Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    01:15 Napísané krvou [i] 03:00 Evil Cult: Tajomstvo Kung-Fu [i] 04:40 Srdcové záležitosti [i] 05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 31-32/150 [i] 10:40 Rosamunde Pilcherová: Spiaci tiger [i] 12:25 Pánu učiteľovi z lásky [i] 14:20 Odložený prípad IV. 16/24 [i] 15:15 Túžba tela 11-12/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 Aj múdry schybí [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Krvavá pomsta [i] 00:55 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 21-22/22 [i] 02:35 Bláznivý Jimov život III. 3-4/29 [i] 03:15 Everwood IV. 19/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Summerland I. 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Sonar [i] 05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 104/115 [i] 08:30 Náves 3/10 [i] 09:30 Skúšky života 6/12 [i] 10:25 V sieti CIA 3/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 21/22 [i] 15:05 Simpsonovci 333 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 231/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 232/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 21:45 Bratia a sestry 13/23 [i] 22:35 Klinika Grace 25/36 [i] 23:20 24 III.séria 17/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Sila lásky II. 231/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 232/357 [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Moja cesta do Talianska 1/4 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Megastavby II. 16 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Luxusné hotely sveta 9/15 [i] 13:20 Orientácie [i] 13:50 Slovo [i] 13:55 Vrábeľské deti pradú [i] 14:15 Divá kačka [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Bocian [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 11/13 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Predsa sa točí [i] 23:30 Kde je ten pes zakopaný [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 00:55 Slovensko DNES [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    00:00 Nočné kino: Bratstvo ticha [i] 01:50 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 03:25 Zločiny na mori [i] 04:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 12 [i] 05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 81 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Starý 1/90 [i] 10:50 Matlock VIII. 11 [i] 11:50 Báječný deň [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 88 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 89 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 14 [i] 22:00 SHARK 18 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:50 Späť na Zem [i] 01:45 KRIMI NOVINY 02:10 NOVINY 02:30 Kosti 14 [i] 03:15 Črepiny [i] 03:55 Záchranný tím SAR [i] 04:40 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Odpočívej v pokoji V 10/12 [i] 01:20 Uvolněte se, prosím [i] 02:05 Pavlač Ester Kočičkové [i] 02:30 Hanácké písně a tance [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část 05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 43/78 [i] 09:00 Prodavač humoru [i] 10:40 GEN [i] 10:55 Souboj vojevůdců 12/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 14/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 9/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 22/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Orel mořský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdivočelá země 2/20 [i] 21:00 Na cestě po Novém Skotsku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:05 V zajetí železné opony 23/41 [i] 22:25 Šance pro lásku [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 168 hodin [i] 01:05 Příběhy domů [i] 01:25 Sex ve městě I 8/12 [i] 01:50 McLeodovy dcery IV 14/32 [i] 02:35 Švédové před Brnem [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    01:20 Simpsonovi XVIII 2/22 [i] 01:40 Objevování planety Oceán 11/13 [i] 02:30 Kamera na cestách: Lvi z Kalahari [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem 7/13 [i] 03:45 Krásný ztráty [i] 04:10 Crescendo [i] 05:05 Podoby šperku [i] 05:25 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:40 Kultura.cz Ostrava [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Stařinec oranžový [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Záhady starého Egypta 3/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 4/5 [i] 13:15 Eat it 1/6 [i] 13:25 Malí lovci pokladů [i] 14:45 Měsíc na prodej [i] 15:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Losos a rys se vracejí [i] 16:50 Báječní muži na létajících strojích [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 22/22 [i] 20:00 Osmašedesátý [i] 21:30 Mrtví jako já II 3/15 [i] 22:15 Divnopis - Přimda [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Terra musica [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Pat Garrett a Billy Kid [i] 02:10 Knižní svět [i] 02:35 Čtenářský deník... Petra [i] 02:50 Po hladině: Moudrost [i] 03:05 Máte slovo [i] 03:50 POKR [i] 04:20 Československý filmový týdeník 682/2379 [i] 04:30 Burianův den žen s Aurélií Pokornou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    00:45 Da Vinciho případy V 13 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 S potápěči kolem světa [i] 03:40 Štěstí na dosah II 7, 8 [i] 05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 58 [i] 09:25 Potopení Marchioness [i] 11:10 Ulice 211 [i] 11:55 Ohnivé léto 4 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 7 [i] 15:05 Ztraceni 14 [i] 16:00 Kobra 11 II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 18:30 Ulice 953, 954 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 10 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Vražedná čísla 5 [i] 22:35 Dámy, nebo nedá mi? [i] 00:20 Poldové z Rosenheimu III 2, 3 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    00:05 Devět rukojmí 6 [i] 00:50 Ibrahimovič "Live" 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:40 Vraždy na předměstí I 5 [i] 03:30 Vraždy na předměstí I 6 [i] 04:20 Nedělní partie [i] 06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 5 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo III 3 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 19 [i] 08:05 Můžu u vás přespat? [i] 08:45 Přátelé II 17 [i] 09:10 Knight Rider I 9 [i] 10:05 Sedmé nebe V 10 [i] 11:00 Hercule Poirot [i] 12:00 Diagnóza vražda V 8 [i] 12:55 Hunter III 7 [i] 13:50 Odpadlík III 16 [i] 14:45 Chirurgové III 14 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství II 4 [i] 16:40 Drzá Jordan III 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 18 [i] 19:55 Počasí 19:58 Minuta fanoušků 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Zoufalé manželky III 15 [i] 22:20 Muži na stromech I 23 [i] 23:15 Specialisté na vraždy IV 4 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 16 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek III 3 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Veslování [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Olympiáda [i] 12:15 Atletika [i] 13:45 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Viking [i] 21:15 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Skandál v Čechách [i] 06:00 Rodinné záležitosti [i] 08:00 Toulavý anděl [i] 10:00 McLeodovy dcery III 21 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Dotek anděla 12 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 21 [i] 15:00 Toulavý anděl [i] 17:00 Dotek anděla 12 [i] 18:00 Kouzelný výtah [i] 20:00 Médium I 3/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 22:00 Tichý svědek III 19 [i] 23:00 Médium I 3/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 01:00 Tichý svědek III 19 [i] 02:00 Kouzelný výtah [i] 04:00 Rodinné záležitosti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    00:40 Coxy na dovolené 7/40 01:15 Coxy na dovolené 8/40 01:50 Coxy na dovolené 9/40 02:25 Coxy na dovolené 10/40 02:55 Povolání: cestovatel 15/20 03:25 Povolání: cestovatel 16/20 03:55 Putování Maďarskem 7/10 04:25 Putování Maďarskem 8/10 04:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42 05:20 Voda, voda, čistá voda 06:00 Vzhůru do středozemí 5/25 06:35 Vzhůru do středozemí 6/25 07:05 Zabijáci z říše zvířat 6/6 08:10 Pohádková jmění 1/11 08:40 Pohádková jmění 2/11 09:10 Hodujeme s Nigellou 13/13 09:45 Nigella vaří narychlo 1/13 10:20 Buď já nebo pes 11/19 10:50 Buď já nebo pes 12/19 11:20 Jimmyho farma 5/8 12:30 Pohádková jmění 1/11 13:00 Pohádková jmění 2/11 13:30 Coxy na dovolené 11/40 14:05 Coxy na dovolené 12/40 14:35 Vzhůru do středozemí 5/25 15:10 Vzhůru do středozemí 6/25 15:40 Hodujeme s Nigellou 13/13 16:15 Nigella vaří narychlo 1/13 16:50 Jimmyho farma 5/8 18:05 Zabijáci z říše zvířat 6/6 19:15 Buď já nebo pes 11/19 19:50 Buď já nebo pes 12/19 20:25 Energie planety Země 21:35 Život slizu 22:45 Jet set 5/6 23:15 Jet set 6/6 23:45 Antické odkazy 4/6 00:55 Svět v pohybu 1/13 01:25 Svět v pohybu 2/13 01:55 Nezapomenuti 4/4 02:55 Jet set 5/6 03:25 Jet set 6/6 03:55 San Lazaro 04:15 O lidech a myších 04:55 Jeden jako druhý 1/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    00:15 Temný obraz [i] 01:55 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 03:40 Transylvania [i] 05:20 Před kamerou 26 [i] 06:00 Dva v tom [i] 07:40 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 09:15 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 11:10 V tom domě straší! [i] 12:40 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 13:05 Velký [i] 14:45 Auta [i] 16:40 Jste zralí na lásku? [i] 18:10 Příměří [i] 20:00 Všichni královi muži [i] 22:05 Na stojáka 42 [i] 22:35 Nezničitelná láska [i] 00:15 Po stopách zabijáka [i] 01:45 Všichni královi muži [i] 03:50 Nezničitelná láska [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    00:20 Fidibus [i] 02:00 Zpovědi v taxíku 2 [i] 03:00 Berete si za manžela.... [i] 10:00 Před kamerou 25 [i] 10:25 Království nebeské [i] 12:45 Imagine: John Lennon [i] 14:30 Dlouho hledaný syn [i] 15:55 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 16:25 Lekce řízení [i] 18:00 Superman se vrací [i] 20:30 Všechno jde do háje [i] 22:00 Nezvratný osud 3 [i] 23:30 Pánem svého koutku [i] 01:05 Všechno jde do háje [i] 02:35 Nezvratný osud 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.