Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 75-76/150 [i] 10:10 Blízko smrti: Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 11:45 V siedmom nebi X. 18/22 [i] 12:40 Život s Bonnie II. 11-12/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 18/23 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 22/22 [i] 15:15 Túžba tela 55-56/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rosamunda Pilcherová: Perie v povetrí [i] 21:50 Hra osudu [i] 00:20 Hrozba z temnoty II. 12-13/22 [i] 01:55 Handler 12/16 [i] 02:45 Nenásytné túžby [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Prvá prezidentka 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 SOS 18 18/18 [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:40 Rubi 114/115 [i] 07:30 Do You sing English? č.5 [i] 07:35 Aladin 6 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 5/13 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta I. 4/13 [i] 09:20 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:25 Ernest ide do tábora [i] 12:00 Varení pečení [i] 12:30 Família [i] 13:00 Providence IV. 6/22 [i] 13:50 Rodina doktora Kleista 20/26 [i] 14:45 Úžasné dobrodružstvo 21/26 [i] 15:35 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 35/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 36/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 13/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Tajomstvo Arianny 2/2 [i] 23:45 Záhady SK [i] 00:15 Eskalátor [i] 00:35 SOS 18 18/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 20/26 [i] 02:15 Família [i] 02:45 Správy STV [i] 03:05 Góly body sekundy [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:55 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 4/14 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 5/9 [i] 09:40 Šiel tovariš svetom 2/3 [i] 10:20 Vojny rastlín 3/3 [i] 11:10 Národnostný magazín [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 18/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Pomníky 6/10 [i] 13:20 Zbohom ostávajte [i] 14:00 Diagnóza 103 [i] 14:20 Trezor [i] 14:50 Repete z repete [i] 15:15 Útek zo zlatej krajiny 4/7 [i] 16:25 Test magazín [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Megastavby I. 7/11 [i] 17:55 Promülle [i] 18:40 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokument veľký 2005 [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Vyčistime si Slovensko [i] 22:10 Horacius [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Megastavby I. 7/11 [i] 01:00 Test magazín [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Pobrežná hliadka IV. [i] 06:00 Maigret 21 [i] 07:50 Dallas 120,121 [i] 09:50 Starý 23 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 11 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad sklenenej rakvy [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 12 [i] 17:40 Panelák 35,36 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 7,8 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:40 Pepper Dennisová [i] 01:25 Tanec lásky [i] 02:55 Nezvestní II. [i] 03:40 Modelky [i] 04:25 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 14/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 8/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:30 Třetí táta [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 4/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 4/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 9,10/18 [i] 15:30 Simpsonovi XIV 21/22 [i] 15:50 Martin Snílek 8/26 [i] 16:05 Jack Holborn 8/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 15/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Život za lásku [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Prokletí králové 4/5 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Musilok [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:05 Svět zvířat [i] 01:25 Chalupa je hra [i] 01:50 McLeodovy dcery V 4/32 [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Na plovárně s Vladimírem Preclíkem [i] 03:25 Jak se žije v palírnách podle [i] 03:40 Neznámí hrdinové [i] 04:05 Už rozsvítili lustry... [i] 04:25 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klimt: Polibek [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:25 Slavné olympijské osmičky [i] 14:00 Medvědi nic nevědí 4/6 [i] 14:25 Toulky krajem [i] 14:35 Martin Snílek 7/26 [i] 14:45 Jack Holborn 7/12 [i] 15:15 Dobře naladěná kytara [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 JÁDRO [i] 17:05 Potomci slavných [i] 17:35 Neznámá Země [i] 17:55 Stop [i] 18:05 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 21/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pumpkin [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Q [i] 00:00 Německo v roce nula [i] 01:15 Československo ve zvláštních službách 8/19 [i] 02:10 Válečné epizody z archivů [i] 03:30 Třetí koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 80 [i] 09:30 Ztráta souvislostí [i] 11:20 Julie Lescaut II 5 [i] 13:20 Lékařské záhady 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 8 [i] 15:10 Ztraceni II 12 [i] 16:00 Kobra 11 III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa [i] 17:45 Redakce II 5 [i] 18:40 Dr. House 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 12 [i] 20:55 Odložené případy V 12 [i] 21:50 Policajti z předměstí 7, 8 [i] 22:40 4400 II 12 [i] 23:40 Marabunta [i] 01:25 Novashopping 01:55 Lucie na bílo [i] 02:50 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 45, 46 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga III 1 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 13 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 19 [i] 08:30 Přátelé III 23 [i] 08:55 Knight Rider II 9 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 10 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 5 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 11 [i] 13:20 Hunter IV 7 [i] 14:20 Odpadlík IV 16 [i] 15:15 Will & Grace I 11 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 12 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 8 [i] 23:20 Agentura Jasno 9 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika II 3 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Atletika [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:00 Wednesday Selection [i] 23:20 Jachting [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Dotek anděla II 21 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Dotek anděla II 21 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium II 5/22 [i] 21:00 Tichý svědek VII 3 [i] 22:00 Tichý svědek VII 4 [i] 23:00 Médium II 5/22 [i] 00:00 Tichý svědek VII 3 [i] 01:00 Tichý svědek VII 4 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 7/12 07:10 Poklady říše zvířat 5/6 07:45 Poklady říše zvířat 6/6 08:20 Surrealistický labužník 25/36 08:50 Surrealistický labužník 26/36 09:20 Špína, kam se podíváš 7/14 09:50 Špína, kam se podíváš 8/14 10:20 Objevování Modré planety 13/13 11:25 Tajemství královské kuchyně 12:30 Surrealistický labužník 25/36 13:00 Surrealistický labužník 26/36 13:30 Ostrovy snů 3/4 14:35 Evropská velkoměsta 7/12 15:50 Špína, kam se podíváš 7/14 16:20 Špína, kam se podíváš 8/14 16:50 Limity měst 5/13 17:05 Tajemství královské kuchyně 18:10 Poklady říše zvířat 5/6 18:45 Poklady říše zvířat 6/6 19:20 Objevování Modré planety 13/13 20:20 1905, rok světla 21:30 Co nám prospívá 13/37 22:40 Na křídlech šílenství 23:45 Toulouse-Lautrec 2/2 00:50 Ze soudních spisů 19/32 01:20 Ze soudních spisů 20/32 01:45 Toulky Maďarskem 5/13 02:15 Toulky Maďarskem 6/13 02:45 Evropská velkoměsta 7/12 03:50 Toulky Maďarskem 5/13 04:20 Toulky Maďarskem 6/13 04:50 Evropská velkoměsta 7/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ztraceni navěky [i] 07:55 Stormbreaker [i] 09:25 Vánoční únos [i] 10:55 Godzilla [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 13:40 Skok do neznáma [i] 15:10 Amazonky [i] 16:50 Královna koření [i] 18:25 Plácek 2 [i] 20:00 Strážce [i] 21:45 Já-tě-vidím.com [i] 23:15 Deset položek a méně [i] 00:35 Ruka zabiják [i] 02:05 Strážce [i] 03:50 Já-tě-vidím.com [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoop v Jižní Americe [i] 11:30 Před kamerou 30 [i] 12:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 13:40 Malý Manhattan [i] 15:10 elita ze střídačky [i] 16:35 Deník [i] 18:05 Krok správným směrem [i] 19:45 Zpověď americké nevěsty [i] 21:10 Lucky Louie : Dlouhý víkend 4 [i] 21:35 Lucky Louie : Kontrola 5 [i] 22:00 V jako Vendeta [i] 00:10 LA blues [i] 01:45 Zpověď americké nevěsty [i] 03:10 V jako Vendeta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.