Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 71-72/150 [i] 10:15 Nebezpečné priateľstvá [i] 11:50 V siedmom nebi X. 16/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 7-8/22 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 16/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 20/22 [i] 15:15 Túžba tela 51-52/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Smäd [i] 21:40 OOOPS! [i] 22:25 Hrdinovia 7-8/23 [i] 00:10 Scary Movie 2 [i] 01:40 Bláznivý Jimov život III. 21-22/29 [i] 02:25 Kobra-Motocops I. 6/16 [i] 03:10 PROMINENTI [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 SOS 18 16/18 [i] 06:05 Ľudia na jednotku [i] 06:45 Rubi 112/115 [i] 07:30 Do You sing English ? č.3 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 11/26 [i] 08:00 Kúzelné mestečko 3/13 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 2/13 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Holíci [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:00 Providence IV. 4/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 18/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 19/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 31/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 32/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 21:50 Bratia a sestry 17/23 [i] 22:35 Klinika Grace 30/36 [i] 23:20 24 III.séria 21/24 [i] 00:05 GEN.sk [i] 00:20 SOS 18 16/18 [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 18/26 [i] 02:05 Família [i] 02:35 Varení pečení [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:10 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Strigôňove prázdniny 2/14 [i] 08:35 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 08:45 Janko Hraško 3/9 [i] 09:15 Farebný bazár 3/3 [i] 10:00 Krakatoa [i] 11:45 Motormagazín [i] 12:10 Úžasné dobrodružstvo 16/26 [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:20 Luxusné hotely sveta 11/15 [i] 13:50 Na Orave dobre... [i] 14:20 Trezor [i] 14:45 Repete z repete [i] 15:10 Útek zo zlatej krajiny 2/7 [i] 16:25 Test magazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Šesť žien Henricha VIII. 4/4 [i] 17:50 Promülle [i] 18:40 Prírodná brigáda 2/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Legenda Tour De France [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:00 Šesť žien Henricha VIII. 4/4 [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Test magazín [i] 01:50 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY 05:40 NOVINY PLUS 06:00 Maigret 19 [i] 07:50 Dallas 116,117 [i] 09:50 Starý 21 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 9 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad smrtiacej módy [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 10 [i] 17:40 Panelák 31,32 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 18 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 4 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:40 Finančníci sa nebozkávajú [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:35 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Proč bychom se nebavili [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 47/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 Komtesa Mary [i] 10:35 Hrajeme celkem ochotně aneb [i] 10:55 Směr rovník 3/6 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 2/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 5,6/18 [i] 15:30 Simpsonovi XIV 19/22 [i] 15:55 Medvědi nic nevědí 4/6 [i] 16:20 Toulky krajem [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 13/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:00 Tibet v Nepálu: Zvířata 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 6/20 [i] 21:00 Na cestě po Lašsku [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Bojovník [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Následník trůnu [i] 01:05 Výtvarnické konfese [i] 01:30 Sex ve městě I 12/12 [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 McLeodovy dcery V 2/32 [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz Ostrava [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:20 Divnopis - Řetová [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Zpívánky [i] 13:15 Kostičky [i] 13:25 Kayla [i] 15:05 Letecké katastrofy: Když dojde palivo [i] 16:00 Myšlení vody [i] 16:30 Lord Jim [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 19/22 [i] 20:00 Habsburkové 2/4 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 7/15 [i] 22:10 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 POP ART [i] 23:50 Fokus ČT24 [i] 00:15 Teď už jsi velký chlapec [i] 01:50 Jak se žije v palírnách podle [i] 02:05 Exit 316: Rodiče [i] 02:20 Československo ve zvláštních službách 7/19 [i] 03:20 Československý filmový týdeník 686/2379 [i] 03:30 Přírodní krásy Japonska: Sopka [i] 03:45 Synkopa imunity [i] 04:05 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 Jak se žije biskupům podle Olgy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 78 [i] 09:30 Kašpárek [i] 11:30 Julie Lescaut II 3 [i] 13:15 Lékařské záhady 14 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 6 [i] 15:05 Ztraceni II 10 [i] 16:00 Kobra 11 III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 17:45 Redakce II 3 [i] 18:40 Dr. House 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 2 [i] 21:05 Vražedná čísla 9 [i] 21:55 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 00:00 Po právu 1, 2 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 25 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 11 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 17 [i] 08:30 Přátelé III 21 [i] 08:55 Knight Rider II 7 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 8 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 3 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 9 [i] 13:20 Hunter IV 5 [i] 14:20 Odpadlík IV 14 [i] 15:15 Will & Grace I 9 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 10 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Zoufalé manželky III 19 [i] 22:15 Myšlenky zločince I 7 [i] 23:10 Specialisté na vraždy V 8 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 Klinika II 1 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:15 Volejbal [i] 12:15 Volejbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:30 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Dotek anděla II 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Dotek anděla II 19 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium II 3/22 [i] 21:00 Tichý svědek VI 43 [i] 22:00 Tichý svědek VI 44 [i] 23:00 Médium II 3/22 [i] 00:00 Tichý svědek VI 43 [i] 01:00 Tichý svědek VI 44 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 5/12 07:10 Poklady říše zvířat 1/6 07:45 Poklady říše zvířat 2/6 08:20 Surrealistický labužník 21/36 08:50 Surrealistický labužník 22/36 09:20 Špína, kam se podíváš 3/14 09:50 Špína, kam se podíváš 4/14 10:20 Objevování Modré planety 11/13 11:25 Donnin den 42/44 12:00 Donnin den 43/44 12:30 Surrealistický labužník 21/36 13:00 Surrealistický labužník 22/36 13:30 Stezky v divočině 9/16 14:00 Stezky v divočině 10/16 14:30 Evropská velkoměsta 5/12 15:45 Špína, kam se podíváš 3/14 16:15 Špína, kam se podíváš 4/14 16:45 Limity měst 8/13 17:00 Den, kdy zemřel James Dean 18:05 Poklady říše zvířat 1/6 18:40 Poklady říše zvířat 2/6 19:15 Objevování Modré planety 11/13 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 21:30 Co nám prospívá 11/37 22:40 Utajované války Ruska 3/6 23:45 Svobodní zednáři - tajemné společenství 00:50 Ze soudních spisů 15/32 01:20 Ze soudních spisů 16/32 01:45 Toulky Maďarskem 1/13 02:15 Toulky Maďarskem 2/13 02:45 Evropská velkoměsta 5/12 03:50 Toulky Maďarskem 1/13 04:20 Toulky Maďarskem 2/13 04:50 Evropská velkoměsta 5/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rihanna [i] 07:00 Miss Potter [i] 08:30 Neuvěřitelný příběh [i] 09:55 Tančím, abych žil [i] 11:50 Elektra [i] 13:25 Říkej mi strýčku [i] 14:55 Árijský pár [i] 16:50 Seznam [i] 18:20 Divočáci [i] 20:00 Štěstí na dosah [i] 21:55 Leda ve snu [i] 23:25 Ďáblův deník [i] 01:00 Štěstí na dosah [i] 02:55 Leda ve snu [i] 04:25 Ďáblův deník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 11:15 Fanaticky zamilován [i] 12:55 Tvoje, moje a naše [i] 14:20 Příběhy hvězd: Jennifer Anistonová [i] 14:50 Překonat sám tisíce mil [i] 16:35 Auta [i] 18:30 8 statečných [i] 20:30 Jediná dlouhá noc [i] 22:00 Hoffa [i] 00:15 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 01:10 Řím II : Nezbytný výmysl 8 [i] 02:10 Bezstarostně [i] 03:40 Jediná dlouhá noc [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter zdolal v derby AC, v nadstavení rozhodol Icardi
Hráč Interu Miláno Mauro Icardi (vpravo) oslavuje svoj gól so spoluhráčmi - slovenským obrancom Milanom Škriniarom (vľavo) a Joao Mariom (v strede).

NHL: Chicago prehralo s Tampou Bay, Buffalo zvíťazilo v Anaheime
Hokejista Tampy Bay Lightning Brayden Point (vľavo).

Lionel Messi chce rýchlo rehabilitovať, môže sa vrátiť už o tri týždne
Argentínsky futbalista Lionel Messi si v sobotňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže proti FC Sevilla (4:2) zranil ruku po strete s obrancom ...

Halepová na čele rebríčka WTA, Rybáriková vypadla z prvej päťdesiatky
Simona Halepová, archívna snímka.

Aktuálne správy

Pondelok nám spríjemnia slnečné lúče
Ilustračná snímka.

Schôdza parlamentu pokračuje netradične už v pondelok, ale hlasovať sa nebude
Druhý týždeň 35. schôdze parlamentu poslancov čakajú na prerokovanie nielen poslanecké, ale aj vládne návrhy zákonov z dielne rezortu spravodlivosti. Z programu rokovania, ktorý má takmer 90 ...

Aj laik môže zachrániť život elektrickým výbojom
Ilustračná snímka.

Colníci zaistili za štyri mesiace falzifikáty za takmer 11.000 eur
Ilustračná snímka.

Český botanik Karel Domin nebol obyčajným hosťom piešťanských kúpeľov
Českú stopu v Piešťanoch zanechal botanik Karel Domin, ktorý zmapoval faunu v okolí kúpeľného mesta. Na reprofoto snímke portrét Karla Domina vystavený v Balneologickom múzeu Imricha Wintera. Piešťany, 22. októbra 2018.

NEHODA: Na ceste z Bratislavy do Rovinky sa zrazil kamión s autami
Na snímke dopravná nehoda viacerých motorových vozidiel s kamiónom na ulici Svornosti v Bratislave v smere na Rovinku 22. októbra 2018.

Hviezda svetovej kinematografie Catherine Deneuve má 75 rokov
Francúzska herečka Catherine Deneuve.

Zomrel laureát Nobelovej ceny za chémiu Osamu Šimomura
Osamu Šimomura, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.