TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 21/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 12/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 10/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 11/17 [i] 07:40 Chrisa nemá nikto rád I. 13-14/22 [i] 08:30 Herkules V. 12/22 [i] 09:25 Posledný akčný hrdina [i] 12:00 Atlas [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:10 Biely slon 1/2 [i] 16:10 Biely slon 2/2 [i] 18:05 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:40 Zhubná vášeň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Koralový ostrov Juan Nova [i] 06:10 Pocoyo I. 6/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 6/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 40 [i] 07:05 Gumkáči 32/52 [i] 07:30 BB3B 11/13 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Už sme v tom po uši 4/10 [i] 09:30 SK8 [i] 10:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 4/20 [i] 11:10 Poker [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Eskalátor [i] 13:50 Providence III. 10/22 [i] 14:40 Mystic Pizza [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Asteroid [i] 22:25 Horiace kríže [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Maleng [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Magazín o lietaní [i] 09:45 5000 rokov čínskej civilizácie 5/12 [i] 10:45 Cookie.sk [i] 11:00 Kráľ lesa [i] 12:05 Anjeli strážni [i] 12:30 Východná 2001\Pozdrav tisícročiu [i] 14:05 Radosť zo života [i] 14:30 Chlap prezývaný Brumteles [i] 15:55 Megastavby II. 17 [i] 16:55 Umenie 08 [i] 17:20 Slovo [i] 17:30 Orientácie [i] 18:00 Zlatý Amos - anketa o najobľúbenejšieho učiteľa na Slovensku [i] 19:00 Poltón [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Československý filmový týždenník [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 23:10 Kronika Artfilmu 2008 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:35 Orientácie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:15 Spider-Man [i] 06:40 Preteky Nascar II. [i] 07:10 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:40 Panelák - Finále I. série! 93/93 [i] 13:25 50x a stále po prvý raz [i] 15:35 Utopenec na úteku [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 13 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Zlodeji pamäti [i] 23:55 Utopenec na úteku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 Náš člověk na Seychellách [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pohádky z tisíce a jedné noci 4/7 [i] 06:25 Mumínci 13/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 13/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrý pták [i] 14:30 Cesty víry [i] 14:55 Křesťanský magazín [i] 15:10 Sváteční slovo karmelitána [i] 15:15 H. Franková: Ohnivé ženy [i] 16:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 16:55 Divnopis - Cotkytle [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zlatá brána [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Cesta kolem světa Noemovou archou [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Dalziel a Pascoe XI 4/5 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Ladí neladí [i] 06:25 Grotesky [i] 06:50 Správy STV 07:10 U nás v Evropě [i] 07:20 City Folk - Helsinky, 2004 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Milana Heina [i] 09:15 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Nenechte si ujít [i] 09:40 Po hladině: Svoboda [i] 10:00 U sta Bromů [i] 11:00 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 11:15 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 2/6 [i] 12:10 Králův kalich [i] 13:40 Svět umění: Min Tanaka [i] 14:25 Rozjeď to! [i] 16:20 Film o filmu: Pokání [i] 16:30 Znamení a rituály [i] 16:45 Světci a svědci [i] 17:00 Podporujte svého šerifa! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Tibet v Nepálu: Náměstí [i] 19:00 To nejlepší z klasiky [i] 19:15 M. Ravel: Španělská rapsódie [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 3/22 [i] 20:00 Brněnský zázrak architektury a obchodu [i] 22:00 Na plovárně s Jiřím Krejčíkem [i] 22:25 Divadlo žije! [i] 22:55 Festivalové ozvěny [i] 23:25 Jazz klub [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:35 Novashopping 06:05 Ošklivé káčátko 44 [i] 06:35 Pan Magoo a animovaný svět 65 [i] 07:00 W.I.T.C.H. 32 [i] 07:25 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 3 [i] 09:15 Princezna ze mlejna II 5 [i] 09:55 Třetí skoba pro Kocoura [i] 11:20 On je žena! 7 [i] 12:25 Výměna manželek [i] 13:50 Listopadová romance [i] 16:10 Pán prstenů: Dvě věže [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly [i] 22:50 Policajt ze San Franciska [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 7 [i] 06:35 Taz-mania III 11 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo IV 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 23 [i] 08:00 Nejúžasnější videa světa [i] 08:15 Neuvěřitelné životy: Domácí miláčci [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:50 The Best of "Live" [i] 10:05 Columbo [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:00 Nejúžasnější videa světa [i] 14:20 Ošklivka Katka 8 [i] 15:35 Kam orli nelétají [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:20 Invaze 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 11:00 Volejbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Volejbal [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Motorismus [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Volejbal [i] 21:30 Box [i] 23:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 10:00 Christyin návrat [i] 12:00 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 14:00 Vražda k snídani [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Život v buši II 3/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma I 3/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sousedé ve válce 22/32 05:30 Sousedé ve válce 23/32 06:00 Mrakodrapy - symboly moderní doby 07:05 Výbušný náklad 08:15 Povolání: cestovatel 17/20 08:50 Povolání: cestovatel 18/20 09:30 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 10:30 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 11:30 Antické olympijské hry 5/11 12:05 Antické olympijské hry 6/11 12:40 Za jídlem přes ulici 9/10 13:15 Za jídlem přes ulici 10/10 13:45 Co nevíte o teniskách 14:50 Chůvy divočiny 1/18 15:25 Chůvy divočiny 2/18 16:00 Hlasy džungle 17:10 Na úvěr 11/26 17:40 Na úvěr 12/26 18:10 Sousedé ve válce 24/32 18:40 Sousedé ve válce 25/32 19:15 Vychytávky 13/13 19:50 Fotbalová hi-tech - nový míč 20:25 Proč je to tak? 20/29 21:30 Antické olympijské hry 7/11 22:05 Antické olympijské hry 8/11 22:40 Extrémní podmínky 7/15 23:10 Extrémní podmínky 8/15 23:40 Posedlost rychlostí 2/3
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mravenčí polepšovna [i] 07:30 Tvoje, moje a naše [i] 08:55 Jste zralí na lásku? [i] 10:25 Neuvěřitelný příběh [i] 11:55 Příměří [i] 13:45 Nový svět [i] 15:55 Gang v útoku [i] 18:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 19:30 Před kamerou 27 [i] 20:00 Miss Potter [i] 21:30 Babel [i] 23:50 Na stojáka 42 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 09:30 Congorama [i] 11:15 Lekce řízení [i] 12:50 Christina Aquilera: Back to basics [i] 13:55 Tanec na vlnách [i] 15:40 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 18:05 Bloudící duše [i] 19:55 Tygrova brigáda [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 8 [i] 22:50 Hostel [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.