TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 73-74/150 [i] 10:10 Predtucha vraždy [i] 11:50 V siedmom nebi X. 17/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 9-10/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 17/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 21/22 [i] 15:15 Túžba tela 53-54/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Zločiny čiernej ruže 1/2 [i] 21:50 Zločiny čiernej ruže 2/2 [i] 23:35 E-Ring: Pentagón - krídlo E 7-8/22 [i] 01:20 Handler 11/16 [i] 02:10 Bláznivý Jimov život III. 23-24/29 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 7/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 17/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 SOS 18 17/18 [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:40 Rubi 113/115 [i] 07:25 Do You sing English? č.4 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 12/26 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 4/13 [i] 08:25 Nemocnica na okraji mesta I. 3/13 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 5/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 19/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 20/26 [i] 15:35 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 33/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 34/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 20:55 SOS [i] 21:25 Motelová izba 6/6 [i] 22:15 Vec cti [i] 01:15 Osudom skúšaní [i] 01:40 SOS 18 17/18 [i] 02:35 Rodina doktora Kleista 19/26 [i] 03:25 Slovensko DNES [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 3/14 [i] 09:05 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 4/9 [i] 09:45 Šiel tovariš svetom 1/3 [i] 10:20 Legenda Tour De France [i] 11:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:40 Úžasné dobrodružstvo 17/26 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Slovensko - Prírodný klenot [i] 13:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:55 Husličky hrajte, nožičky tancujte! [i] 14:30 Trezor [i] 14:50 Repete z repete [i] 15:15 Útek zo zlatej krajiny 3/7 [i] 16:25 Test magazín [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Svet záhad [i] 17:55 Promülle [i] 18:40 Pomníky 6/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Vojny rastlín 3/3 [i] 20:50 (Ne)celebrity [i] 21:05 Diagnóza 103 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Svet záhad [i] 01:00 Test magazín [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:00 Maigret 20 [i] 07:50 Dallas 118,119 [i] 09:50 Starý 22 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 10 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:40 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 15:25 Julie Lescautová IV. 11 [i] 17:40 Panelák 33,34 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 8 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 16 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Gothika [i] 01:10 KRIMI NOVINY 01:35 Volajú ma Earl [i] 02:00 Lovkyňa tajomstiev III. [i] 03:45 Nezvestní II. [i] 04:30 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 13/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 A co ten ruksak, králi? [i] 10:20 Dům plný písniček [i] 11:00 Upír ve věžáku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 3/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 7,8/18 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 20/22 [i] 15:50 Martin Snílek 7/26 [i] 16:05 Jack Holborn 7/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 14/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:20 Folkomotivy speciál [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Reportéři ČT [i] 00:45 Na cestě po Lašsku [i] 01:10 Štíty království českého 3/10 [i] 01:40 Ta naše povaha česká [i] 02:05 McLeodovy dcery V 3/32 [i] 02:50 Dobrá rada nad zlato [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Moderní architektura - kanceláře 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Zpívánky [i] 12:55 Čarovná rybí kostička [i] 13:35 Teď vedou babička s dědou [i] 13:45 Hodina zpěvu [i] 14:35 Bezvousák a princezna Kamila [i] 15:15 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 5/6 [i] 16:10 Klimt: Polibek [i] 17:00 Střípky času [i] 17:15 Zpět k pramenům [i] 17:35 Profily [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 20/22 [i] 20:00 Hlas moře [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Dokumentární klub: Navždy tvá [i] 00:30 Sirotci z Nkandly [i] 01:20 Červená stužka kolem mého domu [i] 01:45 Chceme ještě žít [i] 02:10 HIV pozitivní [i] 02:35 Habsburkové 2/4 [i] 03:25 Světozor [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo kazatele Daniela [i] 04:20 Znamení a rituály [i] 04:30 Světci a svědci [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 79 [i] 09:30 Recept na pohromu [i] 11:20 Julie Lescaut II 4 [i] 13:15 Lékařské záhady 15 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 7 [i] 15:05 Ztraceni II 11 [i] 16:00 Kobra 11 III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 17:45 Redakce II 4 [i] 18:40 Dr. House 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pták Ohnivák [i] 21:55 Kriminálka Miami IV 24 [i] 22:55 Timecop [i] 00:45 Da Vinciho případy VI 13 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 43, 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 26 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 12 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 18 [i] 08:30 Přátelé III 22 [i] 08:55 Knight Rider II 8 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 9 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 4 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 10 [i] 13:20 Hunter IV 6 [i] 14:20 Odpadlík IV 15 [i] 15:15 Will & Grace I 10 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 11 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 87 [i] 21:15 Očima lásky [i] 23:15 Specialisté na vraždy VI 1 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika II 2 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i] 04:40 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:30 Atletika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vzestup [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Dotek anděla II 20 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla II 20 [i] 18:00 Život v buši II 6/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 6/6 [i] 20:00 Médium II 4/22 [i] 21:00 Tichý svědek VII 1 [i] 22:00 Tichý svědek VII 2 [i] 23:00 Médium II 4/22 [i] 00:00 Tichý svědek VII 1 [i] 01:00 Tichý svědek VII 2 [i] 02:00 Láska paní Lambertové [i] 04:00 Vzestup [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 6/12 07:05 Poklady říše zvířat 3/6 07:35 Poklady říše zvířat 4/6 08:10 Surrealistický labužník 23/36 08:40 Surrealistický labužník 24/36 09:15 Špína, kam se podíváš 5/14 09:45 Špína, kam se podíváš 6/14 10:20 Objevování Modré planety 12/13 11:25 Donnin den 44/44 12:00 Limity měst 2/13 12:30 Surrealistický labužník 23/36 13:00 Surrealistický labužník 24/36 13:35 Stezky v divočině 11/16 14:05 Stezky v divočině 12/16 14:40 Evropská velkoměsta 6/12 15:45 Špína, kam se podíváš 5/14 16:15 Špína, kam se podíváš 6/14 16:50 Kdo zabil Dianu? 18:00 Poklady říše zvířat 3/6 18:35 Poklady říše zvířat 4/6 19:10 Objevování Modré planety 12/13 20:20 Města ve výškách 7/10 20:55 Města ve výškách 8/10 21:30 Co nám prospívá 12/37 22:40 Utajované války Ruska 4/6 23:45 Toulouse-Lautrec 1/2 00:45 Ze soudních spisů 17/32 01:10 Ze soudních spisů 18/32 01:35 Toulky Maďarskem 3/13 02:10 Toulky Maďarskem 4/13 02:40 Evropská velkoměsta 6/12 03:45 Toulky Maďarskem 3/13 04:20 Toulky Maďarskem 4/13 04:50 Evropská velkoměsta 6/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Říkej mi strýčku [i] 07:25 Árijský pár [i] 09:20 Seznam [i] 10:50 Divočáci [i] 12:30 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 12:55 Ztraceni navěky [i] 14:45 Stormbreaker [i] 16:15 Vánoční únos [i] 17:45 Godzilla [i] 20:00 Torrente 3 - Ochránce [i] 21:35 Portrét šílenství [i] 22:55 Tenká červená linie [i] 01:30 U ledu [i] 03:00 Torrente 3 - Ochránce [i] 04:35 Portrét šílenství [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Překonat sám tisíce mil [i] 11:50 Auta [i] 13:45 8 statečných [i] 15:45 Zoop v Jižní Americe [i] 17:15 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 18:55 Malý Manhattan [i] 20:25 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 22:00 Borci [i] 23:30 Lucky Louie : "O" jako orgasmus 2 [i] 00:00 Lucky Louie : Loupežné přepadení 3 [i] 00:25 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 02:10 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 03:40 Příběhy hvězd: George Michael [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Slovenské akvabely v kvalifikácii kombinovaných zostáv na 13. mieste
Na archívnej snímke slovenská reprezentantka v synchronizovanom plávaní Nada Daabousová.

Schleckovi Tour de France nechýba a už ani nevie, kde má žlté tričko za celkový triumf
Má iba 34 rokov, ale už päť rokov je len medzi divákmi na Tour de France. Andy Schleck, mladší z niekdajšieho skvelého bratského dua z Luxemburska, vyhral slávne preteky v roku 2010, ale oficiálne sa to ...

HOKEJOVÝ SVET V SLZÁCH: Bývalý kapitán Nashvillu spáchal samovraždu
Greg Johnson, archívna snímka.

Obranca Hraško zamieril zo Zvolena do kazašského Arlanu Kokšetau
Peter Hraško, archívna snímka.

Aktuálne správy

Niekde i zaprší: Na Kamilu mračná slnko zakryjú
Dnes bude polooblačno až oblačno, na východe miestami prehánky. Teploty dosiahnu 22 až 27 stupňov Celzia.

M. Lajčák rokoval s predsedami VZ OSN
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák.

Poslanci EP boli zaradení do medziparlamentných delegácií
Ilustračná snímka.

Gombasek je podľa Čaputovej pre maďarskú komunitu symbolom a je dôležité, aby zachoval svoju nezávislosť
Gombasek je pre maďarskú komunitu symbolom a je dôležité, aby si aj naďalej zachoval svoju ideovú pestrosť a nezávislosť, o ktorú sa vždy usiloval. Otvorená a výborná diskusia Na ...

Nové hasičské vozidlá si prevzalo 13 obcí na Záhorí
Ilustračná snímka.

Apple a Google predstavili nové emotikony, majú iné sexuálne orientácie aj zdravotné postihnutia
Nová séria "smajlíkov", ktorú v stredu predstavili technologické giganty Apple a Google, v omnoho väčšej miere ako doteraz odráža odlišnosti medzi ľuďmi, vrátane rôznych sexuálnych orientácií ...

Dobrovoľníci OSN si charitatívne pripomenú deň Nelsona Mandelu
Nelson Mandela, archívna snímka.

Pred 70 rokmi sa narodil básnik, prozaik a redaktor Rudolf Čižmárik
V roku 1949 sa narodil v Šoporni básnik, prozaik, redaktor, vydavateľ a prekladateľ RUDOLF ČIŽMÁRIK.