TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 65-66/150 [i] 10:10 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 12:00 V siedmom nebi X. 13/22 [i] 12:55 Život s Bonnie II. 1-2/22 [i] 13:45 Joan z Arkádie I. 13/23 [i] 14:40 V tieni zločinu I. 17/22 [i] 15:35 Túžba tela 45-46/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 21:55 Smrtiaca epidémia [i] 00:25 Hrozba z temnoty II. 10-11/22 [i] 02:00 Handler 9/16 [i] 02:45 Plamene lásky [i] 04:25 Prvá prezidentka 13/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Tiene hriechu 158/160 [i] 07:20 Už sme v tom po uši 10/10 [i] 07:30 Aladin 4 [i] 07:55 Spadla z oblakov 13/13 [i] 08:25 Sanitka 10/11 [i] 09:25 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 1/6 [i] 11:20 Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 2/6 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:05 Providence IV. 1/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 15/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 16/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 25/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 26/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 12/19 [i] 20:50 Čierna alebo biela [i] 21:50 Tajomstvo Arianny 1/2 [i] 23:40 Záhady SK [i] 00:10 Eskalátor [i] 00:35 SOS 18 13/18 [i] 01:30 Rodina doktora Kleista 15/26 [i] 02:20 Família [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:25 Udalosti ČT [i] 08:50 Príbehy z belasej maringotky 6 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 Kresadlo 3/3 [i] 09:30 Hľadanie šťastnej chvíle 3/3 [i] 10:00 Táraninky [i] 10:15 Vojny rastlín 2/3 [i] 11:05 Národnostný magazín [i] 11:35 Úžasné dobrodružstvo 13/26 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Pomníky 5/10 [i] 13:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:35 Nôty a tance predkov [i] 14:05 Diagnóza 102 [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Život bez konca 5/5 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Megastavby I. 5/11 [i] 18:15 Psi-pomocníci [i] 18:45 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Mednyánszky [i] 20:45 (Ne)celebrity [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Mandragora [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:35 Megastavby I. 5/11 [i] 00:25 Správy STV [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:15 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:00 Maigret 15 [i] 07:50 Dallas 110,111 [i] 09:50 Starý 18 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 7 [i] 17:40 Panelák 25,26 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 5,6 [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:40 Volajú ma Earl [i] 01:00 Nájdite stopu [i] 02:20 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Modelky [i] 04:30 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 10/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 7/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Petra a Pavla [i] 11:10 Co je to ta koule žlutá [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 3/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 31/32 [i] 14:40 Praštěná holka I 1,2/18 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 16/22 [i] 15:50 Martin Snílek 6/26 [i] 16:05 Jack Holborn 6/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 11/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Příběhy slavných - Karel Zich [i] 21:50 Na stopě [i] 22:15 Prokletí králové 3/5 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 00:00 Musilok [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:00 Svět zvířat [i] 01:25 Chalupa je hra [i] 01:50 McLeodovy dcery IV 31/32 [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Na plovárně s Cybill Shepherdovou [i] 03:20 Jak se žije na českém divokém západě [i] 03:35 Neznámí hrdinové [i] 04:05 Kultura v regionech Brno 04:30 Zlínský festivalový týden [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Seurat: Nedělní odpoledne na ostrově Grande Jatte [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Ignis Brunensis 2008 [i] 14:00 Medvědi nic nevědí 3/6 [i] 14:25 Toulky krajem [i] 14:35 Martin Snílek 5/26 [i] 14:45 Jack Holborn 5/12 [i] 15:20 Paní Olga [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Planeta Věda [i] 17:05 JÁDRO [i] 17:10 Potomci slavných [i] 17:40 Neznámá Země 3/3 [i] 18:05 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 16/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Kafe a cigára [i] 22:00 Film o filmu Bathory [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Q [i] 00:00 Řím, otevřené město [i] 01:40 Spřízněni volbou [i] 03:00 Československo ve zvláštních službách 6/19 [i] 04:00 Janáčkovy Hukvaldy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 75 [i] 09:30 Žena na útěku - Příběh Lawrencie Bembenekové 1/2 [i] 11:20 Julie Lescaut 13 [i] 13:10 Lékařské záhady 11 [i] 14:05 Gilmorova děvčata II 3 [i] 15:05 Ztraceni II 7 [i] 16:00 Kobra 11 III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 17:45 Redakce 13 [i] 18:40 Dr. House 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 11 [i] 20:55 Odložené případy V 11 [i] 21:50 Policajti z předměstí 5, 6 [i] 22:40 4400 II 11 [i] 23:35 Star Trek: Nemesis [i] 01:45 Novashopping 02:15 Lucie na bílo [i] 03:30 Láska nad lásky 34, 35 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 22 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 6 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 14 [i] 08:30 Přátelé III 16 [i] 08:55 Knight Rider II 4 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 5 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda V 25 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 6 [i] 13:20 Hunter IV 2 [i] 14:20 Odpadlík IV 11 [i] 15:15 Will & Grace I 6 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 7 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 6 [i] 23:20 Agentura Jasno 8 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika I 11 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Atletika [i] 11:00 Snooker [i] 12:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Wednesday Selection [i] 23:15 Golf [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pan Muzika [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Dotek anděla II 16 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Dotek anděla II 16 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Médium II 1/22 [i] 21:00 Tichý svědek VI 39 [i] 22:00 Tichý svědek VI 40 [i] 23:00 Médium II 1/22 [i] 00:00 Tichý svědek VI 39 [i] 01:00 Tichý svědek VI 40 [i] 02:00 Kolébka lží [i] 04:00 Pan Muzika [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 3/12 07:10 Islandská sága 08:15 Surrealistický labužník 15/36 08:45 Surrealistický labužník 16/36 09:15 Vaříme s Billem 11/13 09:50 Vaříme s Billem 12/13 10:25 Objevování Modré planety 8/13 11:25 Donnin den 36/44 11:55 Donnin den 37/44 12:30 Surrealistický labužník 15/36 13:00 Surrealistický labužník 16/36 13:30 Ostrovy snů 2/4 14:35 Evropská velkoměsta 3/12 15:50 Vaříme s Billem 11/13 16:25 Vaříme s Billem 12/13 17:00 Poslední dny slavných 5/7 18:10 V arše Noemově 1/3 19:15 Objevování Modré planety 8/13 20:20 Za hranice lidských možností 3/3 21:30 Co nám prospívá 8/37 22:40 Generálové pouště 2/2 23:45 Podsvětí amerických měst 3/4 00:50 Ze soudních spisů 9/32 01:20 Ze soudních spisů 10/32 01:45 Islandská sága 02:45 Evropská velkoměsta 3/12 03:50 Islandská sága 04:50 Evropská velkoměsta 3/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nepřemožitelný [i] 07:45 Královna koření [i] 09:20 Rihanna [i] 10:20 Hranice možností [i] 12:15 Síly temna [i] 13:50 7-10 split [i] 15:25 Srdce v roztoužení [i] 16:55 Lovecká sezóna [i] 18:20 Let's Dance [i] 20:00 Divočáci [i] 21:40 Elektra [i] 23:15 U ledu [i] 00:45 Po stopách zabijáka [i] 02:20 Dveře dokořán [i] 04:15 Divočáci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Manažeři [i] 11:40 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 13:05 Honba za lesním mužem [i] 14:35 Zeptej se nejdřív dětí [i] 16:10 Elsa a Fred [i] 17:55 Velká rodinná sešlost [i] 19:25 Oko delfína [i] 21:05 Lucky Louie : "O" jako orgasmus 2 [i] 21:35 Lucky Louie : Loupežné přepadení 3 [i] 22:00 Comeback [i] 23:25 Král videoher [i] 00:55 Oko delfína [i] 02:35 Comeback [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lajovič sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu
Srbský tenista Dušan Lajovič

Zomrel trojnásobný grandslamový deblový šampión McNamara
Peter McNamara, archívna snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila na 100 m znak 41. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Žreb 3. predkola Európskej ligy určí súperov pre Slovan Bratislava a ďalšie dva slovenské tímy
Tri slovenské futbalové kluby spoznajú v pondelok potenciálnych súperov v treťom predkole Európskej ligy (EL) 2019/20. Žreb sa uskutoční tradične v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom ...

Aktuálne správy

Na Magdalénu slnko pobozká krajinu slovenskú, krajinu milú
Ilustračná snímka.

Cséfalvayová zvažuje všetky možné alternatívy svojej budúcnosti v politike, ale má jasné zásady
Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) v súčasnosti zvažuje všetky možné alternatívy svojej politickej budúcnosti. Uviedla to pre agentúru SITA s tým, že sa zamýšľa nad otázkou, ...

Prešovský kraj v prvom štvrťroku navštívilo takmer 230.000 turistov
Ilustračná snímka.

Počet sobášov v Prešovskom kraji klesol, ženísi aj nevesty vstupujú do manželstva čoraz starší
Počet sobášov a rozvodov v Prešovskom kraji v minulom roku klesol. Na sto sobášov pripadlo v kraji 20 rozvodov, čo je najmenej v rámci všetkých krajov Slovenskej republiky. Vek sobášiacich sa ...

Skrátené rokovanie by sa malo podľa odborníkov využívať len výnimočne
...

Vynálezca chce opäť šokovať svet, na netradičnom vynáleze sa pokúsi preletieť Lamanšský prieliv
BRATISLAVA 22. júla (SITA) - Francúzsky vynálezca a dobrodruh Franky Zapata, ktorý minulý týždeň šokoval celý svet, keď počas vojenskej prehliadky na parížskom bulvári Champs-Elysées lietal veľkou ...

Princ George oslavuje šieste narodeniny
Britský princ George, archívna sn