Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 75-76/150 [i] 10:10 Blízko smrti: Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 11:45 V siedmom nebi X. 18/22 [i] 12:40 Život s Bonnie II. 11-12/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 18/23 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 22/22 [i] 15:15 Túžba tela 55-56/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rosamunda Pilcherová: Perie v povetrí [i] 21:50 Hra osudu [i] 00:20 Hrozba z temnoty II. 12-13/22 [i] 01:55 Handler 12/16 [i] 02:45 Nenásytné túžby [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Prvá prezidentka 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 SOS 18 18/18 [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:40 Rubi 114/115 [i] 07:30 Do You sing English? č.5 [i] 07:35 Aladin 6 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 5/13 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta I. 4/13 [i] 09:20 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:25 Ernest ide do tábora [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence IV. 6/22 [i] 13:50 Rodina doktora Kleista 20/26 [i] 14:45 Úžasné dobrodružstvo 21/26 [i] 15:35 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 35/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 36/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 13/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Tajomstvo Arianny 2/2 [i] 23:45 Záhady SK [i] 00:15 Eskalátor [i] 00:35 SOS 18 18/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 20/26 [i] 02:15 Família [i] 02:45 Správy STV [i] 03:05 Góly body sekundy [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:55 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 4/14 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 5/9 [i] 09:40 Šiel tovariš svetom 2/3 [i] 10:20 Vojny rastlín 3/3 [i] 11:10 Národnostný magazín [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 18/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Pomníky 6/10 [i] 13:20 Zbohom ostávajte [i] 14:00 Diagnóza 103 [i] 14:20 Trezor [i] 14:50 Repete z repete [i] 15:15 Útek zo zlatej krajiny 4/7 [i] 16:25 Test magazín [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Megastavby I. 7/11 [i] 17:55 Promülle [i] 18:40 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokument veľký 2005 [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Vyčistime si Slovensko [i] 22:10 Horacius [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Megastavby I. 7/11 [i] 01:00 Test magazín [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 21 [i] 07:50 Dallas 120,121 [i] 09:50 Starý 23 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 11 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad sklenenej rakvy [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 12 [i] 17:40 Panelák 35,36 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 7,8 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:40 Pepper Dennisová [i] 01:25 Tanec lásky [i] 02:55 Nezvestní II. [i] 03:40 Modelky [i] 04:25 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 14/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 8/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:30 Třetí táta [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 4/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 4/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 9,10/18 [i] 15:30 Simpsonovi XIV 21/22 [i] 15:50 Martin Snílek 8/26 [i] 16:05 Jack Holborn 8/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 15/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Život za lásku [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Prokletí králové 4/5 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Musilok [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:05 Svět zvířat [i] 01:25 Chalupa je hra [i] 01:50 McLeodovy dcery V 4/32 [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Na plovárně s Vladimírem Preclíkem [i] 03:25 Jak se žije v palírnách podle [i] 03:40 Neznámí hrdinové [i] 04:05 Už rozsvítili lustry... [i] 04:25 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klimt: Polibek [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:25 Slavné olympijské osmičky [i] 14:00 Medvědi nic nevědí 4/6 [i] 14:25 Toulky krajem [i] 14:35 Martin Snílek 7/26 [i] 14:45 Jack Holborn 7/12 [i] 15:15 Dobře naladěná kytara [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 JÁDRO [i] 17:05 Potomci slavných [i] 17:35 Neznámá Země [i] 17:55 Stop [i] 18:05 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 21/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pumpkin [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Q [i] 00:00 Německo v roce nula [i] 01:15 Československo ve zvláštních službách 8/19 [i] 02:10 Válečné epizody z archivů [i] 03:30 Třetí koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 80 [i] 09:30 Ztráta souvislostí [i] 11:20 Julie Lescaut II 5 [i] 13:20 Lékařské záhady 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 8 [i] 15:10 Ztraceni II 12 [i] 16:00 Kobra 11 III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 5 [i] 18:40 Dr. House 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 12 [i] 20:55 Odložené případy V 12 [i] 21:50 Policajti z předměstí 7, 8 [i] 22:40 4400 II 12 [i] 23:40 Marabunta [i] 01:25 Novashopping 01:55 Lucie na bílo [i] 02:50 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 45, 46 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 1 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 13 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 19 [i] 08:30 Přátelé III 23 [i] 08:55 Knight Rider II 9 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 10 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 5 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 11 [i] 13:20 Hunter IV 7 [i] 14:20 Odpadlík IV 16 [i] 15:15 Will & Grace I 11 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 12 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 8 [i] 23:20 Agentura Jasno 9 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika II 3 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Atletika [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:00 Wednesday Selection [i] 23:20 Jachting [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Dotek anděla II 21 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Dotek anděla II 21 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium II 5/22 [i] 21:00 Tichý svědek VII 3 [i] 22:00 Tichý svědek VII 4 [i] 23:00 Médium II 5/22 [i] 00:00 Tichý svědek VII 3 [i] 01:00 Tichý svědek VII 4 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 7/12 07:10 Poklady říše zvířat 5/6 07:45 Poklady říše zvířat 6/6 08:20 Surrealistický labužník 25/36 08:50 Surrealistický labužník 26/36 09:20 Špína, kam se podíváš 7/14 09:50 Špína, kam se podíváš 8/14 10:20 Objevování Modré planety 13/13 11:25 Tajemství královské kuchyně 12:30 Surrealistický labužník 25/36 13:00 Surrealistický labužník 26/36 13:30 Ostrovy snů 3/4 14:35 Evropská velkoměsta 7/12 15:50 Špína, kam se podíváš 7/14 16:20 Špína, kam se podíváš 8/14 16:50 Limity měst 5/13 17:05 Tajemství královské kuchyně 18:10 Poklady říše zvířat 5/6 18:45 Poklady říše zvířat 6/6 19:20 Objevování Modré planety 13/13 20:20 1905, rok světla 21:30 Co nám prospívá 13/37 22:40 Na křídlech šílenství 23:45 Toulouse-Lautrec 2/2 00:50 Ze soudních spisů 19/32 01:20 Ze soudních spisů 20/32 01:45 Toulky Maďarskem 5/13 02:15 Toulky Maďarskem 6/13 02:45 Evropská velkoměsta 7/12 03:50 Toulky Maďarskem 5/13 04:20 Toulky Maďarskem 6/13 04:50 Evropská velkoměsta 7/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ztraceni navěky [i] 07:55 Stormbreaker [i] 09:25 Vánoční únos [i] 10:55 Godzilla [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 13:40 Skok do neznáma [i] 15:10 Amazonky [i] 16:50 Královna koření [i] 18:25 Plácek 2 [i] 20:00 Strážce [i] 21:45 Já-tě-vidím.com [i] 23:15 Deset položek a méně [i] 00:35 Ruka zabiják [i] 02:05 Strážce [i] 03:50 Já-tě-vidím.com [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoop v Jižní Americe [i] 11:30 Před kamerou 30 [i] 12:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 13:40 Malý Manhattan [i] 15:10 elita ze střídačky [i] 16:35 Deník [i] 18:05 Krok správným směrem [i] 19:45 Zpověď americké nevěsty [i] 21:10 Lucky Louie : Dlouhý víkend 4 [i] 21:35 Lucky Louie : Kontrola 5 [i] 22:00 V jako Vendeta [i] 00:10 LA blues [i] 01:45 Zpověď americké nevěsty [i] 03:10 V jako Vendeta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.