Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 61-62/150 [i] 10:10 Opustená a oklamaná [i] 11:50 V siedmom nebi X. 11/22 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 21-22/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 11/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 15/22 [i] 15:15 Túžba tela 41-42/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Niet kam pristáť [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:30 Hrdinovia 5-6/23 [i] 00:15 Scary Movie [i] 01:50 Bláznivý Jimov život III. 17-18/29 [i] 02:35 Kobra-Motocops I. 4/16 [i] 03:20 Cestoviny [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 11/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Rubi 110/115 [i] 07:15 Už sme v tom po uši 8/10 [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 9/26 [i] 07:50 Spadla z oblakov 11/13 [i] 08:20 Sanitka 8/11 [i] 09:20 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:25 Slavkov-víťazstvo za pochodu 1/2 [i] 11:15 Slavkov-víťazstvo za pochodu 2/2 [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:10 Providence III. 21/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 13/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 14/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 21/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 22/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 21:45 Bratia a sestry 16/23 [i] 22:30 Klinika Grace 29/36 [i] 23:15 24 III.séria 20/24 [i] 00:00 GEN.sk [i] 00:15 SOS 18 11/18 [i] 01:05 Rodina doktora Kleista 13/26 [i] 01:55 Ľudia na jednotku [i] 02:40 Família [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:15 Príbehy z belasej maringotky 4 [i] 08:20 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 08:35 Kresadlo 1/3 [i] 08:55 Hľadanie šťastnej chvíle 1/3 [i] 09:40 Naša Európa [i] 10:05 Grid [i] 10:30 Úžasné dobrodružstvo 11/26 [i] 11:15 Najatý klaun [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 Luxusné hotely sveta 10/15 [i] 13:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:10 Trezor [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Život bez konca 3/5 [i] 16:20 Test magazín [i] 16:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Šesť žien Henricha VIII. 3/4 [i] 18:00 Promülle [i] 18:40 Prírodná brigáda 1/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Maradona [i] 20:55 Anjeli strážni Paľa Hammela [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:05 Šesť žien Henricha VIII. 3/4 [i] 00:55 Naša Európa [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:10 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY 05:40 NOVINY PLUS 06:00 Maigret 13 [i] 07:50 Dallas 106,107 [i] 09:50 Starý 16 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 4 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 5 [i] 17:40 Panelák 21,22 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 17 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 3 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:45 Atentát [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Album [i] 05:40 Proč bychom se nebavili [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 46/78 [i] 09:00 H. Franková: Ohnivé ženy mezi námi [i] 10:05 Recitál Idy Kellarové [i] 10:45 Směr rovník 2/6 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 29/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 21/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 14/22 [i] 15:50 Medvědi nic nevědí 3/6 [i] 16:15 Toulky krajem [i] 16:25 Bořek stavitel [i] 16:35 S Hurvínkem za lékařem 9/26 [i] 16:45 Matýsek [i] 16:55 Tibet v Nepálu: Gompa 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 5/20 [i] 21:00 Na cestě po Krušných horách [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tři muži na zabití [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:20 Neznámí hrdinové [i] 00:45 Výtvarnické konfese [i] 01:15 Sex ve městě I 11/12 [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 29/32 [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Na pomoc životu - astma [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:30 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Kultura.cz - Brno [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:20 Divnopis - Felbabka [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Kostičky [i] 13:20 Kůň pro Danny [i] 14:50 Moderní architektura - kanceláře [i] 15:05 Letecké katastrofy: Když se za letu otevřou dveře [i] 16:00 Výzva [i] 16:55 Městečko Pleasantville [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:20 Bedřich Smetana: Medvěd [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 14/22 [i] 20:00 Habsburkové 1/4 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 6/15 [i] 22:10 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Sešli se... [i] 00:25 Fokus ČT24 [i] 00:50 Rozhovor [i] 02:40 Jak se žije na českém divokém západě [i] 02:55 Exit 316: Úspěch [i] 03:10 Přírodní krásy Japonska: Pastviny v pohoří Aso 03:25 Československo ve zvláštních službách 5/19 [i] 04:25 Československý filmový týdeník 685/2379 [i] 04:35 Synkopa imunity [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 73 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:55 Roztržitý [i] 11:30 Julie Lescaut 11 [i] 13:20 Lékařské záhady 9 [i] 14:10 Gilmorova děvčata II 1 [i] 15:05 Ztraceni II 5 [i] 16:00 Kobra 11 II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 17:45 Redakce 11 [i] 18:40 Dr. House 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Návrat komisaře Rexe IX 1 [i] 21:05 Vražedná čísla 8 [i] 21:55 Policajt v Beverly Hills [i] 00:05 Poldové z Rosenheimu III 9 [i] 00:55 Po právu 1 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 20 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 4 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Sabrina - mladá čarodějnice VII 12 [i] 08:40 Přátelé III 14 [i] 09:05 Knight Rider II 2 [i] 10:05 Sedmé nebe VI 3 [i] 11:00 Hercule Poirot [i] 12:00 Diagnóza vražda V 23 [i] 12:55 Chůva k pohledání I 4 [i] 13:25 Hunter III 22 [i] 14:20 Odpadlík IV 9 [i] 15:15 Will & Grace I 4 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 5 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 19 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Zoufalé manželky III 18 [i] 22:15 Myšlenky zločince I 5 [i] 23:10 Specialisté na vraždy V 5 [i] 00:10 Hercule Poirot [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika I 9 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:15 Atletika [i] 11:00 Atletika [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 23:00 Atletika [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 11:00 Záchranná akce [i] 13:00 Dotek anděla II 14 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Dotek anděla II 14 [i] 18:00 Letní bouře [i] 20:00 Médium I 15/16 [i] 21:00 Tichý svědek V 35 [i] 22:00 Tichý svědek V 36 [i] 23:00 Médium I 15/16 [i] 00:00 Tichý svědek V 35 [i] 01:00 Tichý svědek V 36 [i] 02:00 Letní bouře [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Stalo se lidem 2/2 06:00 Evropská velkoměsta 1/12 07:05 Cestování světem porcelánu 1/2 07:40 Cestování světem porcelánu 2/2 08:15 Surrealistický labužník 11/36 08:45 Surrealistický labužník 12/36 09:15 Vaříme s Billem 7/13 09:50 Vaříme s Billem 8/13 10:25 Objevování Modré planety 6/13 11:25 Donnin den 32/44 11:55 Donnin den 33/44 12:30 Surrealistický labužník 11/36 13:00 Surrealistický labužník 12/36 13:30 Stezky v divočině 5/16 14:00 Stezky v divočině 6/16 14:35 Evropská velkoměsta 1/12 15:45 Vaříme s Billem 7/13 16:20 Vaříme s Billem 8/13 16:55 Poslední dny slavných 3/7 18:05 Nejmazanější zvířata 1/2 19:15 Objevování Modré planety 6/13 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 3/14 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 4/14 21:30 Co nám prospívá 6/37 22:40 Utajované války Ruska 1/6 23:45 Podsvětí amerických měst 1/4 00:50 Ze soudních spisů 5/32 01:15 Ze soudních spisů 6/32 01:40 Cestování světem porcelánu 1/2 02:15 Cestování světem porcelánu 2/2 02:45 Evropská velkoměsta 1/12 03:50 Cestování světem porcelánu 1/2 04:20 Cestování světem porcelánu 2/2 04:50 Evropská velkoměsta 1/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Melinda a Melinda [i] 07:40 Před kamerou 29 [i] 08:10 Most do země Terabithia [i] 09:40 Pitva mimozemšťana [i] 11:15 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 12:45 Neuvěřitelný příběh [i] 14:15 Bláznivá olympiáda [i] 15:50 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 18:15 Základ rodiny [i] 20:00 Tsunami: Následky 1 [i] 21:35 Tsunami: Následky 2 [i] 23:05 Na stojáka 43 [i] 23:35 Shortbus [i] 01:15 Umění musí bolet [i] 02:55 Tsunami: Následky 1 [i] 04:30 Tsunami: Následky 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 To je Elvis [i] 11:40 Bezva prachy [i] 13:10 Déja Vu [i] 15:10 Příběhy hvězd: Sadie Frostová [i] 15:35 Duo [i] 17:20 Ambiciózní [i] 18:50 Žena ve vodě [i] 20:35 Město slávy [i] 22:00 Studené nohy [i] 23:20 Řím II : Hrdinové Republiky 5 [i] 00:20 Řím II : Bitva u Philippi 6 [i] 01:15 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 02:50 Město slávy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánik s asistenciou pri výhre Arizony, Chicago zvládlo prestrelku
Richard Pánik, archívna snímka.

NBA: Clippers ukončili päťzápasovú šnúru prehier
Na snímke Patrick Beverley z Los Angeles Clippers.

Hráči FC Barcelona zvíťazili v zápase 20. kola La Ligy nad Leganes
Ilustračná snímka.

J. Trump vyhral snookrový turnaj turnaj Masters
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V pondelok bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty -3 až 2 stupne Celzia.

Na horskom priechode Zbojská je na ceste zľadovatený sneh
Na archívnej snímke horský priechod Zbojská

Ústavnoprávny výbor parlamentu verejne vypočuje 40 kandidátov na post ústavných sudcov
Verejné vypočutie rovných 40 kandidátov na post ústavných sudcov odštartuje v stredu 23. januára pred Ústavnoprávnym výborom Národnej rady SR. Na ňom sa môže zúčastniť aj prezident ...

SHMÚ upozorňuje na smogovú situáciu v týchto mestách
V okolí Martina, Vrútok, Žiliny a Ružomberka meteorológovia zaznamenali zvýšenú koncentráciu prachových častíc PM10. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ...

Odoberajte podcast Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Video: Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva Fica, aby sa vzdal kandidatúry na ústavného sudcu
Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva poslanca Národnej rady SR Roberta Fica, aby sa vzdal kandidatúry na sudcu Ústavného súdu Slovenskej republiky. Podľa nich je ústavný súd nezávislým ...

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny
Pravdepodobne najstarší rehoľník a kňaz na Slovensku, Akvinas Juraj Gabura, sa 17. januára dožil 104. rokov. Gabura, ktorý je považovaný za otca ...

Satirický film o Leningradskej blokáde vyvoláva polemiku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.