Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 49-50/150 [i] 10:10 Spacák pre dvoch [i] 11:50 V siedmom nebi X. 5/22 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 9-10/24 [i] 13:35 Joan z Arkádie I. 5/23 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 9/22 [i] 15:15 Túžba tela 29-30/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Slnko, seno, erotika [i] 22:10 Živý terč [i] 00:05 Avignonské proroctvo [i] 01:00 Tichá zúrivosť [i] 02:45 Živý terč [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:55 Prvá prezidentka 5/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Tiene hriechu 154 [i] 07:20 ZOO-naopak [i] 07:30 Gumkáči 32/52 [i] 07:55 Spadla z oblakov 5/13 [i] 08:30 Sanitka 2/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Osamelý kovboj [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence III. 15/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 7/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 8/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 9/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 10/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Dotyk osudu [i] 23:10 Koktejl [i] 01:00 SOS 18 5/18 [i] 01:55 Rodina doktora Kleista 7/26 [i] 02:45 Família [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Osudom skúšaní [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 5/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 O troch tulákoch 2/7 [i] 09:35 Stratená melódia 2/7 [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:00 Separé [i] 11:30 Úžasné dobrodružstvo 5/26 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Veľké záhady [i] 13:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:20 Východná 2007 [i] 13:55 Stopy dávnej minulosti [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Na vysokej skale [i] 16:10 Test magazín [i] 16:20 Divadlo bez opony 1 [i] 17:00 Obrázky z prírody 7/14 [i] 17:30 Televíkend [i] 18:00 Listovanie v budúcnosti [i] 18:30 Línie,tvary,farby. 8/12 [i] 18:55 Polícia [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:15 Eurokino [i] 23:45 Tajomstvo stradiváriek [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:00 Televíkend [i] 01:25 Polícia [i] 01:35 Listovanie v budúcnosti [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Test magazín [i] 02:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 5 [i] 07:50 Dallas 94,95 [i] 09:50 Starý 10 [i] 11:00 Matlock VIII. 20 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad pomsteného esa [i] 15:40 Mrazivý strach [i] 17:40 Panelák 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Veľký televízny príbeh: Nebezpečná aféra [i] 22:00 Veľký televízny príbeh: Len spi, malá [i] 23:55 Nebezpečné rozkoše [i] 01:25 Kuchynské dôvernosti [i] 01:50 Prípad pre mamu [i] 03:20 Záchranný tím SAR [i] 04:00 Modelky [i] 04:45 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 4/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 O houbovém Kubovi a princi [i] 09:50 Pozdrav z Jaroměře [i] 10:15 Co tomu říkáte, pane Werich? 1/9 [i] 10:30 Písničky na červenec [i] 11:05 Album [i] 11:40 Proč bychom se nebavili [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 23/32 [i] 14:40 Simpsonovi XIV 7/22 [i] 15:00 Garfield a přátelé II 13/26 [i] 15:25 Zbojníci 6/13 [i] 15:50 Svět Elmo 8/56 [i] 16:05 Ferda II 21/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Nenechte si ujít [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 2/13 [i] 21:00 13. komnata Petra Kratochvíla [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Festivalové vteřiny 2008 [i] 22:25 Sex ve městě I 10/12 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Karamelka [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Všechnopárty [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:15 McLeodovy dcery IV 23/32 [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Psí život [i] 03:50 Citera biochemika Kleňhy [i] 04:05 Jistě, pane premiére 15/16 [i] 04:35 Historky od krbu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sněží [i] 05:55 Může to být i vaše dítě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Adresa: střední Evropa [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Zpívánky [i] 13:20 Martin Snílek 2/26 [i] 13:35 Jack Holborn 2/12 [i] 14:00 Sny kominíka Sazivce [i] 14:40 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:45 Alchymie bytí [i] 16:10 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 2/4 [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum elektrického proudu [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Barcelona, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Edita Gruberová zpívá Mozarta [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 7/22 [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2008 [i] 21:10 Jistě, pane premiére 15/16 [i] 21:40 Ladí neladí [i] 22:40 Události, komentáře [i] 23:15 Branky, body, vteřiny [i] 23:20 Golfmagazín [i] 23:45 Folkový poeta Xavier Baumaxa uvádí [i] 00:35 Historky od krbu [i] 00:55 Nejslavnější fotbalové kluby 5/5 [i] 01:50 Pavel Tigrid - Evropan [i] 02:45 Herci [i] 03:40 Bílá místa [i] 03:55 Evropa dnes [i] 04:20 Muzeum elektrického proudu [i] 04:30 Zpěvačky ze Strání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 67 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Tristan: Romantický vrah [i] 11:45 Julie Lescaut 5 [i] 13:25 Lékařské záhady 3 [i] 14:20 Gilmorova děvčata 16 [i] 15:10 Ztraceni 23 [i] 16:05 Kobra 11 II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 17:45 Redakce 5 [i] 18:40 Dr. House 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Na samotě u lesa [i] 21:45 Světák [i] 23:40 Resident Evil [i] 01:20 Da Vinciho případy VI 5 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Tabu [i] 03:45 Láska nad lásky 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 14 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 7 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 6 [i] 08:45 Přátelé III 4 [i] 09:10 Knight Rider I 18 [i] 10:10 Sedmé nebe V 19 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:00 Diagnóza vražda V 17 [i] 12:55 Hunter III 16 [i] 13:55 Odpadlík IV 3 [i] 14:50 Chirurgové III 23 [i] 15:45 Drzá Jordan III 12 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 13 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Pravdivé lži [i] 23:00 Predátor [i] 01:10 Vize zločinu 2 [i] 02:05 Volejte Věštce 03:45 Klinika I 3 [i] 04:35 Horečka II 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 12:00 Volejbal [i] 14:00 Volejbal [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Volejbal [i] 22:30 Poker [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Strongest Man [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Sněhová královna [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 4 [i] 11:00 Za úsvitu [i] 13:00 Dotek anděla II 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 4 [i] 15:00 Sněhová královna [i] 17:00 Dotek anděla II 8 [i] 18:00 Loučení se svobodou [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 8 [i] 22:00 Ve tři ráno [i] 00:00 Velitelkou v pekle [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 6/13 06:00 Vzhůru do středozemí 23/25 06:30 Vzhůru do středozemí 24/25 07:00 Limity měst 5/13 07:20 Amazonie - dobyvatelská horečka 2/2 08:15 Práce pro chlapa 1/12 08:45 Práce pro chlapa 2/12 09:15 Moje tlustá řecká kuchyně 5/15 09:45 Moje tlustá řecká kuchyně 6/15 10:15 Adrenalinový výzkum 5/6 10:50 Adrenalinový výzkum 6/6 11:25 Donnin den 20/44 12:00 Donnin den 21/44 12:35 Práce pro chlapa 1/12 13:05 Práce pro chlapa 2/12 13:35 Maurové 2/2 14:40 Vzhůru do středozemí 23/25 15:10 Vzhůru do středozemí 24/25 15:45 Moje tlustá řecká kuchyně 5/15 16:15 Moje tlustá řecká kuchyně 6/15 16:45 Archeolog odhaluje biblické příběhy 20/26 17:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 21/26 17:50 Limity měst 5/13 18:10 Amazonie - dobyvatelská horečka 2/2 19:10 Adrenalinový výzkum 5/6 19:45 Adrenalinový výzkum 6/6 20:20 Záhadná diagnóza 2/7 21:15 Design a designéři 11/13 21:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 22:40 Válka v barvě - kanadský příběh 1/3 23:45 Velikáni fotografie 3/6 00:50 Bitevní lodě 3/4 01:45 Putování Maďarskem 7/10 02:15 Putování Maďarskem 8/10 02:45 Toulky Maďarskem 7/13 03:15 Toulky Maďarskem 8/13 03:50 Putování Maďarskem 7/10 04:20 Putování Maďarskem 8/10 04:50 Toulky Maďarskem 7/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 06:00 Hranice možností [i] 07:55 Neuvěřitelný příběh [i] 09:20 Soví houkání [i] 10:50 Univerzální uklízečka [i] 12:30 Před kamerou 27 [i] 13:00 Marion a Lucie [i] 14:35 Molly - příběh z druhé světové války [i] 16:00 Pitva mimozemšťana [i] 17:35 Štěstí na dosah [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 20:00 Její případ [i] 22:05 Ďáblův deník [i] 23:35 Nezvratný osud 3 [i] 01:05 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 02:35 Shortbus [i] 04:15 Umění musí bolet [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Déja Vu [i] 12:05 DOA: Na život a na smrt [i] 13:30 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 13:55 Deník [i] 15:25 Trenérka [i] 17:10 Zoop v Jižní Americe [i] 18:40 Zbožňuju prachy! [i] 20:10 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i] 21:05 Řím II : Želva a zajíc 4 [i] 22:00 Zpátky ve hře [i] 23:25 Drsný časy [i] 01:15 8MM 2 [i] 03:00 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Tarasovová s Morozovom sú na MS lídrami po krátkom programe
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov, archívna snímka.

Aktuálne správy

Slovenskí lekári si pripomínajú 21 rokov od prvej transplantácie srdca
Ilustračná snímka.

Dnes nás čaká slnečný deň, využite ho naplno
Na snímke pučiace kvety magnólie medzi obytnými domami v Starom meste v Bratislave 19. marca 2019.

Výjazdové rokovanie vlády v regiónoch pokračuje v stredu v Lipanoch
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

Trump nominoval A. Brinkovú na post veľvyslankyne USA na Slovensku
Na archívnej snímke americký prezident Donald Trump.

Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes overí kvalitu vody zo studní
Bratislavská vodárenská spoločnosť, ilustračná snímka.

Sneh sa dlho neudrží: Pod na lyže, spusť sa prvý
Ilustračná snímka.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner
Záber z filmu Obchod na korze, Jozef Kroner, archívna snímka.

Brigitte Bardot hrozí ďalšie stíhanie za rasistické výroky
Brigitte Bardotová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.