Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 24/40 [i] 06:40 Yogi a invázia vesmírnych medveďov [i] 08:15 Chrisa nemá nikto rád I. 17-18/22 [i] 09:05 Veľkolepá príroda [i] 10:50 Priatelia VIII. 10-11/24 [i] 11:45 Utajené bratstvo [i] 13:20 Účastníci zájazdu [i] 15:40 Cesta do Ameriky [i] 17:55 Škaredá Betty II. [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Kouč Carter [i] 22:50 Americkí draci [i] 00:40 Kruté zúčtovanie [i] 02:10 Americkí draci [i] 03:45 Cesta do Ameriky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 6/20 [i] 05:55 Pocoyo I. 9/52 [i] 06:00 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 9/26 [i] 06:25 Aladin 3 [i] 06:50 Gumkáči 35/52 [i] 07:15 Škaredé káčatko a ja 1/26 [i] 07:40 Hannah Montana 13/26 [i] 08:00 Si v obraze? [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Letná láska 1/26 [i] 09:25 Letná láska 2/26 [i] 09:50 Večne nespokojní II. 16/28 [i] 10:35 A človek objavil zvieratá 2/2 [i] 11:30 Grid [i] 11:55 Postav dom, zasaď strom [i] 12:30 Enzo Ferrari [i] 15:00 Kliatba Ružového pantera [i] 16:50 Jane Doeová : Áno, pamätám si to dobre [i] 18:15 AIRBAG [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Láska na prvom mieste [i] 22:40 Ničiteľ Conan [i] 00:20 Živel [i] 01:55 Takí sme boli [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:55 Záhady SK [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:50 Postav dom, zasaď strom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Národné parky a ochrana prírody [i] 09:10 Tá tajovská voda mútna 1/3 [i] 10:10 Deti Ruska [i] 11:05 Televíkend [i] 11:35 Phandlo andre - Klietka [i] 12:05 Línie,tvary,farby. 9/12 [i] 12:30 GEN.sk [i] 12:45 Hontianska paráda [i] 13:15 Ostrov Minotaura 2/2 [i] 14:05 Tempo [i] 14:30 Slnečný cirkus-Nová skúsenosť [i] 15:55 Slnečný cirkus-Rozbehni sa a leť [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:00 Smer Peking [i] 17:30 Príbeľská vzbura Janka Kráľa [i] 18:50 To sme my, opice 2/14 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 7/12 [i] 21:00 Anjeli strážni Heleny Vondráčkovej [i] 21:35 Kino na Dvojke [i] 23:20 BJD 2006 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Tempo [i] 01:00 Ostrov Minotaura 2/2 [i] 01:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Pobrežná hliadka [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY 06:45 Maigret 12 [i] 08:25 Spider-Man [i] 08:50 Preteky Nascar II. [i] 09:20 Malí rytieri II. [i] 09:45 Cyborg 009 [i] 10:15 Cesta na západ 6/6 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Ako sa stavia sen [i] 13:15 Rodinné stretnutie - hotová nočná mora [i] 15:00 Splnený sen [i] 17:00 Grizzly Adams a Legenda temnej hory [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Prepadnutie 2: Temné územie [i] 22:20 Letné kino: Na ostrie noža [i] 00:40 Erotický let [i] 02:10 Červený album [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:55 Pohádky stříbrného carství [i] 06:05 Hurá na myši 06:10 Mumínci 15/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 45/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 17/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 08:00 Doma chutná nejlépe [i] 08:15 Kůň pro Danny [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:10 Zrzoun [i] 11:30 Film o filmu Bathory [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 19/23 [i] 13:20 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Svět zvířat [i] 14:40 Okouzlení VIII 35/54 [i] 15:35 Podivná tajemství [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 10/14 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Slavnostní zakončení MFF [i] 21:15 Rio Bravo [i] 23:30 Nenechte si ujít [i] 23:35 Zprávy 23:40 Branky, body, vteřiny 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Baba na zabití [i] 01:20 13. komnata Petry Janů [i] 01:50 Pošta pro tebe - Návraty [i] 02:45 Uprostřed běhu [i] 03:25 Bolkoviny [i] 04:15 Recitál Wabiho Daňka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijská pohlednice 05:10 Střípky času [i] 05:25 Zpět k pramenům [i] 05:45 Život a doba spisovatele Karla [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Muzeum pošumavské železnice [i] 08:40 Zázračná planeta: Souboj v bažinách [i] 09:35 Folklorní magazín [i] 10:00 Náš venkov [i] 10:20 ...a tuhle znáte? [i] 10:50 Národopisný den na Plzeňsku [i] 11:45 Profesí režisér, malíř z radosti [i] 12:15 Simpsonovi XIV 13/22 [i] 12:35 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 13:00 Sabotáž [i] 13:30 John Fogerty: The Long Road Home [i] 14:40 Kinobox [i] 15:05 Nenechte si ujít [i] 15:10 Letecké katastrofy: Když se za letu otevřou dveře [i] 16:05 Kamera na cestách: Totemová zvířata 1/3 [i] 17:00 Objevování planety Oceán 13/13 [i] 17:50 Dějiny na 8 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:15 B. Martinů: Koncert č. 2 pro klavír a orchestr [i] 19:35 Simpsonovi XIV 13/22 [i] 20:00 Symfonický orchestr Pražské konzervatoře [i] 21:40 Básník František Listopad [i] 22:40 Tour de France 2008 [i] 23:05 Noc s Andělem [i] 00:35 Colours of Ostrava [i] 01:10 Klub rváčů [i] 03:25 Na plný pecky [i] 04:00 ČT Live - Greenhorns [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:45 Ošklivé káčátko 47 [i] 06:15 Rudi a Trudi 5, 6 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 35 [i] 07:10 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:05 Kalifornské léto II 9 [i] 09:00 Vteřiny před katastrofou II 2 [i] 10:05 Madison [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Děvčata, nedejte se! [i] 14:05 Max Q [i] 15:40 Kdopak to mluví [i] 17:35 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mr. & Mrs. Smith [i] 22:25 Tajemné okno [i] 00:20 Sex instruktor [i] 02:05 Novashopping 03:05 Láska nad lásky 28, 29 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo III 2 [i] 06:35 Taz-mania III 14 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo V 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:30 Fresh Prince I 21 [i] 08:00 Fresh Prince I 22 [i] 08:35 Přátelé III 12 [i] 09:05 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 178 [i] 10:35 M*A*S*H 179 [i] 11:05 Helicops I 13 [i] 12:05 Amerika hledá topmodelku III 6 [i] 12:55 Ošklivka Katka 11 [i] 14:10 Co se doma usmaží [i] 16:05 Let Phoenixe [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hulk [i] 22:55 Predátor 2 [i] 01:10 Oktober [i] 02:55 Volejte Věštce 04:35 MISS XXL [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Volejbal [i] 13:00 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda mezi přáteli [i] 08:00 Merlinův učeň1/2 [i] 10:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 12:00 Merlinův učeň 1/2 [i] 14:00 Neorané pole [i] 16:00 Sněhová královna [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 20:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 22:00 Ztracené ideály 2/2 [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Zlá předtucha [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 2/10 06:00 Dětská nemocnice Yorkhill 1/14 06:30 Dětská nemocnice Yorkhill 2/14 07:00 Města ve výškách 3/10 07:35 Města ve výškách 4/10 08:10 Za hranice lidských možností 2/3 09:15 Příbehy ukryté v obrazech 1/8 09:45 Příbehy ukryté v obrazech 2/8 10:15 Největší světová výstava 2/2 11:25 Tutanchamón - Tajemství mladého faraóna 12:30 Vánoční hostina na chalupě 13:35 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 14:40 Chůvy divočiny 3/18 15:10 Chůvy divočiny 4/18 15:45 Tajemství divočiny 14/26 16:20 Tajemství divočiny 15/26 16:55 Na úvěr 13/26 17:25 Voda, voda, čistá voda 18:05 Sousedé ve válce 26/32 18:40 Sousedé ve válce 27/32 19:10 Tuningmánie 1/14 19:50 Tuningmánie 2/14 20:25 Proč je to tak? 21/27 21:30 Antické olympijské hry 9/11 22:05 Antické olympijské hry 10/11 22:40 Extrémní podmínky 9/15 23:10 Extrémní podmínky 10/15 23:45 Posedlost rychlostí 3/3 00:50 Stezky v divočině 1/16 01:20 Stezky v divočině 2/16 01:50 Stezky v divočině 3/16 02:20 Stezky v divočině 4/16 02:45 Ostrovy snů 1/4 03:45 Proměny klimatu 1/2 04:20 Proměny klimatu 2/2 04:55 Sousedé ve válce 26/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 07:00 Soví houkání [i] 08:30 V tom domě straší! [i] 10:00 Godzilla [i] 12:15 Síly temna [i] 13:50 Srdce v roztoužení [i] 15:20 Tajná přání [i] 17:05 Árijský pár [i] 19:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 20:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Ničemové [i] 01:20 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 02:50 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 04:30 V dobrém i zlém [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Elsa a Fred [i] 09:50 Překonat sám tisíce mil [i] 11:40 Před kamerou 28 [i] 12:10 Zoop v Jižní Americe [i] 13:40 Auta [i] 15:35 Manažeři [i] 17:15 Zpověď americké nevěsty [i] 18:45 Zpátky ve hře [i] 20:10 Ve stínu pravdy [i] 22:00 Nevěstinec 2 6 [i] 22:30 Ultraviolet [i] 23:55 Jedno s druhým [i] 01:15 Still Crazy [i] 02:50 DOA: Na život a na smrt [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Neapol zdolal Iuventus a priblížil sa na jediný bod
Na archívnej snímke Marek Hamšík.

Šieste finále Tipsport ligy malo nechutnú dohru, lietali aj päste a zasahovala polícia
Nechutnú dohru mal šiesty zápas finále play-off hokejovej Tipsport ligy 2017/2018 medzi Banskou Bystricou a Trenčínom, v ktorom hosťujúca Dukla zvíťazila 3:2 a vyrovnala stav série na 3:3.

NBA: Washington, Milwaukee a Cleveland vyrovnali série
LeBron James, na snímke vľavo.

NHL: Pittsburgh a Nashville postúpili do 2. kola play off
Pittsburgh spečatil postup v šiestom dueli na ľade Flyers, kde vyhral divokým skóre 8:5.

Aktuálne správy

Pred 25 rokmi navštívil prvý prezident SR Michal Kováč Spojené štáty
Michal Kováč, archívna snímka.

Na stavbu D4 údajne vozia kontaminovanú pôdu, preveruje to inšpekcia
Na snímke výstavba úseku diaľnice D4 Jarovce - Ivanka sever, ktorý bude súčasťou bratislavského obchvatu, v Dunajskej Lužnej 17. apríla 2018.

Pracovný týždeň sa začne letnými teplotami aj búrkami
Na Slovensku bude v pondelok oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty vystúpia na 22 až 27 stupňov Celzia.

V Tatrách je koncentrované prevažne malé lavínové nebezpečenstvo
Ilustračné foto Foto: TASR/Pavol ĎurčoLiptovský Hrádok 23. apríla (TASR) - V najvyšších polohách tatranských pohorí je koncentrované prevažne malé lavínové nebezpečenstvo. Vo Veľkej a Malej Fatre vzhľadom k nesúvislej ...

Prezident Andrej Kiska odcestoval na oficiálnu návštevu Slovinska
Na snímke prezident SR Andrej Kiska.

A. Danko odletel do Estónska na konferenciu predsedov parlamentov EÚ
Na snímke predseda NR SR Andrej Danko.

Svetoznámy slovenský operný spevák Sergej Kopčák jubiluje
Svetoznámy operný spevák Sergej Kopčák bude mať v pondelok 23. apríla 70 rokov.

Temperamentná Ljuba Hermanová zažiarila v titule Ples v hoteli Savoy
Svoju popularitu si česká muzikálová, operetná speváčka, herečka a šansoniérka Ljuba Hermanová zachovala u najširšieho publika takmer 60 rokov. K jej ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.