Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 47-48/150 [i] 10:10 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 11:45 V siedmom nebi X. 4/22 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 7-8/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 4/23 [i] 14:20 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 15:15 Túžba tela 27-28/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Mučivá neistota 1/2 [i] 21:55 Mučivá neistota 2/2 [i] 23:45 Invázia 1-2/22 [i] 01:25 Uzavretý prípad 13/13 [i] 02:20 Zafírové dievčatá [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 4/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 SOS 18 4/18 [i] 05:50 Ľudia na jednotku [i] 06:30 Tiene hriechu 153 [i] 07:20 ZOO-naopak [i] 07:30 Gumkáči 31/52 [i] 07:55 Spadla z oblakov 4/13 [i] 08:30 Sanitka 1/11 [i] 09:30 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:35 Anjel menom Hans [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence III. 14/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 6/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 7/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 7/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 8/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Hit storočia [i] 21:45 Radosť zo života [i] 22:15 Čierne prachy [i] 00:05 Zmiešané manželstvá [i] 00:35 SOS 18 4/18 [i] 01:25 Rodina doktora Kleista 6/26 [i] 02:15 Nie si sama [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:55 SOS 18 5/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 4/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 09:10 O troch tulákoch 1/7 [i] 09:35 Stratená melódia 1/7 [i] 10:15 História Tatier [i] 10:55 Maďarský magazín [i] 11:25 Úžasné dobrodružstvo 4/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Psi-pomocníci [i] 13:00 Psi-pomocníci [i] 13:25 Východná 2007 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Alžbetin dvor 4/6 [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Megastavby I. 2/11 [i] 17:50 Horoskop 3/4 [i] 18:35 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Stratený v La Mancha [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:00 Megastavby I. 2/11 [i] 00:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Test magazín [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:00 Maigret 4 [i] 07:50 Dallas 92,93 [i] 09:50 Starý 9 [i] 11:00 Matlock VIII. 19 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha [i] 15:40 Nevinná smrť [i] 17:40 Panelák 7,8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 3 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 11 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Jericho 15 [i] 23:55 Špeciálne komando II. 2 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:40 Môj hrozný rok [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:35 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 3/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Dvě Cecilky [i] 09:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka 1/13 [i] 10:50 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 11:30 Je to jen sen... [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:30 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 22/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 16/22 [i] 15:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 15:35 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 2/4 [i] 15:50 Sny kominíka Sazivce [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 4/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Josef a Ly 1/7 [i] 20:55 Taggart [i] 21:45 Detektiv Martin Tomsa [i] 22:50 POKR [i] 23:20 David Nolande 6/6 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Naslepo [i] 00:45 Musilok [i] 01:10 Taxík [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 22/32 [i] 02:45 Hledání ztraceného času [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Robin Hood 26/26 [i] 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:05 JÁDRO [i] 05:10 Neznámá Země 1/3 [i] 05:30 Potomci slavných [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Modrý pták [i] 15:15 Po stopách [i] 15:30 Olympijská pohlednice [i] 15:40 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 16:15 Nepravý muž [i] 18:00 Ztracená duše národa 2/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sinfonia pacis [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Přírodní krásy Japonska: Jaro na ostrově Jokušima [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Pavel Tigrid - Evropan [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Cotkytle [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 684/2379 [i] 23:25 Pingpong [i] 00:55 Q [i] 01:25 63. mezinárodní hudební festival [i] 03:10 Divadlo žije! [i] 03:35 Zpívání na farmě [i] 04:15 Reportéři ČT [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 66 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Náš přítel Frank [i] 11:35 Julie Lescaut 4 [i] 13:15 Lékařské záhady 2 [i] 14:00 Lenssen & spol. [i] 14:25 Gilmorova děvčata 15 [i] 15:15 Ztraceni 22 [i] 16:05 Kobra 11 II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 17:45 Redakce 4 [i] 18:40 Dr. House 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pandemie 1/2 [i] 21:40 Kriminálka New York II 20 [i] 22:35 Útěk z vězení II 20 [i] 23:25 Paranoia [i] 01:00 Novashopping 01:30 Ptákoviny [i] 02:20 Áčko [i] 03:35 Láska nad lásky 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 13 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 6 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 5 [i] 08:45 Přátelé III 3 [i] 09:10 Knight Rider I 17 [i] 10:10 Sedmé nebe V 18 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda V 16 [i] 12:55 Hunter III 15 [i] 13:55 Odpadlík IV 2 [i] 14:50 Chirurgové III 22 [i] 15:45 Drzá Jordan III 11 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 12 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 82 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Terminátor: Příběh Sáry Connorové 1 [i] 23:05 Specialisté na vraždy V 1 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope V 22 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Klinika I 2 [i] 03:30 Caruso show [i] 04:20 Benefice Jana Nedvěda [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Sports Traveller [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Paralympiáda [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Watts [i] 13:30 Fotbal [i] 15:30 Motorismus [i] 16:30 Motorismus [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Volejbal [i] 22:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Kouzelný výtah [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 11:00 Podivné dítě [i] 13:00 Dotek anděla II 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 15:00 Kouzelný výtah [i] 17:00 Dotek anděla II 7 [i] 18:00 Rozhřešení [i] 20:00 Médium I 10/16 [i] 21:00 Tichý svědek IV 25 [i] 22:00 Tichý svědek IV 26 [i] 23:00 Médium I 10/16 [i] 00:00 Tichý svědek IV 25 [i] 01:00 Tichý svědek IV 26 [i] 02:00 Rozhřešení [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Toulky Maďarskem 4/13 06:00 Vzhůru do středozemí 21/25 06:35 Vzhůru do středozemí 22/25 07:05 Amazonie - dobyvatelská horečka 1/2 08:10 No co, jsem malý 09:15 Moje tlustá řecká kuchyně 3/15 09:45 Moje tlustá řecká kuchyně 4/15 10:15 Adrenalinový výzkum 3/6 10:50 Adrenalinový výzkum 4/6 11:25 Donnin den 18/44 12:00 Donnin den 19/44 12:35 No co, jsem malý 13:40 Maurové 1/2 14:45 Vzhůru do středozemí 21/25 15:20 Vzhůru do středozemí 22/25 15:50 Moje tlustá řecká kuchyně 3/15 16:20 Moje tlustá řecká kuchyně 4/15 16:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 18/26 17:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 19/26 17:50 Limity měst 4/13 18:10 Amazonie - dobyvatelská horečka 1/2 19:10 Adrenalinový výzkum 3/6 19:45 Adrenalinový výzkum 4/6 20:20 Záhadná diagnóza 1/7 21:15 Design a designéři 10/13 21:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 22:40 Válka v barvě - Adolf Hitler 23:45 Velikáni fotografie 2/6 00:50 Bitevní lodě 2/4 01:50 Putování Maďarskem 5/10 02:20 Putování Maďarskem 6/10 02:50 Toulky Maďarskem 5/13 03:20 Toulky Maďarskem 6/13 03:50 Putování Maďarskem 5/10 04:20 Putování Maďarskem 6/10 04:50 Toulky Maďarskem 5/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Plácek 2 [i] 07:35 Před kamerou 27 [i] 08:05 Vánoční únos [i] 09:35 Síly temna [i] 11:10 Klik - život na dálkové ovládání [i] 13:00 Hranice možností [i] 14:55 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 15:20 Neuvěřitelný příběh [i] 16:50 Soví houkání [i] 18:20 Univerzální uklízečka [i] 20:00 Na stojáka 43 [i] 20:30 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 21:55 Občan Havel [i] 00:00 G [i] 01:35 Na stojáka 43 [i] 02:05 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:25 Občan Havel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 8 statečných [i] 11:55 Zeptej se nejdřív dětí [i] 13:30 Příběhy hvězd: David a Victoria [i] 13:55 Bezva prachy [i] 15:25 Déja Vu [i] 17:25 DOA: Na život a na smrt [i] 18:50 Deník [i] 20:20 Mlha [i] 22:00 Borci [i] 23:30 Bezstarostně [i] 01:00 Mlha [i] 02:35 Borci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Ronaldo dostal červenú kartu
Futbalista Juventusu Turín Cristiano Ronaldo reaguje po vylúčení za nešportové správanie v zápase 1. kola H-skupiny Ligy majstrov FC Valencia - Juventus Turín vo Valencii 19. septembra 2018.

NHL: Jaroš asistoval pri prehre Ottawy s Torontom
Ilustračná snímka.

EURÓPSKA LIGA: Trnava začne s Anderlechtom, Marseille proti Frankfurtu
Ilustračná snímka.

Trnava sa pokúsi v EL ozbíjať Anderlecht, Bakoš: Každý je hrateľný
Na snímke Marek Bakoš (Trnava) oslavuje gól v odvete 3. predkola Ligy majstrov vo futbale FC Spartak Trnava - Crvena Zvezda Belehrad v Trnave v utorok 14. augusta 2018.

Aktuálne správy

Na ranné hmly vám pomôže zabudnúť aj štvrtkové slnko
Vo štvrtok bude na Slovensku slnečno a ojedinele hmla. Teploty vystúpia na 23 až 28 stupňov C.

Ústavný súd ponúka sprievodcovskú potulku po jeho priestoroch
Na archívnej snímke v Košiaciach budova Ústavného súdu SR.

SNS navrhuje zmeny pre politické strany, z ich názvov majú aj zmiznúť Kollár či Kotleba
SNS navrhuje, aby meno člena štatutárneho orgánu strany nemohlo byť v jej názve. „Názov strany alebo jej skratka nesmie obsahovať meno alebo priezvisko osoby, ktorá je ...

V Šaštín-Stráže meste sa o primátorský post uchádzajú traja kandidáti
Ilustračná snímka.

ÚS SR: Reštaurovanie národných pamiatok neprislúcha Pamiatkovému úradu
Zákonné ustanovenia, ktoré umožňujú reštaurovanie národných kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov z oblasti výtvarného umenia pracovníkom Pamiatkového úradu ...

Skalické dni ukončia letnú turistickú sezónu v meste
Ilustračná snímka.

Pred 140 rokmi sa narodil americký spisovateľ Upton Sinclair
Ilustračné foto. Foto: TASR/APBaltimore/Bratislava 20. septembra (TASR)- Americký spisovateľ a publicista Upton Sinclair, od narodenia ktorého uplynie vo štvrtok 20. septembra 140 rokov, patril v prvej polovici 20. storočia k ...

Spisovateľ Anton Baláž má 75 rokov
Anton Baláž, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.