TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 43-44/150 [i] 10:35 Lesný požiar - katastrofa v Yellowstone [i] 12:10 V siedmom nebi X. 2/22 [i] 13:05 8 jednoduchých pravidiel III. 3-4/24 [i] 13:50 Joan z Arkádie I. 2/23 [i] 14:45 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 15:40 Túžba tela 23-24/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poklad kráľa Šalamúna 1/2 [i] 21:50 Poklad kráľa Šalamúna 2/2 [i] 23:35 E-Ring: Pentagón - krídlo E 1-2/22 [i] 01:20 Uzavretý prípad 11/13 [i] 02:10 Bláznivý Jimov život III. 11-12/29 [i] 02:55 Kobra-Motocops I. 1/16 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Prvá prezidentka 2/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 SOS 18 2/18 [i] 06:00 Ľudia na jednotku [i] 06:45 Rubi 107/115 [i] 07:30 ZOO-naopak [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 5/26 [i] 08:10 Spadla z oblakov 2/13 [i] 08:40 Náves 9/10 [i] 09:35 Skúšky života 12/12 [i] 10:30 Danielle Steelová: Raz za život [i] 12:05 Varení pečení [i] 12:35 Nie si sama [i] 13:05 Providence III. 12/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 4/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 5/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 3/65 [i] 16:55 Nedotknutá manželka 4/65 [i] 17:45 Hopla! [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Niečo za niečo [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzus [i] 21:00 SOS [i] 21:35 Motelová izba 3/6 [i] 22:20 Strach z tmy [i] 23:55 Osudom skúšaní [i] 00:25 SOS 18 2/18 [i] 01:20 Rodina doktora Kleista 4/26 [i] 02:10 Nie si sama [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Dejiská svetovej kultúry [i] 04:50 SOS 18 3/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Správy a komentáre [i] 08:20 Slovensko DNES [i] 08:30 Udalosti ČT [i] 08:55 Lesná lekáreň 2/7 [i] 09:00 Cudzie jazyky s Harvepínom 2 [i] 09:15 Popoluška 2/3 [i] 09:45 Modré kráľovstvo 2/3 [i] 10:25 História futbalu: Nádherná hra 12/13 [i] 11:20 Úžasné dobrodružstvo 2/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 Bocian 2/2 [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Z Terchovského rodu [i] 13:50 Trezor [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Alžbetin dvor 2/6 [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:55 Svet záhad [i] 17:45 Horoskop 2/4 [i] 18:35 Pomníky 3/10 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Vitajte na Marse [i] 21:05 Diagnóza 100 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:15 Svet záhad [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Test magazín [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY 06:00 Maigret 2 [i] 07:50 Dallas 88,89 [i] 09:50 Starý 7 [i] 11:00 Matlock VIII. 17 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Letná výhra [i] 13:45 Perry Mason: Prípad stratenej lásky [i] 15:40 Osudný útek [i] 17:40 Panelák 3,4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Policajt z L. A. 1,2/44 [i] 22:00 Mafstory [i] 22:40 Kriminálka San Francisco 12,13/13 [i] 00:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 01:20 Volajú ma Earl [i] 01:45 Tanec pod majákom [i] 03:15 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Modelky [i] 04:40 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Domácí štěstí [i] 05:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Bořek stavitel [i] 08:40 S Hurvínkem za lékařem 1/26 [i] 08:50 Matýsek [i] 09:00 Hra na zelenou [i] 09:25 Plivník [i] 10:30 Země úsměvů a snů 6 [i] 11:45 Poznej sebe sama [i] 11:50 Roháčovy a Svitáčkovy písničky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 20/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 14/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 5/22 [i] 15:50 Martin Snílek 1/26 [i] 16:05 Jack Holborn 1/12 [i] 16:35 Bořek stavitel [i] 16:45 S Hurvínkem za lékařem 2/26 [i] 16:55 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Všechnopárty [i] 21:15 Retro [i] 21:45 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 23:15 Sólo pro... Glena Hansarda 2 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Na cestě po Gambii [i] 00:30 168 hodin 00:55 Dobrá rada nad zlato [i] 01:25 Kluci v akci [i] 01:45 McLeodovy dcery IV 20/32 [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 02:55 Héfaistův učeň [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Kuširské mokřady [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:55 Události v regionech Brno 07:20 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Teď vedou babička s dědou [i] 15:05 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 2/6 [i] 16:00 Uccello: Bitva u San Romana 15/17 [i] 16:50 Střípky času [i] 17:10 Zpět k pramenům [i] 17:30 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Český rozhlas jubilující [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 5/22 [i] 20:00 Medvědí srdce [i] 22:05 Film o seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Norró - historie ženské obřízky [i] 00:10 Brněnský zázrak architektury a obchodu [i] 02:10 Hitlerovo muzeum 1/2 [i] 03:05 Světozor [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo karmelitána [i] 03:55 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 64 [i] 09:20 Kroniky divočiny [i] 09:50 Svatý bič [i] 11:25 Julie Lescaut 2 [i] 13:05 Ohnivé léto 10 [i] 14:05 Lenssen & spol. [i] 14:30 Gilmorova děvčata 13 [i] 15:15 Ztraceni 20 [i] 16:05 Kobra 11 II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 17:45 Redakce 2 [i] 18:40 Dr. House 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kouzelný měšec [i] 21:45 Kriminálka Miami IV 21 [i] 22:40 Rychlý jako blesk [i] 00:20 Da Vinciho případy VI 4 [i] 01:05 Novashopping 01:35 DO-RE-MI [i] 02:20 Áčko [i] 03:30 Láska nad lásky 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2008 [i] 06:00 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 11 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 4 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 3 [i] 08:45 Přátelé III 1 [i] 09:10 Knight Rider I 15 [i] 10:05 Sedmé nebe V 16 [i] 11:00 Hercule Poirot [i] 12:00 Diagnóza vražda V 14 [i] 12:55 Hunter III 13 [i] 13:50 Odpadlík III 22 [i] 14:50 Chirurgové III 20 [i] 15:45 Drzá Jordan III 9 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 10 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 81 [i] 21:15 Až na konec světa [i] 23:15 Specialisté na vraždy IV 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 20:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery IV 1 [i] 11:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 13:00 Dotek anděla II 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 1 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Dotek anděla II 5 [i] 18:00 Život v buši II 3/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 3/6 [i] 20:00 Médium I 8/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 22:00 Tichý svědek III 24 [i] 23:00 Médium I 8/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 01:00 Tichý svědek III 24 [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 12/12 06:00 Vzhůru do středozemí 17/25 06:30 Vzhůru do středozemí 18/25 07:00 Ochránci džungle 3/5 07:35 Ochránci džungle 4/5 08:10 Kouzlo doutníků 09:10 Nigella vaří narychlo 12/13 09:45 Nigella vaří narychlo 13/13 10:20 Budapešť nadivoko 11:00 Limity měst 1/13 11:20 Donnin den 14/44 11:55 Donnin den 15/44 12:30 Kouzlo doutníků 13:30 Limity měst 2/13 13:50 Globální kmen 3/3 14:25 Limity měst 1/13 14:45 Vzhůru do středozemí 17/25 15:20 Vzhůru do středozemí 18/25 15:50 Nigella vaří narychlo 12/13 16:25 Nigella vaří narychlo 13/13 17:05 Archeolog odhaluje biblické příběhy 14/26 17:35 Archeolog odhaluje biblické příběhy 15/26 18:10 Ochránci džungle 3/5 18:45 Ochránci džungle 4/5 19:20 Budapešť nadivoko 20:00 Limity měst 1/13 20:20 Města ve výškách 1/10 20:55 Města ve výškách 2/10 21:30 Válka v rozhlasovém přenosu 22:40 Rozhodující bitvy 2/3 23:45 Dělat peníze 00:50 Svět v pohybu 13/13 01:25 Limity měst 2/13 01:45 Putování Maďarskem 1/10 02:15 Putování Maďarskem 2/10 02:45 Toulky Maďarskem 1/13 03:20 Toulky Maďarskem 2/13 03:50 Putování Maďarskem 1/10 04:20 Putování Maďarskem 2/10 04:50 Toulky Maďarskem 1/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:35 Film o filmu: Roming [i] 06:00 Jako mravenci [i] 07:20 Ztřeštěné léto [i] 08:50 Srdce v roztoužení [i] 10:20 Stormbreaker [i] 11:50 Má první svatba [i] 13:20 Tančím, abych žil [i] 15:15 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:40 Honba za diamantem [i] 18:25 Robinsonovi [i] 20:00 Wall Street [i] 22:05 Shortbus [i] 23:45 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 01:25 Wall Street [i] 03:25 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 03:40 Shortbus [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 11:15 Oko delfína [i] 12:55 Mravenčí polepšovna [i] 14:25 Zoop v Jižní Americe [i] 15:55 Tvoje, moje a naše [i] 17:20 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 18:45 ATL [i] 20:30 Král videoher [i] 22:00 V jako Vendeta [i] 00:10 Tráva III 11 [i] 00:35 Tráva III 12 [i] 01:00 Po sexu [i] 02:15 Král videoher [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Slovák Sabbatini prešiel cutom na The Open Championship
Na snímke topánky slovenského golfistu Roryho Sabbatiniho so slovenskou vlajkou počas druhého kola na turnaji British Open (The Open) 19. júla 2019 v Portrushi.

NHL: New York Rangers sa dohodli s Troubom na novej zmluve
Hráč Ryan Nugent-Hopkins (vľavo) a hráč Jacob Trouba v zápase NHL.

Kerberová po neúspechu vo Wimbledone ukončila spoluprácu s trénerom
Nemecká tenistka Angelique Kerberová.

Futbalista De Rossi smeruje na záver kariéry do Bocy Juniors
Futbalista AS Rím Daniele De Rossi

Aktuálne správy

V sobotu bude slnečno, netreba zabúdať aj na prehánky
Ilustračná snímka.

Pochod Hrdí na rodinu chystá pre deti prekvapenie, účastníci by mali prísť v červených tričkách
Ôsmym pochodom Hrdí na rodinu chce Aliancia za rodinu verejne vyjadriť, že rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti, inde sa to lepšie nedá. Vzťah ...

CHCE TO TRPEZLIVOSŤ: Bratislavu čakajú viaceré dopravné obmedzenia
Na archívnej snímke pohľad na Bratislavský hrad.

Štúdio RTVS v B. Bystrici v sobotu otvára svoje brány pre verejnosť
Ilustračná snímka

Počas víkendu bude horúco, odborníci apelujú na dostatočný pitný režim
Slovákov počas víkendu potrápia horúčavy, mali by preto obzvlášť dbať na pitný režim. Meteorológovia upozorňujú, že teploty dosiahnu v niektorých okresoch ...

Prešovský kraj prijíma nominácie na ocenenia v sociálnych službách
Na ilustračnej snímke oddychová miestnosť stacionára.

Pred 50 rokmi pristál na Mesiaci lunárny modul lode Apollo 11
Na archívnej snímke NASA z 30. marca 1969 je posádka Apolla 11 zľava veliteľ Neil Armstrong, pilot Michael Collins a pilot lunárneho modulu Edwin E. "Buzz" Aldrin. Posádka Apolla 11 bola prvou, ktorej členovia pristáli na Mesiaca.

Hana Zelinová, autorka Alžbetinho dvora, sa narodila pred 105 rokmi
20.júla 1914 sa narodila vo Vrútkach prozaička, prekladateľka a redaktorka HANA ZELINOVÁ. Jej najpopulárnejšou knihou bola románová trilógia o histórii turčianskeho zemianskeho rodu Alžbetin dvor. Zomrela 16.3.2004.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.