Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 77-78/150 [i] 10:10 Päť dní do polnoci 1/2 [i] 11:55 V siedmom nebi X. 19/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 13-14/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 19/23 [i] 14:25 Veronika Marsová I. 1/22 [i] 15:15 Túžba tela 57-58/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tieň zločinu 1/2 [i] 22:00 Tieň zločinu 2/2 [i] 00:00 Invázia 7-8/22 [i] 01:40 Handler 13/16 [i] 02:30 Noc, čo sa nestala [i] 04:10 Vládca zverokruhu 1/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Rubi 115/115 [i] 07:20 Do You sing English?č. 6 [i] 07:25 Gumkáči 37/52 [i] 07:50 Kúzelné mestečko 6/13 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta I. 5/13 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:25 Barbara Bradford Taylorová - Chráň si svoj sen 1/4 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Chráň si svoj sen 2/4 [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 7/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 21/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 22/26 [i] 15:35 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 37/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 38/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Hit storočia [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:25 Hriechy minulosti [i] 00:10 Zmiešané manželstvá [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Rodina doktora Kleista 21/26 [i] 02:25 Nie si sama [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 5/14 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 6/9 [i] 09:45 Šiel tovariš svetom 3/3 [i] 10:20 Dokument veľký 2005 [i] 11:15 Maďarský magazín [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 19/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Psi-pomocníci [i] 13:20 Dožinkový veniec z Hontu [i] 14:00 Trezor [i] 14:30 Repete z repete [i] 14:55 Útek zo zlatej krajiny 5/7 [i] 16:00 Test magazín [i] 16:10 Halali [i] 16:40 Megastavby I. 8/11 [i] 17:35 Promülle [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Sofiina voľba [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Megastavby I. 8/11 [i] 01:50 Test magazín [i] 01:55 Halali [i] 02:25 Správy STV [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:55 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI NOVINY 05:30 NOVINY 06:00 Maigret 22 [i] 07:50 Dallas 122,123 [i] 09:50 Starý 24 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 12 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 13/13 [i] 17:40 Panelák 37,38 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 9 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 17 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Špeciálne komando II. 6 [i] 23:55 Jericho 17 [i] 00:55 Pepper Dennisová [i] 01:35 Záchrana z vesmíru [i] 03:00 Nezvestní II. [i] 03:40 Modelky [i] 04:25 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 15/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Padla kosa na kámen [i] 09:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka 4/13 [i] 10:55 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:35 Zaprášená revue [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 5/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 11/18 [i] 15:00 Let 29 1/30 [i] 15:25 Svět zázraků: Zrození legendy [i] 15:50 Výpravy [i] 16:05 Přátelé Zeleného údolí 3/12 [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 16/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 4/7 [i] 20:55 Avignonské proroctví 3/8 [i] 21:45 Šumná města [i] 22:10 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Naslepo [i] 23:55 Musilok [i] 00:25 Taxík [i] 00:55 Pod pokličkou [i] 01:20 Kluci v akci [i] 01:40 McLeodovy dcery V 5/32 [i] 02:25 Hledání ztraceného času [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 03:35 Reportéři ČT [i] 04:15 Folklorika [i] 04:35 Tajemství sálu předků [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Neznámá Země [i] 05:25 Potomci slavných [i] 05:55 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí 2/12 [i] 13:50 Hadač od Saidovy zahrady [i] 14:45 Bratr a sestra [i] 15:15 Po stopách [i] 15:30 Svět na kolejích [i] 15:50 Království divočiny: Legendy světa zvířat 1/13 [i] 16:20 Poznamenaní [i] 18:00 Ztracená duše národa 5/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 D. Milhaud: Vivace a Brazileira [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:40 Přírodní krásy Japonska: Kuširské mokřady 20:00 Hitler, Stalin a já [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:20 Věda v Evropě: Dědičná hluchota [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Československý filmový týdeník 687/2379 [i] 23:45 Tábor tygrů [i] 01:25 Q [i] 01:50 Slavnostní koncert k 80.výročí [i] 03:50 POP ART [i] 04:25 American Art ze sbírky Goetz [i] 04:40 Setkání v Panském dvoře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 81 [i] 09:35 Buddy [i] 11:15 Julie Lescaut II 6 [i] 13:10 Lékařské záhady 17 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 9 [i] 15:00 Ztraceni II 13 [i] 16:00 Kobra 11 III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 6 [i] 18:40 Dr. House 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Země v ohrožení [i] 21:50 Kriminálka New York II 23 [i] 22:50 Země policajtů [i] 00:50 Novashopping 01:25 Ptákoviny [i] 02:10 Áčko [i] 02:50 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 47, 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 2 [i] 07:30 Štěně jménem Scooby Doo IV 1 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 20 [i] 08:30 Přátelé III 24 [i] 08:55 Knight Rider II 10 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 11 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 6 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 12 [i] 13:20 Hunter IV 8 [i] 14:20 Odpadlík IV 17 [i] 15:15 Will & Grace I 12 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 13 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 25 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 88 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 4 [i] 23:00 Specialisté na vraždy VI 2 [i] 00:00 Hercule Poirot [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Klinika II 4 [i] 03:35 Caruso show [i] 04:30 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Atletika [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda k snídani [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 11:00 Vysněný svět [i] 13:00 Dotek anděla II 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 15:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 17:00 Dotek anděla II 22 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Médium II 6/22 [i] 21:00 Tichý svědek VII 5 [i] 22:00 Tichý svědek VII 6 [i] 23:00 Médium II 6/22 [i] 00:00 Tichý svědek VII 5 [i] 01:00 Tichý svědek VII 6 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Vražda k snídani [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 8/12 07:15 Řeč delfínů 08:15 Surrealistický labužník 27/36 08:45 Surrealistický labužník 28/36 09:15 Špína, kam se podíváš 9/14 09:45 Špína, kam se podíváš 10/14 10:15 Mrchožrouti 1/2 11:25 Vítejte na svatební hostině 14/26 11:55 Vítejte na svatební hostině 15/26 12:25 Surrealistický labužník 27/36 12:55 Surrealistický labužník 28/36 13:25 Jeden jako druhý 9/12 14:00 Jeden jako druhý 10/12 14:35 Evropská velkoměsta 8/12 15:50 Špína, kam se podíváš 9/14 16:20 Špína, kam se podíváš 10/14 16:45 Limity měst 7/13 17:05 Vítejte na svatební hostině 14/26 17:35 Vítejte na svatební hostině 15/26 18:05 Řeč delfínů 19:10 Mrchožrouti 1/2 20:20 Záhadná diagnóza 7/7 21:15 Limity měst 7/13 21:30 Co nám prospívá 14/37 22:40 Kamikadze v barvě 1/2 23:40 Ženy JFK - odhalené skandály 00:50 Ze soudních spisů 21/32 01:20 Ze soudních spisů 22/32 01:45 Jeden jako druhý 9/12 02:15 Jeden jako druhý 10/12 02:45 Evropská velkoměsta 8/12 03:50 Jeden jako druhý 9/12 04:20 Jeden jako druhý 10/12 04:50 Evropská velkoměsta 8/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 30 [i] 06:00 Ohnivé vozy [i] 08:00 Amazonky [i] 09:45 Královna koření [i] 11:20 Plácek 2 [i] 12:55 Před kamerou 30 [i] 13:25 Let's Dance [i] 15:05 Srdce v roztoužení [i] 16:40 V tom domě straší! [i] 18:10 Báječný den [i] 20:00 Na stojáka 23 [i] 20:30 Znovu od začátku [i] 21:55 Slezský byznys [i] 22:50 Po stopách zabijáka [i] 00:25 Wall Street [i] 02:25 Znovu od začátku [i] 03:50 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 elita ze střídačky [i] 11:20 Deník [i] 12:50 Krok správným směrem [i] 14:25 V 2007 concert [i] 15:25 Velká rodinná sešlost [i] 16:55 Elsa a Fred [i] 18:45 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 20:10 Ve stínu pravdy [i] 22:00 Tráva je zlatej důl [i] 23:40 Po sexu [i] 00:55 Ve stínu pravdy [i] 02:45 Tráva je zlatej důl [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.