TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Rebeca 53-54/150 [i] 10:05 Zákerný osud [i] 11:55 V siedmom nebi X. 7/22 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 13-14/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 7/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 11/22 [i] 15:15 Túžba tela 33-34/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Legenda o pirátovi 1/2 [i] 21:55 Legenda o pirátovi 2/2 [i] 23:45 E-Ring: Pentagón - krídlo E 3-4/22 [i] 01:30 Handler 5/16 [i] 02:15 Bláznivý Jimov život III. 15-16/29 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 3/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Prvá prezidentka 7/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 SOS 18 7/18 [i] 05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Rubi 109/115 [i] 07:20 ZOO-naopak [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 8/26 [i] 07:55 Spadla z oblakov 7/13 [i] 08:30 Sanitka 4/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence III. 17/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 9/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 10/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 13/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 14/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:30 Motelová izba 4/6 [i] 22:20 Stav mysle [i] 00:00 Osudom skúšaní [i] 00:30 SOS 18 7/18 [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 9/26 [i] 02:05 Nie si sama [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:45 Varení pečení [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 7/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:15 O troch tulákoch 4/7 [i] 09:45 Stratená melódia 4/7 [i] 10:20 História futbalu: Nádherná hra 13/13 [i] 11:10 Zelená šanca [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 7/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Sila hier. Čína sa pripravuje na Olympiádu [i] 13:05 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:25 Piesne moje,piesne [i] 14:00 Trezor [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Alžbetin dvor 6/6 [i] 16:30 Test magazín [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Svet záhad [i] 18:00 Divadlo bez opony [i] 18:40 Pomníky 4/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Vojny rastlín 1 [i] 20:50 K energetickej sebestačnosti Slovenska [i] 21:05 Diagnóza 101 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:30 Svet záhad [i] 01:20 Test magazín [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 8 [i] 07:50 Dallas 98,99 [i] 09:50 Starý 12 [i] 11:00 Matlock VIII. 22/22 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 1/13 [i] 17:40 Panelák 13,14 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 4 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 12 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Neodolateľne sexi [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:10 Volajú ma Earl [i] 01:35 Lovkyňa tajomstiev III. 1,2/22 [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:50 Modelky [i] 04:35 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 5/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:25 Pusu, pusu, pusu! [i] 10:20 Dům plný písniček [i] 11:00 Maestro [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 25/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 18/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 10/22 [i] 15:50 Martin Snílek 3/26 [i] 16:00 Jack Holborn 3/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 6/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:20 Festivalové vteřiny 2008 [i] 23:30 Uprostřed běhu [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Reportéři ČT [i] 01:00 Na cestě po Jeseníkách [i] 01:25 Štíty království českého 1/10 [i] 01:50 Ta naše povaha česká [i] 02:15 McLeodovy dcery IV 25/32 [i] 03:00 Světci a svědci [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Léto v Hačimantai 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Jeníček a Mařenka [i] 13:25 Teď vedou babička s dědou [i] 13:35 Knížka do batůžku [i] 13:40 Pravda a lež [i] 15:00 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 3/6 [i] 15:55 M ČR v atletice Tábor [i] 16:55 Střípky času [i] 17:15 Zpět k pramenům [i] 17:35 Život a doba spisovatele Karla [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hudební laboratoř [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 10/22 [i] 20:00 Rozum a cit [i] 22:10 Film o filmu: Choking Hazard [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:35 Tour de France 2008 [i] 00:00 Dokumentární klub: Jinou cestou domů [i] 01:00 Jak já to neslyším [i] 01:55 Verše pro dvě ruce [i] 02:15 Obyčejný den [i] 02:40 Do poslední kapky [i] 03:05 Hitlerovo muzeum 2/2 [i] 04:00 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo synodního seniora [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 69 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Karate Kid 3 [i] 11:55 Julie Lescaut 7 [i] 13:25 Lékařské záhady 5 [i] 14:15 Gilmorova děvčata 18 [i] 15:10 Ztraceni II 1 [i] 16:00 Kobra 11 II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 17:45 Redakce 7 [i] 18:40 Dr. House 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Strašidelný dům [i] 21:45 Kriminálka Miami IV 22 [i] 22:40 Lovec bouřek [i] 00:25 Da Vinciho případy VI 7 [i] 01:10 Novashopping 01:45 DO-RE-MI [i] 02:30 Áčko [i] 03:30 Láska nad lásky 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 16 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 11 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 8 [i] 08:30 Přátelé III 8 [i] 08:55 Knight Rider I 20 [i] 09:50 Sedmé nebe V 21 [i] 10:45 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda V 19 [i] 12:40 Hunter III 18 [i] 13:40 Odpadlík IV 5 [i] 14:35 Chirurgové III 25 [i] 15:40 Drzá Jordan IV 1 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 15 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 83 [i] 21:15 Plamen lásky [i] 23:20 Specialisté na vraždy V 3 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope V 24 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Klinika I 5 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i] 04:35 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Olympiáda [i] 11:15 Volejbal [i] 12:15 Volejbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Motorismus [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Dotek anděla II 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Dotek anděla II 10 [i] 18:00 Život v buši II 4/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 4/6 [i] 20:00 Médium I 12/16 [i] 21:00 Tichý svědek IV 29 [i] 22:00 Tichý svědek IV 30 [i] 23:00 Médium I 12/16 [i] 00:00 Tichý svědek IV 29 [i] 01:00 Tichý svědek IV 30 [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 10/13 06:00 Kašmír a Ladak 1/4 06:25 Kašmír a Ladak 2/4 06:50 Zvířata lidem podobná 2/5 08:00 Práce pro chlapa 5/12 08:30 Práce pro chlapa 6/12 09:05 Moje tlustá řecká kuchyně 9/15 09:40 Moje tlustá řecká kuchyně 10/15 10:10 Objevování Modré planety 2/13 11:15 Donnin den 24/44 11:50 Donnin den 25/44 12:25 Práce pro chlapa 5/12 12:55 Práce pro chlapa 6/12 13:30 Stezky v divočině 3/16 14:05 Stezky v divočině 4/16 14:35 Kašmír a Ladak 1/4 15:00 Kašmír a Ladak 2/4 15:25 Limity měst 4/13 15:45 Moje tlustá řecká kuchyně 9/15 16:20 Moje tlustá řecká kuchyně 10/15 16:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 24/26 17:25 Archeolog odhaluje biblické příběhy 25/26 18:00 Zvířata lidem podobná 2/5 19:10 Objevování Modré planety 2/13 20:20 Města ve výškách 3/10 20:55 Města ve výškách 4/10 21:30 Co nám prospívá 2/37 22:25 Limity měst 3/13 22:40 Ponorky ve studené válce 2/2 23:45 Velikáni fotografie 5/6 00:50 Konvoje lodí Liberty 1/2 01:50 Nové Eldorado 02:45 Toulky Maďarskem 11/13 03:15 Toulky Maďarskem 12/13 03:50 Nové Eldorado 04:50 Toulky Maďarskem 11/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V nebi [i] 07:40 Melinda a Melinda [i] 09:20 Univerzální uklízečka [i] 11:00 Árijský pár [i] 13:00 Vzepřít se obrům [i] 14:50 Tajná přání [i] 16:35 Most do země Terabithia [i] 18:10 Báječný den [i] 20:00 Na stojáka 43 [i] 20:30 Kurýr 2 [i] 21:55 Hra na schovávanou [i] 23:35 Jen na sex [i] 01:15 Kurýr 2 [i] 02:40 Hra na schovávanou [i] 04:15 Jen na sex [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Auta [i] 11:55 Honba za klenotem Nilu [i] 13:40 Bezva prachy [i] 15:10 To je Elvis [i] 16:50 Překonat sám tisíce mil [i] 18:35 Elsa a Fred [i] 20:25 Still Crazy [i] 22:00 Bezstarostně [i] 23:30 Tráva III 13 [i] 23:55 Tráva III 14 [i] 00:20 8MM 2 [i] 02:05 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Libor Hudáček vysvetlil svoje slová po zápase s Britmi, neodmieta systém trénera Ramsayho
Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po sobotňajšom víťaznom zápase v košickej Steel aréne s Veľkou Britániou (7:1) v A-skupine na 83. ...

Ľad v Steel Aréne trpí na záťaž, Koch: Najmä večer je už mäkší
Na snímke ľadová plocha v Steel aréne 6. mája 2019.

Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková 35., Kužmová 46.
Na archívnej snímke Naomi Osaková.

Video: Schwartz sa blysol hetrikom a Binnington shutoutom, St. Louis je krok od finále NHL
Hokejisti St. Louis sa presvedčivým víťazstvom 5:0 na ľade San Jose výrazne priblížili k finále bojov o Stanleyho pohár. Stav finálovej série play-off Západnej konferencie je 3:2 na ...

Aktuálne správy

Dnes nás čaká upršaný deň, no teploty nízke nebudú
Počasie u nás ovplyvňuje tlaková níž. Dnes bude polooblačno až oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty dosiahnu 17 až 22 stupňov C.

Pavol R. je obvinený z objednania vraždy Volzovej, čoskoro začína pojednávanie o jeho osude
Vo štvrtok sa začína v bratislavskom Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom TV Markíza Pavlom R.. Ten čelí ...

Vlaky do Banskej Štiavnice nahradia tento týždeň autobusy
Ilustračná snímka.

Začína sa obdobie ústnych maturít, absolvuje ich okolo 43.000 žiakov
Ilustračná snímka.

Vodiči sa v pondelok ráno zdržia na viacerých bratislavských úsekoch
Ilustračná snímka.

Stredoškoláci si vyskúšajú na UK vysokoškolské lavice
Na snímke pohľad na Vajanského nábrežie s budovou Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Aktuálny a inšpiratívny Honoré de Balzac sa narodil pred 220 rokmi
Honoré de Balzac, daguerrotypie Louise-Augusta Bissona z roku 1842.

Veterán Woodstocku Joe Cocker by mal 75 rokov
Na archívnej snímke Joe Cocker.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.