Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 45-46/150 [i] 10:10 Nerovný súboj [i] 11:45 V siedmom nebi X. 3/22 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 5-6/24 [i] 13:30 Joan z Arkádie I. 3/23 [i] 14:20 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 15:15 Túžba tela 25-26/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 21:45 Slovník do postele [i] 23:50 Hrozba z temnoty II. 6-7/22 [i] 01:25 Uzavretý prípad 12/13 [i] 02:15 Zmyselná predstava [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 3/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ľudia na jednotku [i] 06:25 Tiene hriechu 152 [i] 07:15 ZOO-naopak [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 6/26 [i] 07:50 Spadla z oblakov 3/13 [i] 08:25 Náves 10/10 [i] 09:20 Dejiská svetovej kultúry [i] 10:20 Drsná zem [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:35 Família [i] 13:05 Providence III. 13/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 5/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 6/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 5/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 6/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 10/19 [i] 20:50 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Posledná guľka 1/2 [i] 00:10 Eskalátor [i] 00:35 SOS 18 3/18 [i] 01:30 Rodina doktora Kleista 5/26 [i] 02:20 Família [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 04:00 Dejiská svetovej kultúry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 3/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom 3 [i] 09:10 Popoluška 3/3 [i] 09:40 Modré kráľovstvo 3/3 [i] 10:10 Jana Čechová [i] 10:35 Vitajte na Marse [i] 11:30 Úžasné dobrodružstvo 3/26 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Pomníky 3/10 [i] 13:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:35 V čase slnovratu [i] 14:05 Diagnóza 100 [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Kaviareň Slávia [i] 15:25 Alžbetin dvor 3/6 [i] 16:55 Test magazín [i] 17:00 Maďarský magazín [i] 17:30 Megastavby I. 1/11 [i] 18:20 Psi-pomocníci [i] 18:40 Psi-pomocníci [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História Tatier [i] 20:55 Zrkadlenie v čase [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Vládca Oidipus [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:45 Megastavby I. 1/11 [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Test magazín [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:00 Maigret 3 [i] 07:50 Dallas 90,91 [i] 09:50 Starý 8 [i] 11:00 Matlock VIII. 18 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam [i] 15:40 Zázračné pristátie [i] 17:40 Panelák 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Prison Break: Útek z väzenia 1,2/22 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:25 V snežnej pasci [i] 01:10 Volajú ma Earl [i] 01:30 Láska s ručením obmedzeným [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Modelky [i] 04:25 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 2/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Velké sedlo 5/9 [i] 09:50 Muzikanti, hrejte [i] 10:10 Strašidlo cantervillské [i] 11:30 Řekni mi, co jíš 1/8 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 21/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 15/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 6/22 [i] 15:50 Martin Snílek 2/26 [i] 16:05 Jack Holborn 2/12 [i] 16:30 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 3/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 26/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Prokletí králové 1/5 [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Musilok [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Sabotáž [i] 00:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:10 Chalupa je hra [i] 01:35 McLeodovy dcery IV 21/32 [i] 02:20 Regiony ČT24 02:45 Na plovárně s Jiřím Krejčíkem [i] 03:05 Neznámí hrdinové [i] 03:35 To je Vlasta Třešňák [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Uccello: Bitva u San Romana 15/17 [i] 05:50 Po stopách [i] 06:00 Postřehy odjinud [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Medvědi nic nevědí 1/6 [i] 13:55 Toulky krajem [i] 14:05 Martin Snílek 1/26 [i] 14:20 Jack Holborn 1/12 [i] 14:50 Království hraček [i] 15:25 Moderní architektura – výstavní síně [i] 15:45 Síla a duch olympijských her [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Planeta Věda [i] 17:00 JÁDRO [i] 17:05 Potomci slavných [i] 17:35 Neznámá Země 1/3 [i] 18:00 Adresa: střední Evropa [i] 18:30 Výtvarnické konfese [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 10/10 [i] 19:20 Eat it 5,6/6 [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 6/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Iberia [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Všechno nejlepší k narozeninám [i] 01:20 Film o filmu: Americký gangster [i] 01:30 Můj tatínek a jeho spolubojovníci [i] 02:15 Československo ve zvláštních službách 2/19 [i] 03:15 První koncert na kurtech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 65 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Tajemství městečka Springvillu [i] 11:25 Julie Lescaut 3 [i] 13:10 Lékařské záhady 1 [i] 14:00 Lenssen & spol. [i] 14:25 Gilmorova děvčata 14 [i] 15:15 Ztraceni 21 [i] 16:05 Kobra 11 II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 17:45 Redakce 3 [i] 18:40 Dr. House 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 9 [i] 20:55 Odložené případy V 9 [i] 21:45 Policajti z předměstí 1, 2 [i] 22:35 4400 II 9 [i] 23:30 Virtuozita [i] 01:15 Novashopping 01:45 Lucie na bílo [i] 02:40 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Láska nad lásky 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 12 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 5 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Sabrina - mladá čarodějnice VII 4 [i] 08:40 Přátelé III 2 [i] 09:05 Knight Rider I 16 [i] 10:05 Sedmé nebe V 17 [i] 11:00 Hercule Poirot [i] 12:00 Diagnóza vražda V 15 [i] 12:55 Hunter III 14 [i] 13:55 Odpadlík IV 1 [i] 14:50 Chirurgové III 21 [i] 15:45 Drzá Jordan III 10 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 11 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince I 2 [i] 23:25 Agentura Jasno 6 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope V 21 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Klinika I 1 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Biliárd [i] 15:00 Strongest Man [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Olympiáda [i] 19:15 Sports Traveller [i] 19:30 Wednesday Selection [i] 19:40 Polo [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 23:30 Biliárd [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Olympiáda [i] 01:15 Sports Traveller [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 11:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 13:00 Dotek anděla II 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Dotek anděla II 6 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Médium I 9/16 [i] 21:00 Tichý svědek I 1 [i] 22:00 Tichý svědek I 2 [i] 23:00 Médium I 9/16 [i] 00:00 Tichý svědek I 1 [i] 01:00 Tichý svědek I 2 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Toulky Maďarskem 2/13 06:00 Vzhůru do středozemí 19/25 06:35 Vzhůru do středozemí 20/25 07:05 Ochránci džungle 5/5 07:40 Limity měst 2/13 08:00 Limity měst 3/13 08:15 Člověk Buben 09:20 Moje tlustá řecká kuchyně 1/15 09:50 Moje tlustá řecká kuchyně 2/15 10:20 Adrenalinový výzkum 1/6 10:55 Adrenalinový výzkum 2/6 11:30 Donnin den 16/44 12:05 Donnin den 17/44 12:40 Člověk Buben 13:40 Tah jeřábů nad maďarskou pustou 14:45 Vzhůru do středozemí 19/25 15:20 Vzhůru do středozemí 20/25 15:50 Moje tlustá řecká kuchyně 1/15 16:20 Moje tlustá řecká kuchyně 2/15 16:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 16/26 17:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 17/26 17:55 Ochránci džungle 5/5 18:30 Limity měst 3/13 18:50 Limity měst 4/13 19:10 Adrenalinový výzkum 1/6 19:45 Adrenalinový výzkum 2/6 20:20 Za hranice lidských možností 1/3 21:30 Concorde - sen o nadzvukovém létání 22:40 Rozhodující bitvy 3/3 23:45 Velikáni fotografie 1/6 00:50 Bitevní lodě 1/4 01:45 Putování Maďarskem 3/10 02:15 Putování Maďarskem 4/10 02:45 Toulky Maďarskem 3/13 03:20 Toulky Maďarskem 4/13 03:50 Putování Maďarskem 3/10 04:20 Putování Maďarskem 4/10 04:50 Toulky Maďarskem 3/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 27 [i] 06:00 Tančím, abych žil [i] 07:55 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 08:10 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 09:40 Robinsonovi [i] 11:15 Honba za diamantem [i] 13:00 Před kamerou 27 [i] 13:30 Plácek 2 [i] 15:10 Vánoční únos [i] 16:40 Síly temna [i] 18:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:00 Miss Potter [i] 21:30 Parfém: Příběh vraha [i] 23:55 Hory mají oči [i] 01:40 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 01:55 Miss Potter [i] 03:25 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tvoje, moje a naše [i] 11:30 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 12:55 ATL [i] 14:40 8 statečných [i] 16:40 Zeptej se nejdřív dětí [i] 18:15 Bezva prachy [i] 19:45 Ultraviolet [i] 21:10 Tráva III 13 [i] 21:35 Tráva III 14 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 9 [i] 22:50 Jedno s druhým [i] 00:10 Comeback [i] 01:35 Ultraviolet [i] 03:00 Řekni, že mě miluješ 9 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.