Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 25/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 14/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 12/13 [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! I. 13/17 [i] 07:35 Bieli vlci [i] 09:05 Herkules V. 15-16/22 [i] 10:55 Karavan šou 4 [i] 11:25 Osud to chcel [i] 13:20 Leto s kovbojom [i] 15:00 Fantozzi [i] 17:00 Robinson Crusoe [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 2/8 [i] 21:25 Drž hubu! [i] 23:05 Nezvratný osud [i] 00:55 Tajomné zlo II [i] 02:30 Drž hubu! [i] 03:55 Voyeurský Sex Club [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 A človek objavil zvieratá 2/2 [i] 06:10 Pocoyo I. 10/52 [i] 06:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 10/26 [i] 06:40 Aladin 4 [i] 07:00 Gumkáči 36/52 [i] 07:25 Škaredé káčatko a ja 2/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:25 Dinotopia 2/6: Voľby [i] 10:55 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 6/20 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:35 Štyri pierka [i] 15:20 Vymením dieťa za kariéru [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 17:45 Zmenáreň [i] 18:10 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 GEN.sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Skutočný príbeh: Zachráňte Jessicu Lynchovú [i] 21:50 Poliš [i] 23:45 Inšpektor Morse 15/33 [i] 01:30 O 5 minút 12 [i] 02:30 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:25 Správy STV [i] 07:45 Udalosti ČT [i] 08:10 ISLAM V EUROPE [i] 08:35 Farmárska revue [i] 08:50 Halali [i] 09:15 Lízankové kráľovstvo [i] 10:15 Dovidenia, Chiara [i] 11:10 5000 rokov čínskej civilizácie 7/12 [i] 12:10 V Metodovej brázde [i] 12:40 Zázračná rosa [i] 13:20 Lusk(a nie?) [i] 14:20 To sme my, opice 2/14 [i] 14:45 Polícia [i] 14:55 Československý filmový týždenník [i] 15:05 Folklórny festival Myjava 1993 [i] 15:35 A.C.Dupin zasahuje [i] 16:15 Cesta do Grécka 1 [i] 17:00 Dostihy [i] 18:15 Osobnosti duchovného života [i] 18:45 Luxusné hotely sveta 10/15 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokument o Farö 1979 [i] 21:45 Mumu [i] 22:50 Baynov-Piano-Ensemble 2 [i] 23:15 V Metodovej brázde [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:10 Cesta do Grécka 1 [i] 00:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Pobrežná hliadka [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 Spider-Man [i] 06:40 Robin Hood [i] 08:15 Zabijácke inštinkty 12 [i] 09:15 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:40 NOVINY 13:10 FBI oddelenie 1/13 [i] 14:10 Chlapec od susedov [i] 16:15 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 18:15 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 15 [i] 22:00 NOVINY PLUS 22:40 Črepiny [i] 23:20 Nočné kino: Stav ohrozenia [i] 01:35 Volajú ma Earl [i] 01:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 02:45 Záchranný tím SAR [i] 03:25 Modelky [i] 04:10 Pobrežná hliadka [i] 04:55 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pohádky z tisíce a jedné noci 5/7 [i] 06:25 Mumínci 15/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 O pejskovi a kočičce [i] 07:40 Květuška a její zahrádka [i] 08:20 Teď vedou babička s dědou 08:25 Hodina zpěvu [i] 09:15 Nová dobrodružství Černého Bleska 26/26 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Jana Eyrová 2/4 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Držgrešlovi a Drždukátovi [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo redaktora Radia [i] 14:50 Ignis Brunensis 2008 [i] 15:15 H. Franková: Ohnivé ženy mezi námi [i] 16:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 16:45 Divnopis - Felbabka [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 O poklad Anežky České [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Štíty království českého 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Romeo a Julie na konci listopadu [i] 21:30 Případy inspektora Lynleyho III [i] 23:00 Zprávy 23:05 Branky, body, vteřiny 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Huff II 1/13 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Svět umění: Fritz Lang - portrét [i] 01:10 Zlínský festivalový týden [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Kouzelná dvířka [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ladí neladí [i] 05:50 Nedělní ráno s Markem Ebenem [i] 06:50 Správy STV 07:10 City Folk - Lublaň, 2005 07:45 Nenechte si ujít [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Divadla na Vinohradech [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 4/6 [i] 10:30 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 10:45 MS motocyklů 2008 Německo [i] 12:00 MS motocyklů 2008 Německo [i] 13:15 Exit 316: Úspěch [i] 13:30 Světci a svědci [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Německo [i] 15:00 Svět umění: Fritz Lang - portrét [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:15 Disman a Dismančata [i] 16:50 Hodina pušek [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:15 G. F. Händel: Koncert C dur pro 2 violoncella a orchestr [i] 19:30 Obrázky z Evropy [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Dovolená včera, dnes a zítra [i] 22:00 Na plovárně s Cybill Shepherdovou [i] 22:25 Tour de France 2008 [i] 22:50 Věčný svit neposkvrněné mysli [i] 00:35 Plácido Domingo a Renée Flemingová [i] 01:25 Obrázky z Evropy [i] 01:50 Objevování planety Oceán 13/13 [i] 02:40 Kamera na cestách: Den v buši [i] 03:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:50 Krásný ztráty [i] 04:15 Mauritius - Perla Indického oceánu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:35 Rudi a Trudi 7, 8 [i] 06:05 W.I.T.C.H. 36 [i] 06:30 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 5 [i] 08:25 Malý unavený Joe [i] 10:35 On je žena! 9 [i] 11:40 Výměna manželek [i] 12:55 Jdi za svým srdcem [i] 15:20 Svatý muž [i] 17:40 Můj soused zabiják [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taková normální holka [i] 22:00 24 hodin IV 3, 4 [i] 23:40 Život s vrahem [i] 01:25 Da Vinciho případy VI 9 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 30, 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo III 3 [i] 06:35 Taz-mania III 15 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo V 3 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé III 13 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Neuvěřitelné životy: Archie, čtyřicetikilové batole [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Zločiny v zahradách III 2 [i] 10:50 Tajemství Svenaholmu [i] 12:50 Ošklivka Katka 12 [i] 14:05 Havířova dcera [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru VI 1 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Rozvod po francouzsku [i] 23:40 Invaze 5 [i] 00:35 Devět rukojmí 9 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Vraždy na předměstí II 5 [i] 03:55 Vraždy na předměstí II 6 [i] 04:45 Balírna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:45 Motorismus [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 19:00 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Volejbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 10:00 Vysněný svět [i] 12:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 14:00 Hotel pro rukojmí [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Život v buši II 5/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma I 5/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Sousedé ve válce 27/32 06:00 Záhadná diagnóza 4/7 07:00 Záhadná diagnóza 3/7 08:00 Coxy na dovolené 21/40 08:30 Coxy na dovolené 22/40 09:00 Život pod vládou Napoleona 1/2 10:10 Život pod vládou Napoleona 2/2 11:15 Antické olympijské hry 9/11 11:50 Antické olympijské hry 10/11 12:25 Toulky kolem chalupy 1/2 13:25 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2/4 14:35 Chůvy divočiny 5/18 15:10 Chůvy divočiny 6/18 15:45 Tajemství divočiny 16/26 16:15 Tajemství divočiny 17/26 16:50 Na úvěr 14/26 17:25 Na úvěr 15/26 18:00 Sousedé ve válce 28/32 18:35 Sousedé ve válce 29/32 19:10 Tuningmánie 3/14 19:45 Tuningmánie 4/14 20:20 Proč je to tak? 22/27 21:25 Antické olympijské hry 11/11 22:00 Island - ostrov zrozený z ohně 22:40 Extrémní podmínky 11/15 23:10 Extrémní podmínky 12/15 23:40 První pomoc 00:50 Jeden jako druhý 1/12 01:25 Jeden jako druhý 2/12 02:00 Jeden jako druhý 3/12 02:30 Jeden jako druhý 4/12 03:00 Stalo se lidem 2/2 03:55 Bekyně 04:30 Tajemný vodní svět
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Má první svatba [i] 07:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 08:55 Plácek 2 [i] 10:30 Jako mravenci [i] 11:50 Vánoční únos [i] 13:15 Melinda a Melinda [i] 14:55 Most do země Terabithia [i] 16:25 Pitva mimozemšťana [i] 18:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 19:30 Před kamerou 29 [i] 20:00 Divočáci [i] 21:40 Vzepřít se obrům [i] 23:30 Démon pomsty [i] 01:05 Nezničitelná láska [i] 02:45 Nezvratný osud 3 [i] 04:15 G [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Oko delfína [i] 09:40 Zbožňuju prachy! [i] 11:05 Mravenčí polepšovna [i] 12:35 8 statečných [i] 14:35 To je Elvis [i] 16:15 Bezva prachy [i] 17:45 Déja Vu [i] 19:50 V jako Vendeta [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 10 [i] 22:50 Paličatý všeuměl [i] 00:35 Král videoher [i] 02:05 Příběhy hvězd: David a Victoria [i] 02:30 Všichni moji muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.