Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 55-56/150 [i] 10:15 Nebezpečný vlak [i] 11:50 V siedmom nebi X. 8/22 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 15-16/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 8/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 12/22 [i] 15:15 Túžba tela 35-36/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 21:55 V mene Angela [i] 23:50 Hrozba z temnoty II. 8-9/22 [i] 01:30 Handler 6/16 [i] 02:15 Škandalózny sex [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Prvá prezidentka 8/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 SOS 18 8/18 [i] 05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Tiene hriechu 155 [i] 07:20 Už sme v tom po uši 5/10 [i] 07:25 Aladin 2 [i] 07:50 Spadla z oblakov 8/13 [i] 08:30 Sanitka 5/11 [i] 09:35 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Írske šťastie [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence III. 18/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 10/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 11/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 15/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 16/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 11/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Posledná guľka 2/2 [i] 00:05 Eskalátor [i] 00:25 SOS 18 8/18 [i] 01:10 Rodina doktora Kleista 10/26 [i] 02:00 Família [i] 02:25 Varení pečení [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:55 SOS 18 9/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Príbehy z belasej maringotky 1 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 O troch tulákoch 5/7 [i] 09:40 Stratená melódia 5/7 [i] 10:15 Vojny rastlín 1 [i] 11:10 Národnostný magazín [i] 11:35 Úžasné dobrodružstvo 8/26 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Pomníky 4/10 [i] 13:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:35 Piesne moje,piesne [i] 14:05 Diagnóza 101 [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Život bez konca 1/5 [i] 16:45 Test magazín [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Megastavby I. 3/11 [i] 18:15 Psi-pomocníci [i] 18:40 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veľké jasovské dobrodružstvo [i] 21:00 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Elektra [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:40 Megastavby I. 3/11 [i] 00:35 Test magazín [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:00 Maigret 9 [i] 07:50 Dallas 100,101 [i] 09:50 Starý 13 [i] 11:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 1/36 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 2 [i] 17:40 Panelák 15,16 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 3,4 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:40 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 01:25 Volajú ma Earl [i] 01:45 Tajný život [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 6/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 6/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Do nebíčka [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 2/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 26/32 [i] 14:45 Cesta vzhůru 19/22 [i] 15:30 Simpsonovi XIV 11/22 [i] 15:55 Martin Snílek 4/26 [i] 16:05 Jack Holborn 4/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 7/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 20:55 Paní Olga [i] 21:50 Na stopě [i] 22:10 Festivalové vteřiny 2008 [i] 22:20 Prokletí králové 2/5 [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Musilok [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sabotáž [i] 01:10 Film o filmu Bathory [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 26/32 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:15 Na plovárně s Danny DeVitem [i] 03:35 Jak se žije zvoníkům podle Jána [i] 03:50 Neznámí hrdinové [i] 04:15 Kultura v regionech [i] 04:40 Čtenářský deník... Pavel Kohout: To byl můj život?? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 05:50 Po stopách [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Tibet v Nepálu: Svatba [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:35 Zpívánky [i] 13:40 Medvědi nic nevědí 2/6 [i] 14:05 Toulky krajem [i] 14:15 Martin Snílek 3/26 [i] 14:30 Jack Holborn 3/12 [i] 15:00 Bylo nám s ním dobře [i] 15:55 Héfaistův učeň [i] 16:15 Prizma [i] 16:40 Planeta Věda [i] 17:00 JÁDRO [i] 17:05 Potomci slavných [i] 17:35 Neznámá Země 2/3 [i] 18:00 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hudební laboratoř [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 11/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Zlomené květiny [i] 22:10 Přijel k nám Old Shatterhand [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Q [i] 00:00 Maďarská krása [i] 01:50 Divadlo žije! [i] 02:15 Československo ve zvláštních službách 4/19 [i] 03:15 Druhý koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 70 [i] 09:30 Sářina noční můra [i] 11:20 Julie Lescaut 8 [i] 13:15 Lékařské záhady 6 [i] 14:05 Gilmorova děvčata 19 [i] 15:05 Ztraceni II 2 [i] 16:00 Kobra 11 II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 17:45 Redakce 8 [i] 18:40 Dr. House 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 10 [i] 20:55 Odložené případy V 10 [i] 21:50 Policajti z předměstí 3, 4 [i] 22:40 4400 II 10 [i] 23:35 Vládci loutek [i] 01:30 Novashopping 02:00 Lucie na bílo [i] 02:55 S potápěči kolem světa [i] 03:35 Láska nad lásky 23, 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 17 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 12 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 9 [i] 08:30 Přátelé III 9 [i] 08:55 Knight Rider I 21 [i] 09:50 Sedmé nebe V 22 [i] 10:45 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda V 20 [i] 12:45 Chůva k pohledání I 1 [i] 13:15 Hunter III 19 [i] 14:15 Odpadlík IV 6 [i] 15:10 Will & Grace I 1 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 2 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 16 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 4 [i] 23:20 Agentura Jasno 7 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope VI 1 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika I 6 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 10:45 Volejbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 11:30 Volejbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Wednesday Selection [i] 18:25 Jezdectví [i] 19:30 Wednesday Selection [i] 19:40 Golf [i] 20:40 Golf [i] 21:15 Jachting [i] 21:50 Wednesday Selection [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Volejbal [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Láska paní Lambertové [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Dotek anděla II 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Dotek anděla II 11 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Médium I 13/16 [i] 21:00 Tichý svědek V 31 [i] 22:00 Tichý svědek V 32 [i] 23:00 Médium I 13/16 [i] 00:00 Tichý svědek V 31 [i] 01:00 Tichý svědek V 32 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Láska paní Lambertové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 12/13 06:00 Kašmír a Ladak 3/4 06:25 Kašmír a Ladak 4/4 06:50 Zvířata lidem podobná 3/5 07:55 Limity měst 3/13 08:15 Práce pro chlapa 7/12 08:45 Práce pro chlapa 8/12 09:15 Moje tlustá řecká kuchyně 11/15 09:50 Moje tlustá řecká kuchyně 12/15 10:20 Objevování Modré planety 3/13 11:25 Donnin den 26/44 12:00 Donnin den 27/44 12:35 Práce pro chlapa 7/12 13:05 Práce pro chlapa 8/12 13:35 Ostrovy snů 1/4 14:40 Kašmír a Ladak 3/4 15:05 Kašmír a Ladak 4/4 15:30 Moje tlustá řecká kuchyně 11/15 16:05 Moje tlustá řecká kuchyně 12/15 16:35 Archeolog odhaluje biblické příběhy 26/26 17:10 Papua-Nová Guinea 17:50 Limity měst 3/13 18:10 Zvířata lidem podobná 3/5 19:15 Objevování Modré planety 3/13 20:20 Za hranice lidských možností 2/3 21:30 Co nám prospívá 3/37 22:25 Design a designéři 12/13 22:40 Generálové pouště 1/2 23:45 Velikáni fotografie 6/6 00:50 Konvoje lodí Liberty 2/2 01:50 Island - ostrov zrozený z ohně 02:25 San Lazaro 02:45 Toulky Maďarskem 13/13 03:15 Papua-Nová Guinea 03:50 Island - ostrov zrozený z ohně 04:25 San Lazaro 04:45 Toulky Maďarskem 13/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ztřeštěné léto [i] 07:35 Tajná přání [i] 09:20 Most do země Terabithia [i] 10:55 Báječný den [i] 12:40 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 14:55 Příměří [i] 16:45 Jako mravenci [i] 18:05 Tančím, abych žil [i] 20:00 Portrét šílenství [i] 21:20 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 22:45 Ďáblův deník [i] 00:20 Sépie a velryba [i] 01:40 Portrét šílenství [i] 03:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 04:25 Ďáblův deník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 To je Elvis [i] 11:40 Příběhy hvězd: Madonna [i] 12:00 Překonat sám tisíce mil [i] 13:45 Elsa a Fred [i] 15:35 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 16:00 Déja Vu [i] 18:05 Mravenčí polepšovna [i] 19:30 Honba za lesním mužem [i] 21:00 Tráva III 15 [i] 21:25 Lucky Louie 1 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 10 [i] 22:50 Všichni moji muži [i] 00:30 Zeptej se prachu [i] 02:25 Jediná dlouhá noc [i] 03:50 Řekni, že mě miluješ 10 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.