Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 37-38/150 [i] 10:35 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 12:15 Dokonalý džentlmen [i] 14:20 Odložený prípad IV. 19/24 [i] 15:15 Túžba tela 17-18/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (35.) [i] 21:50 Dom so znakom smrti [i] 23:35 Myšlienky vraha I. 21-22/22 [i] 01:15 Handler 4/16 [i] 02:05 Bláznivý Jimov život III. 8-9/29 [i] 02:50 Everwood IV. 22/22 [i] 03:30 Paľba [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 150 [i] 08:30 Náves 6/10 [i] 09:30 Skúšky života 9/12 [i] 10:25 Najsť svoju cestu [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Rodina doktora Kleista 1/26 [i] 14:20 Úžasné dobrodružstvo 2/26 [i] 15:05 Bud Bindi [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 237/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 238/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Keď sa búrka skončí [i] 21:55 Radosť zo života [i] 22:30 Sonar [i] 23:25 Schimanski: Smrť na sídlisku [i] 00:55 Rodina doktora Kleista 1/26 [i] 01:45 Sila lásky II. 237/357 [i] 02:35 Sila lásky II. 238/357 [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Moja cesta do Talianska 4/4 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Z kapsy rozprávkára 3/3 [i] 10:35 Putovanie za tvorbou Petra Matejku [i] 11:05 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Psi-pomocníci [i] 13:05 Elixir [i] 13:30 Valaštiatko bielo [i] 13:55 Synovec strýkom [i] 14:55 Sféry dôverné [i] 16:05 Test magazín [i] 16:15 Profesionál [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:15 Zelená šanca [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zelená šanca [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Moja cesta do Talianska 3/4 [i] 23:50 TKN [i] 00:15 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 00:30 Halali [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Profesionál [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Slovensko DNES [i] 01:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 84 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 4 [i] 10:50 Matlock VIII. 14 [i] 11:50 V dobrom i v zlom [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 91 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 92 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 10 [i] 22:00 Jericho 13,14 [i] 23:55 Špeciálne komando II. 1/23 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Jericho 13,14 [i] 03:45 Záchranný tím SAR [i] 04:35 NOVINY 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tady Paříž, dobrý den [i] 10:00 Písničky Jiřího Šlitra [i] 10:15 Jesse James [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 17/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 12/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Kašmír a Ladak 1/4 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Užovka hladká [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 20:50 Po stopách hvězd [i] 21:20 Máte slovo [i] 22:05 POKR [i] 22:35 David Nolande 5/6 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Naslepo [i] 00:05 Musilok [i] 00:30 Podle práva 26/42 [i] 01:00 Ta naše povaha česká [i] 01:25 McLeodovy dcery IV 17/32 [i] 02:10 Hledání ztraceného času 10 [i] 02:25 Svět gotiky v životě a ve věčnosti [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Robin Hood 25/26 [i] 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Zoom [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Žofínský prales [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Zlaté kapradí [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:10 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 15:40 Paralympijský magazín [i] 16:05 Rodina, škola a já [i] 16:20 Kam s nimi [i] 16:35 Medicína pro 21. století [i] 16:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:00 Alchymie bytí [i] 17:30 Maledivy [i] 17:45 Stop - Záchranka [i] 18:00 Ztracená duše národa 1/7 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Poutníci [i] 20:00 Moji milovaní [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 683/2379 [i] 23:25 Občanská výchova [i] 01:30 Q [i] 02:00 Maryša [i] 03:55 Terra musica 04:35 Prezidenti, králové a knížata [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 61 [i] 09:25 Láska až za hrob [i] 11:25 Ulice 214 [i] 12:20 Ohnivé léto 7 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 10 [i] 15:05 Ztraceni 17 [i] 16:00 Kobra 11 II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 18:30 Ulice 959, 960 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Stupeň 7: Konec světa 2/2 [i] 21:45 Kriminálka New York II 19 [i] 22:40 Útěk z vězení II 19 [i] 23:35 Vlak smrti [i] 01:20 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 03:00 S potápěči kolem světa [i] 03:25 Láska nad lásky 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 8 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 6 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 22 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Můžu u vás přespat? [i] 08:55 Přátelé II 20 [i] 09:20 Knight Rider I 12 [i] 10:15 Sedmé nebe V 13 [i] 11:10 Hercule Poirot [i] 12:10 Diagnóza vražda V 11 [i] 13:05 Hunter III 10 [i] 14:00 Odpadlík III 19 [i] 14:55 Chirurgové III 17 [i] 15:50 Zločiny ze sousedství II 7 [i] 16:40 Drzá Jordan III 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Specialisté na vraždy IV 6 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope V 19 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 40. okrsek III 6 [i] 03:35 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:45 Fotbal [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:15 Fotbal [i] 12:15 Volejbal [i] 13:15 Fotbal [i] 13:45 Motorismus [i] 16:00 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Snooker [i] 21:15 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Hotel pro rukojmí [i] 10:00 McLeodovy dcery III 24 [i] 11:00 Za úsvitu [i] 13:00 Dotek anděla II 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 24 [i] 15:00 Hotel pro rukojmí [i] 17:00 Dotek anděla II 2 [i] 18:00 Letní bouře [i] 20:00 Médium I 6/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 23 [i] 22:00 Tichý svědek III 22 [i] 23:00 Médium I 6/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 23 [i] 01:00 Tichý svědek III 22 [i] 02:00 Letní bouře [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 6/12 06:00 Vzhůru do středozemí 11/25 06:30 Vzhůru do středozemí 12/25 07:05 Ohněm proti ohni 08:10 Pohádková jmění 7/11 08:40 Pohádková jmění 8/11 09:10 Nigella vaří narychlo 6/13 09:45 Nigella vaří narychlo 7/13 10:20 Psí mládí 11:25 Jimmyho farma 8/8 12:35 Pohádková jmění 7/11 13:05 Pohádková jmění 8/11 13:40 Coxy na dovolené 17/40 14:15 Coxy na dovolené 18/40 14:45 Vzhůru do středozemí 11/25 15:15 Vzhůru do středozemí 12/25 15:45 Nigella vaří narychlo 6/13 16:20 Nigella vaří narychlo 7/13 16:55 Jimmyho farma 8/8 18:05 Ohněm proti ohni 19:15 Psí mládí 20:25 Výbušný náklad 21:40 Čisté duše 2/3 22:50 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 23:50 Ferenc Würth a Antal Fischer 00:40 Design a designéři 6/13 01:00 Svět v pohybu 7/13 01:35 Svět v pohybu 8/13 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 03:00 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 03:50 Ferenc Würth a Antal Fischer 04:35 Design a designéři 6/13 04:55 Jeden jako druhý 7/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Duo [i] 07:55 DOA: Na život a na smrt [i] 09:20 Před kamerou 26 [i] 09:50 Mořská panna, Aquamarine [i] 11:35 Zpověď americké nevěsty [i] 13:05 Producenti [i] 15:15 Deník [i] 16:45 To je náš hit! [i] 18:30 Rodinný chaos [i] 20:00 Na stojáka 20 [i] 20:30 Jako mravenci [i] 21:50 Král videoher [i] 23:20 Smrtící zóna [i] 01:00 Na stojáka 20 [i] 01:30 Jako mravenci [i] 02:50 Král videoher [i] 04:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Congorama [i] 11:45 Před kamerou 26 [i] 12:15 Účastníci kongresu [i] 13:55 Svatební den [i] 15:15 Imagine: John Lennon [i] 17:00 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 17:25 Dům u jezera [i] 19:05 Moonwalker [i] 20:35 Vražda na Presidiu [i] 22:00 Krutá rasa [i] 23:30 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 01:35 Slezský byznys [i] 02:35 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Výber Európy vedie po prvom dni Laver Cupu 3:1
Chorvát Marin Čilič, archívne foto

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší
Na snímke generálny manažér reprezentácii Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

Brazília si v novembrovej príprave zahrá s Japonskom a Anglickom
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Prvú jesennú sobotu pokrstí dažď
V sobotu očakávajte zamračené s občasným dážďom. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od 11 až 16 stupňov Celzia.

Kiska: Facebook posilní tímy so zameraním na extrémistické príspevky
V čase, keď mnohé spoločnosti bojujú s extrémistickými vyjadreniami namierenými voči iným náboženstvám či rasám, sa spoločnosť Facebook chystá výrazne ...

V bratislavskom Starom Meste sa opäť zídu vodníci
Po viacročnej odmlke centrum Bratislavy opäť zaplnia vodníci. Na staromestskom nábreží Dunaja, v uliciach Starého Mesta i na Hviezdoslavovom námestí sa stretnú na festivale, ...

Lenč: Najväčšou záhadou pred nemeckými voľbami je trápenie sa SPD
Predseda Sociálno-demokratickej strany (SPD) a Martin Schulz

Súd zastavil exekúciu budovy v Bratislave, kde bol Maják nádeje
Okresný súd Bratislava I zastavil exekúciu budovy na Karpatskej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o bývalé sídlo neziskovej organizácie Maják nádeje, ktorá mala ...

Hraničná polícia Macedónska dostala dar zo Slovenska v hodnote 113-tisíc eur
Materiálnu pomoc v hodnote viac ako 113-tisíc eur odovzdal veľvyslanec SR v Macedónsku Martin Bezák macedónskym policajtom. Podpora hraničnej polície Ide o 1 500 párov ...

Pred 110 rokmi sa narodil nezabudnuteľný český herec F. Filipovský
František Filipovský.

Nestor slovenskej žurnalistiky Roman Kaliský sa narodil pred 95 rokmi
Na archívnej foto slovenský novinár Roman Kaliský


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.