Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Americká divočina [i] 08:00 Chrisa nemá nikto rád I. 12/22 [i] 08:25 Preteky so slnkom [i] 10:25 Priatelia VIII. 9/24 [i] 10:55 Dobrodružstvo malej pandy [i] 12:30 LET´S DANCE 2 [i] 14:35 Vášnivý tanec [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Láska na stráženie [i] 22:20 Červený drak [i] 00:45 Brak [i] 02:25 Červený drak [i] 04:30 Paľba [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 4/20 [i] 06:10 Pocoyo I. 5/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 5/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 39 [i] 07:05 Gumkáči 31/52 [i] 07:30 BB3B 10/13 [i] 07:55 Hannah Montana 11/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Pláž Makaha 9/10 [i] 10:40 Večne nespokojní II. 15/28 [i] 11:30 Koralový ostrov Juan Nova [i] 12:25 GRID [i] 12:50 Postav dom, zasaď strom [i] 13:20 Bullitov prípad [i] 15:15 Nebo nikdy nespadne 3/3 [i] 17:00 Jane Doeová : Ako zastreliť šéfa [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Deti to vedia najlepšie [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Zostarni so mnou [i] 22:55 Čas pomsty [i] 00:35 Nebo nikdy nespadne 3/3 [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Postav dom, zasaď strom [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:00 Veľké kosti-veľký biznis [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Reflets II. 11/12 [i] 08:30 Rieky Francúzska 11/15 [i] 09:00 Pa a Pi [i] 09:10 Gombička [i] 09:35 Osobnosti [i] 09:40 Bojový plán 12/13 [i] 10:30 Polícia [i] 10:40 Cesty nádeje [i] 11:05 Cookie.sk [i] 11:20 GEN.Sk [i] 11:35 Línie,tvary,farby. 7/12 [i] 12:05 Šach-mat:Stratégia revolúcie [i] 12:55 Na spoločnej strune [i] 13:40 Kvarteto [i] 14:05 Poltón [i] 14:35 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:35 Smer Peking [i] 16:00 Tibet-príbeh jednej tragédie [i] 17:00 Stretnutie kresťanov v Bratislave 2008 [i] 18:40 Osobnosti náboženského života [i] 19:05 Učiteľka alebo mýliť sa je ľudské [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 5/12 [i] 21:05 Anjeli strážni [i] 21:35 Kronika Artfilmu 2008 [i] 21:40 Kino na Dvojke [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 GRID [i] 01:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Video Show [i] 05:35 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY 06:20 Moja jediná láska [i] 08:10 Spider-Man [i] 08:40 Preteky Nascar II. [i] 09:00 Malí rytieri [i] 09:35 Cyborg 009 [i] 10:00 Cesta na západ 4 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:35 Spider-Man 2 [i] 15:10 Crossroads [i] 17:15 Kráľovná ruží [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: 50x a stále po prvý raz [i] 22:30 Akčný balík: Smrtonosná pasca 2 [i] 01:00 Nočné kino: Boss [i] 02:45 Parťáci [i] 04:20 Kráľovná ruží [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Mumínci 13/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 43/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 15/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 12/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Petříkův výlet na Měsíc [i] 09:35 Malý televizní kabaret [i] 10:10 Případy detektiva Packala [i] 10:40 Charlie 2 - Všichni pejskové musí jít do nebe [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 17/23 [i] 13:20 Přírodní krásy Japonska: Ostrov [i] 13:35 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 14:05 Dobrá rada nad zlato [i] 14:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 15:00 Okouzlení VIII 33/54 [i] 15:55 Jantarový náhrdelník 2/2 [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 8/14 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Výzva [i] 21:35 Taxi 3 [i] 23:00 Nenechte si ujít [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Million Dollar Baby [i] 01:30 Jak se ztratit ve zlém světě [i] 02:40 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 04:00 Uprostřed běhu [i] 04:40 Proměny litiny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:05 Střípky času [i] 05:25 Zpět k pramenům [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 10/72 [i] 06:00 Stop - Záchranka [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Moje tři velké kočky [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:45 MS motocyklů 2008 Nizozemsko [i] 12:00 MS motocyklů 2008 Nizozemsko [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Nizozemsko [i] 15:05 Přišli jsme z kosmu? [i] 15:55 Kamera na cestách: Atacama - rozkvetlá poušť [i] 16:40 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 17:00 Setkání křesťanů v Bratislavě [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Kinobox [i] 19:25 Karlštejn [i] 20:00 63. mezinárodní hudební festival [i] 21:45 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:00 U sta Bromů [i] 23:00 Noc s Andělem [i] 00:10 Po půlNoci - prostor pro mladou kulturní scénu [i] 01:00 Televizina [i] 02:00 Do zdi live! [i] 03:00 Noc za Nocí [i] 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 ČT Live -Traband [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:40 Novashopping 06:15 Pan Magoo a animovaný svět 64 [i] 06:40 W.I.T.C.H. 31 [i] 07:00 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Kalifornské léto II 7 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Kapitán Ron [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Nezlobte dědečka [i] 13:55 Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod [i] 16:00 Do útoku [i] 17:50 Konec starých časů [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Úžasňákovi [i] 22:25 Na dotek [i] 00:20 Náhradnice [i] 01:55 Novashopping 02:30 Český bodygard [i] 03:40 Láska nad lásky 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 6 [i] 06:35 Taz-mania III 10 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo IV 1 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 22 [i] 08:00 Fresh Prince I 17 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 175 [i] 09:50 Wolffův revír I 13 [i] 10:45 Hercule Poirot [i] 11:40 Helicops I 11 [i] 12:35 Amerika hledá topmodelku III 4 [i] 13:35 Ošklivka Katka 7 [i] 14:50 Space Jam [i] 16:35 Velká červená jednička [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 23 [i] 19:55 Počasí 19:58 Minuta fanoušků 20:00 Burani z Beverly Hills [i] 22:10 Kill Bill 2 [i] 00:50 Wall Street [i] 02:55 Volejte Věštce 04:40 Benefice Josefa Vinkláře [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 09:45 Motorismus [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Volejbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Náš dům [i] 08:00 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 10:00 Pan Muzika [i] 12:00 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Hra [i] 16:00 Záchranná služba [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 20:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 22:00 Mary Bryantová 2/2 [i] 00:00 Zlá předtucha [i] 02:00 Vloupání [i] 04:00 Náš dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 10/12 06:00 Smrtící požáry 07:00 Vzrušující nebezpečí 3/3 08:10 Volání vesmíru 7/13 08:35 Budapešť nadivoko 09:15 Nezapomenuti 4/4 10:20 Nezapomenuti 11:25 Churchillův válečný kabinet 12:30 Za jídlem přes ulici 7/10 13:05 Za jídlem přes ulici 8/10 13:40 Sousedé ve válce 14:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42 15:10 Voda, voda, čistá voda 15:50 Australští hadi 17:00 Na úvěr 9/26 17:30 Na úvěr 10/26 18:00 Sousedé ve válce 22/32 18:35 Sousedé ve válce 23/32 19:10 Vychytávky 11/13 19:45 Vychytávky 12/13 20:20 Most přes Golden Gate 21:30 Antické olympijské hry 5/11 22:05 Antické olympijské hry 6/11 22:40 Extrémní podmínky 5/15 23:10 Extrémní podmínky 6/15 23:40 Posedlost rychlostí 1/3 00:45 Coxy na dovolené 11/40 01:20 Coxy na dovolené 12/40 01:50 Coxy na dovolené 13/40 02:25 Coxy na dovolené 14/40 03:00 Coxy na dovolené 15/40 03:30 Coxy na dovolené 16/40 04:00 Putování Maďarskem 7/10 04:30 Putování Maďarskem 8/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 ATL [i] 07:50 Před kamerou 26 [i] 08:20 Auta [i] 10:15 Zbožňuju prachy! [i] 11:40 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 11:55 Krok správným směrem [i] 13:35 Marion a Lucie [i] 15:10 Tsunami: Následky 1 [i] 16:45 Tsunami: Následky 2 [i] 18:15 Velký [i] 20:00 Šifra mistra Leonarda [i] 22:25 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 00:20 Démon pomsty [i] 01:55 Zeptej se prachu [i] 03:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Poseidon [i] 09:40 Berete si za manžela.... [i] 11:10 Před kamerou 26 [i] 11:40 Aristokraté [i] 13:00 Superman se vrací [i] 15:30 Legendy zeleného trávníku [i] 17:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 18:35 Poseidon [i] 20:10 Od svítání mívám stání [i] 22:00 Nevěstinec 2 4 [i] 22:25 Hra na schovávanou [i] 00:05 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 02:25 Já-tě-vidím.com [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

J. Pľuščenko opäť vystúpil v Bratislave so šou Pán ľadu
Jevgenij Pľuščenko

FL: Ševela po zápase Slovana s Trnavou:Bola to dráma až do konca
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela .

NHL: Detroit prehral doma s Coloradom 3:4 po predĺžení
Na archívnej snímke vľavo slovenský brankár Islanders Jaroslav Halák.

NBA: Curry prispel 30 bodmi k víťazstvu Golden State v Brooklyne
Na archívnej snímke hráč Seth Curry vedie loptu pred Dannym Greenom v súťaži NBA

Aktuálne správy

Počasie bude rovnako škaredé ako pocit z prvého pracovného dňa
V pondelok môžeme očakávať polooblačné až oblačné počasie, na severe prehánky. Teploty sa budú pohybovať medzi 2 až 7 stupňami Celzia.

Andrej Kiska ako prvý slovenský prezident navštívi Mexiko
Prezident Andrej Kiska odcestuje do Mexika. Pôjde o prvú štátnu návštevu slovenskej hlavy štátu v tejto krajine. Štátna návšteva sa bude konať od 21. do 23. novembra. Ako ...

Vianočné trhy na Hlavnom námestí v Bratislave otvoria 24. novembra
Otvorenie tohtoročných Vianočných trhov a rozsvietenie vianočného stromčeka na Hlavnom námestí v Bratislave bude v piatok 24. ...

Medzi Haličou a Polichnom sa prevrátil autobus
Ilustračná snímka.

DÁVAJTE SI POZOR: V týchto okresoch sa tvoria snehové jazyky
Ilustračná snímka.

Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica, stavať ju majú formou PPP projektu
Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica pre mužov. Ministerstvo spravodlivosti do pripomienkového konania predložilo Návrh realizácie projektu výstavby ...

Veľký Európan Otto von Habsburg sa po celý život držal vízie Paneurópy
Na snímke Otto von Habsburg

Na kráľovskom hrade Windsor vypukol pred 25 rokmi požiar
Na snímke hrad Windsor


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.