TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 69-70/150 [i] 10:05 Severné pobrežie [i] 11:50 V siedmom nebi X. 15/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 5-6/22 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 15/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 19/22 [i] 15:15 Túžba tela 49-50/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tankový prápor [i] 21:35 Agent bez minulosti [i] 23:50 Red Bull X Fighters v Madride [i] 01:05 Hnev a česť 2 [i] 02:50 Agent bez minulosti [i] 04:45 Prvá prezidentka 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 SOS 18 15/18 [i] 05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Tiene hriechu 160/160 [i] 07:30 Do You sing English ? č.2 [i] 07:35 Gumkáči 36/52 [i] 08:00 Kúzelné mestečko 2/13 [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta I. 1/13 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 5/6 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 6/6 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 3/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 17/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 18/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 29/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 30/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Nehovor nič [i] 22:55 Vraždy na úrovni [i] 00:30 SOS 18 15/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 17/26 [i] 02:15 Família [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Osudom skúšaní [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 1/14 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 2/9 [i] 09:40 Farebný bazár 2/3 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:00 Separé [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 15/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:55 Hontianska paráda [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Na vysokej skale [i] 16:15 Test magazín [i] 16:25 K energetickej sebestačnosti Slovenska [i] 16:40 Vlastnými slovami [i] 17:10 Promülle [i] 18:10 Televíkend [i] 18:40 Línie,tvary,farby. 10/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Výmena agentov počas studenej vojny [i] 20:45 Polícia [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Eurokino [i] 23:30 Balet za život [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 00:55 Televíkend [i] 01:25 Polícia [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:20 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 17 [i] 07:50 Dallas 114,115 [i] 09:50 Starý 20 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 8 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad očierneného mafiána [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 9 [i] 17:40 Panelák 29,30 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Záchranca [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny zo srdca [i] 00:00 Buď neslušný! [i] 01:45 Kuchynské dôvernosti [i] 02:00 Tajomstvá [i] 03:35 Záchranný tím SAR [i] 04:20 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 12/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Pastýřská pohádka [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 3/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Proč bychom se nebavili [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 1/32 [i] 14:40 Simpsonovi XIV 17/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 15:25 Zbojníci 8/13 [i] 15:50 Svět Elmo 10/56 [i] 16:05 Ferda II 23/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 2/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 4/13 [i] 21:00 13. komnata Jana Saudka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 12/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 SAW - Hra o přežití [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Divnopis - Felbabka [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:15 McLeodovy dcery V 1/32 [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 O poklad Anežky České [i] 04:00 Hospodská [i] 04:30 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Martin Snílek 6/26 [i] 13:25 Jack Holborn 6/12 [i] 13:50 Výpravy [i] 14:10 Přátelé Zeleného údolí 1/12 [i] 14:45 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:45 Alchymie bytí [i] 16:10 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 4/4 [i] 16:30 Kvarteto [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum techniky a řemesel [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Praha [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 17/22 [i] 20:00 Golden League Paříž [i] 22:05 Olympijská pohlednice [i] 22:15 Nenechte si ujít [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Golfmagazín [i] 23:55 Buchty a Loutky uvádějí [i] 00:45 Historky od krbu [i] 01:15 Cyrus Chestnut [i] 02:15 Má šťastná hvězda [i] 03:10 Výzva [i] 04:05 Bílá místa [i] 04:20 Kvarteto [i] 04:45 Muzeum techniky a řemesel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 77 [i] 09:20 Kroniky divočiny 20 [i] 09:55 Žena na útěku - Příběh Lawrencie Bembenekové 2/2 [i] 11:40 Julie Lescaut II 2 [i] 13:20 Lékařské záhady 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 5 [i] 15:05 Ztraceni II 9 [i] 16:00 Kobra 11 III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 17:45 Redakce II 2 [i] 18:40 Dr. House 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Trhala fialky dynamitem [i] 21:55 Na poslední chvíli [i] 23:50 Red Bull X - Fighters 2008 [i] 01:10 Da Vinciho případy VI 11 [i] 01:55 Novashopping 02:30 S potápěči kolem světa [i] 03:15 Láska nad lásky 38, 39 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 24 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 8 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 16 [i] 08:30 Přátelé III 18 [i] 08:55 Knight Rider II 6 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 7 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda VI 2 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 8 [i] 13:20 Hunter IV 4 [i] 14:20 Odpadlík IV 13 [i] 15:15 Will & Grace I 8 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 9 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Báječná Angelika [i] 22:20 Hra snů [i] 01:10 Vize zločinu 4 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Klinika I 13 [i] 04:35 Horečka II 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:30 Poker [i] 21:30 Motorismus [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 08:00 Expert na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Dotek anděla II 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 15:00 Expert na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla II 18 [i] 18:00 Loučení se svobodou [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 22:00 Král Lear z Texasu [i] 00:00 Pulitzerova cena [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 1/2 07:10 Nové Eldorado 08:15 Surrealistický labužník 19/36 08:45 Surrealistický labužník 20/36 09:15 Špína, kam se podíváš 1/14 09:45 Špína, kam se podíváš 2/14 10:15 Objevování Modré planety 10/13 11:20 Donnin den 40/44 11:55 Donnin den 41/44 12:25 Surrealistický labužník 19/36 12:55 Surrealistický labužník 20/36 13:25 Jeden jako druhý 7/12 14:00 Jeden jako druhý 8/12 14:35 Expedice Bhútán 1/2 15:45 Špína, kam se podíváš 1/14 16:15 Špína, kam se podíváš 2/14 16:45 Limity měst 4/13 17:05 Poslední dny slavných 7/7 18:15 V arše Noemově 3/3 19:15 Objevování Modré planety 10/13 20:20 Záhadná diagnóza 6/7 21:15 Design a designéři 13/13 21:30 Co nám prospívá 10/37 22:40 Válka v barvě - italský příběh 2/2 23:45 Poslední dny slavných - Sharon Tateová 00:50 Ze soudních spisů 13/32 01:20 Ze soudních spisů 14/32 01:50 Jeden jako druhý 7/12 02:20 Jeden jako druhý 8/12 02:50 Putování Maďarskem 3/10 03:20 Putování Maďarskem 4/10 03:50 Jeden jako druhý 7/12 04:20 Jeden jako druhý 8/12 04:50 Putování Maďarskem 3/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 22 [i] 06:00 V dobrém i zlém [i] 07:30 Před kamerou 29 [i] 08:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:30 Pitva mimozemšťana [i] 11:05 Vzepřít se obrům [i] 12:55 Soví houkání [i] 14:25 Ohnivé vozy [i] 16:25 Finty Dicka a Jane [i] 17:55 Bláznivá olympiáda [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 20:00 Deset položek a méně [i] 21:20 Parfém: Příběh vraha [i] 23:45 Hra na schovávanou [i] 01:25 Já-tě-vidím.com [i] 02:55 Scény z partnerského života [i] 04:25 Marion a Lucie [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Producenti [i] 12:10 elita ze střídačky [i] 13:30 Mravenčí polepšovna [i] 15:00 Zpověď americké nevěsty [i] 16:25 Příběhy hvězd: Madonna [i] 16:50 Malý Manhattan [i] 18:20 Firewall [i] 20:05 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 21:00 Řím II : Nezbytný výmysl 8 [i] 22:00 Mlha [i] 23:35 LA blues [i] 01:10 Paralelní lži [i] 02:35 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Alžírsko rozhodlo v závere o postupe do finále cez Nigériu
Ilustračná snímka.

Slovenské hádzanárky v poslednom dueli A-skupiny zdolali Slovinsko
Slovenské hádzanárky do 19 rokov vyhrali vo svojom záverečnom vystúpení v základnej A-skupine na ME tejto vekovej kategórie v Györi nad Slovinskom 26:24.

Wimbledon: Su-Wei Hsieh a Strýcová vyhrali ženskú štvorhru
Na archívnej snímke česká tenistka Barbora Strýcová.

WNBA: Basketbalistky LA Sparks vyhrali v Atlante
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V pondelok môžete odložiť dáždnik, konečne vykukne slnko
V pondelok nás podľa predpovedí meteorológov čaká slnečný deň. Teploty 21 až 26 stupňov Celzia.

Čaputovú privíta v Prezidentskom paláci vo Varšave prezident Duda
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

Hrad Stará Ľubovňa ožije rozprávkou O štyroch princeznách
Na archívnej snímke veža na Hrade Ľubovňa.

Partizánska brigáda Gottwald niesla meno komunistického predáka
Ilustračná snímka.

V Hlohovci horela čistiareň odpadových vôd
Ilustračná snímka.

Zmeniť myslenie ľudí trvá štyri roky, ekonomický diplomat nazval post veľvyslanca „malým premiérom“
Zmeniť myslenie ľudí, odstrániť kompetenčné spory, zamerať sa viac na sektorové príležitosti, poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu zastupiteľským úradom či združovať firmy do konzorcií sú ...