Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 51-52/150 [i] 10:45 Ulica [i] 11:55 V siedmom nebi X. 6/22 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 11-12/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 6/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 10/22 [i] 15:15 Túžba tela 31-32/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:05 Ulica [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Veterná smršť [i] 21:45 OOOPS! [i] 22:25 Hrdinovia 3-4/23 [i] 00:10 Drsný zákon [i] 01:50 Bláznivý Jimov život III. 13-14/29 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 2/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 6/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ľudia na jednotku [i] 06:35 Rubi 108/115 [i] 07:20 ZOO-naopak [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 7/26 [i] 07:55 Spadla z oblakov 6/13 [i] 08:30 Sanitka 3/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Pieseň prérie [i] 12:15 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:10 Providence III. 16/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 8/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 9/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 11/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 12/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 21:45 Bratia a sestry 15/23 [i] 22:30 Klinika Grace 28/36 [i] 23:15 24 III.séria 19/24 [i] 00:00 GEN.sk [i] 00:15 SOS 18 6/18 [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 8/26 [i] 02:00 Família [i] 02:30 Varení pečení [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:15 Lesná lekáreň 6/7 [i] 08:20 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 08:35 O troch tulákoch 3/7 [i] 09:00 Stratená melódia 3/7 [i] 09:40 Veľké ticho [i] 12:20 Úžasné dobrodružstvo 6/26 [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:00 Piesne moje,piesne [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Alžbetin dvor 5/6 [i] 16:30 Test magazín [i] 16:35 Motormagazín [i] 17:00 Šesť žien Henricha VIII. 2/4 [i] 17:55 Divadlo bez opony [i] 18:40 Sila hier. Čína sa pripravuje na Olympiádu [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 13/13 [i] 20:55 Anjeli strázni Anny Šiškovej [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 23:55 Šesť žien Henricha VIII. 2/4 [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Test magazín [i] 01:40 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY 05:35 NOVINY PLUS 06:00 Maigret 7 [i] 07:50 Dallas 96,97 [i] 09:50 Starý 11 [i] 11:00 Matlock VIII. 21 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad dámy v jazere [i] 15:40 Rodinné prekliatie [i] 17:40 Panelák 11,12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 16 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 2 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:45 Cesta k ľadu [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Počesku [i] 05:10 Album [i] 05:40 Proč bychom se nebavili [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 45/78 [i] 09:00 H. Franková: Ohnivé ženy se vracejí [i] 10:05 Recitál Jaroslava Hutky [i] 10:50 Směr rovník 1/6 [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 24/32 [i] 14:45 Cesta vzhůru 17/22 [i] 15:30 Simpsonovi XIV 9/22 [i] 15:55 Medvědi nic nevědí 2/6 [i] 16:20 Toulky krajem [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 5/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 4/20 [i] 21:00 Na cestě po Jeseníkách [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Festivalové vteřiny 2008 [i] 22:20 Smrt darebáka [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:55 Výtvarnické konfese [i] 01:25 Sex ve městě I 10/12 [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:10 McLeodovy dcery IV 24/32 [i] 02:55 Znamení a rituály [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Náš venkov [i] 06:50 Československý filmový týdeník 684/2379 [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Hra na zelenou [i] 13:10 Zpívánky [i] 13:15 Kostičky [i] 13:25 Seržant Pepper [i] 15:00 Letecké katastrofy: Když na palubě vypukne požár [i] 16:00 Osud talentu v Čechách [i] 17:00 Pahorek [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:05 Hudební laboratoř [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 9/22 [i] 20:00 Hitlerovo muzeum 2/2 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 5/15 [i] 22:05 Synkopa imunity [i] 22:20 Divnopis - Tuněchody [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Tour de France 2008 [i] 23:35 Notes [i] 00:15 Rvačka mezi muži [i] 02:10 Jak se žije u pásu podle Jána Piroha [i] 02:25 Čtenářský deník... Pavel Kohout: To byl můj život?? [i] 02:35 Exit 316: Závislost [i] 02:55 Přírodní krásy Japonska: Řeka Koza 03:10 Československo ve zvláštních službách 3/19 [i] 04:10 POKR [i] 04:35 Synkopa imunity [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 68 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Rána deštníkem [i] 11:45 Julie Lescaut 6 [i] 13:20 Lékařské záhady 4 [i] 14:15 Gilmorova děvčata 17 [i] 15:10 Ztraceni 24 [i] 16:00 Kobra 11 II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 17:45 Redakce 6 [i] 18:40 Dr. House 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 12 [i] 21:05 Vražedná čísla 7 [i] 21:55 Mizerové [i] 00:15 Poldové z Rosenheimu III 7, 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 15 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 10 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VII 7 [i] 08:30 Přátelé III 7 [i] 08:55 Knight Rider I 19 [i] 09:55 Sedmé nebe V 20 [i] 10:50 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda V 18 [i] 12:50 Hunter III 17 [i] 13:50 Odpadlík IV 4 [i] 14:45 Chirurgové III 24 [i] 15:40 Drzá Jordan III 13 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 14 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Zoufalé manželky III 17 [i] 22:15 Myšlenky zločince I 3 [i] 23:10 Specialisté na vraždy V 2 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope V 23 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:45 Klinika I 4 [i] 03:35 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Olympiáda [i] 10:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:00 Viking [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Biatlon [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Dotek anděla II 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 15:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 17:00 Dotek anděla II 9 [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 Médium I 11/16 [i] 21:00 Tichý svědek IV 27 [i] 22:00 Tichý svědek IV 28 [i] 23:00 Médium I 11/16 [i] 00:00 Tichý svědek IV 27 [i] 01:00 Tichý svědek IV 28 [i] 02:00 Obyčejná žena [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Stalo se lidem 1/2 06:00 Vzhůru do středozemí 25/25 06:30 Fotbalová hi-tech - nový míč 07:05 Zvířata lidem podobná 1/5 08:10 Práce pro chlapa 3/12 08:40 Práce pro chlapa 4/12 09:15 Moje tlustá řecká kuchyně 7/15 09:45 Moje tlustá řecká kuchyně 8/15 10:15 Objevování Modré planety 1/13 11:20 Donnin den 22/44 11:55 Donnin den 23/44 12:30 Práce pro chlapa 3/12 13:00 Práce pro chlapa 4/12 13:30 Stezky v divočině 1/16 14:05 Stezky v divočině 2/16 14:40 Vzhůru do středozemí 25/25 15:15 Fotbalová hi-tech - nový míč 15:50 Moje tlustá řecká kuchyně 7/15 16:20 Moje tlustá řecká kuchyně 8/15 16:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 22/26 17:25 Archeolog odhaluje biblické příběhy 23/26 18:00 Zvířata lidem podobná 1/5 19:10 Objevování Modré planety 1/13 20:20 Dětská nemocnice Yorkhill 1/14 20:55 Dětská nemocnice Yorkhill 2/14 21:30 Co nám prospívá 1/37 22:25 Limity měst 8/13 22:40 Ponorky ve studené válce 1/2 23:45 Velikáni fotografie 4/6 00:50 Bitevní lodě 4/4 01:50 Putování Maďarskem 9/10 02:20 Putování Maďarskem 10/10 02:50 Toulky Maďarskem 9/13 03:20 Toulky Maďarskem 10/13 03:50 Putování Maďarskem 9/10 04:20 Putování Maďarskem 10/10 04:50 Toulky Maďarskem 9/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 08:25 Hluboko pod kůží [i] 09:50 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:20 Lovecká sezóna [i] 12:45 V nebi [i] 14:25 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 14:40 Melinda a Melinda [i] 16:20 Univerzální uklízečka [i] 18:00 Árijský pár [i] 20:00 Temný obraz [i] 21:40 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 23:40 Démon pomsty [i] 01:15 Temný obraz [i] 02:55 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 04:55 Christina Aquilera: Back to basics [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 ATL [i] 11:45 Manažeři [i] 13:25 Producenti [i] 15:35 Auta [i] 17:30 Bezva prachy [i] 19:00 Honba za klenotem Nilu [i] 20:45 Po sexu [i] 22:00 Destrukce systému [i] 23:40 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i] 00:35 Řím II : Želva a zajíc 4 [i] 01:25 Tráva je zlatej důl [i] 03:05 Po sexu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.