20:55 Řím II : Pokud jde o tvého otce… 10 [i] 22:00 Hranice života [i] 23:35 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 01:20 Bezstarostně [i] 02:50 Studené nohy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.