Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 65-66/150 [i] 10:10 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 12:00 V siedmom nebi X. 13/22 [i] 12:55 Život s Bonnie II. 1-2/22 [i] 13:45 Joan z Arkádie I. 13/23 [i] 14:40 V tieni zločinu I. 17/22 [i] 15:35 Túžba tela 45-46/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 21:55 Smrtiaca epidémia [i] 00:25 Hrozba z temnoty II. 10-11/22 [i] 02:00 Handler 9/16 [i] 02:45 Plamene lásky [i] 04:25 Prvá prezidentka 13/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Tiene hriechu 158/160 [i] 07:20 Už sme v tom po uši 10/10 [i] 07:30 Aladin 4 [i] 07:55 Spadla z oblakov 13/13 [i] 08:25 Sanitka 10/11 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 1/6 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 2/6 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 1/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 15/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 16/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 25/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 26/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 12/19 [i] 20:50 Čierna alebo biela [i] 21:50 Tajomstvo Arianny 1/2 [i] 23:40 Záhady SK [i] 00:10 Eskalátor [i] 00:35 SOS 18 13/18 [i] 01:30 Rodina doktora Kleista 15/26 [i] 02:20 Família [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:25 Udalosti ČT [i] 08:50 Príbehy z belasej maringotky 6 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 Kresadlo 3/3 [i] 09:30 Hľadanie šťastnej chvíle 3/3 [i] 10:00 Táraninky [i] 10:15 Vojny rastlín 2/3 [i] 11:05 Národnostný magazín [i] 11:35 Úžasné dobrodružstvo 13/26 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Pomníky 5/10 [i] 13:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:35 Nôty a tance predkov [i] 14:05 Diagnóza 102 [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Život bez konca 5/5 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Megastavby I. 5/11 [i] 18:15 Psi-pomocníci [i] 18:45 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Mednyánszky [i] 20:45 (Ne)celebrity [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Mandragora [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:35 Megastavby I. 5/11 [i] 00:25 Správy STV [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:15 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:00 Maigret 15 [i] 07:50 Dallas 110,111 [i] 09:50 Starý 18 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 7 [i] 17:40 Panelák 25,26 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 5,6 [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:40 Volajú ma Earl [i] 01:00 Nájdite stopu [i] 02:20 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Modelky [i] 04:30 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 10/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 7/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Petra a Pavla [i] 11:10 Co je to ta koule žlutá [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 3/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 31/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 1,2/18 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 16/22 [i] 15:50 Martin Snílek 6/26 [i] 16:05 Jack Holborn 6/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 11/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Příběhy slavných - Karel Zich [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Prokletí králové 3/5 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 00:00 Musilok [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:00 Svět zvířat [i] 01:25 Chalupa je hra [i] 01:50 McLeodovy dcery IV 31/32 [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Na plovárně s Cybill Shepherdovou [i] 03:20 Jak se žije na českém divokém západě [i] 03:35 Neznámí hrdinové [i] 04:05 Kultura v regionech Brno 04:30 Zlínský festivalový týden [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Seurat: Nedělní odpoledne na ostrově Grande Jatte [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Ignis Brunensis 2008 [i] 14:00 Medvědi nic nevědí 3/6 [i] 14:25 Toulky krajem [i] 14:35 Martin Snílek 5/26 [i] 14:45 Jack Holborn 5/12 [i] 15:20 Paní Olga [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Planeta Věda [i] 17:05 JÁDRO [i] 17:10 Potomci slavných [i] 17:40 Neznámá Země 3/3 [i] 18:05 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 16/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Kafe a cigára [i] 22:00 Film o filmu Bathory [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Q [i] 00:00 Řím, otevřené město [i] 01:40 Spřízněni volbou [i] 03:00 Československo ve zvláštních službách 6/19 [i] 04:00 Janáčkovy Hukvaldy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 75 [i] 09:30 Žena na útěku - Příběh Lawrencie Bembenekové 1/2 [i] 11:20 Julie Lescaut 13 [i] 13:10 Lékařské záhady 11 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 3 [i] 15:05 Ztraceni II 7 [i] 16:00 Kobra 11 III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 17:45 Redakce 13 [i] 18:40 Dr. House 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 11 [i] 20:55 Odložené případy V 11 [i] 21:50 Policajti z předměstí 5, 6 [i] 22:40 4400 II 11 [i] 23:35 Star Trek: Nemesis [i] 01:45 Novashopping 02:15 Lucie na bílo [i] 03:30 Láska nad lásky 34, 35 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 22 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 6 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 14 [i] 08:30 Přátelé III 16 [i] 08:55 Knight Rider II 4 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 5 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda V 25 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 6 [i] 13:20 Hunter IV 2 [i] 14:20 Odpadlík IV 11 [i] 15:15 Will & Grace I 6 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 7 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 6 [i] 23:20 Agentura Jasno 8 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika I 11 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Atletika [i] 11:00 Snooker [i] 12:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Wednesday Selection [i] 23:15 Golf [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pan Muzika [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Dotek anděla II 16 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Dotek anděla II 16 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Médium II 1/22 [i] 21:00 Tichý svědek VI 39 [i] 22:00 Tichý svědek VI 40 [i] 23:00 Médium II 1/22 [i] 00:00 Tichý svědek VI 39 [i] 01:00 Tichý svědek VI 40 [i] 02:00 Kolébka lží [i] 04:00 Pan Muzika [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 3/12 07:10 Islandská sága 08:15 Surrealistický labužník 15/36 08:45 Surrealistický labužník 16/36 09:15 Vaříme s Billem 11/13 09:50 Vaříme s Billem 12/13 10:25 Objevování Modré planety 8/13 11:25 Donnin den 36/44 11:55 Donnin den 37/44 12:30 Surrealistický labužník 15/36 13:00 Surrealistický labužník 16/36 13:30 Ostrovy snů 2/4 14:35 Evropská velkoměsta 3/12 15:50 Vaříme s Billem 11/13 16:25 Vaříme s Billem 12/13 17:00 Poslední dny slavných 5/7 18:10 V arše Noemově 1/3 19:15 Objevování Modré planety 8/13 20:20 Za hranice lidských možností 3/3 21:30 Co nám prospívá 8/37 22:40 Generálové pouště 2/2 23:45 Podsvětí amerických měst 3/4 00:50 Ze soudních spisů 9/32 01:20 Ze soudních spisů 10/32 01:45 Islandská sága 02:45 Evropská velkoměsta 3/12 03:50 Islandská sága 04:50 Evropská velkoměsta 3/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nepřemožitelný [i] 07:45 Královna koření [i] 09:20 Rihanna [i] 10:20 Hranice možností [i] 12:15 Síly temna [i] 13:50 7-10 split [i] 15:25 Srdce v roztoužení [i] 16:55 Lovecká sezóna [i] 18:20 Let's Dance [i] 20:00 Divočáci [i] 21:40 Elektra [i] 23:15 U ledu [i] 00:45 Po stopách zabijáka [i] 02:20 Dveře dokořán [i] 04:15 Divočáci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Manažeři [i] 11:40 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 13:05 Honba za lesním mužem [i] 14:35 Zeptej se nejdřív dětí [i] 16:10 Elsa a Fred [i] 17:55 Velká rodinná sešlost [i] 19:25 Oko delfína [i] 21:05 Lucky Louie : "O" jako orgasmus 2 [i] 21:35 Lucky Louie : Loupežné přepadení 3 [i] 22:00 Comeback [i] 23:25 Král videoher [i] 00:55 Oko delfína [i] 02:35 Comeback [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.