Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Rebeca 33-34/150 [i] 10:45 V tieni podozrenia [i] 12:35 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 14:15 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 15:10 Túžba tela 13-14/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (34.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Hotel Rwanda [i] 01:55 Uzavretý prípad 10/13 [i] 02:45 Bláznivý Jimov život III. 5/29 [i] 03:05 Everwood IV. 20/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 105/115 [i] 08:30 Náves 4/10 [i] 09:30 Skúšky života 7/12 [i] 10:25 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 22/22 [i] 15:05 Simpsonovci 334 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 233/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 234/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:40 SOS [i] 22:10 Motelová izba 2/6 [i] 22:55 Dáma proti všetkým [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 233/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 234/357 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Moja cesta do Talianska 2/4 [i] 04:45 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Bútľavka [i] 10:35 História futbalu: Nádherná hra 11/13 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:15 Dáma s fotoaparátom [i] 13:35 Bocian [i] 14:10 Stopy dávnej minulosti [i] 14:35 Z Priechodskej doliny [i] 15:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:50 Športové ozveny [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Pomníky 2/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Priemysel mobilných telefónov pred súdom [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 99 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:45 Moja cesta do Talianska 1/4 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:05 Test magazín [i] 01:10 Národnostný magazín [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy STV [i] 02:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 82 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 2 [i] 10:50 Matlock VIII. 12 [i] 11:50 Moja prvá láska [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 18 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 89 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 90 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 9 [i] 22:00 Črepiny špeciál : Keď ide o život [i] 22:40 Črepiny špeciál : "Závadová mládež" [i] 23:45 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:10 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 9 [i] 02:55 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 Nové bývanie [i] 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 4/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 5/5 [i] 09:30 Země úsměvů a snů 5 [i] 10:45 Dědek [i] 11:15 Decentní večer [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 15/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 10/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIV 1/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 17/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kosatec sibiřský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tragédie parníku Andrea Doria [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Co týden vzal [i] 22:15 Retro [i] 22:40 Burianův den žen [i] 23:10 Uprostřed běhu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Na cestě po Novém Skotsku [i] 01:05 Taxík [i] 01:35 Mezi námi zvířaty [i] 02:05 McLeodovy dcery IV 15/32 [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Kamil Kubík [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Sopka [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Orel mořský [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 1/6 [i] 16:00 Vermeer: Ateliér aneb Umění malby 14/17 [i] 16:50 Střípky času [i] 17:10 Zpět k pramenům [i] 17:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 10/72 [i] 17:45 Zkáza Benátek [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 18/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIV 1/22 [i] 20:00 JOO! To je cirkus [i] 20:30 Studené léto [i] 22:00 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: My zděs [i] 00:30 Hlas lidu, hlas boží [i] 01:25 Hlasy z archivu [i] 02:25 Osmašedesátý [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 59 [i] 09:25 Jednička [i] 11:10 Ulice 212 [i] 11:50 Ohnivé léto 5 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 8 [i] 15:05 Ztraceni 15 [i] 16:00 Kobra 11 II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 18:30 Ulice 955, 956 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Stupeň 7: Konec světa 1/2 [i] 21:45 Kriminálka Miami IV 20 [i] 22:40 112 [i] 23:15 Fotbal za mřížemi [i] 01:00 Da Vinciho případy VI 1 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Občanské judo [i] 04:00 S potápěči kolem světa [i] 04:25 Štěstí na dosah II 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 6 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 4 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 20 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:10 Můžu u vás přespat? [i] 08:50 Přátelé II 18 [i] 09:20 Knight Rider I 10 [i] 10:15 Sedmé nebe V 11 [i] 11:10 Hercule Poirot [i] 12:10 Diagnóza vražda V 9 [i] 13:05 Hunter III 8 [i] 14:00 Odpadlík III 17 [i] 14:55 Chirurgové III 15 [i] 15:50 Zločiny ze sousedství II 5 [i] 16:45 Drzá Jordan III 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 19 [i] 19:55 Počasí 19:58 Minuta fanoušků 20:00 Trója [i] 23:30 Nemocnice Chicago Hope V 17 [i] 00:20 Volejte Věštce 02:05 40. okrsek III 4 [i] 02:55 Receptář prima nápadů [i] 03:45 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Opuštěný kaňon [i] 10:00 McLeodovy dcery III 22 [i] 11:00 Smrt v klášteře [i] 13:00 Dotek anděla 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 22 [i] 15:00 Opuštěný kaňon [i] 17:00 Dotek anděla 13 [i] 18:00 Život v buši II 2/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 2/6 [i] 20:00 Médium I 4/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 22:00 Tichý svědek III 20 [i] 23:00 Médium I 4/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 01:00 Tichý svědek III 20 [i] 02:00 Smrt v klášteře [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jeden jako druhý 2/12 06:00 Vzhůru do středozemí 7/25 06:30 Vzhůru do středozemí 8/25 07:00 Islandská sága 08:05 Pohádková jmění 3/11 08:40 Pohádková jmění 4/11 09:15 Nigella vaří narychlo 2/13 09:50 Nigella vaří narychlo 3/13 10:25 Buď já nebo pes 13/19 11:00 Design a designéři 8/13 11:20 Jimmyho farma 6/8 12:30 Pohádková jmění 3/11 13:00 Pohádková jmění 4/11 13:35 Coxy na dovolené 13/40 14:10 Coxy na dovolené 14/40 14:45 Vzhůru do středozemí 7/25 15:15 Vzhůru do středozemí 8/25 15:50 Nigella vaří narychlo 2/13 16:25 Nigella vaří narychlo 3/13 17:00 Jimmyho farma 6/8 18:15 Islandská sága 19:25 Buď já nebo pes 13/19 20:00 Papua-Nová Guinea 20:40 Smrtící požáry 21:40 Nejpodivnější fóbie 22:45 Letouny 21. století 23:50 Antické odkazy 5/6 00:55 Svět v pohybu 3/13 01:30 Svět v pohybu 4/13 02:00 Nezapomenuti 03:00 Letouny 21. století 04:00 Sebevražda 04:40 Design a designéři 8/13 04:55 Jeden jako druhý 3/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 42 [i] 06:00 Velký [i] 07:40 Auta [i] 09:35 Jste zralí na lásku? [i] 11:05 Příměří [i] 12:55 Neuvěřitelný příběh [i] 14:25 Marion a Lucie [i] 16:00 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 16:25 Elsa a Fred [i] 18:15 Honba za klenotem Nilu [i] 20:00 Zloději a vyděrači [i] 21:25 Ve stínu pravdy [i] 23:15 Tsunami: Následky 1 [i] 00:50 Tsunami: Následky 2 [i] 02:15 Zloději a vyděrači [i] 03:40 Ve stínu pravdy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lekce řízení [i] 11:35 Superman se vrací [i] 14:05 Stačí jen málo [i] 15:30 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 18:00 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 20:15 Fantastická čtyřka [i] 22:00 Pikantní salsa [i] 23:40 Tráva III 9 [i] 00:05 Tráva III 10 [i] 00:35 Já-tě-vidím.com [i] 02:05 Fantastická čtyřka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.