Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 69-70/150 [i] 10:05 Severné pobrežie [i] 11:50 V siedmom nebi X. 15/22 [i] 12:45 Život s Bonnie II. 5-6/22 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 15/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 19/22 [i] 15:15 Túžba tela 49-50/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tankový prápor [i] 21:35 Agent bez minulosti [i] 23:50 Red Bull X Fighters v Madride [i] 01:05 Hnev a česť 2 [i] 02:50 Agent bez minulosti [i] 04:45 Prvá prezidentka 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 SOS 18 15/18 [i] 05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Tiene hriechu 160/160 [i] 07:30 Do You sing English ? č.2 [i] 07:35 Gumkáči 36/52 [i] 08:00 Kúzelné mestečko 2/13 [i] 08:35 Nemocnica na okraji mesta I. 1/13 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 5/6 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 6/6 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 3/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 17/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 18/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 29/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 30/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Nehovor nič [i] 22:55 Vraždy na úrovni [i] 00:30 SOS 18 15/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 17/26 [i] 02:15 Família [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Osudom skúšaní [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Strigôňove prázdniny 1/14 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 Janko Hraško 2/9 [i] 09:40 Farebný bazár 2/3 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:00 Separé [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 15/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:55 Hontianska paráda [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Na vysokej skale [i] 16:15 Test magazín [i] 16:25 K energetickej sebestačnosti Slovenska [i] 16:40 Vlastnými slovami [i] 17:10 Promülle [i] 18:10 Televíkend [i] 18:40 Línie,tvary,farby. 10/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Výmena agentov počas studenej vojny [i] 20:45 Polícia [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Eurokino [i] 23:30 Balet za život [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 00:55 Televíkend [i] 01:25 Polícia [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:20 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 17 [i] 07:50 Dallas 114,115 [i] 09:50 Starý 20 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 8 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad očierneného mafiána [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 9 [i] 17:40 Panelák 29,30 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Záchranca [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny zo srdca [i] 00:00 Buď neslušný! [i] 01:45 Kuchynské dôvernosti [i] 02:00 Tajomstvá [i] 03:35 Záchranný tím SAR [i] 04:20 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 12/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Pastýřská pohádka [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 3/9 [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Album [i] 11:40 Proč bychom se nebavili [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery V 1/32 [i] 14:40 Simpsonovi XIV 17/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 15:25 Zbojníci 8/13 [i] 15:50 Svět Elmo 10/56 [i] 16:05 Ferda II 23/26 [i] 16:30 Přátelé Zeleného údolí 2/12 [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 4/13 [i] 21:00 13. komnata Jana Saudka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 12/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 SAW - Hra o přežití [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Divnopis - Felbabka [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:15 McLeodovy dcery V 1/32 [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 O poklad Anežky České [i] 04:00 Hospodská [i] 04:30 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 06:00 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Martin Snílek 6/26 [i] 13:25 Jack Holborn 6/12 [i] 13:50 Výpravy [i] 14:10 Přátelé Zeleného údolí 1/12 [i] 14:45 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:45 Alchymie bytí [i] 16:10 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 4/4 [i] 16:30 Kvarteto [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum techniky a řemesel [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Praha [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 17/22 [i] 20:00 Golden League Paříž [i] 22:05 Olympijská pohlednice [i] 22:15 Nenechte si ujít [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Golfmagazín [i] 23:55 Buchty a Loutky uvádějí [i] 00:45 Historky od krbu [i] 01:15 Cyrus Chestnut [i] 02:15 Má šťastná hvězda [i] 03:10 Výzva [i] 04:05 Bílá místa [i] 04:20 Kvarteto [i] 04:45 Muzeum techniky a řemesel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 77 [i] 09:20 Kroniky divočiny 20 [i] 09:55 Žena na útěku - Příběh Lawrencie Bembenekové 2/2 [i] 11:40 Julie Lescaut II 2 [i] 13:20 Lékařské záhady 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 5 [i] 15:05 Ztraceni II 9 [i] 16:00 Kobra 11 III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 17:45 Redakce II 2 [i] 18:40 Dr. House 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Trhala fialky dynamitem [i] 21:55 Na poslední chvíli [i] 23:50 Red Bull X - Fighters 2008 [i] 01:10 Da Vinciho případy VI 11 [i] 01:55 Novashopping 02:30 S potápěči kolem světa [i] 03:15 Láska nad lásky 38, 39 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 24 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 8 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 16 [i] 08:30 Přátelé III 18 [i] 08:55 Knight Rider II 6 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 7 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda VI 2 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 8 [i] 13:20 Hunter IV 4 [i] 14:20 Odpadlík IV 13 [i] 15:15 Will & Grace I 8 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 9 [i] 16:35 Komisař Rex II [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Báječná Angelika [i] 22:20 Hra snů [i] 01:10 Vize zločinu 4 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Klinika I 13 [i] 04:35 Horečka II 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:30 Poker [i] 21:30 Motorismus [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 08:00 Expert na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Dotek anděla II 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 15:00 Expert na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla II 18 [i] 18:00 Loučení se svobodou [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 22:00 Král Lear z Texasu [i] 00:00 Pulitzerova cena [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 1/2 07:10 Nové Eldorado 08:15 Surrealistický labužník 19/36 08:45 Surrealistický labužník 20/36 09:15 Špína, kam se podíváš 1/14 09:45 Špína, kam se podíváš 2/14 10:15 Objevování Modré planety 10/13 11:20 Donnin den 40/44 11:55 Donnin den 41/44 12:25 Surrealistický labužník 19/36 12:55 Surrealistický labužník 20/36 13:25 Jeden jako druhý 7/12 14:00 Jeden jako druhý 8/12 14:35 Expedice Bhútán 1/2 15:45 Špína, kam se podíváš 1/14 16:15 Špína, kam se podíváš 2/14 16:45 Limity měst 4/13 17:05 Poslední dny slavných 7/7 18:15 V arše Noemově 3/3 19:15 Objevování Modré planety 10/13 20:20 Záhadná diagnóza 6/7 21:15 Design a designéři 13/13 21:30 Co nám prospívá 10/37 22:40 Válka v barvě - italský příběh 2/2 23:45 Poslední dny slavných - Sharon Tateová 00:50 Ze soudních spisů 13/32 01:20 Ze soudních spisů 14/32 01:50 Jeden jako druhý 7/12 02:20 Jeden jako druhý 8/12 02:50 Putování Maďarskem 3/10 03:20 Putování Maďarskem 4/10 03:50 Jeden jako druhý 7/12 04:20 Jeden jako druhý 8/12 04:50 Putování Maďarskem 3/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 22 [i] 06:00 V dobrém i zlém [i] 07:30 Před kamerou 29 [i] 08:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 09:30 Pitva mimozemšťana [i] 11:05 Vzepřít se obrům [i] 12:55 Soví houkání [i] 14:25 Ohnivé vozy [i] 16:25 Finty Dicka a Jane [i] 17:55 Bláznivá olympiáda [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 20:00 Deset položek a méně [i] 21:20 Parfém: Příběh vraha [i] 23:45 Hra na schovávanou [i] 01:25 Já-tě-vidím.com [i] 02:55 Scény z partnerského života [i] 04:25 Marion a Lucie [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Producenti [i] 12:10 elita ze střídačky [i] 13:30 Mravenčí polepšovna [i] 15:00 Zpověď americké nevěsty [i] 16:25 Příběhy hvězd: Madonna [i] 16:50 Malý Manhattan [i] 18:20 Firewall [i] 20:05 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 21:00 Řím II : Nezbytný výmysl 8 [i] 22:00 Mlha [i] 23:35 LA blues [i] 01:10 Paralelní lži [i] 02:35 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA NÁRODOV: Španieli prehrali v šlágri s Anglickom, Island zostúpil
Radosť futbalistov Anglicka, archívna snímka.

FORMA AKO HROM: Tatar so spoluhráčmi z Montrealu zdemolovali Detroit
Slovenský útočník Tomáš Tatar dopomohol k výhre 7:3 gólom a dvomi asistenciami.

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov
Ilustračná snímka.

NHL: Matheson dostal dvojzápasový dištanc za hit na Petterssona
Mike Matheson (v drese Kanady).

Aktuálne správy

Druhá polovica októbra sa začne slnečným dňom s príjemnými teplotami
Dnes bude slnečno, ráno sa ojedinele vyskytne hmla. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

MAJTE OČI NA STOPKÁCH: Polícia si posvieti na vodičov v okrese Lučenec
V okrese Lučenec policajti na utorok naplánovali osobitnú kontrolu s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. TASR o ...

BID považuje navrhované rozšírenie zliav v MHD za nesystémové
Ilustračná snímka.

Video: NAKA vykonáva domové prehliadky, má ísť o objekty Mariana K.
Údajne má ísť o zásah, ktorý súvisí s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Rodáci zo všetkých Lehôt/Lhot z bývalej federácie sa dodnes stretávajú
Ilustračná snímka.

V základnej škole v Jelšave majú žiaci záhradu, ktorá učí
Umožniť žiakom kontakt s prírodou a získavanie nových vedomostí i zručností hravou formou je hlavným zmyslom projektu Záhrada, ktorá učí, realizovaného v ...

V Londýne predstavili poslednú knihu vedca Stephena Hawkinga
Stephen Hawking, archívna snímka.

V súčasnosti žije na svete 821 mil. ľudí trpiacich chronickým hladom
Na archívnej snímke z 29. augusta 2016 podvýživené dieťa v nemocnici v nigerijskom meste Maiduguri.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.