Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 22/40 [i] 06:35 Scooby a Shaggy - kráľovskí rozprávkari [i] 07:45 Chrisa nemá nikto rád I. 15-16/22 [i] 08:35 Veľký sen malej zebry [i] 10:30 Babička 1/2 [i] 12:00 Babička 2/2 [i] 13:30 LET´S DANCE 2 [i] 15:55 Navždy mladý [i] 17:55 Škaredá Betty II. [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Cestoviny [i] 20:00 Nepriestrelný mních [i] 22:10 Štvanec [i] 00:05 Smrtiaca pláž [i] 01:45 Nepriestrelný mních [i] 03:30 V žiare veľkomesta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 5/20 [i] 06:10 Pocoyo I. 7/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 7/26 [i] 06:40 Aladin 1 [i] 07:05 Gumkáči 33/52 [i] 07:30 BB3B 12/13 [i] 07:55 Hannah Montana 12/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:15 Pláž Makaha 10/10 [i] 10:00 Sv.omša na sviatok sv.Cyrila a Metoda [i] 11:50 A človek objavil zvieratá 1/2 [i] 12:40 Postav dom, zasaď strom [i] 13:10 Mary Poppins [i] 15:30 Anja za Viktorom [i] 17:00 Slávnosti sv.Cyrila a Metoda [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 TELEČUMIL [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:05 Čas rozhodnutia [i] 22:35 Brubaker [i] 00:45 Koniec detstva [i] 02:15 Takí sme boli [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Záhady SK [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:50 Postav dom, zasaď strom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Reflets II. 12/12 [i] 09:10 Ako listy jedného stromu [i] 10:35 Bojový plán 13/13 [i] 11:25 Televíkend [i] 11:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 12:20 Línie,tvary,farby. 8/12 [i] 12:45 Stopy dávnej minulosti [i] 13:10 Jozef kardinál Tomko o sv. Cyrilovi a Metodovi [i] 13:35 Farmárska revue [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:10 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 15:30 Mojmír II. [i] 16:40 Olympijský magazín [i] 17:10 Janko Petrenka - tanečník z Východnej [i] 17:55 Ostrov Minotaura 1/2 [i] 18:45 Na počiatku bolo slovo [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Slováci v Chorvátsku [i] 21:05 5000 rokov čínskej civilizácie 6/12 [i] 22:05 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:45 Oratórium sv. Cyrila a Metoda [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY 06:15 Maigret 6 [i] 08:00 Spider-Man [i] 08:25 Preteky Nascar II. [i] 08:50 Malí rytieri [i] 09:15 Cyborg 009 [i] 09:45 Cesta na západ 5 [i] 11:40 El Cid - Najväčší španielsky hrdina [i] 15:20 Príbeh z prérie 2 [i] 17:15 Sám v divočine [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Letné kino: Prepadnutie v Pacifiku [i] 22:20 Letné kino: Čas zabiť [i] 01:25 A. I. - Umelá inteligencia [i] 03:45 Záchranný tím SAR [i] 04:30 Modelky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 06:00 Mumínci 14/26 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 44/78 [i] 06:45 Seržant Proužek 16/26 [i] 06:55 Včelka Mája [i] 07:20 Garfield a přátelé II 13/26 [i] 07:45 Doma chutná nejlépe [i] 08:00 Seržant Pepper [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Díry [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:10 Cesta k vítězství 18/23 [i] 13:25 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 14:00 Film o filmu Bathory [i] 14:25 Okouzlení VIII 34/54 [i] 15:20 Vlastní krev [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 9/14 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Polední žár [i] 21:25 Festivalové vteřiny 2008 [i] 21:35 Silverado [i] 23:45 Nenechte si ujít [i] 23:50 Zprávy 23:55 Branky, body, vteřiny 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Počítání mrtvých [i] 02:00 13. komnata Petra Kratochvíla [i] 02:25 Divnopis - Cotkytle [i] 02:30 Pošta pro tebe - Návraty [i] 03:25 Sólo pro... Glena Hansarda 2 [i] 04:00 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Zpět k pramenům [i] 05:35 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Regenerace [i] 09:20 Nenechte si ujít [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Za vesnickými muzikanty [i] 10:10 Jak se žije zvoníkům podle Jána [i] 10:25 Sváteční slovo Tomáše Halíka [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:00 Deset století architektury [i] 12:15 Simpsonovi XIV 8/22 [i] 12:40 Sabotáž [i] 13:05 Madonna: Svěřím ti tajemství [i] 15:05 Kinobox [i] 15:35 Letecké katastrofy: Když na palubě vypukne požár [i] 16:30 Kamera na cestách: Rozdělená země [i] 17:25 Objevování planety Oceán 12/13 [i] 18:15 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Tibet v Nepálu: Chrám a oběť [i] 19:00 Hudební laboratoř [i] 19:25 G. Rossini: Italka v Alžíru - předehra [i] 19:35 Simpsonovi XIV 8/22 [i] 20:00 Krásný nadhasič [i] 21:10 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 21:25 Eurosong 2008 [i] 22:15 Tour de France 2008 [i] 22:45 Noc s Andělem [i] 00:15 Jazz klub [i] 01:10 Jiří Pecha, herec [i] 01:25 Labyrint světa a lusthaus srdce [i] 03:15 Na plný pecky [i] 03:55 ČT Live - Katapult [i] 04:50 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Ošklivé káčátko 45 [i] 06:40 Rudi a Trudi 1, 2 [i] 07:10 W.I.T.C.H. 33 [i] 07:35 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:30 Kalifornské léto II 8 [i] 09:20 Vteřiny před katastrofou II 1 [i] 10:25 Zeměmoří 1/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Roztomilý člověk [i] 14:20 Na dně oceánu [i] 16:05 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 17:45 Vinnetou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mušketýr [i] 22:00 Na dostřel [i] 23:50 Návnada [i] 01:30 Novashopping 02:00 Český bodygard [i] 03:25 Láska nad lásky 17, 18 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 8 [i] 06:35 Taz-mania III 12 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo IV 8 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:30 Fresh Prince I 18 [i] 08:00 Fresh Prince I 19 [i] 08:35 Přátelé III 5 [i] 09:05 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 176 [i] 10:35 M*A*S*H 177 [i] 11:05 Helicops I 12 [i] 12:05 Amerika hledá topmodelku III 5 [i] 13:00 Ošklivka Katka 9 [i] 14:10 Vojna není kojná [i] 15:55 Roj [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Král Artuš [i] 22:35 Komando [i] 00:35 Barbar Conan [i] 02:45 Volejte Věštce 04:20 Dům hrůzy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:00 Volejbal [i] 13:00 Volejbal [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Volejbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Merlin 1/2 [i] 10:00 Pan Muzika [i] 12:00 Merlin 1/2 [i] 14:00 Život v deltě [i] 16:00 Náš dům [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 20:00 Expert na vraždu [i] 22:00 Ztracené ideály 1/2 [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 8/13 06:00 Mrakodrapy - symboly moderní doby 07:05 Města ve výškách 1/10 07:40 Města ve výškách 2/10 08:15 Za hranice lidských možností 1/3 09:20 Luky a lučištníci 10:25 Největší světová výstava 1/2 11:30 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste 12:35 Za jídlem přes ulici 9/10 13:05 Za jídlem přes ulici 10/10 13:35 Co nevíte o teniskách 14:40 Chůvy divočiny 1/18 15:10 Chůvy divočiny 2/18 15:45 Hlasy džungle 16:50 Na úvěr 11/26 17:20 Na úvěr 12/26 17:50 Sousedé ve válce 24/32 18:20 Sousedé ve válce 25/32 18:50 Vychytávky 13/13 19:20 Fotbalová hi-tech - nový míč 19:55 Islandské gejzíry 20:30 Proč je to tak? 20/27 21:30 Antické olympijské hry 7/11 22:05 Antické olympijské hry 8/11 22:40 Extrémní podmínky 7/15 23:10 Extrémní podmínky 8/15 23:45 Posedlost rychlostí 2/3 00:50 Globální kmen 1/3 01:25 Globální kmen 2/3 02:00 Globální kmen 3/3 02:35 Limity měst 1/13 02:50 Tah jeřábů nad maďarskou pustou 03:55 Putování Maďarskem 9/10 04:25 Putování Maďarskem 10/10 04:55 Sousedé ve válce 24/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Agent v sukni 2 [i] 07:40 Před kamerou 27 [i] 08:10 Amazonky [i] 09:50 Honba za diamantem [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 12:00 Tančím, abych žil [i] 13:55 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 14:10 Miss Potter [i] 15:40 Nepřemožitelný [i] 17:20 Agent v sukni 2 [i] 19:00 Rihanna [i] 20:00 Finty Dicka a Jane [i] 21:30 Základ rodiny [i] 23:10 Sépie a velryba [i] 00:30 Tenká červená linie [i] 03:05 Já-tě-vidím.com [i] 04:35 Zloději a vyděrači [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Žena ve vodě [i] 09:45 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 11:10 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 12:30 V 2007 concert [i] 13:30 Poslední sbohem [i] 15:10 Honba za lesním mužem [i] 16:35 Oko delfína [i] 18:15 Žena ve vodě [i] 20:05 Zeptej se prachu [i] 22:00 Nevěstinec 2 5 [i] 22:25 Hranice života [i] 00:00 Ambiciózní [i] 01:30 Studené nohy [i] 02:50 Klub osamělých v Boynton Beach [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.