Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Rebeca 33-34/150 [i] 10:45 V tieni podozrenia [i] 12:35 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 14:15 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 15:10 Túžba tela 13-14/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (34.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Hotel Rwanda [i] 01:55 Uzavretý prípad 10/13 [i] 02:45 Bláznivý Jimov život III. 5/29 [i] 03:05 Everwood IV. 20/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 105/115 [i] 08:30 Náves 4/10 [i] 09:30 Skúšky života 7/12 [i] 10:25 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 22/22 [i] 15:05 Simpsonovci 334 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 233/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 234/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:40 SOS [i] 22:10 Motelová izba 2/6 [i] 22:55 Dáma proti všetkým [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 233/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 234/357 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Moja cesta do Talianska 2/4 [i] 04:45 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Bútľavka [i] 10:35 História futbalu: Nádherná hra 11/13 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:15 Dáma s fotoaparátom [i] 13:35 Bocian [i] 14:10 Stopy dávnej minulosti [i] 14:35 Z Priechodskej doliny [i] 15:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:50 Športové ozveny [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Pomníky 2/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Priemysel mobilných telefónov pred súdom [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 99 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:45 Moja cesta do Talianska 1/4 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:05 Test magazín [i] 01:10 Národnostný magazín [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy STV [i] 02:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 82 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 2 [i] 10:50 Matlock VIII. 12 [i] 11:50 Moja prvá láska [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 18 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 89 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 90 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 9 [i] 22:00 Črepiny špeciál : Keď ide o život [i] 22:40 Črepiny špeciál : "Závadová mládež" [i] 23:45 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:10 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 9 [i] 02:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 Nové bývanie [i] 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 4/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 5/5 [i] 09:30 Země úsměvů a snů 5 [i] 10:45 Dědek [i] 11:15 Decentní večer [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 15/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 10/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIV 1/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 17/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kosatec sibiřský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tragédie parníku Andrea Doria [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Co týden vzal [i] 22:15 Retro [i] 22:40 Burianův den žen [i] 23:10 Uprostřed běhu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Na cestě po Novém Skotsku [i] 01:05 Taxík [i] 01:35 Mezi námi zvířaty [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 15/32 [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Kamil Kubík [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Sopka [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Orel mořský [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 1/6 [i] 16:00 Vermeer: Ateliér aneb Umění malby 14/17 [i] 16:50 Střípky času [i] 17:10 Zpět k pramenům [i] 17:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 10/72 [i] 17:45 Zkáza Benátek [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 18/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 1/22 [i] 20:00 JOO! To je cirkus [i] 20:30 Studené léto [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: My zděs [i] 00:30 Hlas lidu, hlas boží [i] 01:25 Hlasy z archivu [i] 02:25 Osmašedesátý [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 59 [i] 09:25 Jednička [i] 11:10 Ulice 212 [i] 11:50 Ohnivé léto 5 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 8 [i] 15:05 Ztraceni 15 [i] 16:00 Kobra 11 II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 18:30 Ulice 955, 956 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Stupeň 7: Konec světa 1/2 [i] 21:45 Kriminálka Miami IV 20 [i] 22:40 112 [i] 23:15 Fotbal za mřížemi [i] 01:00 Da Vinciho případy VI 1 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Občanské judo [i] 04:00 S potápěči kolem světa [i] 04:25 Štěstí na dosah II 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 6 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 4 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 20 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Můžu u vás přespat? [i] 08:50 Přátelé II 18 [i] 09:20 Knight Rider I 10 [i] 10:15 Sedmé nebe V 11 [i] 11:10 Hercule Poirot [i] 12:10 Diagnóza vražda V 9 [i] 13:05 Hunter III 8 [i] 14:00 Odpadlík III 17 [i] 14:55 Chirurgové III 15 [i] 15:50 Zločiny ze sousedství II 5 [i] 16:45 Drzá Jordan III 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 19 [i] 19:55 Počasí 19:58 Minuta fanoušků 20:00 Trója [i] 23:30 Nemocnice Chicago Hope V 17 [i] 00:20 Volejte Věštce 02:05 40. okrsek III 4 [i] 02:55 Receptář prima nápadů [i] 03:45 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Opuštěný kaňon [i] 10:00 McLeodovy dcery III 22 [i] 11:00 Smrt v klášteře [i] 13:00 Dotek anděla 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 22 [i] 15:00 Opuštěný kaňon [i] 17:00 Dotek anděla 13 [i] 18:00 Život v buši II 2/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 2/6 [i] 20:00 Médium I 4/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 22:00 Tichý svědek III 20 [i] 23:00 Médium I 4/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 01:00 Tichý svědek III 20 [i] 02:00 Smrt v klášteře [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 2/12 06:00 Vzhůru do středozemí 7/25 06:30 Vzhůru do středozemí 8/25 07:00 Islandská sága 08:05 Pohádková jmění 3/11 08:40 Pohádková jmění 4/11 09:15 Nigella vaří narychlo 2/13 09:50 Nigella vaří narychlo 3/13 10:25 Buď já nebo pes 13/19 11:00 Design a designéři 8/13 11:20 Jimmyho farma 6/8 12:30 Pohádková jmění 3/11 13:00 Pohádková jmění 4/11 13:35 Coxy na dovolené 13/40 14:10 Coxy na dovolené 14/40 14:45 Vzhůru do středozemí 7/25 15:15 Vzhůru do středozemí 8/25 15:50 Nigella vaří narychlo 2/13 16:25 Nigella vaří narychlo 3/13 17:00 Jimmyho farma 6/8 18:15 Islandská sága 19:25 Buď já nebo pes 13/19 20:00 Papua-Nová Guinea 20:40 Smrtící požáry 21:40 Nejpodivnější fóbie 22:45 Letouny 21. století 23:50 Antické odkazy 5/6 00:55 Svět v pohybu 3/13 01:30 Svět v pohybu 4/13 02:00 Nezapomenuti 03:00 Letouny 21. století 04:00 Sebevražda 04:40 Design a designéři 8/13 04:55 Jeden jako druhý 3/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 42 [i] 06:00 Velký [i] 07:40 Auta [i] 09:35 Jste zralí na lásku? [i] 11:05 Příměří [i] 12:55 Neuvěřitelný příběh [i] 14:25 Marion a Lucie [i] 16:00 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 16:25 Elsa a Fred [i] 18:15 Honba za klenotem Nilu [i] 20:00 Zloději a vyděrači [i] 21:25 Ve stínu pravdy [i] 23:15 Tsunami: Následky 1 [i] 00:50 Tsunami: Následky 2 [i] 02:15 Zloději a vyděrači [i] 03:40 Ve stínu pravdy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lekce řízení [i] 11:35 Superman se vrací [i] 14:05 Stačí jen málo [i] 15:30 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 18:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 20:15 Fantastická čtyřka [i] 22:00 Pikantní salsa [i] 23:40 Tráva III 9 [i] 00:05 Tráva III 10 [i] 00:35 Já-tě-vidím.com [i] 02:05 Fantastická čtyřka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Hernandez prestupuje do West Hamu za 16 miliónov libier
Mexický futbalista Javier Hernandez prestúpil z Bayeru Leverkusen do West Hamu United. Anglický klub zaplatil nemeckému za jeho služby šestnásť miliónov libier, útočník ...

Vo veku 87 rokov zomrel grandslamový a daviscupový víťaz M.Rose
Vo veku 87 rokov zomrel bývalý tenisový grandslamový a daviscupový šampión a neskôr úspešný tréner Mervyn Rose z Austrálie. O smrti člena Medzinárodnej tenisovej siene ...

Bernardeschi podpísal s Juventusom kontrakt do 30. júna 2022
Federico Bernardeschi, archívne foto.

NBA: Koby Altman riadnym generálnym manažérom Clevelandu
Koby Altman sa stal riadnym generálnym manažérom basketbalového tímu NBA Cleveland Cavaliers. Toto leto najprv pracoval na dočasnej báze, po neúspešnom finále play off ...

Aktuálne správy

FOTO: Trojnásobný expremiér Mečiar sa dožíva 75 rokov
Vladimír Mečiar, archívne foto.

Od podpisu zákona o národnej bezpečnosti a vzniku CIA uplynie 70 rokov
Ilustračná snímka

Vatikánsky kardinál Pell sa postavil pred súd pre sexuálne obvinenia
Kardinál George Pell, archívne foto.

Trump prisľúbil Libanonu pomoc s utečencami: Nie som Asadov fanúšik
Donald Trump, archívne foto.

Arabské krajiny rozšírili zoznam teroristov napojených na Katar
Skupina štyroch arabských krajín, ktoré sa snažia izolovať Katar pre údajnú podporu extrémizmu, oznámili včera zaradenie ďalších 18 jednotlivcov a organizácií na svoj ...

Senát schválil začatie debaty o zrušení Obamacare. Trump pocítil úľavu
Na archívnej snímke nový prezident Donald Trump kráča po boku odchádzajúceho Baracka Obamu.

Mnohostranný umelec Albert Marenčin sa dožíva úctyhodného jubilea
Albert Marenčin, archívne foto.

Svet si druhýkrát pripomenie Medzinárodný deň za zachovanie ekosystému
Mangrovové lesy pobrežnej oblasti Sundarbans na pomedzí Bangladéša a Indie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.