Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 59-60/150 [i] 10:15 Bod posledného kontaktu [i] 11:55 V siedmom nebi X.10/22 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 19-20/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 10/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 14/22 [i] 15:15 Túžba tela 39-40/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Účastníci zájazdu [i] 22:30 Turbulencia [i] 00:25 Avignonské proroctvo [i] 01:30 Opravár [i] 03:10 Turbulencia [i] 04:50 Prvá prezidentka 10/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 SOS 18 10/18 [i] 05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Tiene hriechu 157 [i] 07:20 Už sme v tom po uši 7/10 [i] 07:30 Gumkáči 34/52 [i] 07:55 Spadla z oblakov 10/13 [i] 08:30 Sanitka 7/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Hon na psa [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence III. 20/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 12/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 13/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 19/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 20/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:15 Jasná vražda [i] 22:50 Ochranca [i] 00:15 SOS 18 10/18 [i] 01:05 Rodina doktora Kleista 12/26 [i] 01:55 Família [i] 02:20 Varení pečení [i] 02:50 Správy STV [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:40 Osudom skúšaní [i] 04:10 Radosť zo života [i] 04:35 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Príbehy z belasej maringotky 3 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 O troch tulákoch 7/7 [i] 09:40 Stratená melódia 7/7 [i] 10:20 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:10 Separé [i] 11:35 Úžasné dobrodružstvo 10/26 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Veľké záhady [i] 13:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Piesne moje,piesne [i] 14:10 Trezor [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Na vysokej skale [i] 16:10 Test magazín [i] 16:20 Vlastnými slovami [i] 16:50 Naša Európa [i] 17:20 Madagaskar - V lesoch lemúrov [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Línie,tvary,farby. 9/12 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Deti Ruska [i] 21:00 Polícia [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Eurokino [i] 23:25 Najväčšie tajomstvá skupiny Beatles [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:00 Televíkend [i] 01:25 Polícia [i] 01:35 Test magazín [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 11 [i] 07:50 Dallas 104,105 [i] 09:50 Starý 15 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 3 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad tvrdohlavej dcéry [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 4 [i] 17:40 Panelák 19,20 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Náhradná matka [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny z vášne [i] 23:55 Mladé a zvodné [i] 01:40 Kuchynské dôvernosti [i] 02:00 Všetci pod jednou strechou [i] 03:30 Záchranný tím SAR [i] 04:15 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 8/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Koncert z oper R. Wagnera [i] 09:40 GEN [i] 10:00 Chvíle s Marií Rottrovou [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? 2/9 [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 10:55 Album [i] 11:35 Proč bychom se nebavili [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 28/32 [i] 14:45 Simpsonovi XIV 12/22 [i] 15:05 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 15:30 Zbojníci 7/13 [i] 15:50 Svět Elmo 9/56 [i] 16:05 Ferda II 22/26 [i] 16:30 O loupežnické Dorce [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 3/13 [i] 21:00 13. komnata Petry Janů [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Festivalové vteřiny 2008 [i] 22:25 Sex ve městě I 11/12 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Svědek [i] 01:00 Divnopis - Tuněchody [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Zahrada je hra [i] 02:40 McLeodovy dcery IV 28/32 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 O poklad Anežky České [i] 04:35 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 05:55 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Zpívánky [i] 13:20 Martin Snílek 4/26 [i] 13:35 Jack Holborn 4/12 [i] 14:00 Kterak Honza ze zámku utekl [i] 14:35 Rekordy a kuriozity [i] 14:45 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:45 Alchymie bytí [i] 16:10 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 3/4 [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum pošumavské železnice [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Lublaň, 2005 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:20 W. A. Mozart: Divertimento č. 5. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 12/22 [i] 20:00 Golden League Řím [i] 22:05 Ohlédnutí za Kanoe Mattoni [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Folkový poeta Xavier Baumaxa a Em [i] 00:55 Historky od krbu [i] 01:15 Andrea Bocelli: Amore [i] 02:15 Vládneme, nerušit [i] 03:10 Osud talentu v Čechách [i] 04:10 Bílá místa [i] 04:25 Evropa dnes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 72 [i] 09:25 Inkognito [i] 11:30 Julie Lescaut 10 [i] 13:15 Lékařské záhady 8 [i] 14:05 Gilmorova děvčata 21 [i] 15:05 Ztraceni II 4 [i] 16:00 Kobra 11 II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 17:45 Redakce 10 [i] 18:40 Dr. House 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dědictví aneb kurvahošigutntag [i] 22:25 Krvavá stopa [i] 00:40 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:15 Da Vinciho případy VI 8 [i] 03:00 Novashopping 03:30 S potápěči kolem světa [i] 04:10 Láska nad lásky 27 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 19 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo V 1 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 11 [i] 08:30 Přátelé III 11 [i] 08:55 Knight Rider II 1 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 2 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:55 Diagnóza vražda V 22 [i] 12:50 Chůva k pohledání I 3 [i] 13:20 Hunter III 21 [i] 14:20 Odpadlík IV 8 [i] 15:15 Will & Grace I 3 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 4 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 18 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Angelika, markýza andělů [i] 22:30 Master and Commander: Odvrácená strana světa [i] 01:20 Vize zločinu 3 [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Klinika I 8 [i] 04:45 Horečka II 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Volejbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Volejbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 20:00 Volejbal [i] 21:00 Poker [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 11:00 Rozvodoví advokáti [i] 13:00 Dotek anděla II 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Dotek anděla II 13 [i] 18:00 Nenapravitelná [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 22:00 Vloupání [i] 00:00 Zápas o mou dceru [i] 02:00 Nenapravitelná [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Papua-Nová Guinea 06:40 Limity měst 4/13 07:00 Zvířata lidem podobná 5/5 08:10 Práce pro chlapa 11/12 08:40 Práce pro chlapa 12/12 09:10 Moje tlustá řecká kuchyně 15/15 09:45 Limity měst 5/13 10:05 Objevování Modré planety 5/13 11:10 Donnin den 30/44 11:45 Donnin den 31/44 12:20 Práce pro chlapa 11/12 12:55 Práce pro chlapa 12/12 13:25 Jeden jako druhý 3/12 14:00 Jeden jako druhý 4/12 14:35 Papua-Nová Guinea 15:15 Budapešť nadivoko 15:55 Moje tlustá řecká kuchyně 15/15 16:30 Limity měst 5/13 16:50 Poslední dny slavných 2/7 18:00 Zvířata lidem podobná 5/5 19:10 Objevování Modré planety 5/13 20:20 Záhadná diagnóza 4/7 21:15 Limity měst 4/13 21:30 Co nám prospívá 5/37 22:40 Válka v barvě - kanadský příběh 3/3 23:45 Tutanchamón - Tajemství mladého faraóna 00:50 Ze soudních spisů 3/32 01:20 Ze soudních spisů 4/32 01:50 Jeden jako druhý 3/12 02:20 Jeden jako druhý 4/12 02:50 Putování Maďarskem 1/10 03:20 Putování Maďarskem 2/10 03:50 Jeden jako druhý 3/12 04:20 Jeden jako druhý 4/12 04:50 Putování Maďarskem 1/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lovecká sezóna [i] 07:25 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 07:50 Agent v sukni 2 [i] 09:25 Honba za diamantem [i] 11:10 Miss Potter [i] 12:40 Před kamerou 28 [i] 13:10 Amazonky [i] 14:50 Říkej mi strýčku [i] 16:20 Let's Dance [i] 18:00 Stormbreaker [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 29 [i] 20:00 U ledu [i] 21:35 Dveře dokořán [i] 23:30 Nepřemožitelný [i] 01:10 Kurýr 2 [i] 02:35 Ruka zabiják [i] 04:05 Ztraceni navěky [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Žena ve vodě [i] 11:45 Příběhy hvězd: Catherine Zeta Jonesová [i] 12:10 Trenérka [i] 13:55 Duo [i] 15:45 Krok správným směrem [i] 17:25 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 18:40 Tvoje, moje a naše [i] 20:05 Řím II : Hrdinové Republiky 5 [i] 21:05 Řím II : Bitva u Philippi 6 [i] 22:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 23:35 Destrukce systému [i] 01:15 Borci [i] 02:45 Comeback [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.