TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 45-46/150 [i] 10:10 Nerovný súboj [i] 11:45 V siedmom nebi X. 3/22 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 5-6/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 3/23 [i] 14:20 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 15:15 Túžba tela 25-26/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 21:45 Slovník do postele [i] 23:50 Hrozba z temnoty II. 6-7/22 [i] 01:25 Uzavretý prípad 12/13 [i] 02:15 Zmyselná predstava [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 3/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Tiene hriechu 152 [i] 07:15 ZOO-naopak [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 6/26 [i] 07:50 Spadla z oblakov 3/13 [i] 08:25 Náves 10/10 [i] 09:20 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:20 Drsná zem [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence III. 13/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 5/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 6/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 5/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 6/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 10/19 [i] 20:50 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Posledná guľka 1/2 [i] 00:10 Eskalátor [i] 00:35 SOS 18 3/18 [i] 01:30 Rodina doktora Kleista 5/26 [i] 02:20 Família [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 3/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom 3 [i] 09:10 Popoluška 3/3 [i] 09:40 Modré kráľovstvo 3/3 [i] 10:10 Jana Čechová [i] 10:35 Vitajte na Marse [i] 11:30 Úžasné dobrodružstvo 3/26 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Pomníky 3/10 [i] 13:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:35 V čase slnovratu [i] 14:05 Diagnóza 100 [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:25 Alžbetin dvor 3/6 [i] 16:55 Test magazín [i] 17:00 Maďarský magazín [i] 17:30 Megastavby I. 1/11 [i] 18:20 Psi-pomocníci [i] 18:40 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História Tatier [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Vládca Oidipus [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:45 Megastavby I. 1/11 [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Test magazín [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 3 [i] 07:50 Dallas 90,91 [i] 09:50 Starý 8 [i] 11:00 Matlock VIII. 18 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam [i] 15:40 Zázračné pristátie [i] 17:40 Panelák 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 1,2/22 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:25 V snežnej pasci [i] 01:10 Volajú ma Earl [i] 01:30 Láska s ručením obmedzeným [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Modelky [i] 04:25 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 2/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 5/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Strašidlo cantervillské [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 1/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 21/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 15/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 6/22 [i] 15:50 Martin Snílek 2/26 [i] 16:05 Jack Holborn 2/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 3/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 26/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Prokletí králové 1/5 [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Musilok [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Sabotáž [i] 00:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:10 Chalupa je hra [i] 01:35 McLeodovy dcery IV 21/32 [i] 02:20 Regiony ČT24 02:45 Na plovárně s Jiřím Krejčíkem [i] 03:05 Neznámí hrdinové [i] 03:35 To je Vlasta Třešňák [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Uccello: Bitva u San Romana 15/17 [i] 05:50 Po stopách [i] 06:00 Postřehy odjinud [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Medvědi nic nevědí 1/6 [i] 13:55 Toulky krajem [i] 14:05 Martin Snílek 1/26 [i] 14:20 Jack Holborn 1/12 [i] 14:50 Království hraček [i] 15:25 Moderní architektura – výstavní síně [i] 15:45 Síla a duch olympijských her [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 JÁDRO [i] 17:05 Potomci slavných [i] 17:35 Neznámá Země 1/3 [i] 18:00 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 10/10 [i] 19:20 Eat it 5,6/6 [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 6/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Iberia [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Všechno nejlepší k narozeninám [i] 01:20 Film o filmu: Americký gangster [i] 01:30 Můj tatínek a jeho spolubojovníci [i] 02:15 Československo ve zvláštních službách 2/19 [i] 03:15 První koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 65 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Tajemství městečka Springvillu [i] 11:25 Julie Lescaut 3 [i] 13:10 Lékařské záhady 1 [i] 14:00 Lenssen & spol. [i] 14:25 Gilmorova děvčata 14 [i] 15:15 Ztraceni 21 [i] 16:05 Kobra 11 II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 17:45 Redakce 3 [i] 18:40 Dr. House 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 9 [i] 20:55 Odložené případy V 9 [i] 21:45 Policajti z předměstí 1, 2 [i] 22:35 4400 II 9 [i] 23:30 Virtuozita [i] 01:15 Novashopping 01:45 Lucie na bílo [i] 02:40 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Láska nad lásky 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 12 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 5 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Sabrina - mladá čarodějnice VII 4 [i] 08:40 Přátelé III 2 [i] 09:05 Knight Rider I 16 [i] 10:05 Sedmé nebe V 17 [i] 11:00 Hercule Poirot [i] 12:00 Diagnóza vražda V 15 [i] 12:55 Hunter III 14 [i] 13:55 Odpadlík IV 1 [i] 14:50 Chirurgové III 21 [i] 15:45 Drzá Jordan III 10 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 11 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 2 [i] 23:25 Agentura Jasno 6 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope V 21 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika I 1 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Biliárd [i] 15:00 Strongest Man [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Olympiáda [i] 19:15 Sports Traveller [i] 19:30 Wednesday Selection [i] 19:40 Polo [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 23:30 Biliárd [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Olympiáda [i] 01:15 Sports Traveller [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Dotek anděla II 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Dotek anděla II 6 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Médium I 9/16 [i] 21:00 Tichý svědek I 1 [i] 22:00 Tichý svědek I 2 [i] 23:00 Médium I 9/16 [i] 00:00 Tichý svědek I 1 [i] 01:00 Tichý svědek I 2 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 2/13 06:00 Vzhůru do středozemí 19/25 06:35 Vzhůru do středozemí 20/25 07:05 Ochránci džungle 5/5 07:40 Limity měst 2/13 08:00 Limity měst 3/13 08:15 Člověk Buben 09:20 Moje tlustá řecká kuchyně 1/15 09:50 Moje tlustá řecká kuchyně 2/15 10:20 Adrenalinový výzkum 1/6 10:55 Adrenalinový výzkum 2/6 11:30 Donnin den 16/44 12:05 Donnin den 17/44 12:40 Člověk Buben 13:40 Tah jeřábů nad maďarskou pustou 14:45 Vzhůru do středozemí 19/25 15:20 Vzhůru do středozemí 20/25 15:50 Moje tlustá řecká kuchyně 1/15 16:20 Moje tlustá řecká kuchyně 2/15 16:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 16/26 17:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 17/26 17:55 Ochránci džungle 5/5 18:30 Limity měst 3/13 18:50 Limity měst 4/13 19:10 Adrenalinový výzkum 1/6 19:45 Adrenalinový výzkum 2/6 20:20 Za hranice lidských možností 1/3 21:30 Concorde - sen o nadzvukovém létání 22:40 Rozhodující bitvy 3/3 23:45 Velikáni fotografie 1/6 00:50 Bitevní lodě 1/4 01:45 Putování Maďarskem 3/10 02:15 Putování Maďarskem 4/10 02:45 Toulky Maďarskem 3/13 03:20 Toulky Maďarskem 4/13 03:50 Putování Maďarskem 3/10 04:20 Putování Maďarskem 4/10 04:50 Toulky Maďarskem 3/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 27 [i] 06:00 Tančím, abych žil [i] 07:55 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 08:10 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 09:40 Robinsonovi [i] 11:15 Honba za diamantem [i] 13:00 Před kamerou 27 [i] 13:30 Plácek 2 [i] 15:10 Vánoční únos [i] 16:40 Síly temna [i] 18:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:00 Miss Potter [i] 21:30 Parfém: Příběh vraha [i] 23:55 Hory mají oči [i] 01:40 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 01:55 Miss Potter [i] 03:25 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tvoje, moje a naše [i] 11:30 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 12:55 ATL [i] 14:40 8 statečných [i] 16:40 Zeptej se nejdřív dětí [i] 18:15 Bezva prachy [i] 19:45 Ultraviolet [i] 21:10 Tráva III 13 [i] 21:35 Tráva III 14 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 9 [i] 22:50 Jedno s druhým [i] 00:10 Comeback [i] 01:35 Ultraviolet [i] 03:00 Řekni, že mě miluješ 9 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

MS v hokeji 2019 (štvrťfinále): Kanada – Švajčiarsko (online)
Vo štvrtok od 16.15 sa hrá na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu štvrťfinálový súboj MS v hokeji 2019 medzi Kanadou a Švajčiarskom.

MS v hokeji 2019 (štvrťfinále): Rusko – USA (online)
Vo štvrtok od 16.15 sa hrá v košickej Steel Aréne štvrťfinálový súboj MS v hokeji 2019 medzi Ruskom a USA. MS v hokeji 2019 - ...

MS v hokeji 2019 (štvrťfinále): Česko – Nemecko (online)
Vo štvrtok od 20.15 sa hrá na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu štvrťfinálový súboj MS v hokeji 2019 medzi Českom a Nemeckom. MS v ...

MS v hokeji 2019 (štvrťfinále): Fínsko – Švédsko (online)
Vo štvrtok od 20.15 sa hrá v košickej Steel Aréne štvrťfinálový "severský" derby súboj MS v hokeji 2019 medzi Fínskom a Švédskom.

Aktuálne správy

Želmíra bude v oblačnom móde, prehánky na severe a východe
Sedmokrásky na poli počas dažďa.

Muž, hľadaný pre streľbu v Petržalke, pravdepodobne spáchal samovraždu
Ilustračná snímka.

Volebná kampaň pred eurovoľbami sa skončila, plynie moratórium
Volebná kampaň pred voľbami do Európskeho parlamentu (EP) sa skončila, plynie volebné moratórium. Až do volebného dňa a počas neho je zakázané viesť kampaň aj informovať o ...

Polícia bude dohliadať na priebeh volieb aj na bezpečnosť premávky
Priebeh sobotňajších (25. 5.) volieb do Európskeho parlamentu bude monitorovať aj polícia. Dohliadať bude okrem iného na bezpečnosť premávky.

Poradenské centrá môžu získať príspevok na skvalitnenie služieb
Ilustračná snímka.

V severných okresoch Slovenska sa pripravte na intenzívny dážď
Ilustračná snímka.

Vynikajúci herec a dramaturg Daniel Michaelli sa narodil pred 90 rokmi
Svojím širokým rozhľadom vo svetovej dramatickej tvorbe vytvoril atraktívnu dramaturgiu a vysokú kvalitu tzv. bratislavských pondelkov - legendárnych ...