TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 39-40/150 [i] 10:40 Čaro dúhy [i] 12:30 Odcudzené srdcia [i] 14:20 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 15:15 Túžba tela 19-20/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Slnko, seno a pár faciek [i] 22:40 Avignonské proroctvo [i] 23:45 Oceľové pazúry [i] 01:55 Nástraha [i] 03:40 Na streche [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Summerland I. 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 151 [i] 08:30 Náves 7/10 [i] 09:25 Skúšky života 10/12 [i] 10:20 Znovu šestnásť [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Rodina doktora Kleista 2/26 [i] 14:20 Úžasné dobrodružstvo 3/26 [i] 15:05 Bud Bindi [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 239/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 240/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Boj o prežitie [i] 22:55 Eskorta [i] 00:35 Rodina doktora Kleista 2/26 [i] 01:25 Sila lásky II. 239/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 240/357 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Reportéri [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Zelená šanca [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:25 Veľké záhady [i] 13:50 Zabudnutá dolina [i] 14:20 City Folk 8/13 [i] 14:50 Parazit [i] 16:10 Polícia [i] 16:30 Kvarteto [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 7/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Fórum futbal [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Kronika Artfilmu 2008 [i] 21:55 Československý filmový týždenník [i] 22:05 Peniaze [i] 22:20 Eurokino [i] 00:15 Moja cesta do Talianska 4/4 [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:45 Polícia [i] 01:55 Televíkend [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:30 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy STV [i] 03:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 85 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 5 [i] 10:50 Matlock VIII. 15 [i] 11:50 Kšefty s otcom [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Špeciálne komando II. 1/23 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 92 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák - Finále I. série! 93/93 [i] 20:45 Spider-Man 2 [i] 23:25 Nočné kino: Timecop [i] 01:25 KRIMI NOVINY 01:50 Príbeh Rudyho Giulianiho, starostu New Yorku [i] 03:20 Armáda v sukniach [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 František Palacký [i] 09:55 Svět je báječné místo k narození [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 18/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIV 3/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 12/26 [i] 15:40 Zbojníci 5/13 [i] 16:00 Svět Elmo 7/56 [i] 16:15 Ferda II 20/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač trojzubý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech 1/13 [i] 21:00 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 9/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Tomu se ani nechce věřit [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Přimda [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:45 Psí život [i] 02:10 McLeodovy dcery IV 18/32 [i] 02:55 Film o filmu: Bourneovo ultimátum [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Po stopách hvězd [i] 03:55 Jistě, pane premiére 14/16 [i] 04:25 Velkovlak 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Kam s nimi [i] 05:30 Videoatlas naší přírody [i] 05:40 Medicína pro 21. století [i] 06:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Užovka hladká [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Omeleta [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 26/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: LOH Barcelona 1992 [i] 16:10 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 1/4 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Muzeum alchymie [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 17:50 Tibet v Nepálu: Sklizeň [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Helsinky, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 3/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Moje tři velké kočky [i] 20:50 Jistě, pane premiére 14/16 [i] 21:20 Arcade Fire: Live [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Pro velký úspěch Klubíkovi a brněnský [i] 00:30 Velkovlak 6/6 [i] 01:00 Film o filmu: Americký gangster [i] 01:15 Nejslavnější fotbalové kluby 4/5 [i] 02:10 Moji milovaní [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Bílá místa [i] 03:50 Evropa dnes [i] 04:15 Muzeum alchymie [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 62 [i] 09:25 Cena štěstí [i] 12:15 Ohnivé léto 8 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 11 [i] 15:05 Ztraceni 18 [i] 16:00 Kobra 11 II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rodina přes palubu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Medailón [i] 21:50 Pistolnice [i] 23:45 Ospalá díra [i] 01:35 Da Vinciho případy VI 2 [i] 02:20 Novashopping 03:20 S potápěči kolem světa [i] 03:45 Láska nad lásky 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 9 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 7 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Můžu u vás přespat? [i] 08:50 Přátelé II 21 [i] 09:15 Knight Rider I 13 [i] 10:10 Sedmé nebe V 14 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda V 12 [i] 13:00 Hunter III 11 [i] 13:55 Odpadlík III 20 [i] 14:50 Chirurgové III 18 [i] 15:50 Zločiny ze sousedství II 8 [i] 16:45 Drzá Jordan III 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 22 [i] 19:55 Počasí 19:58 Minuta fanoušků 20:00 Poslední samuraj [i] 23:20 Štvanice [i] 01:25 Vize zločinu 1 [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 40. okrsek III 7 [i] 04:50 Horečka II 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Volejbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Motorismus [i] 16:00 Fotbal [i] 16:15 Volejbal [i] 17:00 Volejbal [i] 17:30 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Volejbal [i] 19:30 Volejbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Volejbal [i] 22:00 Timbersports [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Láska paní Lambertové [i] 08:00 Nenapravitelná [i] 10:00 McLeodovy dcery III 25 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Dotek anděla II 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 25 [i] 15:00 Nenapravitelná [i] 17:00 Dotek anděla II 3 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i] 22:00 Divoká srdce [i] 00:00 Zápas o mou dceru [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Láska paní Lambertové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 8/12 06:00 Vzhůru do středozemí 13/25 06:30 Vzhůru do středozemí 14/25 07:05 Hrozba pro Galapágy 08:10 Pohádková jmění 9/11 08:40 Pohádková jmění 10/11 09:10 Nigella vaří narychlo 8/13 09:45 Nigella vaří narychlo 9/13 10:20 Otylí mazlíčci 11:25 Závod vikingských lodí 1/2 12:30 Pohádková jmění 9/11 13:00 Pohádková jmění 10/11 13:30 Coxy na dovolené 19/40 14:05 Coxy na dovolené 20/40 14:40 Vzhůru do středozemí 13/25 15:10 Vzhůru do středozemí 14/25 15:45 Nigella vaří narychlo 8/13 16:20 Nigella vaří narychlo 9/13 17:00 Závod vikingských lodí 1/2 18:05 Hrozba pro Galapágy 19:15 Otylí mazlíčci 20:20 Most přes Golden Gate 21:30 Čisté duše 3/3 22:40 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada 23:45 Nebeští hrdinové 01:00 Svět v pohybu 9/13 01:35 Svět v pohybu 10/13 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 02:55 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada 03:50 Nebeští hrdinové 04:55 Jeden jako druhý 9/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Překonat sám tisíce mil [i] 07:45 Deník [i] 09:15 To je náš hit! [i] 11:00 Rodinný chaos [i] 12:25 Vánoční únos [i] 13:55 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:25 Záchranáři [i] 17:40 Let Fénixe [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 20:00 Déja Vu [i] 22:05 Hory mají oči [i] 23:50 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 01:20 Láska na černo [i] 02:40 Nezničitelná láska [i] 04:20 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Imagine: John Lennon [i] 11:45 Dům u jezera [i] 13:20 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 13:45 Moonwalker [i] 15:15 Růžový panter [i] 16:45 Amazonky [i] 18:30 Ellis na cestě ke štěstí [i] 20:05 Řím II : Předání moci 1 [i] 21:05 Řím II : Syn Hádův 2 [i] 22:00 Capote [i] 23:50 Hledám tu pravou [i] 01:30 Operace: Zlomený šíp [i] 03:15 Všechno jde do háje [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Proti Dánom hrajú Slováci o česť a priazeň fanúšikov
Na snímke slovenskí hokejisti zľava Martin Marinčin, Martin Fehérváry, Tomáš Tatar, strelec gólu Matúš Sukeľ a Róbert Lantoši.

ÚMRTIE LEGENDY: Jazdec F1 Niki Lauda odišiel navždy
Nezabudnuteľný jazdec F1 Niki Lauda získal titul majstra sveta Formule 1 v rokoch 1975, 1977 a 1984.

Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou
Na archívnej snímke strelci troch gólov Slovana v stretnutí s Barcelonou zľava:Vladimír Hrivnák, Ľudovít Cvetler a Ján Čapkovič.

Pred 50 rokmi Slovan vo finále PVP zdolal FC Barcelona, brankár Vencel vyslovil zaujímavú spomienku
Najslávnejší slovenský futbalový klub ŠK Slovan Bratislava si v utorok 21. mája pripomína okrúhlych 50 rokov od pamätného triumfu vo finále Pohára víťazov pohárov ...

Aktuálne správy

Utorok počasím neprekvapí, dáždniky neodkladajte
Dnes bude prevažne oblačno a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty sa vyšplhajú na 15 až 20 stupňov C.

Takto sme volili v doterajších voľbách do Európskeho parlamentu
Ilustračná snímka.

Vláda bude rokovať aj o prerozdelení eurofondov
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

V eurovoľbách chcú na Slovensku voliť aj občania iných členských štátov, najviac je Čechov
V nadchádzajúcich voľbách do Európskeho parlamentu bude na Slovensku môcť odovzdať svoj hlas aj 824 občanov iných členských štátov Európskej únie. V prvej trojke aj Poliaci a ...

Na košickom sídlisku horelo až 14 áut
Snímka z miesta udalosti.

Naživo: Tretia voľba kandidátov na ústavných sudcov v parlamente
Poslanci Národnej rady SR budú hľadať ďalších kandidátov na post ústavných sudcov. Zákonodárcov čaká hlasovanie o uchádzačoch v utorok 21. mája po sedemnástej ...

Slovenčina: Na krídle Atlanty Trashers hral Vyacheslav Kozlov – alebo Vjačeslav?
Podobne ako skloňovanie cudzích mien, aj prepisy z iných znakových sústav predstavujú samostatný široký problém. Odborníci sa podrobne venujú transkripcii z arabčiny, ...

Na demovnicovom koncerte Rádia_FM sa predstavia štyria interpreti
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.