Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 71-72/150 [i] 10:15 Nebezpečné priateľstvá [i] 11:50 V siedmom nebi X. 16/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 7-8/22 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 16/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 20/22 [i] 15:15 Túžba tela 51-52/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Smäd [i] 21:40 OOOPS! [i] 22:25 Hrdinovia 7-8/23 [i] 00:10 Scary Movie 2 [i] 01:40 Bláznivý Jimov život III. 21-22/29 [i] 02:25 Kobra-Motocops I. 6/16 [i] 03:10 PROMINENTI [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 SOS 18 16/18 [i] 06:05 Ľudia na jednotku [i] 06:45 Rubi 112/115 [i] 07:30 Do You sing English ? č.3 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 11/26 [i] 08:00 Kúzelné mestečko 3/13 [i] 08:30 Nemocnica na okraji mesta I. 2/13 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Holíci [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:00 Providence IV. 4/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 18/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 19/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 31/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 32/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 21:50 Bratia a sestry 17/23 [i] 22:35 Klinika Grace 30/36 [i] 23:20 24 III.séria 21/24 [i] 00:05 GEN.sk [i] 00:20 SOS 18 16/18 [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 18/26 [i] 02:05 Família [i] 02:35 Varení pečení [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:10 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Strigôňove prázdniny 2/14 [i] 08:35 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 08:45 Janko Hraško 3/9 [i] 09:15 Farebný bazár 3/3 [i] 10:00 Krakatoa [i] 11:45 Motormagazín [i] 12:10 Úžasné dobrodružstvo 16/26 [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:20 Luxusné hotely sveta 11/15 [i] 13:50 Na Orave dobre... [i] 14:20 Trezor [i] 14:45 Repete z repete [i] 15:10 Útek zo zlatej krajiny 2/7 [i] 16:25 Test magazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Šesť žien Henricha VIII. 4/4 [i] 17:50 Promülle [i] 18:40 Prírodná brigáda 2/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Legenda Tour De France [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:00 Šesť žien Henricha VIII. 4/4 [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Test magazín [i] 01:50 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY 05:40 NOVINY PLUS 06:00 Maigret 19 [i] 07:50 Dallas 116,117 [i] 09:50 Starý 21 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 9 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad smrtiacej módy [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 10 [i] 17:40 Panelák 31,32 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 18 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 4 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:40 Finančníci sa nebozkávajú [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:35 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Proč bychom se nebavili [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 47/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 Komtesa Mary [i] 10:35 Hrajeme celkem ochotně aneb [i] 10:55 Směr rovník 3/6 [i] 11:50 Neznalost neomlouvá aneb Každý máme tajemství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 2/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 5,6/18 [i] 15:30 Simpsonovi XIV 19/22 [i] 15:55 Medvědi nic nevědí 4/6 [i] 16:20 Toulky krajem [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 13/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:00 Tibet v Nepálu: Zvířata 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 6/20 [i] 21:00 Na cestě po Lašsku [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Bojovník [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Následník trůnu [i] 01:05 Výtvarnické konfese [i] 01:30 Sex ve městě I 12/12 [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 McLeodovy dcery V 2/32 [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz Ostrava [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:20 Divnopis - Řetová [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Zpívánky [i] 13:15 Kostičky [i] 13:25 Kayla [i] 15:05 Letecké katastrofy: Když dojde palivo [i] 16:00 Myšlení vody [i] 16:30 Lord Jim [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 19/22 [i] 20:00 Habsburkové 2/4 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 7/15 [i] 22:10 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 POP ART [i] 23:50 Fokus ČT24 [i] 00:15 Teď už jsi velký chlapec [i] 01:50 Jak se žije v palírnách podle [i] 02:05 Exit 316: Rodiče [i] 02:20 Československo ve zvláštních službách 7/19 [i] 03:20 Československý filmový týdeník 686/2379 [i] 03:30 Přírodní krásy Japonska: Sopka [i] 03:45 Synkopa imunity [i] 04:05 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 Jak se žije biskupům podle Olgy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 78 [i] 09:30 Kašpárek [i] 11:30 Julie Lescaut II 3 [i] 13:15 Lékařské záhady 14 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 6 [i] 15:05 Ztraceni II 10 [i] 16:00 Kobra 11 III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 17:45 Redakce II 3 [i] 18:40 Dr. House 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 2 [i] 21:05 Vražedná čísla 9 [i] 21:55 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 00:00 Po právu 1, 2 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 25 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 11 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 17 [i] 08:30 Přátelé III 21 [i] 08:55 Knight Rider II 7 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 8 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda VI 3 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 9 [i] 13:20 Hunter IV 5 [i] 14:20 Odpadlík IV 14 [i] 15:15 Will & Grace I 9 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 10 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Zoufalé manželky III 19 [i] 22:15 Myšlenky zločince I 7 [i] 23:10 Specialisté na vraždy V 8 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 Klinika II 1 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:15 Volejbal [i] 12:15 Volejbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:30 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Dotek anděla II 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Dotek anděla II 19 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium II 3/22 [i] 21:00 Tichý svědek VI 43 [i] 22:00 Tichý svědek VI 44 [i] 23:00 Médium II 3/22 [i] 00:00 Tichý svědek VI 43 [i] 01:00 Tichý svědek VI 44 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 5/12 07:10 Poklady říše zvířat 1/6 07:45 Poklady říše zvířat 2/6 08:20 Surrealistický labužník 21/36 08:50 Surrealistický labužník 22/36 09:20 Špína, kam se podíváš 3/14 09:50 Špína, kam se podíváš 4/14 10:20 Objevování Modré planety 11/13 11:25 Donnin den 42/44 12:00 Donnin den 43/44 12:30 Surrealistický labužník 21/36 13:00 Surrealistický labužník 22/36 13:30 Stezky v divočině 9/16 14:00 Stezky v divočině 10/16 14:30 Evropská velkoměsta 5/12 15:45 Špína, kam se podíváš 3/14 16:15 Špína, kam se podíváš 4/14 16:45 Limity měst 8/13 17:00 Den, kdy zemřel James Dean 18:05 Poklady říše zvířat 1/6 18:40 Poklady říše zvířat 2/6 19:15 Objevování Modré planety 11/13 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 21:30 Co nám prospívá 11/37 22:40 Utajované války Ruska 3/6 23:45 Svobodní zednáři - tajemné společenství 00:50 Ze soudních spisů 15/32 01:20 Ze soudních spisů 16/32 01:45 Toulky Maďarskem 1/13 02:15 Toulky Maďarskem 2/13 02:45 Evropská velkoměsta 5/12 03:50 Toulky Maďarskem 1/13 04:20 Toulky Maďarskem 2/13 04:50 Evropská velkoměsta 5/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rihanna [i] 07:00 Miss Potter [i] 08:30 Neuvěřitelný příběh [i] 09:55 Tančím, abych žil [i] 11:50 Elektra [i] 13:25 Říkej mi strýčku [i] 14:55 Árijský pár [i] 16:50 Seznam [i] 18:20 Divočáci [i] 20:00 Štěstí na dosah [i] 21:55 Leda ve snu [i] 23:25 Ďáblův deník [i] 01:00 Štěstí na dosah [i] 02:55 Leda ve snu [i] 04:25 Ďáblův deník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 11:15 Fanaticky zamilován [i] 12:55 Tvoje, moje a naše [i] 14:20 Příběhy hvězd: Jennifer Anistonová [i] 14:50 Překonat sám tisíce mil [i] 16:35 Auta [i] 18:30 8 statečných [i] 20:30 Jediná dlouhá noc [i] 22:00 Hoffa [i] 00:15 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 01:10 Řím II : Nezbytný výmysl 8 [i] 02:10 Bezstarostně [i] 03:40 Jediná dlouhá noc [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.