Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 63-64/150 [i] 10:10 Pravidlá lásky [i] 11:45 V siedmom nebi X. 12/22 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 23-24/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 12/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 16/22 [i] 15:15 Túžba tela 43-44/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Nočné hriechy 1/2 [i] 21:45 Nočné hriechy 2/2 [i] 23:25 E-Ring: Pentagón - krídlo E 5-6/22 [i] 01:10 Handler 8/16 [i] 01:55 Bláznivý Jimov život III. 19-20/29 [i] 02:35 Kobra-Motocops I. 5/16 [i] 03:25 112 špeciál: Blízko smrti [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 12/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 SOS 18 12/18 [i] 05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Rubi 111/115 [i] 07:20 Už sme v tom po uši 9/10 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 10/26 [i] 07:55 Spadla z oblakov 12/13 [i] 08:30 Sanitka 9/11 [i] 09:35 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:40 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Nie si sama [i] 13:10 Providence III. 22/22 [i] 14:00 Rodina doktora Kleista 14/26 [i] 14:55 Úžasné dobrodružstvo 15/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 23/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 24/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:30 Motelová izba 5/6 [i] 22:20 Dotyk smrti [i] 00:20 Osudom skúšaní [i] 00:45 SOS 18 12/18 [i] 01:35 Rodina doktora Kleista 14/26 [i] 02:25 Nie si sama [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:55 SOS 18 13/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 07:55 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:25 Udalosti ČT [i] 08:50 Príbehy z belasej maringotky 5 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 Kresadlo 2/3 [i] 09:35 Hľadanie šťastnej chvíle 2/3 [i] 10:00 Táraninky [i] 10:15 Maradona [i] 11:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:35 Úžasné dobrodružstvo 12/26 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Prírodná brigáda 1/12 [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:40 Zvonce v živote človeka [i] 14:10 Trezor [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Život bez konca 4/5 [i] 16:25 Test magazín [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Svet záhad [i] 18:00 Promülle [i] 18:40 Pomníky 5/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Vojny rastlín 2/3 [i] 20:55 (Ne)celebrity [i] 21:05 Diagnóza 102 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:20 Svet záhad [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:00 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 14 [i] 07:50 Dallas 108,109 [i] 09:50 Starý 17 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 5 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad otráveného pera [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 6 [i] 17:40 Panelák 23,24 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 6 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 14 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Znepokojivé vidiny [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:25 Volajú ma Earl [i] 01:45 Lovkyňa tajomstiev III. 3,4 [i] 03:30 Záchranný tím SAR [i] 04:10 Modelky [i] 04:55 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 9/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:30 Hvězda první velikosti [i] 10:40 Dům plný písniček [i] 11:20 Posezení s BROLNEM [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 30/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 22/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 15/22 [i] 15:50 Martin Snílek 5/26 [i] 16:05 Jack Holborn 5/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 10/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:20 Sólo pro... Lenku Dusilovou [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Reportéři ČT [i] 00:45 Na cestě po Krušných horách [i] 01:15 Štíty království českého 2/10 [i] 01:40 Ta naše povaha česká [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 30/32 [i] 02:50 Dobrá rada nad zlato [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Moderní architektura - dům 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:55 O pejskovi a kočičce [i] 13:10 Květuška a její zahrádka [i] 13:45 Teď vedou babička s dědou 13:50 Hodina zpěvu [i] 14:40 Knížka do batůžku [i] 14:45 Nová dobrodružství Černého Bleska 26/26 [i] 15:15 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 4/6 [i] 16:10 Seurat: Nedělní odpoledne na ostrově Grande Jatte [i] 17:00 Střípky času [i] 17:15 Zpět k pramenům [i] 17:35 Tři domovy [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:20 F. Ondříček: Smuteční valčík [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 15/22 [i] 20:00 Hodina tance a lásky [i] 21:45 GEN [i] 22:05 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Spřízněni volbou [i] 00:35 VEČER NA TÉMA... Dovolená včera, dnes a zítra [i] 02:35 Habsburkové 1/4 [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:45 Sváteční slovo redaktora Radia [i] 03:50 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 74 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:55 Legenda divočiny [i] 11:30 Julie Lescaut 12 [i] 13:20 Lékařské záhady 10 [i] 14:15 Gilmorova děvčata II 2 [i] 15:10 Ztraceni II 6 [i] 16:00 Kobra 11 III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 17:45 Redakce 12 [i] 18:40 Dr. House 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek [i] 21:55 Kriminálka Miami IV 23 [i] 22:50 Konec světa [i] 01:05 Da Vinciho případy VI 10 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko [i] 03:30 Láska nad lásky 32, 33 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 21 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 5 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 13 [i] 08:30 Přátelé III 15 [i] 08:55 Knight Rider II 3 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 4 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda V 24 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 5 [i] 13:20 Hunter IV 1 [i] 14:20 Odpadlík IV 10 [i] 15:15 Will & Grace I 5 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 6 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 20 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 85 [i] 21:15 Srdce se nemýlí [i] 23:15 Specialisté na vraždy V 6 [i] 00:15 Hercule Poirot [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Klinika I 10 [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Atletika [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Snooker [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Smrt v klášteře [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Dotek anděla II 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 15:00 Smrt v klášteře [i] 17:00 Dotek anděla II 15 [i] 18:00 Život v buši II 5/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 5/6 [i] 20:00 Médium I 16/16 [i] 21:00 Tichý svědek VI 37 [i] 22:00 Tichý svědek VI 38 [i] 23:00 Médium I 16/16 [i] 00:00 Tichý svědek VI 37 [i] 01:00 Tichý svědek VI 38 [i] 02:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 2/12 07:10 Proměny klimatu 1/2 07:45 Proměny klimatu 2/2 08:20 Surrealistický labužník 13/36 08:50 Surrealistický labužník 14/36 09:20 Vaříme s Billem 9/13 09:55 Vaříme s Billem 10/13 10:25 Objevování Modré planety 7/13 11:25 Donnin den 34/44 12:00 Donnin den 35/44 12:30 Surrealistický labužník 13/36 13:00 Surrealistický labužník 14/36 13:30 Stezky v divočině 7/16 14:05 Stezky v divočině 8/16 14:35 Evropská velkoměsta 2/12 15:45 Vaříme s Billem 9/13 16:20 Vaříme s Billem 10/13 16:55 Poslední dny slavných 4/7 18:05 Nejmazanější zvířata 2/2 19:15 Objevování Modré planety 7/13 20:20 Města ve výškách 5/10 20:55 Města ve výškách 6/10 21:30 Co nám prospívá 7/37 22:40 Utajované války Ruska 2/6 23:45 Podsvětí amerických měst 2/4 00:50 Ze soudních spisů 7/32 01:20 Ze soudních spisů 8/32 01:45 Proměny klimatu 1/2 02:15 Proměny klimatu 2/2 02:45 Evropská velkoměsta 2/12 03:50 Proměny klimatu 1/2 04:20 Proměny klimatu 2/2 04:50 Evropská velkoměsta 2/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Neuvěřitelný příběh [i] 07:30 Bláznivá olympiáda [i] 09:05 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 11:30 Základ rodiny [i] 13:10 Před kamerou 29 [i] 13:40 Nepřemožitelný [i] 15:25 Královna koření [i] 17:00 Rihanna [i] 18:00 Hranice možností [i] 20:00 Seznam [i] 21:30 Štěstí na dosah [i] 23:25 Mstitel [i] 00:55 Ďáblův deník [i] 02:30 Seznam [i] 04:00 Štěstí na dosah [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ambiciózní [i] 11:30 Žena ve vodě [i] 13:20 Manažeři [i] 15:00 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 16:30 Honba za lesním mužem [i] 18:00 Zeptej se nejdřív dětí [i] 19:35 Šifra mistra Leonarda [i] 22:00 Švédská trojka [i] 23:30 Tráva III 15 [i] 23:55 Lucky Louie 1 [i] 00:30 Jedno s druhým [i] 01:50 Šifra mistra Leonarda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.