Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 21/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 12/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 10/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 11/17 [i] 07:40 Chrisa nemá nikto rád I. 13-14/22 [i] 08:30 Herkules V. 12/22 [i] 09:25 Posledný akčný hrdina [i] 12:00 Atlas [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:10 Biely slon 1/2 [i] 16:10 Biely slon 2/2 [i] 18:05 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:40 Zhubná vášeň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Koralový ostrov Juan Nova [i] 06:10 Pocoyo I. 6/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 6/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 40 [i] 07:05 Gumkáči 32/52 [i] 07:30 BB3B 11/13 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Už sme v tom po uši 4/10 [i] 09:30 SK8 [i] 10:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 4/20 [i] 11:10 Poker [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Eskalátor [i] 13:50 Providence III. 10/22 [i] 14:40 Mystic Pizza [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Asteroid [i] 22:25 Horiace kríže [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Maleng [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Magazín o lietaní [i] 09:45 5000 rokov čínskej civilizácie 5/12 [i] 10:45 Cookie.sk [i] 11:00 Kráľ lesa [i] 12:05 Anjeli strážni [i] 12:30 Východná 2001\Pozdrav tisícročiu [i] 14:05 Radosť zo života [i] 14:30 Chlap prezývaný Brumteles [i] 15:55 Megastavby II. 17 [i] 16:55 Umenie 08 [i] 17:20 Slovo [i] 17:30 Orientácie [i] 18:00 Zlatý Amos - anketa o najobľúbenejšieho učiteľa na Slovensku [i] 19:00 Poltón [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Československý filmový týždenník [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 23:10 Kronika Artfilmu 2008 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:35 Orientácie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:15 Spider-Man [i] 06:40 Preteky Nascar II. [i] 07:10 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:40 Panelák - Finále I. série! 93/93 [i] 13:25 50x a stále po prvý raz [i] 15:35 Utopenec na úteku [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 13 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Zlodeji pamäti [i] 23:55 Utopenec na úteku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 Náš člověk na Seychellách [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pohádky z tisíce a jedné noci 4/7 [i] 06:25 Mumínci 13/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 13/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrý pták [i] 14:30 Cesty víry [i] 14:55 Křesťanský magazín [i] 15:10 Sváteční slovo karmelitána [i] 15:15 H. Franková: Ohnivé ženy [i] 16:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 16:55 Divnopis - Cotkytle [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zlatá brána [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Cesta kolem světa Noemovou archou [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Dalziel a Pascoe XI 4/5 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Ladí neladí [i] 06:25 Grotesky [i] 06:50 Správy STV 07:10 U nás v Evropě [i] 07:20 City Folk - Helsinky, 2004 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Milana Heina [i] 09:15 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Nenechte si ujít [i] 09:40 Po hladině: Svoboda [i] 10:00 U sta Bromů [i] 11:00 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 11:15 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 2/6 [i] 12:10 Králův kalich [i] 13:40 Svět umění: Min Tanaka [i] 14:25 Rozjeď to! [i] 16:20 Film o filmu: Pokání [i] 16:30 Znamení a rituály [i] 16:45 Světci a svědci [i] 17:00 Podporujte svého šerifa! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Tibet v Nepálu: Náměstí [i] 19:00 To nejlepší z klasiky [i] 19:15 M. Ravel: Španělská rapsódie [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 3/22 [i] 20:00 Brněnský zázrak architektury a obchodu [i] 22:00 Na plovárně s Jiřím Krejčíkem [i] 22:25 Divadlo žije! [i] 22:55 Festivalové ozvěny [i] 23:25 Jazz klub [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:35 Novashopping 06:05 Ošklivé káčátko 44 [i] 06:35 Pan Magoo a animovaný svět 65 [i] 07:00 W.I.T.C.H. 32 [i] 07:25 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 3 [i] 09:15 Princezna ze mlejna II 5 [i] 09:55 Třetí skoba pro Kocoura [i] 11:20 On je žena! 7 [i] 12:25 Výměna manželek [i] 13:50 Listopadová romance [i] 16:10 Pán prstenů: Dvě věže [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly [i] 22:50 Policajt ze San Franciska [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 7 [i] 06:35 Taz-mania III 11 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo IV 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 23 [i] 08:00 Nejúžasnější videa světa [i] 08:15 Neuvěřitelné životy: Domácí miláčci [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:50 The Best of "Live" [i] 10:05 Columbo [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:00 Nejúžasnější videa světa [i] 14:20 Ošklivka Katka 8 [i] 15:35 Kam orli nelétají [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:20 Invaze 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Volejbal [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Motorismus [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Volejbal [i] 21:30 Box [i] 23:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 10:00 Christyin návrat [i] 12:00 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 14:00 Vražda k snídani [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Život v buši II 3/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma I 3/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sousedé ve válce 22/32 05:30 Sousedé ve válce 23/32 06:00 Mrakodrapy - symboly moderní doby 07:05 Výbušný náklad 08:15 Povolání: cestovatel 17/20 08:50 Povolání: cestovatel 18/20 09:30 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 10:30 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 11:30 Antické olympijské hry 5/11 12:05 Antické olympijské hry 6/11 12:40 Za jídlem přes ulici 9/10 13:15 Za jídlem přes ulici 10/10 13:45 Co nevíte o teniskách 14:50 Chůvy divočiny 1/18 15:25 Chůvy divočiny 2/18 16:00 Hlasy džungle 17:10 Na úvěr 11/26 17:40 Na úvěr 12/26 18:10 Sousedé ve válce 24/32 18:40 Sousedé ve válce 25/32 19:15 Vychytávky 13/13 19:50 Fotbalová hi-tech - nový míč 20:25 Proč je to tak? 20/29 21:30 Antické olympijské hry 7/11 22:05 Antické olympijské hry 8/11 22:40 Extrémní podmínky 7/15 23:10 Extrémní podmínky 8/15 23:40 Posedlost rychlostí 2/3
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mravenčí polepšovna [i] 07:30 Tvoje, moje a naše [i] 08:55 Jste zralí na lásku? [i] 10:25 Neuvěřitelný příběh [i] 11:55 Příměří [i] 13:45 Nový svět [i] 15:55 Gang v útoku [i] 18:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 19:30 Před kamerou 27 [i] 20:00 Miss Potter [i] 21:30 Babel [i] 23:50 Na stojáka 42 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 09:30 Congorama [i] 11:15 Lekce řízení [i] 12:50 Christina Aquilera: Back to basics [i] 13:55 Tanec na vlnách [i] 15:40 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 18:05 Bloudící duše [i] 19:55 Tygrova brigáda [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 8 [i] 22:50 Hostel [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.