Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 47-48/150 [i] 10:10 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 11:45 V siedmom nebi X. 4/22 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 7-8/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 4/23 [i] 14:20 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 15:15 Túžba tela 27-28/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Mučivá neistota 1/2 [i] 21:55 Mučivá neistota 2/2 [i] 23:45 Invázia 1-2/22 [i] 01:25 Uzavretý prípad 13/13 [i] 02:20 Zafírové dievčatá [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 4/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 SOS 18 4/18 [i] 05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Tiene hriechu 153 [i] 07:20 ZOO-naopak [i] 07:30 Gumkáči 31/52 [i] 07:55 Spadla z oblakov 4/13 [i] 08:30 Sanitka 1/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Anjel menom Hans [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence III. 14/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 6/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 7/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 7/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 8/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Hit storočia [i] 21:45 Radosť zo života [i] 22:15 Čierne prachy [i] 00:05 Zmiešané manželstvá [i] 00:35 SOS 18 4/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 6/26 [i] 02:15 Nie si sama [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:55 SOS 18 5/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 4/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 O troch tulákoch 1/7 [i] 09:35 Stratená melódia 1/7 [i] 10:15 História Tatier [i] 10:55 Maďarský magazín [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 4/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Psi-pomocníci [i] 13:00 Psi-pomocníci [i] 13:25 Východná 2007 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Alžbetin dvor 4/6 [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Megastavby I. 2/11 [i] 17:50 Horoskop 3/4 [i] 18:35 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Stratený v La Mancha [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:00 Megastavby I. 2/11 [i] 00:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Test magazín [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 4 [i] 07:50 Dallas 92,93 [i] 09:50 Starý 9 [i] 11:00 Matlock VIII. 19 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha [i] 15:40 Nevinná smrť [i] 17:40 Panelák 7,8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 3 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 11 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Jericho 15 [i] 23:55 Špeciálne komando II. 2 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:40 Môj hrozný rok [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:35 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 3/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Dvě Cecilky [i] 09:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka 1/13 [i] 10:50 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:30 Je to jen sen... [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 22/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 16/22 [i] 15:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 15:35 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 2/4 [i] 15:50 Sny kominíka Sazivce [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 4/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 1/7 [i] 20:55 Taggart [i] 21:45 Detektiv Martin Tomsa [i] 22:50 POKR [i] 23:20 David Nolande 6/6 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Naslepo [i] 00:45 Musilok [i] 01:10 Taxík [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 22/32 [i] 02:45 Hledání ztraceného času [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Robin Hood 26/26 [i] 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:05 JÁDRO [i] 05:10 Neznámá Země 1/3 [i] 05:30 Potomci slavných [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Modrý pták [i] 15:15 Po stopách [i] 15:30 Olympijská pohlednice [i] 15:40 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 16:15 Nepravý muž [i] 18:00 Ztracená duše národa 2/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sinfonia pacis [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Přírodní krásy Japonska: Jaro na ostrově Jokušima [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Pavel Tigrid - Evropan [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Cotkytle [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 684/2379 [i] 23:25 Pingpong [i] 00:55 Q [i] 01:25 63. mezinárodní hudební festival [i] 03:10 Divadlo žije! [i] 03:35 Zpívání na farmě [i] 04:15 Reportéři ČT [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 66 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Náš přítel Frank [i] 11:35 Julie Lescaut 4 [i] 13:15 Lékařské záhady 2 [i] 14:00 Lenssen & spol. [i] 14:25 Gilmorova děvčata 15 [i] 15:15 Ztraceni 22 [i] 16:05 Kobra 11 II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 17:45 Redakce 4 [i] 18:40 Dr. House 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pandemie 1/2 [i] 21:40 Kriminálka New York II 20 [i] 22:35 Útěk z vězení II 20 [i] 23:25 Paranoia [i] 01:00 Novashopping 01:30 Ptákoviny [i] 02:20 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 13 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 6 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 5 [i] 08:45 Přátelé III 3 [i] 09:10 Knight Rider I 17 [i] 10:10 Sedmé nebe V 18 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda V 16 [i] 12:55 Hunter III 15 [i] 13:55 Odpadlík IV 2 [i] 14:50 Chirurgové III 22 [i] 15:45 Drzá Jordan III 11 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 12 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 82 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 1 [i] 23:05 Specialisté na vraždy V 1 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope V 22 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Klinika I 2 [i] 03:30 Caruso show [i] 04:20 Benefice Jana Nedvěda [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Sports Traveller [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Paralympiáda [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Watts [i] 13:30 Fotbal [i] 15:30 Motorismus [i] 16:30 Motorismus [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Volejbal [i] 22:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Kouzelný výtah [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 11:00 Podivné dítě [i] 13:00 Dotek anděla II 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 15:00 Kouzelný výtah [i] 17:00 Dotek anděla II 7 [i] 18:00 Rozhřešení [i] 20:00 Médium I 10/16 [i] 21:00 Tichý svědek IV 25 [i] 22:00 Tichý svědek IV 26 [i] 23:00 Médium I 10/16 [i] 00:00 Tichý svědek IV 25 [i] 01:00 Tichý svědek IV 26 [i] 02:00 Rozhřešení [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Toulky Maďarskem 4/13 06:00 Vzhůru do středozemí 21/25 06:35 Vzhůru do středozemí 22/25 07:05 Amazonie - dobyvatelská horečka 1/2 08:10 No co, jsem malý 09:15 Moje tlustá řecká kuchyně 3/15 09:45 Moje tlustá řecká kuchyně 4/15 10:15 Adrenalinový výzkum 3/6 10:50 Adrenalinový výzkum 4/6 11:25 Donnin den 18/44 12:00 Donnin den 19/44 12:35 No co, jsem malý 13:40 Maurové 1/2 14:45 Vzhůru do středozemí 21/25 15:20 Vzhůru do středozemí 22/25 15:50 Moje tlustá řecká kuchyně 3/15 16:20 Moje tlustá řecká kuchyně 4/15 16:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 18/26 17:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 19/26 17:50 Limity měst 4/13 18:10 Amazonie - dobyvatelská horečka 1/2 19:10 Adrenalinový výzkum 3/6 19:45 Adrenalinový výzkum 4/6 20:20 Záhadná diagnóza 1/7 21:15 Design a designéři 10/13 21:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 22:40 Válka v barvě - Adolf Hitler 23:45 Velikáni fotografie 2/6 00:50 Bitevní lodě 2/4 01:50 Putování Maďarskem 5/10 02:20 Putování Maďarskem 6/10 02:50 Toulky Maďarskem 5/13 03:20 Toulky Maďarskem 6/13 03:50 Putování Maďarskem 5/10 04:20 Putování Maďarskem 6/10 04:50 Toulky Maďarskem 5/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Plácek 2 [i] 07:35 Před kamerou 27 [i] 08:05 Vánoční únos [i] 09:35 Síly temna [i] 11:10 Klik - život na dálkové ovládání [i] 13:00 Hranice možností [i] 14:55 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 15:20 Neuvěřitelný příběh [i] 16:50 Soví houkání [i] 18:20 Univerzální uklízečka [i] 20:00 Na stojáka 43 [i] 20:30 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 21:55 Občan Havel [i] 00:00 G [i] 01:35 Na stojáka 43 [i] 02:05 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:25 Občan Havel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 8 statečných [i] 11:55 Zeptej se nejdřív dětí [i] 13:30 Příběhy hvězd: David a Victoria [i] 13:55 Bezva prachy [i] 15:25 Déja Vu [i] 17:25 DOA: Na život a na smrt [i] 18:50 Deník [i] 20:20 Mlha [i] 22:00 Borci [i] 23:30 Bezstarostně [i] 01:00 Mlha [i] 02:35 Borci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lietadlo s futbalistami Saudskej Arábie horelo, pristálo bezpečne
Futbalová reprezentácia Saudskej Arábie po poruche jedného z motorov lietadla bezpečne pristála v Rostove na Done. V stredu o 17.00 h SELČ tam odohrá stretnutie A-skupiny MS ...

Semenyaová sa obrátila na CAS, nesúhlasí s novými pravidlami IAAF
Caster Semenyaová, archívna snímka.

Hamšík oboznámil prezidenta Neapolu s ponukami na prestup, netají úmysel pokračovať v Číne
Kapitán futbalistov SSC Neapol Marek Hamšík už oboznámil klubového prezidenta Aurelia de Laurentisa s možnými ponukami na prestup. "Je pravda, že som sa rozprával s prezidentom o ...

Volgogradský hmyz poriadne strpčil život hráčom aj divákom na MS
Fanúšikovia na tribúnach počas zápasu Anglicka s Tuniskom.

Aktuálne správy

Počas slnečného utorka sa nezabúdajte osviežiť
Ilustračná snímka.

Študenti v zahraničí nemajú povinnosti voči Sociálnej poisťovni
Sociálna poisťovňa, ilustračná snímka.

Auto Google Street View sa znova vydá na slovenské cesty
Špeciálne auto spoločnosti Google sa v lete znova vydá na slovenské cesty a bude robiť snímky pre funkciu Street View služby Mapy Google. ...

Kandidátov pre Európsku prokuratúru vyberie Generálna prokuratúra SR
Ilustračná snímka.

V minulom roku prokurátori ÚŠP riešili 560 trestných vecí
V minulom roku napadlo do prípravného konania Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) 560 vecí, z ktorých bolo vybavených 427 vecí proti 532 osobám. Oproti predchádzajúcemu ...

V rámci Popradského kultúrneho leta pripravili 120 predstavení
Ilustračná snímka.

Významný grafik a ilustrátor Dušan Kállay jubiluje
Dušan Kállay, archívna snímka.

Pred 40 rokmi sa zrodil komiks o lenivovom kocúrovi Garfieldovi
Prvé číslo vydareného komiksu amerického karikaturistu Jima Davisa s názvom Garfield uzrelo svetlo sveta prvýkrát 19. júna 1978. Hlavnou postavičkou príbehu je ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.