Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Rebeca 41-42/150 [i] 10:00 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 11:40 V siedmom nebi X. 1/22 [i] 12:35 8 jednoduchých pravidiel III. 1-2/24 [i] 13:25 Joan z Arkádie I. 1/23 [i] 14:20 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 15:10 Túžba tela 21-22/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Lesný požiar - katastrofa v Yellowstone [i] 21:40 Paľba [i] 22:10 Hrdinovia 1-2/23 [i] 00:05 Kobra - Motocops: Za hranice možností [i] 01:50 Bláznivý Jimov život III. 10/29 [i] 02:15 Stratení vo vesmíre [i] 04:25 Prvá prezidentka 1/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 SOS 18 1/18 [i] 06:05 Ľudia na jednotku [i] 06:45 Rubi 106/115 [i] 07:30 ZOO-naopak [i] 07:40 Všetky psy idú do neba III. 40 [i] 08:05 Spadla z oblakov 1/13 [i] 08:35 Náves 8/10 [i] 09:35 Skúšky života 11/12 [i] 10:30 Atómový mrak [i] 12:10 Varení pečení [i] 12:40 Família [i] 13:10 Providence III. 11/22 [i] 13:55 Rodina doktora Kleista 3/26 [i] 14:50 Úžasné dobrodružstvo 4/26 [i] 15:40 Dr.Quiz [i] 16:10 Nedotknutá manželka 1/65 [i] 17:00 Nedotknutá manželka 2/65 [i] 17:50 Hopla! [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Raz za život [i] 21:45 Bratia a sestry 14/23 [i] 22:30 Klinika Grace 27/36 [i] 23:15 24 III.séria 18/24 [i] 00:05 GEN.Sk [i] 00:20 SOS 18 1/18 [i] 01:15 Rodina doktora Kleista 3/26 [i] 02:05 Família [i] 02:35 Varení pečení [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Udalosti ČT [i] 04:15 Skúšky života 12/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kvarteto [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:15 Lesná lekáreň 1/7 [i] 08:25 Cudzie jazyky s Harvepínom [i] 08:35 Popoluška 1/3 [i] 09:05 Modré kráľovstvo 1/3 [i] 09:30 Megastavby II. 17 [i] 10:35 GRID [i] 11:00 Úžasné dobrodružstvo 1/26 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Umenie 08 [i] 12:45 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 Zahraj mi horalská muzika [i] 13:35 Trezor [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Alžbetin dvor 1/6 [i] 15:55 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 16:10 Test magazín [i] 16:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Šesť žien Henricha VIII. 1/4 [i] 17:50 Horoskop 1/4 [i] 18:35 Bocian 2/2 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 12/13 [i] 20:55 Anjeli strážni Juraja Kukuru [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Kronika Artfilmu 2008 [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:40 Šesť žien Henricha VIII. 1/4 [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Test magazín [i] 01:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 13 [i] 06:00 Maigret 1/54 [i] 07:50 Dallas 86,87 [i] 10:00 Starý 6 [i] 11:15 Matlock VIII. 16 [i] 12:15 KRIMI NOVINY 12:50 Perry Mason: Prípad nehanebného darebáka [i] 14:45 Riskuj! [i] 15:30 Oko za oko [i] 17:30 Panelák 1,2/93 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Mafstory [i] 21:00 Kosti 15 [i] 22:00 LYRICS - Vyspievaj si milión! [i] 23:00 SOS Barracuda 1/8 [i] 01:00 Volajú ma Earl [i] 01:25 Tajný svedok [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:50 Modelky [i] 04:55 Pobrežná hliadka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 44/78 [i] 08:50 Zpívánky [i] 09:00 H. Franková: Ohnivé ženy [i] 10:15 Souboj vojevůdců 13/13 [i] 11:00 Requiem za 116 vesnic [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Domácí štěstí [i] 13:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 13:25 Bleděmodrý svět [i] 13:55 McLeodovy dcery IV 19/32 [i] 14:40 Cesta vzhůru 13/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIV 4/22 [i] 15:50 Medvědi nic nevědí 1/6 [i] 16:15 Toulky krajem [i] 16:25 Bořek stavitel [i] 16:40 S Hurvínkem za lékařem 1/26 [i] 16:50 Matýsek [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 3/20 [i] 21:00 Na cestě po Gambii [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přes palubu [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:30 Taxík [i] 01:00 Příběhy domů [i] 01:20 Sex ve městě I 9/12 [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 19/32 [i] 02:50 Recitál skupiny Kamelot [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:30 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Olympijská pohlednice 06:40 Kultura.cz Brno [i] 07:05 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Vstavač trojzubý [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady Starého Egypta 4/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 5/5 [i] 13:15 Eat it 3,4/6 [i] 13:25 Petříkův výlet na Měsíc [i] 14:45 Přišli jsme z kosmu? [i] 15:35 Herci [i] 16:30 Pád Třetí říše [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - astma [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 4/22 [i] 20:00 Hitlerovo muzeum 1/2 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mrtví jako já II 4/15 [i] 22:05 Synkopa imunity [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Fokus ČT24 [i] 00:10 Wilbur se chce zabít [i] 01:55 Po hladině: Svoboda [i] 02:15 Československý filmový týdeník 683/2379 [i] 02:25 Československo ve zvláštních službách 1/19 [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:10 POKR [i] 04:35 Synkopa imunity [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 63 [i] 09:25 Chlapec z džungle [i] 11:05 Julie Lescaut 1 [i] 12:55 Ohnivé léto 9 [i] 13:55 Lenssen & spol. [i] 14:20 Gilmorova děvčata 12 [i] 15:15 Ztraceni 19 [i] 16:05 Kobra 11 II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 17:45 Redakce 1 [i] 18:40 Dr. House 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 11 [i] 21:00 Vražedná čísla 6 [i] 21:45 Pulp Fiction: Historky z podsvětí [i] 00:30 Poldové z Rosenheimu III 5, 6 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Párty s kuchařem [i] 07:00 Tabaluga II 10 [i] 07:30 Scooby a Scrappy Doo IV 3 [i] 08:00 Můžu u vás přespat? [i] 08:40 Sabrina - mladá čarodějnice VII 2 [i] 09:05 Přátelé II 24 [i] 09:30 Knight Rider I 14 [i] 10:25 Sedmé nebe V 15 [i] 11:15 Hercule Poirot [i] 12:15 Diagnóza vražda V 13 [i] 13:10 Hunter III 12 [i] 14:05 Odpadlík III 21 [i] 14:55 Chirurgové III 19 [i] 15:50 Drzá Jordan III 8 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Zoufalé manželky III 16 [i] 22:15 Myšlenky zločince I 1 [i] 23:10 Specialisté na vraždy IV 7 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope V 20 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:35 40. okrsek III 8 [i] 03:25 Nikdo není dokonalý [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 12:15 Volejbal [i] 13:30 Volejbal [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Volejbal [i] 19:30 Viking [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Štěstí věčné lásky [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery III 70 [i] 11:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 13:00 Dotek anděla II 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 70 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Dotek anděla II 4 [i] 18:00 Baron a ostrý Bill [i] 20:00 Médium I 7/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 24 [i] 22:00 Tichý svědek III 23 [i] 23:00 Médium I 7/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 24 [i] 01:00 Tichý svědek III 23 [i] 02:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 04:00 Štěstí věčné lásky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Chůvy divočiny 2/18 06:00 Vzhůru do středozemí 15/25 06:30 Vzhůru do středozemí 16/25 07:00 Ochránci džungle 1/5 07:35 Ochránci džungle 2/5 08:10 Ve světě extrémních skoků 09:10 Nigella vaří narychlo 10/13 09:45 Nigella vaří narychlo 11/13 10:20 Krugerův národní park 11:25 Závod vikingských lodí 2/2 12:30 Ve světě extrémních skoků 13:30 Globální kmen 1/3 14:05 Globální kmen 2/3 14:40 Vzhůru do středozemí 15/25 15:10 Vzhůru do středozemí 16/25 15:45 Nigella vaří narychlo 10/13 16:25 Nigella vaří narychlo 11/13 17:05 Závod vikingských lodí 2/2 18:10 Ochránci džungle 1/5 18:45 Ochránci džungle 2/5 19:20 Krugerův národní park 20:30 Mrakodrapy - symboly moderní doby 21:40 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem 22:45 Rozhodující bitvy 1/3 23:50 Mor 00:55 Svět v pohybu 11/13 01:30 Svět v pohybu 12/13 02:00 Luky a lučištníci 03:00 Rozhodující bitvy 1/3 04:00 Stále jsem ženou 04:40 Design a designéři 7/13 04:55 Jeden jako druhý 11/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Gang v útoku [i] 08:05 Doba ledová 2 - Obleva [i] 09:35 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 11:00 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 11:15 Dorothy [i] 12:40 Poslední sbohem [i] 14:20 Jako mravenci [i] 15:40 Malý Manhattan [i] 17:10 DOA: Na život a na smrt [i] 18:35 Zpátky ve hře [i] 20:00 Děsnej doják [i] 21:20 Štěstí na dosah [i] 23:15 Zloději a vyděrači [i] 00:40 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 00:55 Děsnej doják [i] 02:15 Štěstí na dosah [i] 04:10 Zloději a vyděrači [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bloudící duše [i] 11:50 Před kamerou 26 [i] 12:20 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 14:50 Transakce století [i] 16:40 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 17:10 Stačí jen málo [i] 18:35 Starý lišák [i] 20:15 Operace: Zlomený šíp [i] 22:00 Velký maturitní mejdan [i] 23:25 Krutá rasa [i] 00:55 Řím II : Předání moci 1 [i] 01:55 Řím II : Syn Hádův 2 [i] 02:50 Operace: Zlomený šíp [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Ronaldo dostal červenú kartu
Futbalista Juventusu Turín Cristiano Ronaldo reaguje po vylúčení za nešportové správanie v zápase 1. kola H-skupiny Ligy majstrov FC Valencia - Juventus Turín vo Valencii 19. septembra 2018.

NHL: Jaroš asistoval pri prehre Ottawy s Torontom
Ilustračná snímka.

EURÓPSKA LIGA: Trnava začne s Anderlechtom, Marseille proti Frankfurtu
Ilustračná snímka.

Trnava sa pokúsi v EL ozbíjať Anderlecht, Bakoš: Každý je hrateľný
Na snímke Marek Bakoš (Trnava) oslavuje gól v odvete 3. predkola Ligy majstrov vo futbale FC Spartak Trnava - Crvena Zvezda Belehrad v Trnave v utorok 14. augusta 2018.

Aktuálne správy

Na ranné hmly vám pomôže zabudnúť aj štvrtkové slnko
Vo štvrtok bude na Slovensku slnečno a ojedinele hmla. Teploty vystúpia na 23 až 28 stupňov C.

Ústavný súd ponúka sprievodcovskú potulku po jeho priestoroch
Na archívnej snímke v Košiaciach budova Ústavného súdu SR.

SNS navrhuje zmeny pre politické strany, z ich názvov majú aj zmiznúť Kollár či Kotleba
SNS navrhuje, aby meno člena štatutárneho orgánu strany nemohlo byť v jej názve. „Názov strany alebo jej skratka nesmie obsahovať meno alebo priezvisko osoby, ktorá je ...

V Šaštín-Stráže meste sa o primátorský post uchádzajú traja kandidáti
Ilustračná snímka.

ÚS SR: Reštaurovanie národných pamiatok neprislúcha Pamiatkovému úradu
Zákonné ustanovenia, ktoré umožňujú reštaurovanie národných kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov z oblasti výtvarného umenia pracovníkom Pamiatkového úradu ...

Skalické dni ukončia letnú turistickú sezónu v meste
Ilustračná snímka.

Pred 140 rokmi sa narodil americký spisovateľ Upton Sinclair
Ilustračné foto. Foto: TASR/APBaltimore/Bratislava 20. septembra (TASR)- Americký spisovateľ a publicista Upton Sinclair, od narodenia ktorého uplynie vo štvrtok 20. septembra 140 rokov, patril v prvej polovici 20. storočia k ...

Spisovateľ Anton Baláž má 75 rokov
Anton Baláž, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.