Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 35-36/150 [i] 10:40 Farby života [i] 12:45 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 14:15 Odložený prípad IV. 18/24 [i] 15:10 Túžba tela 15-16/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 10/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 22:25 Vrah žien [i] 00:15 Kliatby z temnôt I. 5-6/6 [i] 02:05 Bláznivý Jimov život III. 6-7/29 [i] 02:50 Everwood IV. 21/22 [i] 03:30 112 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 149 [i] 08:30 Náves 5/10 [i] 09:30 Skúšky života 8/12 [i] 10:25 Pán "mama" [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:25 Úžasné dobrodružstvo 1/26 [i] 15:10 Simpsonovci 335 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 235/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 236/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 9/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Klinika Grace 26/36 [i] 23:10 Cesta späť [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Sila lásky II. 235/357 [i] 02:25 Sila lásky II. 236/357 [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Moja cesta do Talianska 3/4 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Škriatok Kuzma [i] 10:30 Priemysel mobilných telefónov pred súdom [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Gasherbrumy 2008 [i] 13:35 Pomníky 2/10 [i] 14:00 VAT [i] 14:30 Zábava liptovských remeselníkov [i] 15:00 Diagnóza 99 [i] 15:20 Jediná 2/2 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Elixir [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Náučné putovanie [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Sféry dôverné [i] 23:45 Moja cesta do Talianska 2/4 [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:15 Maďarský magazín [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 83 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 3 [i] 10:50 Matlock VIII. 13 [i] 11:50 Angus [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 90 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 91 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Mafstory [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 03:45 Záchranný tím SAR [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velké sedlo 4/9 [i] 09:50 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 10:35 Král a žena [i] 10:55 Josefina [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 16/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 11/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIV 2/22 [i] 16:00 Omeleta [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 26/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žofínský prales [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 25/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 26/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Pětka v Pomeranči [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:25 Co týden vzal [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 16/32 [i] 02:40 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:20 Regiony ČT24 03:50 Na plovárně s Patrickem Moorem [i] 04:15 V zajetí železné opony 23/41 [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vermeer: Ateliér aneb Umění malby 14/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 23/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Kosatec sibiřský [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 17/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:55 Tragédie parníku Andrea Doria [i] 15:55 Tibet v Nepálu: Slavnost [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Zoom [i] 17:25 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 9/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 10/10 [i] 19:35 Simpsonovi XIV 2/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Vtáčkovia, siroty a blázni [i] 21:50 GEN [i] 22:05 Elina Garanča, hvězda bez manýr [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Barva štěstí [i] 01:05 Nemám práci [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 01:55 My zděs [i] 03:15 JOO! To je cirkus [i] 03:40 Znamení a rituály [i] 03:55 Světci a svědci [i] 04:10 Ve dveřích je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 60 [i] 09:25 Nezvěstná Molly [i] 11:10 Ulice 213 [i] 11:55 Ohnivé léto 6 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 9 [i] 15:05 Ztraceni 16 [i] 16:00 Kobra 11 II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 18:30 Ulice 957, 958 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 9 [i] 20:55 Odložené případy V 8 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:40 4400 II 8 [i] 23:30 Poldové z Rosenheimu III 4 [i] 00:20 Novashopping 00:50 112 [i] 01:20 Lucie na bílo [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:40 Štěstí na dosah II 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 7 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 5 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 21 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Můžu u vás přespat? [i] 08:50 Přátelé II 19 [i] 09:20 Knight Rider I 11 [i] 10:15 Sedmé nebe V 12 [i] 11:05 Hercule Poirot [i] 12:05 Diagnóza vražda V 10 [i] 13:00 Hunter III 9 [i] 13:55 Odpadlík III 18 [i] 14:50 Chirurgové III 16 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství II 6 [i] 16:40 Drzá Jordan III 5 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Specialisté na vraždy IV 5 [i] 00:05 Nemocnice Chicago Hope V 18 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 40. okrsek III 5 [i] 03:30 Benefice Jiřiny Jiráskové [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Atletika [i] 15:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vzestup [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery III 23 [i] 11:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 13:00 Dotek anděla II 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 23 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Dotek anděla II 1 [i] 18:00 Kouzlo obyčejného života [i] 20:00 Médium I 5/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i] 22:00 Tichý svědek III 21 [i] 23:00 Médium I 5/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i] 01:00 Tichý svědek III 21 [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Vzestup [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 4/12 06:00 Vzhůru do středozemí 9/25 06:30 Vzhůru do středozemí 10/25 07:00 Tajuplná říše včel 08:05 Pohádková jmění 5/11 08:40 Pohádková jmění 6/11 09:15 Nigella vaří narychlo 4/13 09:50 Nigella vaří narychlo 5/13 10:25 Nová psí plemena 11:25 Jimmyho farma 7/8 12:35 Pohádková jmění 5/11 13:10 Pohádková jmění 6/11 13:45 Coxy na dovolené 15/40 14:20 Coxy na dovolené 16/40 14:50 Vzhůru do středozemí 9/25 15:25 Vzhůru do středozemí 10/25 15:55 Nigella vaří narychlo 4/13 16:30 Nigella vaří narychlo 5/13 17:05 Jimmyho farma 7/8 18:20 Tajuplná říše včel 19:30 Nová psí plemena 20:35 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus 21:35 Čisté duše 1/3 22:45 Zvláštní zbraně II. světové války 1/2 23:45 Antické odkazy 6/6 00:50 Svět v pohybu 5/13 01:20 Svět v pohybu 6/13 01:55 Churchillův válečný kabinet 02:55 Zvláštní zbraně II. světové války 1/2 03:50 Tradiční maďarské potraviny 5/6 04:25 Tradiční maďarské potraviny 6/6 04:55 Jeden jako druhý 5/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Elsa a Fred [i] 09:25 Honba za klenotem Nilu [i] 11:10 Měsíc a hvězdy [i] 12:50 Před kamerou 26 [i] 13:20 Duo [i] 15:10 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 15:25 DOA: Na život a na smrt [i] 16:50 Mořská panna, Aquamarine [i] 18:30 Zpověď americké nevěsty [i] 20:00 Štěstí na dosah [i] 21:55 Jen na sex [i] 23:35 Babel [i] 01:55 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 02:20 Štěstí na dosah [i] 04:15 Jen na sex [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stačí jen málo [i] 11:30 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 14:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 16:20 Congorama [i] 18:05 Účastníci kongresu [i] 19:45 Svatební den [i] 21:10 Tráva III 11 [i] 21:35 Tráva III 12 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 8 [i] 22:50 Na lince je vrah [i] 00:15 Fidibus [i] 01:55 7-10 split [i] 03:30 Řekni, že mě miluješ 8 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.