Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 67-68/150 [i] 10:05 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 11:45 V siedmom nebi X. 14/22 [i] 12:40 Život s Bonnie II. 3-4/22 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 14/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 18/22 [i] 15:15 Túžba tela 47-48/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Zločin v sutane [i] 22:40 Painkiller Jane [i] 00:15 Invázia 5-6/22 [i] 01:50 Handler 10/16 [i] 02:35 Kľúč k sexu [i] 04:25 Prvá prezidentka 14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 SOS 18 14/18 [i] 05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Tiene hriechu 159/160 [i] 07:25 Do You sing English? č.1 [i] 07:35 Gumkáči 35/52 [i] 07:55 Kúzelné mestečko 1/13 [i] 08:25 Sanitka 11/11 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:25 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 3/6 [i] 11:15 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 4/6 [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence IV. 2/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 16/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 17/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 27/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 28/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Hit storočia [i] 21:55 Radosť zo života [i] 22:25 Stigmy [i] 00:10 Zmiešané manželstvá [i] 00:35 SOS 18 14/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 16/26 [i] 02:15 Nie si sama [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:10 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:25 Udalosti ČT [i] 08:50 Príbehy z belasej maringotky 7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 Janko Hraško 1/9 [i] 09:40 Farebný bazár 1/3 [i] 10:15 Mednyánszky [i] 10:55 Maďarský magazín [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 14/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Psi-pomocníci [i] 13:00 Psi-pomocníci [i] 13:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Na ľudovú nôtu [i] 14:15 Trezor [i] 14:40 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Útek zo zlatej krajiny 1/7 [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Megastavby I. 6/11 [i] 17:50 Promülle [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Hotel Šťastné chvíle [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 23:55 Megastavby I. 6/11 [i] 00:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:00 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 16 [i] 07:50 Dallas 112,113 [i] 09:50 Starý 19 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 7 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad bezohľadného reportéra [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 8 [i] 17:40 Panelák 27,28 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 7 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 15 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Špeciálne komando II. 5 [i] 23:55 Jericho 16 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:15 Volajú ma Earl [i] 01:40 Hra s ohňom [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Modelky [i] 04:30 Pobrežná hliadka IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 11/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 O Emínce a Havlíčkovi [i] 09:40 Rozpaky kuchaře Svatopluka 3/13 [i] 10:40 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:20 Srdce tepe v operetě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 32/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 3,4/18 [i] 15:20 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 4/4 [i] 15:40 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa 15:50 Výpravy [i] 16:05 Přátelé Zeleného údolí 1/12 [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 12/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 3/7 [i] 20:55 Avignonské proroctví 2/8 [i] 21:50 Šumná města [i] 22:20 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Naslepo [i] 00:10 Musilok [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Pod pokličkou [i] 01:30 Kluci v akci [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 32/32 [i] 02:40 Hledání ztraceného času [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 03:50 Reportéři ČT [i] 04:30 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Neznámá Země 3/3 [i] 05:25 Potomci slavných [i] 05:55 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 O loupežnické Dorce [i] 13:45 O Držgrešlovi a Drždukátovi [i] 14:45 Po stopách [i] 15:00 Síla a duch olympijských her [i] 15:30 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 16:00 Maledivy [i] 16:20 Mít a nemít [i] 18:00 Ztracená duše národa 4/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Přírodní krásy Japonska: Kvetoucí sakury na hoře Jošinojama 19:50 Tibet v Nepálu: Slavnost 20:00 Má šťastná hvězda [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Postřehy odjinud [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Československý filmový týdeník 686/2379 [i] 23:50 Sekretářka [i] 01:40 Q [i] 02:05 Symfonický orchestr Pražské konzervatoře [i] 03:45 Sešli se... [i] 04:35 Pod plachtami Středomořím [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 76 [i] 09:30 Legenda divočiny: Volání bílého vlka [i] 11:30 Julie Lescaut II 1 [i] 13:15 Lékařské záhady 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 4 [i] 15:05 Ztraceni II 8 [i] 16:00 Kobra 11 III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 17:45 Redakce II 1 [i] 18:40 Dr. House 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Policajti na baterky [i] 21:45 Kriminálka New York II 22 [i] 22:40 Útěk z vězení II 22 [i] 23:35 Brutální Nikita [i] 01:45 Novashopping 02:15 Ptákoviny [i] 03:35 Láska nad lásky 36, 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 23 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 7 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 15 [i] 08:30 Přátelé III 17 [i] 08:55 Knight Rider II 5 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 6 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda VI 1 [i] 12:45 Chůva k pohledání I 7 [i] 13:15 Hunter IV 3 [i] 14:15 Odpadlík IV 12 [i] 15:10 Will & Grace I 7 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 8 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 22 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 86 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:10 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 3 [i] 23:10 Specialisté na vraždy V 7 [i] 00:10 Hercule Poirot [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika I 12 [i] 03:45 Caruso show [i] 04:35 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Fotbal [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Náš dům [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 13 [i] 11:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 13:00 Dotek anděla II 17 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 13 [i] 15:00 Náš dům [i] 17:00 Dotek anděla II 17 [i] 18:00 Okruh přátel [i] 20:00 Médium II 2/22 [i] 21:00 Tichý svědek VI 41 [i] 22:00 Tichý svědek VI 42 [i] 23:00 Médium II 2/22 [i] 00:00 Tichý svědek VI 41 [i] 01:00 Tichý svědek VI 42 [i] 02:00 Okruh přátel [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 4/12 07:10 Ekologické časované bomby 07:45 Voda, voda, čistá voda 08:25 Surrealistický labužník 17/36 08:55 Surrealistický labužník 18/36 09:25 Vaříme s Billem 13/13 10:00 Limity měst 1/13 10:20 Objevování Modré planety 9/13 11:25 Donnin den 38/44 12:00 Donnin den 39/44 12:30 Surrealistický labužník 17/36 13:00 Surrealistický labužník 18/36 13:30 Jeden jako druhý 5/12 14:05 Jeden jako druhý 6/12 14:40 Evropská velkoměsta 4/12 15:50 Vaříme s Billem 13/13 16:25 Island - ostrov zrozený z ohně 17:05 Poslední dny slavných 6/7 18:15 V arše Noemově 2/3 19:15 Objevování Modré planety 9/13 20:20 Záhadná diagnóza 5/7 21:15 Limity měst 1/13 21:30 Co nám prospívá 9/37 22:40 Válka v barvě - italský příběh 1/2 23:45 Podsvětí amerických měst 4/4 00:50 Ze soudních spisů 11/32 01:20 Ze soudních spisů 12/32 01:50 Jeden jako druhý 5/12 02:20 Jeden jako druhý 6/12 02:50 Evropská velkoměsta 4/12 03:50 Jeden jako druhý 5/12 04:20 Jeden jako druhý 6/12 04:50 Evropská velkoměsta 4/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Síly temna [i] 07:35 Lovecká sezóna [i] 09:00 Srdce v roztoužení [i] 10:30 Let's Dance [i] 12:10 Melinda a Melinda [i] 13:45 Divná sešlost [i] 15:30 V dobrém i zlém [i] 17:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:25 Pitva mimozemšťana [i] 20:00 Na stojáka 22 [i] 20:30 Leda ve snu [i] 22:00 V bdělém stavu [i] 23:20 Zloději a vyděrači [i] 00:45 Hory mají oči [i] 02:30 Leda ve snu [i] 04:00 Zloději a vyděrači [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Elsa a Fred [i] 11:50 Velká rodinná sešlost [i] 13:20 To je Elvis [i] 15:00 Producenti [i] 17:10 elita ze střídačky [i] 18:35 Mravenčí polepšovna [i] 20:05 Zeptej se prachu [i] 22:00 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 23:40 Jediná dlouhá noc [i] 01:10 Zeptej se prachu [i] 03:05 Klub osamělých v Boynton Beach [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.