Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 39-40/150 [i] 10:40 Čaro dúhy [i] 12:30 Odcudzené srdcia [i] 14:20 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 15:15 Túžba tela 19-20/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Slnko, seno a pár faciek [i] 22:40 Avignonské proroctvo [i] 23:45 Oceľové pazúry [i] 01:55 Nástraha [i] 03:40 Na streche [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Summerland I. 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 151 [i] 08:30 Náves 7/10 [i] 09:25 Skúšky života 10/12 [i] 10:20 Znovu šestnásť [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Rodina doktora Kleista 2/26 [i] 14:20 Úžasné dobrodružstvo 3/26 [i] 15:05 Bud Bindi [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 239/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 240/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Boj o prežitie [i] 22:55 Eskorta [i] 00:35 Rodina doktora Kleista 2/26 [i] 01:25 Sila lásky II. 239/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 240/357 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Reportéri [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Zelená šanca [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:25 Veľké záhady [i] 13:50 Zabudnutá dolina [i] 14:20 City Folk 8/13 [i] 14:50 Parazit [i] 16:10 Polícia [i] 16:30 Kvarteto [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 7/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Fórum futbal [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Kronika Artfilmu 2008 [i] 21:55 Československý filmový týždenník [i] 22:05 Peniaze [i] 22:20 Eurokino [i] 00:15 Moja cesta do Talianska 4/4 [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:45 Polícia [i] 01:55 Televíkend [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:30 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy STV [i] 03:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 85 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 5 [i] 10:50 Matlock VIII. 15 [i] 11:50 Kšefty s otcom [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Špeciálne komando II. 1/23 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 92 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák - Finále I. série! 93/93 [i] 20:45 Spider-Man 2 [i] 23:25 Nočné kino: Timecop [i] 01:25 KRIMI NOVINY 01:50 Príbeh Rudyho Giulianiho, starostu New Yorku [i] 03:20 Armáda v sukniach [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 František Palacký [i] 09:55 Svět je báječné místo k narození [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 18/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIV 3/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 12/26 [i] 15:40 Zbojníci 5/13 [i] 16:00 Svět Elmo 7/56 [i] 16:15 Ferda II 20/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač trojzubý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 1/13 [i] 21:00 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 9/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Tomu se ani nechce věřit [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Přimda [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:45 Psí život [i] 02:10 McLeodovy dcery IV 18/32 [i] 02:55 Film o filmu: Bourneovo ultimátum [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Po stopách hvězd [i] 03:55 Jistě, pane premiére 14/16 [i] 04:25 Velkovlak 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Kam s nimi [i] 05:30 Videoatlas naší přírody [i] 05:40 Medicína pro 21. století [i] 06:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Užovka hladká [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Omeleta [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 26/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: LOH Barcelona 1992 [i] 16:10 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 1/4 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum alchymie [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 17:50 Tibet v Nepálu: Sklizeň [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Helsinky, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 3/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Moje tři velké kočky [i] 20:50 Jistě, pane premiére 14/16 [i] 21:20 Arcade Fire: Live [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Pro velký úspěch Klubíkovi a brněnský [i] 00:30 Velkovlak 6/6 [i] 01:00 Film o filmu: Americký gangster [i] 01:15 Nejslavnější fotbalové kluby 4/5 [i] 02:10 Moji milovaní [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Bílá místa [i] 03:50 Evropa dnes [i] 04:15 Muzeum alchymie [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 62 [i] 09:25 Cena štěstí [i] 12:15 Ohnivé léto 8 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 11 [i] 15:05 Ztraceni 18 [i] 16:00 Kobra 11 II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rodina přes palubu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Medailón [i] 21:50 Pistolnice [i] 23:45 Ospalá díra [i] 01:35 Da Vinciho případy VI 2 [i] 02:20 Novashopping 03:20 S potápěči kolem světa [i] 03:45 Láska nad lásky 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 9 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 7 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Můžu u vás přespat? [i] 08:50 Přátelé II 21 [i] 09:15 Knight Rider I 13 [i] 10:10 Sedmé nebe V 14 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda V 12 [i] 13:00 Hunter III 11 [i] 13:55 Odpadlík III 20 [i] 14:50 Chirurgové III 18 [i] 15:50 Zločiny ze sousedství II 8 [i] 16:45 Drzá Jordan III 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 22 [i] 19:55 Počasí 19:58 Minuta fanoušků 20:00 Poslední samuraj [i] 23:20 Štvanice [i] 01:25 Vize zločinu 1 [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 40. okrsek III 7 [i] 04:50 Horečka II 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Volejbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Motorismus [i] 16:00 Fotbal [i] 16:15 Volejbal [i] 17:00 Volejbal [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Volejbal [i] 22:00 Timbersports [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Láska paní Lambertové [i] 08:00 Nenapravitelná [i] 10:00 McLeodovy dcery III 25 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Dotek anděla II 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 25 [i] 15:00 Nenapravitelná [i] 17:00 Dotek anděla II 3 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i] 22:00 Divoká srdce [i] 00:00 Zápas o mou dceru [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Láska paní Lambertové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 8/12 06:00 Vzhůru do středozemí 13/25 06:30 Vzhůru do středozemí 14/25 07:05 Hrozba pro Galapágy 08:10 Pohádková jmění 9/11 08:40 Pohádková jmění 10/11 09:10 Nigella vaří narychlo 8/13 09:45 Nigella vaří narychlo 9/13 10:20 Otylí mazlíčci 11:25 Závod vikingských lodí 1/2 12:30 Pohádková jmění 9/11 13:00 Pohádková jmění 10/11 13:30 Coxy na dovolené 19/40 14:05 Coxy na dovolené 20/40 14:40 Vzhůru do středozemí 13/25 15:10 Vzhůru do středozemí 14/25 15:45 Nigella vaří narychlo 8/13 16:20 Nigella vaří narychlo 9/13 17:00 Závod vikingských lodí 1/2 18:05 Hrozba pro Galapágy 19:15 Otylí mazlíčci 20:20 Most přes Golden Gate 21:30 Čisté duše 3/3 22:40 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada 23:45 Nebeští hrdinové 01:00 Svět v pohybu 9/13 01:35 Svět v pohybu 10/13 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 02:55 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada 03:50 Nebeští hrdinové 04:55 Jeden jako druhý 9/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Překonat sám tisíce mil [i] 07:45 Deník [i] 09:15 To je náš hit! [i] 11:00 Rodinný chaos [i] 12:25 Vánoční únos [i] 13:55 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:25 Záchranáři [i] 17:40 Let Fénixe [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 20:00 Déja Vu [i] 22:05 Hory mají oči [i] 23:50 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 01:20 Láska na černo [i] 02:40 Nezničitelná láska [i] 04:20 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Imagine: John Lennon [i] 11:45 Dům u jezera [i] 13:20 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 13:45 Moonwalker [i] 15:15 Růžový panter [i] 16:45 Amazonky [i] 18:30 Ellis na cestě ke štěstí [i] 20:05 Řím II : Předání moci 1 [i] 21:05 Řím II : Syn Hádův 2 [i] 22:00 Capote [i] 23:50 Hledám tu pravou [i] 01:30 Operace: Zlomený šíp [i] 03:15 Všechno jde do háje [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.