Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 79-80/150 [i] 10:05 Päť dní do polnoci 2/2 [i] 11:50 V siedmom nebi X. 20/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 15-16/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 20/23 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 2/22 [i] 15:15 Túžba tela 59-60/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Klokan Jack [i] 21:45 Zachráňte vojaka Ryana [i] 01:05 Zákon mlčania [i] 02:50 Súkromný Sex klub [i] 04:45 Vládca zverokruhu 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Mesačný svit I. 1/23 [i] 07:25 Do You sing English? č.7 [i] 07:30 Gumkáči 38/52 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 7/13 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 6/13 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Barbara Bradford Taylorová - Chráň si svoj sen 3/4 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Chráň si svoj sen 4/4 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 8/22 [i] 14:00 Rodina doktora Kleista 22/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 23/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 39/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 40/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Skutočný príbeh: Cudzinec vedľa mňa [i] 22:55 Dvojitý trojuholník [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 22/26 [i] 02:05 Família [i] 02:35 Správy STV [i] 03:00 Góly body sekundy [i] 03:05 Udalosti ČT [i] 03:40 Osudom skúšaní [i] 04:10 Radosť zo života [i] 04:35 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 6/14 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 7/9 [i] 09:40 Rozum nadovšetko 1/3 [i] 10:20 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:10 Separé [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 20/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Veľké záhady [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Vitajte na muzike [i] 14:15 Trezor [i] 14:40 Repete z repete [i] 15:05 Na vysokej skale [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Kvarteto [i] 16:45 Vlastnými slovami [i] 17:15 Promülle [i] 18:05 Televíkend [i] 18:40 Línie,tvary,farby. 11/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Miguel na mieste [i] 20:55 Polícia [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Československý filmový týždenník [i] 22:10 Eurokino [i] 23:35 Fenomén Queen [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Test magazín [i] 01:15 Televíkend [i] 01:45 Polícia [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:20 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 23 [i] 07:50 Dallas 124,125 [i] 09:50 Starý 25 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 13 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad večnej mladosti [i] 15:40 Julie Lescautová V. 1/13 [i] 17:40 Panelák 39,40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Hollywoodske manželky [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny z úsilia [i] 23:55 Zvrátená posadnutosť [i] 01:30 Kuchynské dôvernosti [i] 01:50 Návrat do života [i] 03:20 Nezvestní II. [i] 04:00 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 16/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Královna bludiček [i] 09:55 GEN [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 4/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Proč bychom se nebavili [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 6/32 [i] 14:40 Simpsonovi XIV 22/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 15:25 Zbojníci 9/13 [i] 15:50 Svět Elmo 11/56 [i] 16:05 Ferda II 24/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 4/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 5/13 [i] 21:00 13. komnata Jany Šulcové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě II 1/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Hannibal [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Divnopis - Řetová [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery V 6/32 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 O poklad Anežky České [i] 03:50 Moderní architektura - sportovní areály [i] 04:05 Jistě, pane premiére 16/16 [i] 04:35 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Stop [i] 13:20 Martin Snílek 8/26 [i] 13:35 Jack Holborn 8/12 [i] 14:00 Výpravy [i] 14:20 Přátelé Zeleného údolí 3/12 [i] 14:50 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:40 Alchymie bytí [i] 16:05 Svět zázraků: Zrození legendy [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Mlynářské muzeum [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Rotterdam [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 22/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Temná duše šimpanzů [i] 20:50 Jistě, pane premiére 16/16 [i] 21:20 Ladí neladí [i] 22:15 Film o filmu: Dreamgirls [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Neklidný malíř a sochař Jaroslav [i] 00:55 Historky od krbu [i] 01:15 Charlie Haden [i] 02:15 Hitler, Stalin a já [i] 03:15 Myšlení vody [i] 03:45 Bílá místa [i] 04:00 Evropa dnes [i] 04:25 Mlynářské muzeum [i] 04:35 Muzikanti, hrejte [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 82 [i] 09:30 Jiný den [i] 11:20 Julie Lescaut II 7 [i] 13:10 Lékařské záhady 18 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 10 [i] 15:05 Ztraceni II 14 [i] 16:00 Kobra 11 III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 7 [i] 18:40 Dr. House 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Copak je to za vojáka [i] 21:50 Johanka z Arku [i] 00:50 Anatomie [i] 02:40 Da Vinciho případy VII 1 [i] 03:25 Novashopping 04:10 Láska nad lásky 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 3 [i] 07:30 Štěně jménem Scooby Doo IV 2 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 21 [i] 08:30 Přátelé III 25 [i] 08:55 Knight Rider II 11 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 12 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 7 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 13 [i] 13:20 Hunter IV 9 [i] 14:20 Odpadlík IV 18 [i] 15:15 Will & Grace I 13 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 14 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IV 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Angelika a král [i] 22:20 Ruka na kolébce [i] 00:35 Vize zločinu 5 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Klinika II 5 [i] 04:00 Horečka II 10 [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Atletika [i] 21:30 Olympiáda [i] 21:45 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 11:00 Záchranná služba [i] 13:00 Dotek anděla III 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Dotek anděla III 1 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 22:00 Ďáblova čísla [i] 00:00 Zlá předtucha [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 2/2 07:00 Tajemný přízrak Gangy 08:05 Surrealistický labužník 29/36 08:35 Surrealistický labužník 30/36 09:05 Špína, kam se podíváš 11/14 09:35 Špína, kam se podíváš 12/14 10:05 Limity měst 7/13 10:25 Mrchožrouti 2/2 11:30 Vítejte na svatební hostině 15/26 12:00 Vítejte na svatební hostině 16/26 12:30 Surrealistický labužník 29/36 13:00 Surrealistický labužník 30/36 13:30 Jeden jako druhý 11/12 14:05 Jeden jako druhý 12/12 14:40 Expedice Bhútán 2/2 15:45 Limity měst 7/13 16:00 Špína, kam se podíváš 11/14 16:30 Špína, kam se podíváš 12/14 17:00 Vítejte na svatební hostině 15/26 17:30 Vítejte na svatební hostině 16/26 18:00 Tajemný přízrak Gangy 19:10 Mrchožrouti 2/2 20:20 Beckham 21:30 Co nám prospívá 15/37 22:40 Kamikadze v barvě 2/2 23:45 Duch železniční trati 00:50 Ze soudních spisů 23/32 01:20 Ze soudních spisů 24/32 01:50 Jeden jako druhý 11/12 02:20 Jeden jako druhý 12/12 02:50 Putování Maďarskem 5/10 03:20 Putování Maďarskem 6/10 03:50 Jeden jako druhý 11/12 04:20 Jeden jako druhý 12/12 04:50 Putování Maďarskem 5/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 30 [i] 06:00 Let's Dance [i] 07:40 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 08:05 Srdce v roztoužení [i] 09:40 V tom domě straší! [i] 11:10 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 11:25 Báječný den [i] 13:10 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 15:25 Divočáci [i] 17:05 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 20:00 Jen trošku štěstí [i] 21:40 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 23:40 Portrét šílenství [i] 01:00 Ničemové [i] 02:45 Stopy [i] 04:15 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 04:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Velká rodinná sešlost [i] 11:25 Elsa a Fred [i] 13:15 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:40 Zbožňuju prachy! [i] 16:10 Příběhy hvězd: David a Victoria [i] 16:35 Fanaticky zamilován [i] 18:20 Manažeři [i] 20:00 Řím II : Žádný Bůh nezastaví hladového člověka 9 [i] 20:55 Řím II : Pokud jde o tvého otce… 10 [i] 22:00 Hranice života [i] 23:35 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 01:20 Bezstarostně [i] 02:50 Studené nohy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.