Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Cestoviny [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 27/40 [i] 06:30 Duck Dodgers II. 15/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 13/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 14/17 [i] 07:40 Bieli vlci II.: Legenda divočiny [i] 09:15 Herkules V. 17-18/22 [i] 11:00 Karavan šou 4 [i] 11:30 Snívala som o Afrike [i] 13:40 Maléry pána účtovníka [i] 15:35 Tisícročná včela [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 3/8 [i] 21:20 Prci, prci, prcičky [i] 23:10 Úplné bezvetrie [i] 01:00 Bella Bettien [i] 02:50 Prci, prci, prcičky [i] 04:25 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Skutočný Da Vinciho kód 1/2 [i] 06:10 Pocoyo I. 12/52 [i] 06:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 12/26 [i] 06:40 Aladin 6 [i] 07:05 Gumkáči 38/52 [i] 07:30 Škaredé káčatko a ja 4/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Dinotopia 3/6: Nové obzory [i] 10:55 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 7/20 [i] 11:50 Gala Borisa Filana [i] 12:50 Svet v obrazoch [i] 13:20 James Bond:Casino Royale [i] 15:35 Inšpektor Gadget [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 17:45 Zmenáreň [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Zázrak Maldonádo [i] 21:55 Terminátor [i] 23:45 Inšpektor Morse 16/33 [i] 01:30 Gala Borisa Filana [i] 02:35 Lord Norton a sluha James [i] 02:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:15 Farmárska revue [i] 08:25 Lusk(a nie?) [i] 09:30 Svetové stretnutie mládeže v Sydney [i] 12:00 Rudienka [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 To sme my, opice 3/14 [i] 16:20 Nedeľa na Detve - Folklórne slávnosti 2008 [i] 17:55 Cesta do Grécka 2/2 [i] 18:45 Luxusné hotely sveta 11/15 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Krakatoa [i] 21:45 Mercadet [i] 23:05 Mojich sedem divov [i] 23:35 BHS 2006 [i] 00:10 Kultúra a náboženstvo [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:00 Cesta do Grécka 2/2 [i] 01:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY 06:10 Spider-Man [i] 06:35 Preteky Nascar II. [i] 07:00 Kocúr v čižmách [i] 08:15 Zabijácke inštinkty 13 [i] 09:10 Blízko smrti 10,11 [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:25 FBI oddelenie 2,3 [i] 14:15 Na krídlach Fantázie [i] 16:20 Tajná zbraň [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 16 [i] 22:00 NOVINY PLUS 22:40 Črepiny [i] 23:20 Nočné kino: Modrá oceľ [i] 01:25 Volajú ma Earl [i] 01:45 Radio [i] 03:30 Modelky [i] 04:10 Pobrežná hliadka IV. [i] 04:55 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Nenechte si ujít [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Pohádky z tisíce a jedné noci 6/7 [i] 06:30 Mumínci 16/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Čarovná rybí kostička [i] 08:10 Teď vedou babička s dědou 08:15 Hodina zpěvu [i] 09:10 Bezvousák a princezna Kamila [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Jana Eyrová 3/4 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hadač od Saidovy zahrady [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo kazatele Daniela Kvasničky [i] 14:50 Pavel Kohout: Aksál [i] 15:25 Cesta kolem světa Noemovou archou [i] 16:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 16:40 Divnopis - Řetová [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ducháček to zařídí [i] 21:30 Případy inspektora Lynleyho III [i] 23:00 Zprávy 23:05 Branky, body, vteřiny 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Huff II 2/13 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Svět umění: Ernest Borgnine [i] 01:05 Uvolněte se, prosím [i] 01:50 Světozor [i] 02:20 Recitál Idy Kellarové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ladí neladí [i] 05:50 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Praha [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Jiřího Krejčíka [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Exit 316: Rodiče [i] 09:55 Vracím se do země labyrintu [i] 10:55 Po Karlově mostě s prof. [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 5/6 [i] 12:00 A. Dvořák: Tvrdé palice [i] 13:00 Svět umění: Ernest Borgnine [i] 13:45 Slavné olympijské osmičky [i] 14:10 Ztraceni ve vesmíru [i] 16:15 Znamení a rituály [i] 16:30 Světci a svědci [i] 16:45 Záletník [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Prof. Václav Holzknecht vypravuje [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 Sirotci z Nkandly [i] 20:50 Červená stužka kolem mého domu [i] 21:15 Chceme ještě žít [i] 21:40 HIV pozitivní [i] 22:05 Na plovárně s Vladimírem Preclíkem [i] 22:30 Moderní architektura - výstavní síně [i] 22:45 MS motocyklů 2008 USA [i] 00:00 Tour de France 2008 [i] 00:25 Kiri Te Kanawa a Cecilia Bartoli [i] 01:15 Obrázky z Evropy [i] 01:45 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 02:40 Baja - jiná Kalifornie [i] 03:35 Šelmy před kamerou [i] 04:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:45 Ošklivé káčátko 49 [i] 06:15 Rudi a Trudi 11, 12 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 38 [i] 07:05 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI II 6 [i] 09:05 Hroši v Africe [i] 10:55 On je žena! 10 [i] 12:00 Výměna manželek [i] 13:30 VC Německa [i] 16:10 Instinkt přežití [i] 17:05 Ostrov hrdlořezů [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bláznivá runway [i] 22:30 24 hodin IV 5, 6 [i] 00:10 L. A. Okrsek 187 [i] 01:40 Da Vinciho případy VI 12 [i] 02:30 Novashopping 03:35 Láska nad lásky 41, 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Flipper a Lopaka 2 [i] 06:35 Taz-mania III 17 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo V 10 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:30 Fresh Prince I 24 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Přátelé III 20 [i] 08:35 Neuvěřitelné životy: Vlčí muž [i] 09:35 Svět 2008 [i] 10:05 Zločiny v zahradách III 3 [i] 11:10 V sítích lásky [i] 13:00 Ošklivka Katka 14 [i] 14:15 Rodičovství [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru VI 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Osud tomu chtěl [i] 23:20 Invaze 6 [i] 00:15 Devět rukojmí 10 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Jets - Život na hraně 1 [i] 04:20 Balírna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:45 Motorismus [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Volby srdce 2/2 [i] 10:00 Skandál v Čechách [i] 12:00 Volby srdce 2/2 [i] 14:00 Za úsvitu [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Život v buši II 6/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma I 6/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Stín pochybnosti [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Sousedé ve válce 29/32 06:00 Záhadná diagnóza 5/7 07:00 Záhadná diagnóza 6/7 08:00 Coxy na dovolené 23/40 08:30 Coxy na dovolené 24/40 09:00 Nalezený ráj 1/2 10:15 Nalezený ráj 2/2 11:15 Antické olympijské hry 11/11 11:50 Limity měst 6/13 12:10 Toulky kolem chalupy 2/2 13:15 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 14:30 Chůvy divočiny 7/18 15:05 Chůvy divočiny 8/18 15:40 Tajemství divočiny 18/26 16:15 Tajemství divočiny 19/26 16:50 Na úvěr 16/26 17:25 Na úvěr 17/26 17:55 Limity měst 8/13 18:10 Sousedé ve válce 30/32 18:40 Sousedé ve válce 31/32 19:10 Tuningmánie 5/14 19:45 Tuningmánie 6/14 20:20 Proč je to tak? 23/27 21:25 Time Team - Dobové vykopávky 1/8 22:30 Extrémní podmínky 13/15 23:00 Extrémní podmínky 14/15 23:30 Alex 00:35 Jeden jako druhý 5/12 01:10 Jeden jako druhý 6/12 01:45 Jeden jako druhý 7/12 02:15 Jeden jako druhý 8/12 02:45 Deprese 03:45 Voda, voda, čistá voda 04:20 Islandské gejzíry 04:50 Deprese
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Molly - příběh z druhé světové války [i] 07:20 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 08:50 Tajná přání [i] 10:30 Tsunami: Následky 2 [i] 12:00 Rihanna [i] 13:00 Miss Potter [i] 14:30 Neuvěřitelný příběh [i] 16:00 Tančím, abych žil [i] 17:55 Elektra [i] 19:30 Před kamerou 30 [i] 20:00 Strážce [i] 21:45 Kurýr 2 [i] 23:10 Dveře dokořán [i] 01:05 Umění musí bolet [i] 02:45 Zloději a vyděrači [i] 04:10 Nejlepší obchodníci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Ambiciózní [i] 09:30 Trenérka [i] 11:15 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 12:45 Elsa a Fred [i] 14:35 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 15:55 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 17:10 Poslední sbohem [i] 18:50 Fanaticky zamilován [i] 20:30 Tvoje, moje a naše [i] 22:00 Žena ve vodě [i] 23:50 DOA: Na život a na smrt [i] 01:15 Švédská trojka [i] 02:45 Jedno s druhým [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AUSTRALIAN OPEN: Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry s Wozniackou
Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si i napriek prehre u protinožcov výrazne vylepšila osobné maximum, až do tohtoročného Australian Open nikdy neprešla cez 2. kolo, 21. januára 2018, Melbourne.

AUSTRALIAN OPEN: Čilič sa stal prvým štvrťifinalistom mužskej dvojhry
Chorvátsky tenista Marin Čilič sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Sagan tretí v záverečnej etape Tour Down Under, vyhral bodovaciu súťaž
Na archívnej snímke uprostred slovenský cyklista Peter Sagan.

Tatar skóroval, Pánik s asistenciou, Halák prispel k výhre 36 zákrokmi
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Aktuálne správy

S víkendom sa rozlúčime zasneženou nedeľou
V nedeľu bude prevažne polooblačno. Teploty -3 až 2 stupne C.

Limitu na kampaň pred voľbami do VÚC sa najviac priblížil Most-Híd
Politickou stranou, ktorá podľa oficiálnych údajov najviac minula na kampaň pred vlaňajšími krajskými voľbami, bol Most-Híd. Strana Bélu Bugára vynaložila na ...

SMUTNÁ BILANCIA: Na slovenských cestách vlani zahynulo 250 osôb
Na slovenských cestách zomrelo v minulom roku spolu 250 osôb. Najviac ich bolo v Trnavskom kraji (38), najmenej v Košickom (23) a v Bratislavskom (24). ...

Diaľničnú patrolu využilo čoraz viac vodičov, hliadky usmerňovali aj chodcov a autá v protismere
Diaľničná patrola v roku 2017 pomáhala pri 17 967 incidentoch, čo je približne o 1 500 viac ako v roku 2016. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Michaela ...

Slovenským vysokoškolským uchádzačom v ČR sa darí rovnako ako domácim
Slovenským uchádzačom o vysokoškolské štúdium v Českej republike sa počas prijímacích pohovorov darí rovnako dobre ako Čechom. V testoch z matematiky ...

Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra
Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra. TASR to vypočítala na základe volebného zákona, ktorý hovorí, že voľby do orgánov samosprávy obcí sa ...

Bard nitrianskeho divadla Jozef Dóczy zomrel pred piatimi rokmi
Na archívnej snímke zo 4. apríla 2008 Jozef Dóczy v predstavení Divotvorný hrniec.

Zomrel basgitarista skupiny Kinks Jim Rodford
Vo veku 76 rokov zomrel v sobotu Jim Rodford, basgitarista britskej rockovej skupiny Kinks. Informovala o tom agentúra AP.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.