Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 Rebeca 57-58/150 [i] 10:25 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 12:05 V siedmom nebi X. 9/22 [i] 13:00 8 jednoduchých pravidiel III. 17-18/24 [i] 13:45 Joan z Arkádie I. 9/23 [i] 14:40 V tieni zločinu I.13/22 [i] 15:25 Túžba tela 37-38/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Diablov advokát [i] 22:55 Leto hrôzy [i] 00:35 Invázia 3-4/22 [i] 02:05 Handler 7/16 [i] 02:50 Ukradnutá láska [i] 04:25 Prvá prezidentka 9/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Tiene hriechu 156 [i] 07:15 Už sme v tom po uši 6/10 [i] 07:25 Gumkáči 33/52 [i] 07:50 Spadla z oblakov 9/13 [i] 08:30 Sanitka 6/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:30 Totálne okno [i] 12:20 Varení pečení [i] 12:45 Nie si sama [i] 13:10 Providence III. 19/22 [i] 14:00 Rodina doktora Kleista 11/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 12/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 17/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 18/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Hit storočia [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:20 Bitkári [i] 00:00 Zmiešané manželstvá [i] 00:30 SOS 18 9/18 [i] 01:20 Rodina doktora Kleista 11/26 [i] 02:10 Nie si sama [i] 02:35 Varení pečení [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:25 Udalosti ČT [i] 08:50 Príbehy z belasej maringotky 2 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 O troch tulákoch 6/7 [i] 09:35 Stratená melódia 6/7 [i] 10:05 Veľké jasovské dobrodružstvo [i] 11:00 Zrkadlenie v čase [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 9/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Psi-pomocníci [i] 13:05 Psi-pomocníci [i] 13:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Piesne moje,piesne [i] 14:15 Trezor [i] 14:40 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Život bez konca 2/5 [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Megastavby I. 4/11 [i] 17:50 Promülle [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Eurokino [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 23:55 Megastavby I. 4/11 [i] 00:45 Halali [i] 01:15 Test magazín [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 10 [i] 07:50 Dallas 102,103 [i] 09:50 Starý 14 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 3 [i] 17:40 Panelák 17,18 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 5 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 13 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Jericho 16 [i] 23:50 Špeciálne komando II. 3 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:15 Volajú ma Earl [i] 01:35 Hlava štátu [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 7/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Honza a tři zakleté princezny [i] 09:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka 2/13 [i] 10:50 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:25 Chci být hvězdou v operetě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 27/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 20/22 [i] 15:25 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 3/4 [i] 15:45 Rekordy a kuriozity [i] 15:55 Kterak Honza ze zámku utekl [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 8/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 2/7 [i] 20:55 Avignonské proroctví 1/8 [i] 21:50 Festivalové vteřiny 2008 [i] 22:00 Detektiv Martin Tomsa [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Naslepo [i] 23:50 Musilok [i] 00:20 Taxík [i] 00:50 Pod pokličkou [i] 01:10 Kluci v akci [i] 01:35 McLeodovy dcery IV 27/32 [i] 02:20 Hledání ztraceného času [i] 02:40 Reportéři ČT [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Vertigo Quintet [i] 04:35 Klavírista, běžec, veselý slepec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:05 JÁDRO [i] 05:10 Neznámá Země 2/3 [i] 05:30 Potomci slavných [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Stříbrný a Ryšavec [i] 14:55 Po stopách [i] 15:10 V záři pěti kruhů [i] 15:35 Moderní architektura - cestování [i] 15:50 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 16:20 Maltézský sokol [i] 18:00 Ztracená duše národa 3/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:20 L. Mozart: Symfonie G-dur č. 12 [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Přírodní krásy Japonska: Pobřeží [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Vládneme, nerušit [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:15 U nás v Evropě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Československý filmový týdeník 685/2379 [i] 23:50 Clerks II: Muži za pultem [i] 01:25 Q [i] 01:55 Čechomor Krušovice Vlak Tour [i] 02:55 Notes [i] 03:35 Elba stopami císaře [i] 04:15 Joža Uprka - barvy a písně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 71 [i] 09:25 Kroniky divočiny [i] 10:00 Bílí vlci [i] 11:35 Julie Lescaut 9 [i] 13:20 Lékařské záhady 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 20 [i] 15:05 Ztraceni II 3 [i] 16:00 Kobra 11 II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 17:45 Redakce 9 [i] 18:40 Dr. House 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pandemie 2/2 [i] 21:45 Kriminálka New York II 21 [i] 22:35 Útěk z vězení II 21 [i] 23:30 Slepá hrůza [i] 01:10 Novashopping 01:40 Ptákoviny [i] 02:30 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 18 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 13 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 10 [i] 08:30 Přátelé III 10 [i] 08:55 Knight Rider I 22 [i] 09:55 Sedmé nebe VI 1 [i] 10:45 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda V 21 [i] 12:45 Chůva k pohledání I 2 [i] 13:15 Hunter III 20 [i] 14:15 Odpadlík IV 7 [i] 15:10 Will & Grace I 2 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 3 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 17 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 84 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 2 [i] 23:05 Specialisté na vraždy V 4 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope VI 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Klinika I 7 [i] 03:35 Caruso show [i] 04:30 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Volejbal [i] 12:15 Cyklistika [i] 12:30 Volejbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Vražda mezi přáteli [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 11:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 13:00 Dotek anděla II 12 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Dotek anděla II 12 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Médium I 14/16 [i] 21:00 Tichý svědek V 33 [i] 22:00 Tichý svědek V 34 [i] 23:00 Médium I 14/16 [i] 00:00 Tichý svědek V 33 [i] 01:00 Tichý svědek V 34 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Papua-Nová Guinea 06:00 Islandská sága 07:05 Zvířata lidem podobná 4/5 08:10 Práce pro chlapa 9/12 08:40 Práce pro chlapa 10/12 09:10 Moje tlustá řecká kuchyně 13/15 09:40 Moje tlustá řecká kuchyně 14/15 10:15 Objevování Modré planety 4/13 11:20 Donnin den 28/44 11:55 Donnin den 29/44 12:30 Práce pro chlapa 9/12 13:00 Práce pro chlapa 10/12 13:30 Jeden jako druhý 1/12 14:05 Jeden jako druhý 2/12 14:40 Islandská sága 15:45 Moje tlustá řecká kuchyně 13/15 16:15 Moje tlustá řecká kuchyně 14/15 16:50 Poslední dny slavných 1/7 18:00 Zvířata lidem podobná 4/5 19:10 Objevování Modré planety 4/13 20:20 Záhadná diagnóza 3/7 21:15 Design a designéři 12/13 21:30 Co nám prospívá 4/37 22:40 Válka v barvě - kanadský příběh 2/3 23:45 Tutanchamonův meteorit 00:50 Ze soudních spisů 1/32 01:20 Ze soudních spisů 2/32 01:50 Jeden jako druhý 1/12 02:20 Jeden jako druhý 2/12 02:50 Islandská sága 03:50 Jeden jako druhý 1/12 04:20 Jeden jako druhý 2/12 04:50 Islandská sága
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:55 Jako mravenci [i] 09:15 Tančím, abych žil [i] 11:10 Les Boys IV. [i] 13:15 Lovecká sezóna [i] 14:40 Agent v sukni 2 [i] 16:15 Před kamerou 28 [i] 16:45 Honba za diamantem [i] 18:30 Miss Potter [i] 20:00 Na stojáka 21 [i] 20:30 Mstitel [i] 22:00 Bojovník [i] 23:25 Wall Street [i] 01:25 Scény z partnerského života [i] 02:55 Démon pomsty [i] 04:30 Mstitel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Déja Vu [i] 12:05 Mravenčí polepšovna [i] 13:35 Honba za lesním mužem [i] 15:00 Žena ve vodě [i] 16:50 Duo [i] 18:40 Trenérka [i] 20:25 LA blues [i] 22:00 Paralelní lži [i] 23:25 Hranice života [i] 01:00 LA blues [i] 02:35 Paralelní lži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.